SON DAKİKA ADVERTORİAL HABERLERİ

Son Dakika Advertorial Haberleri

 • 15 Ekim 2018 09:23 Çağdaş Türk Heykel Sanatı Geleceğin Sanat Merkezi Kurtköy Lens İstanbul'da Çağdaş Türk Heykel Sanatı Geleceğin Sanat Merkezi Kurtköy Lens İstanbul'da Kurtköy'ün en büyük markalı konut projesi Lens İstanbul, Türkiye emlak sektöründe bir ilke imza attı. Anadolu Yakası'nın en büyük semt çarşısındaki meydanda yer alması üzerine düzenlenen "Türk Çağdaş Sanatı Ulusal Heykel Tasarım Yarışması" sonuçlandı. Finalistler 13 Ekim 2018 Cumartesi günü ödüllerini aldı.
 • 12 Ekim 2018 18:05 Dünyada En Cok Tercih Edilen instagram api gender Hizmetleri Sizlerle Gender api hizmeti özellikle artık güvensizleşen ve gerçeğin ortaya çıkmasında zorlanılan bir dönemde oldukça faydalı bir hizmet olarak sunulmaktadır.
 • 09 Ekim 2018 14:31 9 Ekim Dünya Posta Günü Kutlanıyor 9 Ekim Dünya Posta Günü Kutlanıyor Dünya Posta Birliği'nin kuruluş yıldönümü olan 9 Ekim tarihinin "Dünya Posta Günü" olarak kutlanması çerçevesinde PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik bir bildiri yayımladı.
 • 09 Ekim 2018 11:28 İstanbul Barosunda Değişim Rüzgarı İstanbul Barosunda Değişim Rüzgarı Ekim ayındaki İstanbul Barosu Seçimlerinin iddialı ismi Avukat Hakları Grubu Başkan Adayı Av. Gökhan AHİ; "İstanbul Barosu tarihinin en renkli ve en çekişmeli seçimine yaklaşılırken, Baro'da yılların statükosunu değiştirecek tek ekip, Seçimin gizli Favorisi Avukat Hakları Grubu'dur. Hazır olun 21 Ekim'de Yeni Nesil Baro Geliyor." dedi.
 • 08 Ekim 2018 15:20 Kosgeb Destekli Hippocrapp Hekimlerin Kullanımına Açıldı Kosgeb Destekli Hippocrapp Hekimlerin Kullanımına Açıldı Her branştan 100'den fazla hekimin görüşleri dikkate alınarak geliştirilen KOSGEB destekli HippocrApp uygulaması hayata geçti.
 • 05 Ekim 2018 15:58 Türkiye'nin Temizlik Fuarı Global Clean Expo Türkiye'nin Temizlik Fuarı Global Clean Expo Expo Master A.Ş. tarafından 21-22-23 Şubat 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Global Clean Expo, tamamen Türk sermayeli ilk temizlik fuarı olma özelliğini taşıyor. Fuarın yapılacağı alan olarak Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nı tercih eden Global Clean Expo organizasyon ekibi, katılımcılarına akıl almaz fırsatlar sunuyor.
 • 04 Ekim 2018 09:58 Enerji İçeceği sektöründe yerli üretimin önemi: Dinamik Enerji İçeceği Enerji İçeceği sektöründe yerli üretimin önemi: Dinamik Enerji İçeceği İçecek sektörü içerisinde en genç sektörlerden biri olan "Enerji İçeceği" pazarı, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de her geçen gün hızlı bir büyüme kaydediyor.
 • 04 Ekim 2018 09:54 Kointum: Yerli Kriptopara Borsası! Kointum: Yerli Kriptopara Borsası! Kointum gelişmiş teknolojik altyapısı ve uzman kadrosuyla, her seviyedeki kriptopara kullanıcısına, hızlı işlem, gerçekçi fiyat, birinci sınıf müşteri hizmeti, sonsuz iyileştirme ve sınırsız yaratıcılık sunmayı ilke edinmiş yerli bir kriptopara borsasıdır.
 • 03 Ekim 2018 11:42 Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü, 120 memur alımı yapacak! Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü, 120 memur alımı yapacak! Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü, 120 memur alımı yapacak. Başlayan başvurular, 19 Ekim'e kadar devam edecek.
 • 03 Ekim 2018 09:57 Avek Otomotiv'den Sıfır Atık Projesine Destek Avek Otomotiv'den Sıfır Atık Projesine Destek 2005 yılından bu yana müşteri odaklı yönetim anlayışı ile otomotiv sektöründe önemli bir yer edinen Avek Otomotiv, müşteri istek ve beklentilerini karşılamak için gösterdiği özeni doğanın korunmasına için de gösteriyor.
