SON DAKİKA ADVERTORİAL HABERLER HABERLERİ

Son Dakika Advertorial Haberler Haberleri

 • 21 Haziran 2018 14:46 İnbebek Yaz Seçenekleri İle Her An Her Yerde İnbebek Yaz Seçenekleri İle Her An Her Yerde İnbebek yaz ayları için birbirinden farklı kültürlerin tasarladığı koleksiyonları ile günlük yaşamınızda şıklık vadediyor.
 • 19 Haziran 2018 14:34 Destan Nakliyat İle Profesyonel Taşıma Hizmeti Destan Nakliyat İle Profesyonel Taşıma Hizmeti Profesyonel ekibin tercih edilmesi ile eşyaların özenle ve güvenli bir şekilde taşınması ev taşımacılığında oldukça önemli olmaktadır. Ankara evden eve nakliyat işlemini gerçekleştiren Destan Nakliyat taşımacılık işlemlerini güvenilir biçimde sağlamaktadır.
 • 18 Haziran 2018 09:12 ERKEKLER İÇİN HAMİLELİK REHBERİ ERKEKLER İÇİN HAMİLELİK REHBERİ Eşiniz size anne olacağını söylediğinde, (O ilk coşkuyu yaşar yaşamaz) hemen okumaya başlamanız gereken bir başucu kitabı...
 • 18 Haziran 2018 09:03 Op. Dr. Hüseyin Mutlu'dan babalar için bir başucu kitabı… Op. Dr. Hüseyin Mutlu'dan babalar için bir başucu kitabı… "Erkekler İçin Hamilelik Rehberi" Hamilelik deyince akla hep anne adayı ve bebek gelir değil mi? Bebeğin varlığını öğrendiği an yaşam tarzı ve duyguları değişenin bir tek anne olduğunu düşünürüz.
 • 13 Haziran 2018 19:02 Ziraat Bankası Voleybol Kulübü Küçük Takımı Namağlup Türkiye Şampiyonu! Ziraat Bankası Voleybol Kulübü Küçük Takımı Namağlup Türkiye Şampiyonu! Konya'da düzenlenen Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası'nda mücadele eden Ziraat Bankası Voleybol Kulübü Küçük Takımı, Türkiye Şampiyonu oldu.
 • 13 Haziran 2018 17:50 PERISCOPE Markası Hakkında Türkiye'de Periscope canlı yayın platformuna ilişkin olarak alınan mahkeme kararı neticesinde kamuoyunda oluşan bilgi kirliliğine karşı, şirketimiz tarafından bir açıklama yapma gereği duyulmuştur.
 • 13 Haziran 2018 14:42 Çiçek Sepeti İndirimlerini Takip Edebileceğiniz Siteler Çiçek Sepeti İndirimlerini Takip Edebileceğiniz Siteler Sevdiğimiz insanlara ilgimizi belli etmek ya da özel günlerinde unutulmadıklarını ifade etmek için hediye alırız.
 • 13 Haziran 2018 14:15 AK Parti'den çok konuşulacak reklam filmi! AK Parti'nin Güneydoğu'da çekilen yeni reklam filminde; kardeşlik, birlik ve beraberlik vurgusu dikkat çekiyor.
 • 13 Haziran 2018 14:06 Türkiye'de ilk kez bir siyasi parti Snapchat üzerinde kampanyaya başladı! Seçime sayılı günler kala, partilerin sosyal medya'daki kampanyaları da hızla devam ediyor.
 • 12 Haziran 2018 11:06 Amatör Radyoda Yeni Akım DX radyo istasyonları, onlarca yıl önce kullanılıyordu.
 • 11 Haziran 2018 17:53 ÇEVRE DOSTU SAPANCA ULTRA MARATON… ÇEVRE DOSTU SAPANCA ULTRA MARATON… NG Sapanca Otel'in desteğiyle bu yıl 4'üncüsü gerçekleşen Sapanca Ultra Maraton, yerli ve yabancı 800'ün üzerinde sporcunun katılımıyla gerçekleşti. Bu sene maratona katılan atletler, 'temiz doğa için koş' sloganıyla, koştukları alanlardaki çöpleri toplayarak anlamlı bir çevre projesine de imza attı.
