SON DAKİKA ADVERTORİAL HABERLER HABERLERİ

Son Dakika Advertorial Haberler Haberleri

 • 14 Ağustos 2018 11:29 Baş dönmenizin nedenini Baş dönmenizin nedenini "karotis vertebral" ile öğrenin Baş dönmesi bir hareket yanılsaması olarak kabul edilir. Denge kaybıyla birlikte insanların hayatını kötü yönde etkileyen durumlar arasında yer almaktadır.
 • 10 Ağustos 2018 14:54 Slow Türk Radyo Dinleme Merkezi Aşkın Frekansı! Slow Türk Radyo Dinleme Merkezi Aşkın Frekansı! Aşkın Frekansı SlowTürk " sloganı ile yayın hayatına başlayan Slow Türk Radyo, Türkiye'nin en çok dinlenen Slow müzik radyosu olma özelliğini taşımaktadır.
 • 09 Ağustos 2018 14:36 Bakan Kurum'dan Ordu'daki Sel Felaketi Açıklaması: Bakan Kurum'dan Ordu'daki Sel Felaketi Açıklaması: "Bakanlık Olarak Üzerimize Düşeni Yapacağız" Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ordu'da meydana gelen sel felaketinden zarar gören vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti. Bakan Kurum, Bakanlık ve ilgili kuruluşların, vatandaşların zararlarını karşılayacağını açıkladı.
 • 08 Ağustos 2018 12:49 Saç kaybını erteleyen yöntemler nelerdir? Saç kaybını erteleyen yöntemler nelerdir? Ailesinde saç kaybı ve kellik öyküsü olanlar için tel tel dökülmeye başlayan saçlar karabasan gibidir. Özellikle erkek tipi saç kaybında istenmeyen durumları geciktirmek için erken aksiyon almak gerekebilir.
 • 07 Ağustos 2018 17:50 Türkiye Diyanet Vakfı olarak kurban çalışmalarınız ve hedefleriniz nelerdir? Türkiye Diyanet Vakfı olarak kurban çalışmalarınız ve hedefleriniz nelerdir? Yarım asra yakın süredir gerçekleştirdiği faaliyetlerle milletimizin iyilik temsilcisi olan Türkiye Diyanet Vakfı olarak bu Kurban Bayramında da ülkemizdeki ihtiyaç sahiplerinin yanı sıra bayram sevincini mazlum ve mağdur coğrafyalara taşımak için yola çıkıyoruz.
 • 07 Ağustos 2018 17:42 "Kurbanını paylaş, kardeşinle yakınlaş" Yarım asra yakın süredir gerçekleştirdiği faaliyetlerle milletimizin iyilik temsilcisi olan Türkiye Diyanet Vakfı, bu Kurban Bayramında da ülkemizdeki ihtiyaç sahiplerinin yanı sıra bayram sevincini mazlum ve mağdur coğrafyalara taşımak için yola çıkıyor.
 • 06 Ağustos 2018 17:16 Şimdi 4 Kadın Zamanı! Hande Ataizi, Derya Tuna, Seda Akgül ve Eylül Öztürk'ün sunumuyla haftaiçi her gün canlı yayınlanacak programda; çarpıcı haber başlıkları, kamuoyu tartışmaları, hayatın içinden gerçek hikayeler ve olayların mağdurları yer alacak.
 • 06 Ağustos 2018 14:27 Dişçilik İçin 300 Robotu Getirdi İzin Bekliyor! Dişçilik İçin 300 Robotu Getirdi İzin Bekliyor! HÜRRİYET'in eski Yayın Direktörü Fikret Ercan, yeni adresi Nişantaşı Üniversitesi'nin İstanbul Maslak'taki kampüsüne davet etti. Kampüsü üniversitenin kurucusu Levent Uysal ve Genel Sekreter Koordinatörü Caner Otrakçı ile birlikte gezdik.
 • 01 Ağustos 2018 11:12 Her KOBİ'nin işi başka. Başka başka KOBİ'lerimiz şimdi karşınızda! Her KOBİ'nin işi başka. Başka başka KOBİ'lerimiz şimdi karşınızda! Her KOBİ'nin işi başka. Başka başka KOBİ'lerimiz şimdi karşınızda!