 • 02 Ekim 2018 16:46 3. Antalya Dijital Zirvesi İçin Geri Sayım Başladı! 3. Antalya Dijital Zirvesi İçin Geri Sayım Başladı! "Turizmin Geleceği Dijitalde! Peki, Ya Siz Neredesiniz?" Türkiye'nin ilk ve tek turizm sektörüne ait dijital odaklı satış ve pazarlama etkinliği olan Antalya Dijital Zirvesi, CRM Group şirketlerinden CRM Medya tarafından 10 Ekim Çarşamba günü 3. kez Antalya Su Otel'de gerçekleşecek.
 • 02 Ekim 2018 16:21 Penta Özel - Çocuğunuzun derslerinde ve sosyal hayatında daha başarılı olmasını sağlayacak sistem Türkiye'de faaliyete geçti! Penta Özel - Çocuğunuzun derslerinde ve sosyal hayatında daha başarılı olmasını sağlayacak sistem Türkiye'de faaliyete geçti! Çocuklarımızın eğitim ve sosyal hayatının profesyonel bir ekip tarafından sistematik bir yöntemle yönetilmesini sağlayacak yepyeni bir sistem.
 • 28 Eylül 2018 14:59 Prof. Bahçeci Yanıtlıyor: Tüp Tıkanıklığı Nedir? Tüpleri Tıkalı Olan Kadınlar Hamile Kalabilir mi? Prof. Bahçeci Yanıtlıyor: Tüp Tıkanıklığı Nedir? Tüpleri Tıkalı Olan Kadınlar Hamile Kalabilir mi? Tüp tıkanıklığı sebebiyle hamile kalınamaması durumunda yapılacakları anlatan Prof. Dr. Mustafa Bahçeci tüp bebek yönteminin aslında 1970'lerin sonunda tüpleri tıkalı hastaların hamile kalmasını sağlamak için ortaya çıktığını anlattı.
 • 25 Eylül 2018 17:55 NG Residence'ta Teslimler Başladı! NG Residence'ta Teslimler Başladı! Seramik ve turizm sektöründe Türkiye'nin önemli markalarından biri olan NG Kütahya Seramik'in ilk büyük konut projesi olan NG Residence'ta teslimler başladı.
 • 25 Eylül 2018 10:35 Yeni Ofise Şık Açılış Yeni Ofise Şık Açılış Ünlü emlak danışmanı Hasan Can'ın sahibi olduğu Re/Max 7Tepe'nin yeni ofisi, düzenlenen özel bir davetle açıldı.
 • 24 Eylül 2018 09:27 PTT'den Dev Atılım: Drone'la Kargo Teslimatı PTT'den Dev Atılım: Drone'la Kargo Teslimatı Yaklaşık iki asırlık tecrübesini dijital çağın gerekleri doğrultusunda geliştirilen stratejilerle harmanlayarak Türkiye'nin en inovatif kurumları arasında kendine sağlam bir yer edinen Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), Türkiye'de alanında bir ilki gerçekleştirdi.
 • 19 Eylül 2018 14:13 Türk Patent Kurumu, Patent, Marka, Tasarim Başvuru Ve Tescil Ücretlerinde İndirim Yapti, Başvurular Artacak… Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından açıklanan 16 maddelik Sanayiciler İçin Destek Paketi kapsamında indirimler yapıldı.
 • 18 Eylül 2018 19:16 Maltepe Konut Projelerinde Kampanyaya Destek Maltepe Konut Projelerinde Kampanyaya Destek Maltepe konut projeleri son yıllarda giderek artan potansiyelleri ile dikkat çekiyor. 2018 yılında teslim edilecek konut projeleri dahil olmak üzere konut için yapılan kampanyaya dahil edilmiş durumdadır.
 • 17 Eylül 2018 11:56 Paykasa Sanal Kartları Paykasa Sanal Kartları İnternet ortamı son derecede uygun seçenekleri sağlayarak başarılı sonuçları ortaya koyma niteliğini de an be an sağlamaktadır.
 • 17 Eylül 2018 09:26 İGA Genel Müdürü Kadri Samsunlu İşçilerle Görüştü İGA Genel Müdürü Kadri Samsunlu İşçilerle Görüştü İstanbul Yeni Havalimanı işletmecisi İGA'nın İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kadri Samsunlu işçilerle bir araya gelerek gündelik hayatlarına ilişkin bazı talep ve sorunlarını dinlemiştir.