 • 08 Haziran 2018 17:21 Gece Yolcuları'nın yepyeni videosu Gece Yolcuları'nın yepyeni videosu "Aldatıldık Arkadaş" yayında Gece Yolcuları, Neden albümünün en melankolik ve en çok konuşulan parçaları arasında yer alan "Aldatıldık Arkadaş"a, İstanbul'un eşsiz semtlerinde çektiği videosunu yayınladı.
 • 07 Haziran 2018 17:55 AK Parti'den; vergi yapılandırmasından, imar barışına, bayram ikramiyesinden, yerli otomobile, şaşırtıcı icraat duyuruları! AK Parti, seçim beyannamesinde yer alan icraatlarını, bu seçimde farklı bir yoldan da duyuruyor.
 • 07 Haziran 2018 15:11 Mehmet Öğütcüoğlunun Turizm Değerlendirmesi 2017'nin ilk 10 ayında 29 milyonu aşkın turist Türkiye'yi ziyaret etti. Bu durum turist sayısına bir önceki senenin ilk 10 ayına göre yüzde 28 oranında artış olduğunu göstermekte. Mirza Group Türkiye'nin turizm istatistiklerini incelediği bir araştırma gerçekleştirdi.
 • 07 Haziran 2018 15:08 Mehmet Öğütcüoğlu İthalat Hakkında Bilgi Verdi Mirza Group'tan Mehmet Öğütcüoğlu'na ithalat hakkında bilgi vermesini ve bu konuda bizlere açıklama yapmasını rica ettik. Mirza Group'tan Mehmet Öğütcüoğlu yaptığı değerlendirmede şu bilgileri verdi:
 • 07 Haziran 2018 15:05 Mehmet Öğütcüoğlu Ve Mirza Group Yatırımları Dünyamız artık yenilikçi, kendini geliştiren, dijital dünyaya önem verip sanal devrim niteliğinde çığır açmak isteyen kişilerin ve şirketlerin dünyasıdır. Dijital dünya diye nitelendirilen bu dünyada rekabetin artması, fiyatların düşmesi ve şeffaflaşması, artık müşterinin ön planda olması, online satış dünyasının değerini arttırmıştır.
 • 07 Haziran 2018 15:00 Mehmet Öğütcüoğlu Bitcoin Piyasasını Yorumluyor Kripto para piyasasının ilk olarak yükselmeye başladığı zamanlar Bitcoin'in değerinin 100.000 dolardan aşağıya düşmeyeceği söyleniyordu. Fakat finans piyasalarının gel-gitli ve tahmin edilmesi zor yapısından dolayı kısa süre sonra Bitcoin piyasasının hızla düşüşe geçtiği görüldü.
 • 07 Haziran 2018 14:49 Sanayiciler, iş anlaşmazlıklarında hızlı ve ekonomik çözümü buldu! Sanayiciler, iş anlaşmazlıklarında hızlı ve ekonomik çözümü buldu! İSO Arabuluculuk Merkezinde uzlaşma oranı yüzde 100'e ulaştı.
 • 01 Haziran 2018 18:20 DİVAN PASTANESİ LEZZETLERİ BİR TIK UZAĞINIZDA! DİVAN PASTANESİ LEZZETLERİ BİR TIK UZAĞINIZDA! 60 yılı aşan deneyim ve köklü kültürüyle tüketicisine dokunan Divan Pastaneleri, efsane tatlarını www.divanpastaneleri.com.tr aracılığıyla İstanbul ve Ankara'daki müşterileriyle aynı gün içinde buluşturuyor. www.divanpastaneleri.com.tr, ilk siparişinize özel %20 indirim fırsatı sunuyor.
 • 30 Mayıs 2018 15:27 "Filistin'e Umut Ol" Kampanyası Devam Ediyor "Filistin'e Umut Ol" kampanyasının tanıtım filmlerine bir yenisi daha eklendi. Duygu yüklü filmde, Türkiye'nin yaşanan drama seyirci kalmaması ve Filistinlilerin yanında olması bir kez daha vurgulanıyor.
 • 30 Mayıs 2018 10:59 Taxımono Kurucusu Rıdvan Göçemen: Paylaşım Ekosistemi Ulaşım Sektöründe De Ekonomiye Değer Katacak Taxımono Kurucusu Rıdvan Göçemen: Paylaşım Ekosistemi Ulaşım Sektöründe De Ekonomiye Değer Katacak İstanbul'un yorucu araç trafiğine alternatif olarak geliştirdiği mobil uygulaması Taximono ile ulaşım sektöründe değişimin öncüsü olan kurucu Rıdvan Göçemen, tüm dünya ile birlikte Türkiye'de de son zamanlarda yükselen değer olan paylaşım ekosistemini değerlendirdi.