 • 31 Temmuz 2018 09:04 Türkiye'ye Masa Tenisinde Büyük Gurur! Türkiye'ye Masa Tenisinde Büyük Gurur! Nişantaşı Üniversitesi Masa Tenisi Takımı, Portekiz'in Coimbra kentinde düzenlenen üniversitelerarası spor etkinliği "Avrupa Üniversite Oyunları 2018"de şampiyon oldu.
 • 27 Temmuz 2018 18:02 Profitcoins, Büyük İşler Başarmaya Başladı Bile! Siz de Yerinizi Alın! Profitcoins, Büyük İşler Başarmaya Başladı Bile! Siz de Yerinizi Alın! Bitcoin, Ethereum ve diğerleri; son dönemde ciddi manada iniş ve çıkışlar yaşadı. Bu koinler önce yükseldi, sonra bir süre yatay gitti, sonra ciddi düştü ve sonrasında tekrar yükseldi.
 • 24 Temmuz 2018 13:42 Burun dolgusu ile ameliyatsız estetik Burun dolgusu ile ameliyatsız estetik Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, burun dolgusu hakkında merak edilenleri cevapladı.
 • 24 Temmuz 2018 09:41 Elli yazar konuşturdu, elli yazar konuştu! Elli yazar konuşturdu, elli yazar konuştu! Türk edebiyatının yaşayan elli şair ve yazarının kendini, edebiyatını ve hayata bakışını anlattığı "Yüz Yüze Konuşmalar" adlı çalışma tamamlandı.
 • 20 Temmuz 2018 14:14 Pike Ve Nevresim Takımı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir? Pike Ve Nevresim Takımı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir? Pike ve nevresim takımları en çok karıştırılan konulardan birisidir. Aslında iki terim de tamamen birbirinden farklıdır. Peki, nevresim ve pike takımı seçimlerinde nelere dikkat etmeliyiz?
 • 19 Temmuz 2018 14:05 Scoutium; Endeavor Uluslararası Seçim Panelinde Türkiye'yi Temsil Edecek! Scoutium; Endeavor Uluslararası Seçim Panelinde Türkiye'yi Temsil Edecek! Futbol dünyasındaki genç yetenekleri keşfetmeyi, futbol severlerin scout olmasını ve kulüplerin yanlış transfer sorununu çözmeyi mümkün hale getiren Scoutium.com, aldığı birçok girişimcilik ödülünden sonra ülkemizi uluslararası platformda temsil etmeye hazırlanıyor.
 • 19 Temmuz 2018 12:23 Tahincioğlu'ndan ilk yarıda satış rekoru! Tahincioğlu'ndan ilk yarıda satış rekoru! Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Tahincioğlu, 2018 yılının ilk yarısında konut satışlarından 631 milyon 556 bin TL'lik ciro ile satış rekoru elde etti.
 • 19 Temmuz 2018 11:54 Ng Hotels'e Uluslararası İki Ödül Birden Ng Hotels'e Uluslararası İki Ödül Birden Dünyanın en prestijli turizm ödülleri arasında yer alan World Luxury Spa Awards 2018'de, bu yıl ikinci kez aday olan NG Afyon Aliva Spa 'Dünyanın En Lüks Termal Spa'sı' ödülüne, NG Sapanca Aliva Spa ise 'Dünya'nın En Lüks Destinasyon Spa'sı' ödülüne layık görüldü.
 • 18 Temmuz 2018 11:49 Göz içi Enjeksiyon Tedavisi Kimlere Uygulanır? Göz içi Enjeksiyon Tedavisi Kimlere Uygulanır? Göz hastalıklarının tedavisinde yaklaşık 30 yıldır uygulanan göz içi ilaç enfeksiyonu yönteminin yüksek başarısından ve verimliliğinden bahseden Bahçecioğlu, bu yöntemin direkt retinaya ulaşması ve hastalıklı bölgeye etki etmesi sebebiyle diğer organlar ve dokulara bir zarar gelmediğini ve etkisinin arttığını dile getirdi.
 • 17 Temmuz 2018 18:07 Sade ve şık tasarımlara İnbebek Design rengarenk birbirinden farklı yorumlar katıyor! Sade ve şık tasarımlara İnbebek Design rengarenk birbirinden farklı yorumlar katıyor! Hem modern hem de birbirinden çarpıcı trendi seçenekleri ile her stile uyum sağlıyor.
