SON DAKİKA ADVERTORİAL HABERLER HABERLERİ

Son Dakika Advertorial Haberler Haberleri

 • 16 Ekim 2018 17:37 Groupe Renault'dan Yerli Üretime Destek Groupe Renault'dan Yerli Üretime Destek İhracat hedeflerini büyüterek yerli üretime destek veren Groupe Renault, Türkiye ekonomisine sağladığı katkıyı artırmak için son sürat çalışmaya devam ediyor.
 • 16 Ekim 2018 17:34 Groupe Renault'dan Yerli Üretime Destek Groupe Renault'dan Yerli Üretime Destek İhracat hedeflerini büyüterek yerli üretime destek veren Groupe Renault, Türkiye ekonomisine sağladığı katkıyı artırmak için son sürat çalışmaya devam ediyor.
 • 16 Ekim 2018 11:42 Genç erkeklerde genetik saç kayıpları engellenebilir mi? Genç erkeklerde genetik saç kayıpları engellenebilir mi? Saç dökülmesi genelde yaşlanma ile birlikte görülse de genç yaşlarda da görülebilen bir problemdir. Saç dökülmesi sorunun altında birçok etken bulunmaktadır. Bu etkenler içerisinde en etkili rol oynayan faktör saç dökülmesinin genetik olmasıdır. Saç Bakım Uzmanı Serap Öztürk Niya, genç erkeklerde görülen genetik saç dökülmeleri hakkında konuştu.
 • 15 Ekim 2018 09:23 Çağdaş Türk Heykel Sanatı Geleceğin Sanat Merkezi Kurtköy Lens İstanbul'da Çağdaş Türk Heykel Sanatı Geleceğin Sanat Merkezi Kurtköy Lens İstanbul'da Kurtköy'ün en büyük markalı konut projesi Lens İstanbul, Türkiye emlak sektöründe bir ilke imza attı. Anadolu Yakası'nın en büyük semt çarşısındaki meydanda yer alması üzerine düzenlenen "Türk Çağdaş Sanatı Ulusal Heykel Tasarım Yarışması" sonuçlandı. Finalistler 13 Ekim 2018 Cumartesi günü ödüllerini aldı.
 • 12 Ekim 2018 17:49 Dünya Genelinde Instagram Api Gender Hizmeti Gender api dünya üzerinde popüler olmaya başlaması ile bu konu ile ilgili hizmet sunan birçok internet sitesi ortaya çıkmıştır.
 • 09 Ekim 2018 18:17 Amerika'dan Alışveriş Nasıl Yapılır? Amerika'dan Alışveriş Nasıl Yapılır? Bugün sizlere oyunun kurallarını baştan yazan ''game changer'' diye adlandırılan bir websitesinden ve işletmeden bahsedeceğiz.
 • 09 Ekim 2018 14:31 9 Ekim Dünya Posta Günü Kutlanıyor 9 Ekim Dünya Posta Günü Kutlanıyor Dünya Posta Birliği'nin kuruluş yıldönümü olan 9 Ekim tarihinin "Dünya Posta Günü" olarak kutlanması çerçevesinde PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik bir bildiri yayımladı.
 • 09 Ekim 2018 11:28 İstanbul Barosunda Değişim Rüzgarı İstanbul Barosunda Değişim Rüzgarı Ekim ayındaki İstanbul Barosu Seçimlerinin iddialı ismi Avukat Hakları Grubu Başkan Adayı Av. Gökhan AHİ; "İstanbul Barosu tarihinin en renkli ve en çekişmeli seçimine yaklaşılırken, Baro'da yılların statükosunu değiştirecek tek ekip, Seçimin gizli Favorisi Avukat Hakları Grubu'dur. Hazır olun 21 Ekim'de Yeni Nesil Baro Geliyor." dedi.
 • 08 Ekim 2018 15:20 Kosgeb Destekli Hippocrapp Hekimlerin Kullanımına Açıldı Kosgeb Destekli Hippocrapp Hekimlerin Kullanımına Açıldı Her branştan 100'den fazla hekimin görüşleri dikkate alınarak geliştirilen KOSGEB destekli HippocrApp uygulaması hayata geçti.