 • 29 Mayıs 2018 16:31 Türk Hava Yolları ve Emlak Konut GYO'dan Dev Proje Türk Hava Yolları ve Emlak Konut GYO'dan Dev Proje Türk Hava Yolları ve Emlak Konut GYO, İstanbul Yeni Havalimanı yakınında yeni bir yaşam alanı kurmak üzere ilk adımı attı.
 • 28 Mayıs 2018 18:48 Şirketlerin Günlük Ulaşim Problemlerine Carbon Çözüm! Şirketlerin Günlük Ulaşim Problemlerine Carbon Çözüm! Şirketlerin Günlük Ulaşım Problemlerini Çözen "Carbon" 1 Milyon TL ile İlk Tohum Yatırımını Aldı!
 • 28 Mayıs 2018 17:44 Tesettür Giyim ile Şık Olabilirsiniz Kadınlar bir ortama girdiklerinde her zaman dikkat çekmek ister. Bu bunun için giyiminden kişisel bakımına kadar birçok noktaya dikkat eder. Kadınlar bir ortama girdiklerinde dikkat çekmek için gün içindeki zamanının büyük bir kısmını kendine ayırır. Bu sürede kişisel bakımlarını yapar. Peki, sadece kişisel bakımları yapmak yeterli mi?
 • 28 Mayıs 2018 17:41 Tesettür Takımlarda Bu Sene Neler Var? Şık ve aynı zamanda asil bir görünüm yaratmak için bütün bayanların en çok ilgi gösterdiği giyimler arasında ön plana çıkan birbirinden özel tesettür takımları herkese hitap eden tarzı ile ön plana çıkmaktadır. Bu sene İspanyol paça takımlar çok tercih edilmektedir. Hoş bir kesimi olan ve üst kısımda harika uyum sağlayan İspanyol paça takımlar bayanlar için büyük rahatlık sağlamaktadır. Her yıl olduğu gibi tunik takımlar da kendilerini belli etmektedirler renkleri ve dokuları bayanların zevkine hitap edebilmektedir ve en çok tercih edilen ürünlerden biridir
 • 28 Mayıs 2018 15:43 Ayetel Kürsi Ayetel Kürsi Peygamberimiz şöyle buyurmuşlardır; "Bakara Suresinde bir ayet vardır ki Kur'ân ayetlerinin efendisidir. Hangi evde okunursa şeytan o evden çıkar. O, Ayetel Kürsi'dir"
 • 25 Mayıs 2018 18:18 Quility Battaniye® uykusuzluk sorununu çözmek için artık Türkiye'de.. Günümüzün en büyük hastalığı stres. Stresi tetikleyen en önemli etkenlerin başında da uykusuzluk geliyor. Bilimsel verilerin de doğruladığı uykusuzluk sorununun, Türkiye nüfusunun yarısından fazlasını etkilediği yadsınamayan bir gerçek. Üstelik nüfusun bir kısmı bu sorunu yaşadığının farkında dahi değil.
 • 24 Mayıs 2018 11:03 Yeşil Holding Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yeşil İkinci El Otomobil Sektöründe Çığır Açan Yeni Girişimi Wowwo'yu Basın İle Tanıştırdı! Yeşil Holding Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yeşil İkinci El Otomobil Sektöründe Çığır Açan Yeni Girişimi Wowwo'yu Basın İle Tanıştırdı! Bünyesinde İnşaat, Enerji, Telekomünikasyon ve Üretim alanında, Türkiye ve Amerika merkezli halka açık ve özel şirketler bulunduran Yeşil Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yeşil, 23 Mayıs 2018'de Zorlu PSM'de gerçekleşen basın toplantısında sözlerine şöyle başladı:
 • 24 Mayıs 2018 10:44 3S Firuze Konakları'na yüzde 20 indirim fırsatı 3S Firuze Konakları'na yüzde 20 indirim fırsatı Konut sektörünün önde gelen firmalarının katıldığı kampanyaya 3S Kale de destek veriyor. Kampanyada, 3S Firuze Konakları için yüzde 20 indirim ve avantajlı ödeme koşulları uygulanıyor.
