SON DAKİKA ADVERTORİAL HABERLER HABERLERİ

Son Dakika Advertorial Haberler Haberleri

 • 22 Kasım 2017 14:47 Golfçü işadamları CAN DOSTLARIMIZ için sahada Golfçü işadamları CAN DOSTLARIMIZ için sahada Klassis Golf Kulübü'nün 2 Aralık Cumartesi günü düzenleyeceği "Can Dostlarımız İçin Sahadayız" isimli golf turnuvasında Serdar Candar, Yıldırım Demirören, Murat Dedeman, Tevfik Gür ve Cavit Yıldız gibi iş adamları minik dostlarımız için sahaya çıkacak.
 • 22 Kasım 2017 11:33 İzsiz meme küçültme estetiği mümkün mü? Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk; izsiz göğüs küçültme estetiğinde iz kalma sorununu sizler için anlattı.
 • 22 Kasım 2017 10:50 Orman Ve Denizin İç İçe Olduğu Bir Bölgede Yükselen "Evla Park Seyir Evlerinde" Yaşam Başladı! Föy İnşaat ve KİPTAŞ Güvencesiyle Maltepe'de hayata geçirilen Evla Park Seyir Evleri'nde yaşam başladı! Doğayla iç içe huzur dolu bir yaşam vadeden, her detayın incelikle düşünüldüğü, üst düzey konfor sunulan projede toplam 180 konut yer alıyor.
 • 21 Kasım 2017 17:29 En Güzel Filmler Burada Film izlemek birçok insan için büyük bir keyiftir. Kimi zaman günün yorgunluğunu ve stresini atmak için kimi zamansa evde geçen boş vakitleri değerlendirmek için film izlemek iyi bir seçenektir.
 • 20 Kasım 2017 16:41 Mavi Yumurta Damızlık Tesisi Nedir? Faydaları Nelerdir? Mavi Yumurta Damızlık Tesisi Nedir? Faydaları Nelerdir? Çiftlik Bank firması tarafından Türkiye'de hizmete sunulan mavi yumurta damızlık tesisi ülkemizin genel ekonomisine ciddi anlamda katkılar sunacağı ve ayrıca birçok faydalar da sunacağı Çiftlik Bank firması yetkilileri tarafından dile getirilmektedir.
 • 16 Kasım 2017 18:24 Demek çocuğunuz yeşilin ingilizcesini biliyor, bravo. Peki ya kokusunu? Demek çocuğunuz yeşilin ingilizcesini biliyor, bravo. Peki ya kokusunu? Demek çocuğunuzun bi' tableti var, ne güzel. Peki ya ağacı? 47 Bin Metrekare Yeşil Alan Park Mozaik'te!
 • 16 Kasım 2017 15:00 Mustafa ATİK ve Şelale Çay Kazanları Üretim Röportajı Firmanız hakkında bilgi verir misiniz?
 • 16 Kasım 2017 10:53 Dünyanın en gelişmiş savaş simülatörü Kocaeli Bilişim Fuarı'nda Büyükşehir'in düzenleyeceği Kocaeli Bilişim Fuarı'nda, dünyanın en gelişmiş savaş simülasyonu sergilenecek
 • 13 Kasım 2017 16:00 Bebeklerde Yüzme Eğitiminin Faydaları Bebekler aslında ilk yüzme eğitimi anne karnında başlamaktadır. Çünkü 9 ay boyunca anne karnında suyun içerisindedir. Özellikle bebeklere yüzme konusunda ders vermek ayrı bir özen göstermektedir. Bebekler henüz konuşamadıkları için o an oluşabilecek durumu anlatamaz
 • 13 Kasım 2017 14:31 Mavi Yumurta Damızlık Tesisi Hizmete Sunuldu Mavi Yumurta Damızlık Tesisi Hizmete Sunuldu Ülkemizde yeni hizmete sunulan dev projelerden biri olan mavi yumurta damızlık tesisi Çiftlik Bank firması tarafından Sakarya ilimizin taraklı ilçesinde hizmete sunulmuştur.