 • 05 Ekim 2018 14:20 Türkiye'nin Temizlik Fuarı Global Clean Expo Türkiye'nin Temizlik Fuarı Global Clean Expo Expo Master A.Ş. tarafından 21-22-23 Şubat 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Global Clean Expo, tamamen Türk sermayeli ilk temizlik fuarı olma özelliğini taşıyor. Fuarın yapılacağı alan olarak Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nı tercih eden Global Clean Expo organizasyon ekibi, katılımcılarına akıl almaz fırsatlar sunuyor.
 • 04 Ekim 2018 09:58 Enerji İçeceği sektöründe yerli üretimin önemi: Dinamik Enerji İçeceği Enerji İçeceği sektöründe yerli üretimin önemi: Dinamik Enerji İçeceği İçecek sektörü içerisinde en genç sektörlerden biri olan "Enerji İçeceği" pazarı, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de her geçen gün hızlı bir büyüme kaydediyor.
 • 04 Ekim 2018 09:54 Kointum: Yerli Kriptopara Borsası! Kointum: Yerli Kriptopara Borsası! Kointum gelişmiş teknolojik altyapısı ve uzman kadrosuyla, her seviyedeki kriptopara kullanıcısına, hızlı işlem, gerçekçi fiyat, birinci sınıf müşteri hizmeti, sonsuz iyileştirme ve sınırsız yaratıcılık sunmayı ilke edinmiş yerli bir kriptopara borsasıdır.
 • 03 Ekim 2018 11:42 Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü, 120 memur alımı yapacak! Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü, 120 memur alımı yapacak! Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü, 120 memur alımı yapacak. Başlayan başvurular, 19 Ekim'e kadar devam edecek.
 • 03 Ekim 2018 09:57 Avek Otomotiv'den Sıfır Atık Projesine Destek Avek Otomotiv'den Sıfır Atık Projesine Destek 2005 yılından bu yana müşteri odaklı yönetim anlayışı ile otomotiv sektöründe önemli bir yer edinen Avek Otomotiv, müşteri istek ve beklentilerini karşılamak için gösterdiği özeni doğanın korunmasına için de gösteriyor.
 • 02 Ekim 2018 16:54 Azoospermide Testisteki Kuyruk Çıkarmamış Yuvarlak Hücrelerin de Tüp Bebek Şansı Olabilir Azoospermide Testisteki Kuyruk Çıkarmamış Yuvarlak Hücrelerin de Tüp Bebek Şansı Olabilir Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Kaan Aydos, azoospermi ve tüp bebek tedavisi ilişkisine yönelik yapılan son çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.
 • 02 Ekim 2018 16:46 3. Antalya Dijital Zirvesi İçin Geri Sayım Başladı! 3. Antalya Dijital Zirvesi İçin Geri Sayım Başladı! "Turizmin Geleceği Dijitalde! Peki, Ya Siz Neredesiniz?" Türkiye'nin ilk ve tek turizm sektörüne ait dijital odaklı satış ve pazarlama etkinliği olan Antalya Dijital Zirvesi, CRM Group şirketlerinden CRM Medya tarafından 10 Ekim Çarşamba günü 3. kez Antalya Su Otel'de gerçekleşecek.
 • 02 Ekim 2018 16:21 Penta Özel - Çocuğunuzun derslerinde ve sosyal hayatında daha başarılı olmasını sağlayacak sistem Türkiye'de faaliyete geçti! Penta Özel - Çocuğunuzun derslerinde ve sosyal hayatında daha başarılı olmasını sağlayacak sistem Türkiye'de faaliyete geçti! Çocuklarımızın eğitim ve sosyal hayatının profesyonel bir ekip tarafından sistematik bir yöntemle yönetilmesini sağlayacak yepyeni bir sistem.
 • 28 Eylül 2018 12:15 Prof. Bahçeci ile Tüp Bebekte Genetik Yöntemler – NGS, ERA, MİTOSKOR Prof. Bahçeci ile Tüp Bebekte Genetik Yöntemler – NGS, ERA, MİTOSKOR İnfertilite yani kısırlık oranları toplumumuzda günden güne artıyor. Belli bir süre denemelerine rağmen hamile kalamayan çiftler ise genellikle soluğu tüp bebek merkezlerinde alıyor ve duydukları her yöntemi ilgiyle karşılıyor.
 • 27 Eylül 2018 14:39 Okul Döneminde Beslenme Okul Döneminde Beslenme Eylül ayının gelmesi ile birlikte pek çok evde bir kez daha okul dönemi telaşı başladı. Veliler, okul alışverişi, kıyafet ve servis ayarlanması gibi işlemler sonrasında çocuklarının en iyi şekilde eğitimlerini gerçekleştirmeleri için şartları hazır hale getirdiler.