 • 23 Mayıs 2018 16:38 Boğaz'da iftar geleneği devam etti… Boğaz'da iftar geleneği devam etti… İkram ve Ekrem Turizm her yıl geleneksel olarak düzenlediği "Boğazda İftar etkinliği'nde çözüm ortakları ile bir araya geldi.
 • 23 Mayıs 2018 10:52 BigChefs, 'Toprağın Kadınlarından Sofralara' gelen çok özel bir menü sunuyor BigChefs, 'Toprağın Kadınlarından Sofralara' gelen çok özel bir menü sunuyor Türkiye'nin önde gelen cafe/brasserie zincir markası BigChefs, yerel kadın üreticileri ekonomik ve sosyal özgürlüklerini kazanmaları yolunda desteklemek amacıyla 'Toprağın Kadınlarından Sofralara' projesini geliştirdi.
 • 22 Mayıs 2018 16:54 Genç Girişimciler Doğayı Evimize Getiriyor! Genç Girişimciler Doğayı Evimize Getiriyor! Uzun yıllar süren Ar-Ge çalışmalarından sonra 2016 yılının Haziran ayında piyasaya sundukları 'MANTAR KUTUSU' isimli ilk ürünleriyle Permakültür Organik Tarım Ürünleri firması doğayı mutfaklarımıza taşımayı başarmış durumdalar.
 • 22 Mayıs 2018 15:58 Filistin'e Umut Ol Filistin'e Umut Ol 6 Aralık 2017'de Kudüs'ü başkent olarak tanıma kararı alan ABD'nin 14 Mayıs'ta, Kudüs'te büyükelçilik açılışı yapmasının ardından başlayan olaylarda, İsrail güçleri tarafından gerçek mermilerle sivil halkın üzerine ateş açıldı ve 62 Filistinliyi katledilirken, en az 2770 Filistinli de yaraladı.
 • 21 Mayıs 2018 09:28 Geçen Yıl Rekor Kıran Otelden 19 Mayıs İçin Anlamlı Kutlama! Geçen Yıl Rekor Kıran Otelden 19 Mayıs İçin Anlamlı Kutlama! Ulu Önder Atatürk'ün geleceğin asıl sahipleri gençlere hediye ettiği 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları başladı.
 • 16 Mayıs 2018 12:10 MER'S: Moda Mücevherinin Öncüsü! Türkiye'de tasarım ve gerçek doğal taşların, gümüş ile harmanlanıp birbirinden eşsiz formlarda sunulduğu MER'S, her tarza hitap eden cesur koleksiyonlarıyla otantik zanaat ve modern dünyanın lüks elementlerini harmanlıyor.
 • 15 Mayıs 2018 17:32 Biruni Üniversitesi Otizm Sempozyumu düzenledi Biruni Üniversitesi Otizm Sempozyumu düzenledi Biruni Üniversitesi 'Otizmde Zorlayıcı Davranışlar ve İletişim' konulu Tanıdan Eğitime Uluslararası Otizm Sempozyumu düzenledi.
 • 15 Mayıs 2018 16:00 Playland, Milli eğitim okullarıyla sosyal sorumluluk projesi Playland, Milli eğitim okullarıyla sosyal sorumluluk projesi Bu aşamada çocuklarımıza bir vefa borcumuz olduğuna inandığımızdan bir sosyal proje geliştirmek istedik
 • 15 Mayıs 2018 15:47 Anadolu Yakasında yaşamak''Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy'' de yaşamaktır. Anadolu Yakasında yaşamak''Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy'' de yaşamaktır. "Avrupa'nın En İyi Karma Yaşam Projesi" ödülüne sahip Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy, Yeni satışa çıkan mağaza ve ofisleriyle birlikte özel fırsatlar sunuyor.
 • 11 Mayıs 2018 17:44 Yeni Bebeğe Hazırlık! Alışveriş Listesi, İhtiyaçlar Yeni Bebeğe Hazırlık! Alışveriş Listesi, İhtiyaçlar Hamilelik dönemi bir kadının en heyecanlı ve en çok panik olduğu dönemdir. Hayatı tamamen değişmeye başlamıştır ve hayatının yeni döneminde ona katılacak olan minik insanın ihtiyaçlarını düşünmek zorundadır.