 • 16 Temmuz 2018 15:15 Avantajlı Altın Alım Satımı Artık Mümkün! Avantajlı Altın Alım Satımı Artık Mümkün! Finansal yatırım araçları arasında, Nisan ayında en yüksek getiriyi yüzde 3,2 ile altın kazandırdı. Yatırımcıların yakından takip ettiği altın fiyatları arasında odak noktası ise gram ve çeyrek altın piyasası oldu.
 • 16 Temmuz 2018 14:28 Avantajlı Altın Alım Satımı Artık Mümkün! Finansal yatırım araçları arasında, Nisan ayında en yüksek getiriyi yüzde 3,2 ile altın kazandırdı. Yatırımcıların yakından takip ettiği altın fiyatları arasında odak noktası ise gram ve çeyrek altın piyasası oldu.
 • 13 Temmuz 2018 16:15 Gezdik, Gördük, Yedik, İçtik Hayatımız Değişti!  Gezdik, Gördük, Yedik, İçtik Hayatımız Değişti!  Hiç korktuğumuz gibi olmadı bu kısım bizim damağımıza uygun yemeklerde vardı patlayana çatlayana kadar yiyip geziyorduk. Bize rehberlik eden kız çıtı pıtı ele avuca gelmeyecek kadar zayıftı. Bundan bizene demeyin :) Anna (ev arkadaşım) ben ve diğer 4 arkadaşımız rehber hatunla bir yerde oturduk yemeklerimizi söyledik, rehber bir sıcak su istedi.
 • 13 Temmuz 2018 11:33 NG Sapanca'da Çocuklara Orman Arkadaşlık Edecek NG Sapanca'da Çocuklara Orman Arkadaşlık Edecek Yeşilin her tonuyla çevrelenen benzersiz konumu, sağlık ve iyi yaşam alanındaki uzmanlığıyla tatil tutkunlarının vazgeçilmez adresi NG Sapanca, yaz tatilinde hem çocukları hem ebeveynleri doğayı keşfetmeye davet ediyor.
 • 11 Temmuz 2018 14:13 Kalem yöntemiyle saç ektirme tekniği nedir? Kalem yöntemiyle saç ektirme tekniği nedir? Saç ekiminde doğal görünüm elde etmek için tasarlanmış olan FUE ve alt grubu teknikleri karmaşık prosedürler olup birçok farklı yardımcı teknikle uygulanır.
 • 09 Temmuz 2018 15:03 Uzel Makina Sanayi A.Ş.' nden KAMUOYU AÇIKLAMASI Türkiye'nin en önemli ve halkımızın büyük sevgisini kazanmış ender markalarından biri olan şirketimiz ile ilgili gelişmeler gerek paydaşlarımız olarak toplumun önemli bir kesimini ilgilendirdiğinden gerekse de ülkemizin kıymetli değerlerinden biri olarak hayatımızda yer edindiğinden kamuoyunun haklı ilgisini çekmektedir
 • 06 Temmuz 2018 16:11 Adin Beach Hotel Uluslararası Turuncu Bayrak Sertifikası Aldı Adin Beach Hotel Uluslararası Turuncu Bayrak Sertifikası Aldı Alanya'da "alkolsüz her şey dâhil" konseptiyle 5 yıldız olarak hizmet veren Adin Beach Hotel, çevre dostu uygulamalarına tüm hızıyla devam ediyor.
 • 06 Temmuz 2018 14:47 Mahmut Can Çalık ve Dila Çalık çifti kızlarının 40'ını Çırağan'da kutladı Mahmut Can Çalık ve Dila Çalık çifti kızlarının 40'ını Çırağan'da kutladı Çalık çifti bebeklerinin 40'ını sarayda uçurdu.
 • 04 Temmuz 2018 12:02 LUX Bodrum'da Çok Özel Bir Yenilik: Private Water Front Villa LUX Bodrum'da Çok Özel Bir Yenilik: Private Water Front Villa LUX Bodrum Resort & Residences'da yapılan pek çok yenilikten biri de özel misafirler için hazırlanan 1500 metrekarelik alanda konumlandırılmış "Private Water Front Villa'' kapılarını misafirlerinin hizmetine açtı.