 • 25 Eylül 2018 17:55 NG Residence'ta Teslimler Başladı! NG Residence'ta Teslimler Başladı! Seramik ve turizm sektöründe Türkiye'nin önemli markalarından biri olan NG Kütahya Seramik'in ilk büyük konut projesi olan NG Residence'ta teslimler başladı.
 • 25 Eylül 2018 12:03 MBA İş Analitiği Veri Analizine Giriş ve Tanımlayıcı Analitik
 • 25 Eylül 2018 11:58 MBA Finans Bu dersin amacı, bir işletmenin temel ekonomisini değerlendirebilmek için öğrencinin finansal tablo bilgisi ve analiz becerisini geliştirmektir.
 • 25 Eylül 2018 11:55 MBA Bilgi Güvenliği & Siber Güvenlik Dersin amacı siber dünyada var olan zafiyetlerin ve tehditlerin anlaşılması, temel güvenlik mekanizmalarının algılanması, sık kullanılan bilişim sistemi varlıklarının güvenliklerinin nasıl sağlanacağının öğrenilmesi, kurumsal sistemlerde güvenlik yönetiminin nasıl etkin yapılacağını öğrenmek adına bir bakış açısı sağlanmasıdır.
 • 25 Eylül 2018 11:33 İstanbul Şehir Üniversitesi BMI İş Birliğiyle Profesyonellere Ulaşacak İstanbul Şehir Üniversitesi & Business Management Institute iş birliğiyle hayata geçirilen ve sektörüne yönelik uzmanlaşma olanakları sunan İş Analitiği, Finans ve Bilgi Güvenliği & Siber Güvenlik alanlarında MBA yüksek lisans programları öğrencilerini kabul etmeye başladı.
 • 25 Eylül 2018 10:35 Yeni Ofise Şık Açılış Yeni Ofise Şık Açılış Ünlü emlak danışmanı Hasan Can'ın sahibi olduğu Re/Max 7Tepe'nin yeni ofisi, düzenlenen özel bir davetle açıldı.
 • 24 Eylül 2018 09:27 PTT'den Dev Atılım: Drone'la Kargo Teslimatı PTT'den Dev Atılım: Drone'la Kargo Teslimatı Yaklaşık iki asırlık tecrübesini dijital çağın gerekleri doğrultusunda geliştirilen stratejilerle harmanlayarak Türkiye'nin en inovatif kurumları arasında kendine sağlam bir yer edinen Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), Türkiye'de alanında bir ilki gerçekleştirdi.
 • 19 Eylül 2018 14:13 Türk Patent Kurumu, Patent, Marka, Tasarim Başvuru Ve Tescil Ücretlerinde İndirim Yapti, Başvurular Artacak… Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından açıklanan 16 maddelik Sanayiciler İçin Destek Paketi kapsamında indirimler yapıldı.
 • 18 Eylül 2018 19:16 Maltepe Konut Projelerinde Kampanyaya Destek Maltepe Konut Projelerinde Kampanyaya Destek Maltepe konut projeleri son yıllarda giderek artan potansiyelleri ile dikkat çekiyor. 2018 yılında teslim edilecek konut projeleri dahil olmak üzere konut için yapılan kampanyaya dahil edilmiş durumdadır.
 • 17 Eylül 2018 15:55 Ağrı Tedavisi (Algoloji) Ağrı Tedavisi (Algoloji) Ağrı türleri bel, baş, boyun, kanser ağrıları ve nöropatik ağrılar şeklinde karşımıza çıkmaktadır. En sık karşılaşılan ağrı türlerinin başında ise baş ve bel ağrısı geliyor.
 • 17 Eylül 2018 10:46 Paykasa Hakkında Bilinmesi Gerekenler Paykasa Hakkında Bilinmesi Gerekenler İnternet platformu her geçen gün daha da aktif bir konumda yer alarak geniş bir alanda hizmet etmeyi de an be an sürdürmesi ile biliniyor.
 • 17 Eylül 2018 09:26 İGA Genel Müdürü Kadri Samsunlu İşçilerle Görüştü İGA Genel Müdürü Kadri Samsunlu İşçilerle Görüştü İstanbul Yeni Havalimanı işletmecisi İGA'nın İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kadri Samsunlu işçilerle bir araya gelerek gündelik hayatlarına ilişkin bazı talep ve sorunlarını dinlemiştir.