 • 11 Mayıs 2018 11:34 Online Efsane Yerli Film İzle Online Efsane Yerli Film İzle Yerli ve yabancı tüm filmler için Efsanefilmizlesene.com adlı web sitemiz sayesinde artık isteyen herkes tarafından alt yazılı olarak da filmlere ulaşılması mümkün oluyor.
 • 11 Mayıs 2018 11:25 Ak Parti Samsun Milletvekilli Aday Adayları Ak Parti Samsun Milletvekilli Aday Adayları Samsun Ak Parti Milletvekili Aday Adayı İmren Nilay Tüfekçi Kimdir ?
 • 11 Mayıs 2018 08:50 Biruni Üniversitesi 2018 Bahar Şenliği Kutlandı. Biruni Üniversitesi 2018 Bahar Şenliği Kutlandı. Konsere, ve aktiviteye ev sahipliği yapan Biruni Üniversitesi, öğrenci topluluklarının müzik kulüpleriyle açılan etkinlikler, farklı renklerin yer aldığı konserlerle devam etti.
 • 10 Mayıs 2018 14:52 Biruni Üniversitesi 2018 Bahar Şenliği Kutlandı Biruni Üniversitesi 2018 Bahar Şenliği Kutlandı Konsere, ve aktiviteye ev sahipliği yapan Biruni Üniversitesi, öğrenci topluluklarının müzik kulüpleriyle açılan etkinlikler, farklı renklerin yer aldığı konserlerle devam etti.
 • 10 Mayıs 2018 13:54 Aya Yorgi Hotel, Çeşme'de ayrıcalıklı tatilin adresi! Aya Yorgi Hotel, Çeşme'de ayrıcalıklı tatilin adresi! Yaz aylarının seçkin tatil bölgesi Çeşme'de yenilenen konsepti ile hizmet vermeye hazırlanan Aya Yorgi Hotel, bu yaz misafirlerine keyifli bir tatilin kapılarını aralıyor…
 • 10 Mayıs 2018 13:18 Minik Judocular Yunanistandaki Turnuvadan 24 Madalya İle Döndüler... Minik Judocular Yunanistandaki Turnuvadan 24 Madalya İle Döndüler... 04-06 Mayıs 2018 tarihler arasında Yunanistan'ın Amyntaio kentinde Avrupa'nın 21 farklı ülkesinden pekçok klubün ve 600 sporcunun katılımı ile "Uluslararası Filippos Judo Turnuvası"gerçekleştirildi.
 • 10 Mayıs 2018 11:56 Bel Ağrısı, Boyun Ağrısı ve Migren gibi Ağrılarla Başa Çıkmanın Pratik Yolları Hayatımızın her noktasında bel ağrısı, boyun ağrısı, eklem ağrısı, migren, kireçlenme gibi ağrılara rastlarız. Bu ağrıların çözümünde ise yeni bir yöntem oldukça dikkat çekiyor.
 • 09 Mayıs 2018 15:36 Helal Tatilin Öncüsü Adin Beach Hotel Helal Tatilin Öncüsü Adin Beach Hotel Adin'de Mutlu ve Huzurlu bir tatil deneyimi…
 • 08 Mayıs 2018 17:51 Türk Girişimlerine Yatırım Zirvesi Gerçekteştirildi! Türk Girişimlerine Yatırım Zirvesi Gerçekteştirildi! Türkiye'nin sunduğu yatırım fırsatlarını küresel iş dünyasına tanıtma amacıyla düzenlenen "Türk Girişimlerine Yatırım Zirvesi" Almanya'nın Başkenti Berlin'de gerçekleştirildi.
 • 08 Mayıs 2018 09:07 İkinci Alsancak kuruluyor İkinci Alsancak kuruluyor İzmir'de Yeni Kent Merkezi'nin Konak kısmında kalan alanda 24 katlı Çarşı Kule'yi inşa ederek bölgeye yeni bir değer kazandıran Megapol Group, yine aynı bölge de üç kule ve 330 metre uzunluğunda caddeden oluşan Megapol İzmir projesine başladı.
 • 07 Mayıs 2018 13:38 Bebeklerinize neşeli nevresimler Her annenin bebeği özeldir ve onun için en iyisini ister. Giyeceği kıyafetten, yiyeceği yemeğe, uyuyacağı yatağıdan, kullanacağı deterjanına kadar....