 • 03 Temmuz 2018 18:24 NG Residence'ta Geri Sayım Başladı! NG Residence'ta Geri Sayım Başladı! Gayrimenkul ve inşaat sektöründe yaşanan indirim ve kampanyalar, sonbaharda inşaat malzemelerindeki zam ve kredi faizlerindeki fiyat artışına bırakmaya hazırlanıyor.
 • 03 Temmuz 2018 15:15 Başakşehir'in Eski Rakibi Ludogorets'ten Beşiktaş'a Gönderme! Başakşehir'in Eski Rakibi Ludogorets'ten Beşiktaş'a Gönderme! Siyah beyazlıların UEFA Avrupa Ligi'ndeki muhtemel rakiplerinden biri olan Ludogorets Türkiye saati ile 19.30'da Rusya'nın Terek takımı ile karşılaştı.
 • 02 Temmuz 2018 17:12 Alaiye Resort & Spa Hotel'e Ödül Üstüne Ödül Alaiye Resort & Spa Hotel'e Ödül Üstüne Ödül Alaiye Resort & SPA Hotel, vermiş olduğu hizmet kalitesini her yıl bir üst seviyeye taşıyarak misafirlerlerin gönlünde taht kurmaya devam ediyor.
 • 25 Haziran 2018 15:50 Büyükçekmece'de Yelken Şöleni Büyükçekmece'de Yelken Şöleni Türkiye Yelken Federasyonu onaylı İstanbul İl Faaliyet Programı'nda yer alan "Açık Optimist İstanbul Şampiyonası Yelken Yarışları" 25-26-24 Haziran'da Büyükçekmece Yelken Kulübü ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.
 • 21 Haziran 2018 14:46 İnbebek Yaz Seçenekleri İle Her An Her Yerde İnbebek Yaz Seçenekleri İle Her An Her Yerde İnbebek yaz ayları için birbirinden farklı kültürlerin tasarladığı koleksiyonları ile günlük yaşamınızda şıklık vadediyor.
 • 19 Haziran 2018 14:34 Destan Nakliyat İle Profesyonel Taşıma Hizmeti Destan Nakliyat İle Profesyonel Taşıma Hizmeti Profesyonel ekibin tercih edilmesi ile eşyaların özenle ve güvenli bir şekilde taşınması ev taşımacılığında oldukça önemli olmaktadır. Ankara evden eve nakliyat işlemini gerçekleştiren Destan Nakliyat taşımacılık işlemlerini güvenilir biçimde sağlamaktadır.
 • 18 Haziran 2018 09:12 ERKEKLER İÇİN HAMİLELİK REHBERİ ERKEKLER İÇİN HAMİLELİK REHBERİ Eşiniz size anne olacağını söylediğinde, (O ilk coşkuyu yaşar yaşamaz) hemen okumaya başlamanız gereken bir başucu kitabı...
 • 18 Haziran 2018 09:03 Op. Dr. Hüseyin Mutlu'dan babalar için bir başucu kitabı… Op. Dr. Hüseyin Mutlu'dan babalar için bir başucu kitabı… "Erkekler İçin Hamilelik Rehberi" Hamilelik deyince akla hep anne adayı ve bebek gelir değil mi? Bebeğin varlığını öğrendiği an yaşam tarzı ve duyguları değişenin bir tek anne olduğunu düşünürüz.
 • 13 Haziran 2018 19:02 Ziraat Bankası Voleybol Kulübü Küçük Takımı Namağlup Türkiye Şampiyonu! Ziraat Bankası Voleybol Kulübü Küçük Takımı Namağlup Türkiye Şampiyonu! Konya'da düzenlenen Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası'nda mücadele eden Ziraat Bankası Voleybol Kulübü Küçük Takımı, Türkiye Şampiyonu oldu.
 • 13 Haziran 2018 17:50 PERISCOPE Markası Hakkında Türkiye'de Periscope canlı yayın platformuna ilişkin olarak alınan mahkeme kararı neticesinde kamuoyunda oluşan bilgi kirliliğine karşı, şirketimiz tarafından bir açıklama yapma gereği duyulmuştur.
 • 13 Haziran 2018 14:42 Çiçek Sepeti İndirimlerini Takip Edebileceğiniz Siteler Çiçek Sepeti İndirimlerini Takip Edebileceğiniz Siteler Sevdiğimiz insanlara ilgimizi belli etmek ya da özel günlerinde unutulmadıklarını ifade etmek için hediye alırız.