 • 13 Kasım 2017 14:20 Burun ameliyatı: Estetik mi? Sağlık mı? İnsanlar niçin burun şekline önem verirler?
 • 10 Kasım 2017 13:52 2. Düzey (İleri Düzey / Detaylı) Ultrason 2. Düzey (İleri Düzey / Detaylı) Ultrason Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Bülent Çakmak, ultrason uygulamaları hakkında merak edilenleri sizler için anlattı.
 • 09 Kasım 2017 13:33 ''Kazancın yolu Basın Ekspres Yolu" NG Kütahya Seramik'in estetik, lokasyon ve güven konusundaki kusursuz bakış açısıyla, Basın Ekspres Yolu'nda inşa ettiği NG Residence projesi, yatırımcılara "kazancın yolunun, Basın Ekspres Yolu'ndan geçtiğini" gösteriyor.
 • 08 Kasım 2017 15:53 Ads.txt Nedir? Henüz yeni yeni duyulmaya başlanan ads.txt kavramı, ilerleyen dönemlerde üzerinde sıklıkla konuşulan bir girişim olarak karşımıza çıkacağa benziyor. Bu nedenle biz de ReklamStore olarak yayıncı ve reklamverenleri ads.txt hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirmek istedik
 • 07 Kasım 2017 17:05 Uçak Bileti Firması BiletBayisi ödül aldı Uçak Bileti Firması BiletBayisi ödül aldı Bu yıl 15'incisi düzenlenen Altın Örümcek Ödülleri nihayetinde sahiplerini buldu. Bilindiği üzere Türkiye'de web ve internet teknolojisini iyi kullanan kurumsal firmaların birbirleri ile yarıştıkları bu etkinlikten tam iki ödül birden alan Biletbayisi, ödül aldığı kategorilerde bir basamak daha üst sıralara yükselmeyi de başardı.
 • 06 Kasım 2017 09:39 Botoks Yılan Zehiri Değildir Son yıllarda ameliyatsız estetik uygulamaları sayısı hızla artmakta, başı ise Botoks olarak bilinen botulinum toksin uygulamaları çekmektedir.
 • 03 Kasım 2017 14:03 Çiftlik Bank'tan Dev Bir Tesis Daha Dünyanın En Büyük Mavi Yumurta Damızlık Tesisi Açılıyor. Çiftlik Bank Dünya'nın en büyük Mavi Yumurta Damızlık Tesisi'ni 4 Kasım Cumartesi günü Taraklı Sakarya'da açıyor. Dev tesiste yılda 5 milyon yumurtacı Çiba Ameraucana civcivi ile yıllık 40 milyon Mavi Yumurta üretimi hedefleniyor.
 • 03 Kasım 2017 09:45 Yeni Polo, Yeni haliyle Avek Otomotiv'de Meraklılarını Bekliyor... Ekim ayında yeni kasası ile Türkiye'ye gelen Yeni Polo model çeşitliliği ile Avek Otomotiv'de müşterilerini bekliyor.
 • 02 Kasım 2017 18:31 Abbas Yolcu Abbas Yolcu Gideceğiniz yerde en iyi konaklama, yemek ve eğlence noktalarını bulmanın yeni yolu olan Abbas yolcu kolay kullanımı ve kaliteli hizmetiyle gezi keyfini daha da arttırıyor. Ücretsiz ve hızlı üyelik işleminin ardından, ekranlarınıza taşınan kocaman bir dünya içinde dilediğiniz seçimi yapmak çok kolay.
 • 02 Kasım 2017 18:11 Birikim Eğitim Vakfının Kardeşlik Köprüleri Birikim Eğitim Vakfı kardeşlik köprülerini sağlam temeller üzerine kurmaya devam ediyor. Bu çerçevede Birikim Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Uğur BULUT'un davetiyle Bosna Hersek Millî Eğitim Bakanı Elvira DİLBEROVİÇ Türkiye'ye geldi. Bakan, vakıf yetkilileri tarafından Sabiha Gökçen Havalimanı'nda karşılandı.
 • 02 Kasım 2017 11:36 AORT KAPAK HASTALIĞI Kalp Damar Hastalıkları Uzmanı Profesör Doktor Yavuz Beşoğul, aort kapak hastalığı hakkında merak edilenleri sizler için anlattı.