 • 14 Eylül 2018 13:58 Su Kaçağı Tespitinde Çığır Açan Teknoloji Su Kaçağı Tespitinde Çığır Açan Teknoloji Evlerimize, işyerlerimize ulaşan kullanım suyunun temizliği ve kullanılmış suyun direk kanalizasyona aktarımı insan sağlığı ile oldukça yakından ilgilidir. Bu döngüyü sağlayan borularda meydana gelebilecek herhangi bir problem sağlığımızı tehdit eden ciddi sorunlara sebep olabilir.
 • 13 Eylül 2018 12:27 Saç ekiminde yaş sınırı var mıdır? Saç ekiminde yaş sınırı var mıdır? Op. Dr. Güncel Öztürk denetimindeki Hairneva Saç Ekim Merkezi Uzmanları, saç ektirme ameliyatlarında yaş sınırının 20 ile 65 yaş arasında olduğunu belirtti.
 • 10 Eylül 2018 17:29 Yavuz Sultan Selim Köprüsü 2. Yaşını Instagram Fotoğraf Yarışması ile Kutluyor Yavuz Sultan Selim Köprüsü 2. Yaşını Instagram Fotoğraf Yarışması ile Kutluyor "İlklerin Köprüsü" olarak adlandırılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü 2. yaşını Instagram'da düzenlediği fotoğraf yarışması ile kutluyor. Yarışmanın kazananını bir adet akıllı telefon bekliyor.
 • 10 Eylül 2018 14:28 Eğitimde Yeniliklerin Öncüsü Doğa Koleji, Yeni Döneme Tam Kadro Hazır! Eğitimde Yeniliklerin Öncüsü Doğa Koleji, Yeni Döneme Tam Kadro Hazır! Eğitimin lideri Doğa Koleji, yeni döneme tam kadro hazır olarak öğrencilerini bekliyor. Yenilenen kampüslerden, büyüyen akademik kadroya, düzenlenen eğitim içeriklerinden öğretmenleri motive edecek iyileştirmelere, öğrenci taşımacılığına kadar birçok nokta ile Doğa Koleji, yenilik rüzgarlarıyla 2018-2019 dönemine iddialı bir giriş yapıyor.
 • 07 Eylül 2018 18:09 Pronet'e "Yılın Markası" ödülü Pronet, iletişim dünyasının önemli organizasyonlarından Campaign Brand of the Year Ödüllerinde "Yılın Markası" seçildi. Yarışma sürecinde markanın global organizasyonlarda kazandığı toplam 7 ödül bağımsız bir denetleme kurumu tarafından incelemeye alındı.
 • 06 Eylül 2018 15:23 Yerli kozmetik markaları hizmet kalitesinde sınıfta kaldı Uluslararası araştırma şirketi 4Service'in Türkiye çapındaki sekiz kişisel bakım ve kozmetik mağazacılığı markasının 16 satış noktasında yürüttüğü "gizli müşteri araştırması", müşterinin hizmet kalitesinden duyduğu memnuniyetsizliği ortaya koydu.
 • 06 Eylül 2018 14:31 Geri Dönüyor! Geri Dönüyor! Anıl Güntekin, 22 Mart 1991 yılında İzmir'de doğdu. Ortaokul yıllarında müzik yeteneğini keşfederek ilk amatör kaydını gerçekleştirdi.
 • 06 Eylül 2018 14:19 İstanbul Yeni Havalimanı'nın LED ekranları Amasya'dan İstanbul Yeni Havalimanı'nın LED ekranları Amasya'dan "TAGLIG" markasıyla üretim yapan Türkiye'nin ilk yerli LED (Light Emitting Diode) ekran fabrikası Amasya'daki tesisinde İstanbul Yeni Havalimanı'nda kullanılacak LED ekranları üretiyor.
 • 06 Eylül 2018 11:21 SKODA Avek 'Troia'dan Bergama'ya Bisiklet Turu'nda Yarışmacılarla Bir Araya Geldi SKODA Avek 'Troia'dan Bergama'ya Bisiklet Turu'nda Yarışmacılarla Bir Araya Geldi Çanakkale Belediyesi tarafından 2018 Troya Yılı kapsamında düzenlenen 'Troia'dan Bergama'ya 3. UNESCO Dünya Mirası Yolunda Bisiklet Turu öncesinde Skoda Avek, 10 Ağustos Cuma akşamı Güzelyalı Çadır Kampı alanında gerçekleşen partide yarışmaya katılan bisikletçilerle bir araya geldi.