 • 13 Eylül 2018 14:26 Kelliğin kalıcı çözümü saç ekimidir Kelliğin kalıcı çözümü saç ekimidir Op. Dr. Güncel Öztürk denetimindeki Hairneva Saç Ekim Merkezi Uzmanları, saç ekimi ameliyatlarının gelişen teknoloji sayesinde artık eskisi kadar zor bir operasyon olmadığını belirtti.
 • 10 Eylül 2018 17:29 Yavuz Sultan Selim Köprüsü 2. Yaşını Instagram Fotoğraf Yarışması ile Kutluyor Yavuz Sultan Selim Köprüsü 2. Yaşını Instagram Fotoğraf Yarışması ile Kutluyor "İlklerin Köprüsü" olarak adlandırılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü 2. yaşını Instagram'da düzenlediği fotoğraf yarışması ile kutluyor. Yarışmanın kazananını bir adet akıllı telefon bekliyor.
 • 10 Eylül 2018 14:28 Eğitimde Yeniliklerin Öncüsü Doğa Koleji, Yeni Döneme Tam Kadro Hazır! Eğitimde Yeniliklerin Öncüsü Doğa Koleji, Yeni Döneme Tam Kadro Hazır! Eğitimin lideri Doğa Koleji, yeni döneme tam kadro hazır olarak öğrencilerini bekliyor. Yenilenen kampüslerden, büyüyen akademik kadroya, düzenlenen eğitim içeriklerinden öğretmenleri motive edecek iyileştirmelere, öğrenci taşımacılığına kadar birçok nokta ile Doğa Koleji, yenilik rüzgarlarıyla 2018-2019 dönemine iddialı bir giriş yapıyor.
 • 07 Eylül 2018 18:09 Pronet'e "Yılın Markası" ödülü Pronet, iletişim dünyasının önemli organizasyonlarından Campaign Brand of the Year Ödüllerinde "Yılın Markası" seçildi. Yarışma sürecinde markanın global organizasyonlarda kazandığı toplam 7 ödül bağımsız bir denetleme kurumu tarafından incelemeye alındı.
 • 07 Eylül 2018 16:08 Saç Ekiminde Kişiye Özel Teknik Saç Ekiminde Kişiye Özel Teknik Op. Dr. Güncel Öztürk denetimindeki Hairneva Saç Ekim Merkezi Uzmanları Saç ekim operasyonu planlanırken kişiye özel tekniği belirlemek amacı ile cerrahlar birtakım kontrollerden ve işlemlerden geçirilmelidir.
 • 06 Eylül 2018 15:23 Yerli kozmetik markaları hizmet kalitesinde sınıfta kaldı Uluslararası araştırma şirketi 4Service'in Türkiye çapındaki sekiz kişisel bakım ve kozmetik mağazacılığı markasının 16 satış noktasında yürüttüğü "gizli müşteri araştırması", müşterinin hizmet kalitesinden duyduğu memnuniyetsizliği ortaya koydu.
 • 06 Eylül 2018 14:31 Geri Dönüyor! Geri Dönüyor! Anıl Güntekin, 22 Mart 1991 yılında İzmir'de doğdu. Ortaokul yıllarında müzik yeteneğini keşfederek ilk amatör kaydını gerçekleştirdi.
 • 06 Eylül 2018 14:19 İstanbul Yeni Havalimanı'nın LED ekranları Amasya'dan İstanbul Yeni Havalimanı'nın LED ekranları Amasya'dan "TAGLIG" markasıyla üretim yapan Türkiye'nin ilk yerli LED (Light Emitting Diode) ekran fabrikası Amasya'daki tesisinde İstanbul Yeni Havalimanı'nda kullanılacak LED ekranları üretiyor.
 • 06 Eylül 2018 11:21 SKODA Avek 'Troia'dan Bergama'ya Bisiklet Turu'nda Yarışmacılarla Bir Araya Geldi SKODA Avek 'Troia'dan Bergama'ya Bisiklet Turu'nda Yarışmacılarla Bir Araya Geldi Çanakkale Belediyesi tarafından 2018 Troya Yılı kapsamında düzenlenen 'Troia'dan Bergama'ya 3. UNESCO Dünya Mirası Yolunda Bisiklet Turu öncesinde Skoda Avek, 10 Ağustos Cuma akşamı Güzelyalı Çadır Kampı alanında gerçekleşen partide yarışmaya katılan bisikletçilerle bir araya geldi.
 • 06 Eylül 2018 10:45 PTT, Dünya Posta Sektörüne Yön Vermeye Devam Ediyor PTT, Dünya Posta Sektörüne Yön Vermeye Devam Ediyor Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), Etiyopya'da düzenlenen Dünya Posta Birliği 2. Olağanüstü Kongresi'nde sektörün geleceğine yönelik tarihî kararlara imza atıyor.