 • 13 Haziran 2018 14:15 AK Parti'den çok konuşulacak reklam filmi! AK Parti'nin Güneydoğu'da çekilen yeni reklam filminde; kardeşlik, birlik ve beraberlik vurgusu dikkat çekiyor.
 • 13 Haziran 2018 14:06 Türkiye'de ilk kez bir siyasi parti Snapchat üzerinde kampanyaya başladı! Seçime sayılı günler kala, partilerin sosyal medya'daki kampanyaları da hızla devam ediyor.
 • 12 Haziran 2018 11:06 Amatör Radyoda Yeni Akım DX radyo istasyonları, onlarca yıl önce kullanılıyordu.
 • 11 Haziran 2018 17:53 ÇEVRE DOSTU SAPANCA ULTRA MARATON… ÇEVRE DOSTU SAPANCA ULTRA MARATON… NG Sapanca Otel'in desteğiyle bu yıl 4'üncüsü gerçekleşen Sapanca Ultra Maraton, yerli ve yabancı 800'ün üzerinde sporcunun katılımıyla gerçekleşti. Bu sene maratona katılan atletler, 'temiz doğa için koş' sloganıyla, koştukları alanlardaki çöpleri toplayarak anlamlı bir çevre projesine de imza attı.
 • 08 Haziran 2018 17:21 Gece Yolcuları'nın yepyeni videosu Gece Yolcuları'nın yepyeni videosu "Aldatıldık Arkadaş" yayında Gece Yolcuları, Neden albümünün en melankolik ve en çok konuşulan parçaları arasında yer alan "Aldatıldık Arkadaş"a, İstanbul'un eşsiz semtlerinde çektiği videosunu yayınladı.
 • 07 Haziran 2018 17:55 AK Parti'den; vergi yapılandırmasından, imar barışına, bayram ikramiyesinden, yerli otomobile, şaşırtıcı icraat duyuruları! AK Parti, seçim beyannamesinde yer alan icraatlarını, bu seçimde farklı bir yoldan da duyuruyor.
 • 07 Haziran 2018 15:11 Mehmet Öğütcüoğlunun Turizm Değerlendirmesi 2017'nin ilk 10 ayında 29 milyonu aşkın turist Türkiye'yi ziyaret etti. Bu durum turist sayısına bir önceki senenin ilk 10 ayına göre yüzde 28 oranında artış olduğunu göstermekte. Mirza Group Türkiye'nin turizm istatistiklerini incelediği bir araştırma gerçekleştirdi.
 • 07 Haziran 2018 15:08 Mehmet Öğütcüoğlu İthalat Hakkında Bilgi Verdi Mirza Group'tan Mehmet Öğütcüoğlu'na ithalat hakkında bilgi vermesini ve bu konuda bizlere açıklama yapmasını rica ettik. Mirza Group'tan Mehmet Öğütcüoğlu yaptığı değerlendirmede şu bilgileri verdi:
 • 07 Haziran 2018 15:05 Mehmet Öğütcüoğlu Ve Mirza Group Yatırımları Dünyamız artık yenilikçi, kendini geliştiren, dijital dünyaya önem verip sanal devrim niteliğinde çığır açmak isteyen kişilerin ve şirketlerin dünyasıdır. Dijital dünya diye nitelendirilen bu dünyada rekabetin artması, fiyatların düşmesi ve şeffaflaşması, artık müşterinin ön planda olması, online satış dünyasının değerini arttırmıştır.
 • 07 Haziran 2018 15:00 Mehmet Öğütcüoğlu Bitcoin Piyasasını Yorumluyor Kripto para piyasasının ilk olarak yükselmeye başladığı zamanlar Bitcoin'in değerinin 100.000 dolardan aşağıya düşmeyeceği söyleniyordu. Fakat finans piyasalarının gel-gitli ve tahmin edilmesi zor yapısından dolayı kısa süre sonra Bitcoin piyasasının hızla düşüşe geçtiği görüldü.
 • 09 Mart 2018 16:04 En İyi Mobilya markası Profesyonel eller ve kaliteli dokunuşların yaratıcı tasarımlar ile buluştuğu Lazzoni Mobilya'nın oturma grupları, şıklığı konfor ile buluşturmaya devam ediyor.