 • 01 Kasım 2017 18:55 Adin Beach Hotel'in Yıldızlar Gecesi Yine Büyüledi Bu sene 2.sinin düzenlendiği ve artık bir gelenek haline gelmiş olan Adin Yıldızlar Gecesi programı yine dopdoluydu.
 • 31 Ekim 2017 13:47 Efsane Seri Efsane Seri "KOLPAÇİNO" Ekibinden Yeni Macera... Kalender, bir akrabasının cast şirketinde çalışan ve arada dizilerde, filmlerde ufak ve sözsüz roller alan bir figürandır.
 • 31 Ekim 2017 13:42 Varis Tedavisinde Doğru Uygulama Önemli Varis Tedavisinde Doğru Uygulama Önemli Dünya genelinde en sık karşılaşılan sorunlardan biri olan varis, aslında bir damar hastalığıdır. Bacaklarda ağrı, kaşıntı ve kasılmalara yol açar. Uzm. Dr. Rengin Türkgüler, varis tedavisinde doğru yöntemin seçilmesinin ve uygulamanın dikkatli yapılmasının tedavinin başarı şansını yükselttiği konusunda uyarıyor.
 • 31 Ekim 2017 11:30 İstanbul Arel Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Melih BAŞ: Tasarruf israfı engeller Bugün 31 Ekim Dünya Tasarruf Günü… İstanbul Arel Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Melih Baş, Dünya Tasarruf Günü'nün önemini, hem bireylerin hem de kurumların nasıl bir yol izlemesi gerektiğini anlattı.
 • 31 Ekim 2017 09:24 Çiftlik Bank Türkiye'nin en çok kazandıran online oyunu Çiftlik Bank Türkiye'nin en çok kazandıran online oyunu Teknolojik yönde yaşanan gelişmelerle birlikte bilgisayarlarda geçirilen vakitlerin çoğaldığı 21. Yüzyıl yaşantısında, bilgisayarda geçirilen vakitleri en az eğlenceli olduğu kadar kazanç elde ederek de geçirebilme fırsatı sunan bir oyun olan Çiftlik Bank, her geçen gün daha da yaygın hale geliyor.
 • 30 Ekim 2017 14:29 THY'nin Ucuza Uçuracak Fırsat Anları Modern çağın en hızlı ve en güvenilir ulaşım aracı olan uçaklar bizim için ulaşımın nirvanası durumundadır.
 • 30 Ekim 2017 13:29 Balayı çiftlerinin Yeni Trendi BALAYI VİLLALARI Balayı çiftlerinin Yeni Trendi BALAYI VİLLALARI Avrupalı turistlerin yıllardır popüler olarak kullandığı Villa Kiralama ile tatil sistemi, son dönemlerde ülkemizde de popüler hale gelmeye başladı.
 • 27 Ekim 2017 17:20 Digiturk'ten Bir Büyük Spor Yatırımı Daha! beIN SPORTS HABER Yayın Hayatına Merhaba Dedi! Digiturk'ten Bir Büyük Spor Yatırımı Daha! beIN SPORTS HABER Yayın Hayatına Merhaba Dedi! Türkiye'de sporun adresi Digiturk yepyeni bir spor yatırımına daha imza atarak, beIN SPORTS HABER kanalını yayına aldı.
 • 27 Ekim 2017 09:27 Haydi Haydi "Tazelenme"Ye! Türkiye'nin 60 yaş üstü ilk üniversitesi olan Tazelenme Üniversitesi Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453 NeoTech Campus'te dünyaca ünlü Yaşlanma ve Alzheimer Uzmanı Prof. Dr. Terence Seedsman'ın verdiği ilk dersle açıldı.
 • 27 Ekim 2017 09:03 3S Kale Holding'in destekleriyle yenilenen Divriği Cumhuriyet Meydanı'nın açılışı gerçekleştirildi 3S Kale Holding'in destekleriyle yenilenen Divriği Cumhuriyet Meydanı'nın açılışı gerçekleştirildi Gayrimenkul geliştirme, yapı ve enerji sektörlerinde yatırımlar yapan 3S Kale Holding'in, 5 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği Divriği Cumhuriyet Meydanı'nın açılışı gerçekleştirildi. Açılış sonrası, Divriği halkı, Şevval Sam konseriyle keyifli anlar yaşadı.