 • 06 Eylül 2018 10:41 Essa Grup, Türkiye'yi dünya saat fuarında temsil ediyor Essa Grup, Türkiye'yi dünya saat fuarında temsil ediyor Sektörde 48. yılını dolduran Essa Grup, Hong Kong Watch and Clock Fair 2018'de Türkiye'yi temsil ediyor.
 • 05 Eylül 2018 16:24 Su kaçağı Tespiti ve Tamiri Kabusunuz Olmaktan Çıkıyor Su kaçağı Tespiti ve Tamiri Kabusunuz Olmaktan Çıkıyor Su kaçağı dendiğinde aklınıza duvarların kırılması, parkelerin sökülmesi, birkaç gün boyunca evinizin toz duman içinde kalması mı geliyor?
 • 05 Eylül 2018 11:44 Ailesi ve Manevi Evlatları Sezai Türkeş'i Andı Ailesi ve Manevi Evlatları Sezai Türkeş'i Andı STFA Holdingin ve İnanç Vakfının kurucusu, inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden Sezai Türkeş, vefatının 20. yılında ailesi ve 1993 yılında kurduğu İnanç Lisesi mezunları tarafından anıldı.
 • 04 Eylül 2018 14:21 Kaplıca Oteller, Termal Oteller ve İslami Otellerin Özellikleri Kaplıca Oteller, Termal Oteller ve İslami Otellerin Özellikleri Kaplıca oteller hem kendiniz hem de ailenizle tatil yapmak istiyorsanız sizlere oldukça uygundur. İslami usul olarak hazırlanmış olan kaplıca otellerde oldukça rahat bir şekilde hem ailenizle konaklayabilir hem de tatilin tadını da çıkartabilirsiniz.
 • 04 Eylül 2018 10:33 Avrupa'ya bir porsiyon daha… Avrupa'ya bir porsiyon daha… Anadolu'nun eşsiz lezzeti çiğköfteyi, katkısız, doğal ve en lezzetli halinde insanlara sunma misyonuyla kurulan ÇİĞKÖFTEM, ilk günden bu yana aynı standartta üretim yapmaya devam ediyor.
 • 29 Ağustos 2018 16:42 Merhum Sezai Türkeş Vefatının 20. Yılında Mezarı Başında Anılacak Merhum Sezai Türkeş Vefatının 20. Yılında Mezarı Başında Anılacak İnşaat sektörünün duayenlerinden, STFA'nın kurucusu Sezai Türkeş, 30 Ağustos 2018 saat 10.00'da hayatlarına dokunduğu öğrenciler tarafından Zincirlikuyu Mezarlığında anılacak.
 • 29 Ağustos 2018 11:30 Sianji Well-Being Resort, Sianji Well-Being Resort, "Bodrum Komedi Festivali"ni Sunar Gümüşlük'ün ödüllü oteli Sianji Well-Being Resort, 10. yıl kutlamaları kapsamında Elani Beach'te Bodrum Komedi Festivali'ni başlatıyor. 6,7,8 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Bodrum Komedi Festivali kapsamında Ali Poyrazoğlu, Nur Gürkan ve Metin Zakoğlu izleyenlerini kahkahaya boğacak.
 • 09 Ağustos 2018 14:36 Bakan Kurum'dan Ordu'daki Sel Felaketi Açıklaması: Bakan Kurum'dan Ordu'daki Sel Felaketi Açıklaması: "Bakanlık Olarak Üzerimize Düşeni Yapacağız" Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ordu'da meydana gelen sel felaketinden zarar gören vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti. Bakan Kurum, Bakanlık ve ilgili kuruluşların, vatandaşların zararlarını karşılayacağını açıkladı.
 • 07 Ağustos 2018 17:50 Türkiye Diyanet Vakfı olarak kurban çalışmalarınız ve hedefleriniz nelerdir? Türkiye Diyanet Vakfı olarak kurban çalışmalarınız ve hedefleriniz nelerdir? Yarım asra yakın süredir gerçekleştirdiği faaliyetlerle milletimizin iyilik temsilcisi olan Türkiye Diyanet Vakfı olarak bu Kurban Bayramında da ülkemizdeki ihtiyaç sahiplerinin yanı sıra bayram sevincini mazlum ve mağdur coğrafyalara taşımak için yola çıkıyoruz.