 • 06 Eylül 2018 10:45 PTT, Dünya Posta Sektörüne Yön Vermeye Devam Ediyor PTT, Dünya Posta Sektörüne Yön Vermeye Devam Ediyor Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), Etiyopya'da düzenlenen Dünya Posta Birliği 2. Olağanüstü Kongresi'nde sektörün geleceğine yönelik tarihî kararlara imza atıyor.
 • 06 Eylül 2018 10:41 Essa Grup, Türkiye'yi dünya saat fuarında temsil ediyor Essa Grup, Türkiye'yi dünya saat fuarında temsil ediyor Sektörde 48. yılını dolduran Essa Grup, Hong Kong Watch and Clock Fair 2018'de Türkiye'yi temsil ediyor.
 • 05 Eylül 2018 11:44 Ailesi ve Manevi Evlatları Sezai Türkeş'i Andı Ailesi ve Manevi Evlatları Sezai Türkeş'i Andı STFA Holdingin ve İnanç Vakfının kurucusu, inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden Sezai Türkeş, vefatının 20. yılında ailesi ve 1993 yılında kurduğu İnanç Lisesi mezunları tarafından anıldı.
 • 04 Eylül 2018 10:33 Avrupa'ya bir porsiyon daha… Avrupa'ya bir porsiyon daha… Anadolu'nun eşsiz lezzeti çiğköfteyi, katkısız, doğal ve en lezzetli halinde insanlara sunma misyonuyla kurulan ÇİĞKÖFTEM, ilk günden bu yana aynı standartta üretim yapmaya devam ediyor.
 • 29 Ağustos 2018 16:42 Merhum Sezai Türkeş Vefatının 20. Yılında Mezarı Başında Anılacak Merhum Sezai Türkeş Vefatının 20. Yılında Mezarı Başında Anılacak İnşaat sektörünün duayenlerinden, STFA'nın kurucusu Sezai Türkeş, 30 Ağustos 2018 saat 10.00'da hayatlarına dokunduğu öğrenciler tarafından Zincirlikuyu Mezarlığında anılacak.
 • 29 Ağustos 2018 11:30 Sianji Well-Being Resort, Sianji Well-Being Resort, "Bodrum Komedi Festivali"ni Sunar Gümüşlük'ün ödüllü oteli Sianji Well-Being Resort, 10. yıl kutlamaları kapsamında Elani Beach'te Bodrum Komedi Festivali'ni başlatıyor. 6,7,8 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Bodrum Komedi Festivali kapsamında Ali Poyrazoğlu, Nur Gürkan ve Metin Zakoğlu izleyenlerini kahkahaya boğacak.
 • 27 Ağustos 2018 15:06 İş Fikirleri ve Kredi Notu Öğrenme İş Fikirleri ve Kredi Notu Öğrenme Kendi işinizi kurmak ister misiniz? Ya da herkes için kendi işini kurmak en büyük hayalller arasında yer almaktadır. Kendi işinizi kurarak kendi paranızı kazanmak isterseniz sizlere kendi işinizi kurabileceğiniz birkaç adımdan bahsedebiliriz.
 • 14 Ağustos 2018 11:29 Baş dönmenizin nedenini Baş dönmenizin nedenini "karotis vertebral" ile öğrenin Baş dönmesi bir hareket yanılsaması olarak kabul edilir. Denge kaybıyla birlikte insanların hayatını kötü yönde etkileyen durumlar arasında yer almaktadır.
 • 10 Ağustos 2018 14:54 Slow Türk Radyo Dinleme Merkezi Aşkın Frekansı! Slow Türk Radyo Dinleme Merkezi Aşkın Frekansı! Aşkın Frekansı SlowTürk " sloganı ile yayın hayatına başlayan Slow Türk Radyo, Türkiye'nin en çok dinlenen Slow müzik radyosu olma özelliğini taşımaktadır.
 • 09 Ağustos 2018 14:36 Bakan Kurum'dan Ordu'daki Sel Felaketi Açıklaması: Bakan Kurum'dan Ordu'daki Sel Felaketi Açıklaması: "Bakanlık Olarak Üzerimize Düşeni Yapacağız" Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ordu'da meydana gelen sel felaketinden zarar gören vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti. Bakan Kurum, Bakanlık ve ilgili kuruluşların, vatandaşların zararlarını karşılayacağını açıkladı.