 • 26 Ekim 2017 08:53 İstanbul'un Kordon'un da dev kampanya! İstanbul'un Kordon'un da dev kampanya! Bir İzmir efsanesidir Kordon… Güneşin, eğlencenin, aşkın, denizin, özgürlüğün, mutluluğun, binbir çeşit lezzetin, muhabbetlerin, dostluğun, kahkahaların kalbidir. Gidenlerin dönmek, kalanların da hiç ayrılmak istemediği ömre bedel bir aşktır.
 • 25 Ekim 2017 09:03 Kazançlı Yatırımın adresi: Basın Ekspres Yolu NG Residence Peşinatsız, 4 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla kazançlı yatırım fırsatı sunuyor
 • 24 Ekim 2017 14:04 Stevie Awards'dan Ziraat Bankası'na 5 Ödül Stevie Awards'dan Ziraat Bankası'na 5 Ödül Uluslararası profesyonellerin ve firmaların yarıştığı, dünyanın en saygın iş ödülleri programı olan "Stevie Ödülleri"nden Ziraat Bankası 5 ödülle döndü.
 • 21 Ekim 2017 13:12 En İyi Replika Sitesi; Saat Port En İyi Replika Sitesi; Saat Port İstediğiniz tüm iyi markalara tek bir çatı altından ulaşmaya ne dersiniz? Saat Port kalitesi ile tanışın...
 • 20 Ekim 2017 17:26 Günter Verheugen Kartepe Zirvesi'nde Günter Verheugen Kartepe Zirvesi'nde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde organize edilen Kartepe Zirvesi'nde dünyanın en önemli bilim, siyaset ve medya isimleri bir araya geliyor.
 • 20 Ekim 2017 11:52 Uzlaştırmacı eğitiminde yeni dönem Adalet Bakanlığı uzlaştırmacı eğitimi verecek eğitimi verecek kuruluşları belirledi. Eğitim verme yetkisi alan 14 üniversite arasında İstanbul Ticaret Üniversitesi de yer alıyor.
 • 18 Ekim 2017 15:18 Türkiye'nin İlk Müteahhit Sertifika Programı Açıldı Türkiye'nin İlk Müteahhit Sertifika Programı Açıldı Ülkemizdeki üniversitelerde müteahhitlik konusunda özel bir eğitim verilmemesinden yola çıkan İstanbul Aydın Üniversitesi, arsası olup kendisi inşaat yapmak isteyen ve daha önce müteahhitlik yapmamış olan kişilerin de katılabileceği "Müteahhitlik Eğitimi Sertifika Programı" başlattı. Programa katılmak için üniversite düzeyinde eğitim almış olma şartı da aranmıyor.
 • 16 Ekim 2017 16:07 Beylikdüzü Voleybol ihtisas takımı yeni lige yeni isim sponsoru ile başladı Beylikdüzü Voleybol ihtisas takımı yeni lige yeni isim sponsoru ile başladı Kameroğlu İnşaat'ın iki yıldır gururla ana sponsorluğunu yaptığı Beylikdüzü Voleybol İhtisas takımı 2017-2018 sezonunda ''Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas '' olarak müsabakalara katılacak.
 • 16 Ekim 2017 09:31 Sağlıklı güzelliğin adresi estethica'da yeni bir dönem: İbn-i Sina geleneksel tıbbı Sağlıklı güzelliğin adresi estethica'da yeni bir dönem: İbn-i Sina geleneksel tıbbı İbn-i Sina'nın "Geleneksel Tıp" anlayışını kontrol ve uygulamalarla günümüz hayatına taşıyan Ataşehir estethica hastanesi, yepyeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor.