 • 07 Ağustos 2018 17:42 "Kurbanını paylaş, kardeşinle yakınlaş" Yarım asra yakın süredir gerçekleştirdiği faaliyetlerle milletimizin iyilik temsilcisi olan Türkiye Diyanet Vakfı, bu Kurban Bayramında da ülkemizdeki ihtiyaç sahiplerinin yanı sıra bayram sevincini mazlum ve mağdur coğrafyalara taşımak için yola çıkıyor.
 • 06 Ağustos 2018 17:16 Şimdi 4 Kadın Zamanı! Hande Ataizi, Derya Tuna, Seda Akgül ve Eylül Öztürk'ün sunumuyla haftaiçi her gün canlı yayınlanacak programda; çarpıcı haber başlıkları, kamuoyu tartışmaları, hayatın içinden gerçek hikayeler ve olayların mağdurları yer alacak.
 • 06 Ağustos 2018 14:27 Dişçilik İçin 300 Robotu Getirdi İzin Bekliyor! Dişçilik İçin 300 Robotu Getirdi İzin Bekliyor! HÜRRİYET'in eski Yayın Direktörü Fikret Ercan, yeni adresi Nişantaşı Üniversitesi'nin İstanbul Maslak'taki kampüsüne davet etti. Kampüsü üniversitenin kurucusu Levent Uysal ve Genel Sekreter Koordinatörü Caner Otrakçı ile birlikte gezdik.
 • 02 Ağustos 2018 14:13 Dudak ve yanak dolgusunda bilinmesi gerekenler Dudak ve yanak dolgusunda bilinmesi gerekenler Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, dudak ve yanak dolgusu yaptırmak isteyenler için operasyon hakkında bilinmesi gerekenleri sizler için anlattı.
 • 31 Temmuz 2018 09:04 Türkiye'ye Masa Tenisinde Büyük Gurur! Türkiye'ye Masa Tenisinde Büyük Gurur! Nişantaşı Üniversitesi Masa Tenisi Takımı, Portekiz'in Coimbra kentinde düzenlenen üniversitelerarası spor etkinliği "Avrupa Üniversite Oyunları 2018"de şampiyon oldu.
 • 24 Temmuz 2018 09:41 Elli yazar konuşturdu, elli yazar konuştu! Elli yazar konuşturdu, elli yazar konuştu! Türk edebiyatının yaşayan elli şair ve yazarının kendini, edebiyatını ve hayata bakışını anlattığı "Yüz Yüze Konuşmalar" adlı çalışma tamamlandı.
 • 20 Temmuz 2018 14:17 Su Emme Gücü Yüksek Bornozlar Neden Tercih Edilir? Su Emme Gücü Yüksek Bornozlar Neden Tercih Edilir? Bornoz seçimi yaparken dikkat etmemiz gereken belli başlı noktalar bulunmaktadır. Son zamanlarda bambudan yapılmış bornoz modelleri daha sık bir şekilde kullanılmaktadır.
 • 19 Temmuz 2018 14:05 Scoutium; Endeavor Uluslararası Seçim Panelinde Türkiye'yi Temsil Edecek! Scoutium; Endeavor Uluslararası Seçim Panelinde Türkiye'yi Temsil Edecek! Futbol dünyasındaki genç yetenekleri keşfetmeyi, futbol severlerin scout olmasını ve kulüplerin yanlış transfer sorununu çözmeyi mümkün hale getiren Scoutium.com, aldığı birçok girişimcilik ödülünden sonra ülkemizi uluslararası platformda temsil etmeye hazırlanıyor.
 • 19 Temmuz 2018 12:23 Tahincioğlu'ndan ilk yarıda satış rekoru! Tahincioğlu'ndan ilk yarıda satış rekoru! Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Tahincioğlu, 2018 yılının ilk yarısında konut satışlarından 631 milyon 556 bin TL'lik ciro ile satış rekoru elde etti.
 • 19 Temmuz 2018 11:54 Ng Hotels'e Uluslararası İki Ödül Birden Ng Hotels'e Uluslararası İki Ödül Birden Dünyanın en prestijli turizm ödülleri arasında yer alan World Luxury Spa Awards 2018'de, bu yıl ikinci kez aday olan NG Afyon Aliva Spa 'Dünyanın En Lüks Termal Spa'sı' ödülüne, NG Sapanca Aliva Spa ise 'Dünya'nın En Lüks Destinasyon Spa'sı' ödülüne layık görüldü.
 • 17 Temmuz 2018 18:07 Sade ve şık tasarımlara İnbebek Design rengarenk birbirinden farklı yorumlar katıyor! Sade ve şık tasarımlara İnbebek Design rengarenk birbirinden farklı yorumlar katıyor! Hem modern hem de birbirinden çarpıcı trendi seçenekleri ile her stile uyum sağlıyor.