 • 13 Ekim 2017 10:51 Türkiye'de Bir İlk: Bağımlı Çocuklarına Yönelik Destek Programı Türkiye'de Bir İlk: Bağımlı Çocuklarına Yönelik Destek Programı Bağımlılık tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızla artan ve sadece kişinin sağlığını değil toplum düzenini tehdit eden bir sorun. Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi bağımlı anne babaların çocukları için başlattığı "Çocuk-Genç Destek Programı" ile Türkiye'de bir ilke imza attı.
 • 13 Ekim 2017 10:21 Kadınları en çok göğüs estetiği mutlu ediyor Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk; göğüs estetiği, kadınları en çok mutlu eden estetik operasyonların en başında yer alıyor. Çünkü güzel göğüslere sahip olmak kadınların özgüveninin artmasına yardımcı oluyor. Bu sayede kadınların hem özel hem de sosyal hayatlarında çok daha mutlu ve başarılı olabiliyor.
 • 12 Ekim 2017 17:59 Gül İnşaat'tan Avrupa Yakasına Değer Katacak Proje, Avenue İstanbul Beykent'te hayata geçirilen, İstanbul'un yeni yaşam caddesi Avenue İstanbul lansman satışları başladı. Residence, AVM ve Ofis birlikte tasarlanan Avenue İstanbul, Miami'de bulunan Bal Harbour konseptini Avrupa yakasına taşıyor. Yeşili bol, su ile iç içe planlanan Avenue İstanbul'da açık havada alışveriş imkanı da sunuluyor.
 • 11 Ekim 2017 15:52 NUVO DRAGOS İKİNCİ ETAPTA YAŞAM BAŞLIYOR Özderici GYO güvencesiyle inşa edilen, İstanbul Maltepe bölgesinin en önemli marka projelerinden Nuvo Dragos'un 2. etabında inşaat süreci tamamlandı. Yaşama açılan iki yeni blokla birlikte toplam 1007 bağımsız bölümün yer aldığı Nuvo Dragos, tüm ana ulaşım arterlerinin ortasında, yaşam ve inşaat kalitesi ve ödeme kolaylıkları ile öne çıkıyor.
 • 11 Ekim 2017 14:17 Buka Sofa'nın yeni adresi Akdeniz Bölgesi Buka Sofa mağazaları Adana ve Mersin'de açıldı Değiştirilebilir kılıf sistemiyle öne çıkan akıllı mobilya markası Buka Sofa, Akdeniz Bölge'sinde 2 yeni mağaza açtı. Adana ve Mersin'de açtığı mağazalarla toplam sayıyı 6'ya yükselten Buka Sofa, 2017 yılı sonuna kadar 15 mağazaya ulaşacak.
 • 11 Ekim 2017 12:43 Saç ekimi kimler için uygundur? Saç ekimi kimler için uygundur? Op. Dr. Güncel Öztürk denetimindeki HairNeva Saç Ekim Merkezi Uzmanları; "Saç ekimi ameliyatı olmak isteyenlerin donör bölgesinde yeterli saç grefti ve belirgin bir saç dökülmesi sorunu olmalıdır.
 • 11 Ekim 2017 11:34 Yılbaşı Hediyeleri Yılbaşı Hediyeleri Sevdiği insanları mutlu etmek isteyenler kişiler açısından özel günlerde hediyeler vermek, son derece etkili bir yaklaşımın sergilenmesini mümkün kılacaktır.
 • 10 Ekim 2017 11:34 Transit Bipartisyon Hakkında Her Şey Transit Bipartisyon Hakkında Her Şey Transit bipartisyon; tüp mide ameliyatından sonra ince bağırsağın son kısmının mideye entegre edilerek, ince bağırsakların tamamından besin geçişi sağlaması amaçlanan bir ameliyat şeklidir.
 • 09 Ekim 2017 10:40 Millet Davasına Sahip Çıkıyor  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin davalardan biri de, 9-13 Ekim tarihleri arasında Silivri'de görülecek.
 • 07 Eylül 2017 12:42 Kelliğin tek çaresi saç ekimidir Saçlarınız mı dökülüyor? Saçların tekrar büyümesini sağlayan birçok saç dökülmesi tedavisi var, fakat kelliğin en kalıcı tedavisi saç ekim ameliyatlarıdır.