SON DAKİKA ADVERTORİAL HABERLERİ

Son Dakika Advertorial Haberleri

 • 21 Ekim 2017 13:12 En İyi Replika Sitesi; Saat Port En İyi Replika Sitesi; Saat Port İstediğiniz tüm iyi markalara tek bir çatı altından ulaşmaya ne dersiniz? Saat Port kalitesi ile tanışın...
 • 20 Ekim 2017 17:26 Günter Verheugen Kartepe Zirvesi'nde Günter Verheugen Kartepe Zirvesi'nde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde organize edilen Kartepe Zirvesi'nde dünyanın en önemli bilim, siyaset ve medya isimleri bir araya geliyor.
 • 20 Ekim 2017 11:52 Uzlaştırmacı eğitiminde yeni dönem Adalet Bakanlığı uzlaştırmacı eğitimi verecek eğitimi verecek kuruluşları belirledi. Eğitim verme yetkisi alan 14 üniversite arasında İstanbul Ticaret Üniversitesi de yer alıyor.
 • 18 Ekim 2017 15:18 Türkiye'nin İlk Müteahhit Sertifika Programı Açıldı Türkiye'nin İlk Müteahhit Sertifika Programı Açıldı Ülkemizdeki üniversitelerde müteahhitlik konusunda özel bir eğitim verilmemesinden yola çıkan İstanbul Aydın Üniversitesi, arsası olup kendisi inşaat yapmak isteyen ve daha önce müteahhitlik yapmamış olan kişilerin de katılabileceği "Müteahhitlik Eğitimi Sertifika Programı" başlattı. Programa katılmak için üniversite düzeyinde eğitim almış olma şartı da aranmıyor.
 • 16 Ekim 2017 16:07 Beylikdüzü Voleybol ihtisas takımı yeni lige yeni isim sponsoru ile başladı Beylikdüzü Voleybol ihtisas takımı yeni lige yeni isim sponsoru ile başladı Kameroğlu İnşaat'ın iki yıldır gururla ana sponsorluğunu yaptığı Beylikdüzü Voleybol İhtisas takımı 2017-2018 sezonunda ''Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas '' olarak müsabakalara katılacak.
 • 13 Ekim 2017 10:51 Türkiye'de Bir İlk: Bağımlı Çocuklarına Yönelik Destek Programı Türkiye'de Bir İlk: Bağımlı Çocuklarına Yönelik Destek Programı Bağımlılık tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızla artan ve sadece kişinin sağlığını değil toplum düzenini tehdit eden bir sorun. Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi bağımlı anne babaların çocukları için başlattığı "Çocuk-Genç Destek Programı" ile Türkiye'de bir ilke imza attı.
 • 12 Ekim 2017 17:59 Gül İnşaat'tan Avrupa Yakasına Değer Katacak Proje, Avenue İstanbul Beykent'te hayata geçirilen, İstanbul'un yeni yaşam caddesi Avenue İstanbul lansman satışları başladı. Residence, AVM ve Ofis birlikte tasarlanan Avenue İstanbul, Miami'de bulunan Bal Harbour konseptini Avrupa yakasına taşıyor. Yeşili bol, su ile iç içe planlanan Avenue İstanbul'da açık havada alışveriş imkanı da sunuluyor.
 • 11 Ekim 2017 15:52 NUVO DRAGOS İKİNCİ ETAPTA YAŞAM BAŞLIYOR Özderici GYO güvencesiyle inşa edilen, İstanbul Maltepe bölgesinin en önemli marka projelerinden Nuvo Dragos'un 2. etabında inşaat süreci tamamlandı. Yaşama açılan iki yeni blokla birlikte toplam 1007 bağımsız bölümün yer aldığı Nuvo Dragos, tüm ana ulaşım arterlerinin ortasında, yaşam ve inşaat kalitesi ve ödeme kolaylıkları ile öne çıkıyor.
 • 11 Ekim 2017 14:17 Buka Sofa'nın yeni adresi Akdeniz Bölgesi Buka Sofa mağazaları Adana ve Mersin'de açıldı Değiştirilebilir kılıf sistemiyle öne çıkan akıllı mobilya markası Buka Sofa, Akdeniz Bölge'sinde 2 yeni mağaza açtı. Adana ve Mersin'de açtığı mağazalarla toplam sayıyı 6'ya yükselten Buka Sofa, 2017 yılı sonuna kadar 15 mağazaya ulaşacak.
 • 11 Ekim 2017 12:52 PRP ve saç mezoterapisi saçı gürleştiriyor PRP ve saç mezoterapisi saçı gürleştiriyor Op. Dr. Güncel Öztürk denetimindeki Saç Ekim Merkezi Uzmanları, saç mezoterapisi ve PRP hakkında bilinmesi gerekenleri anlatıyor.
 • 11 Ekim 2017 12:43 Saç ekimi kimler için uygundur? Saç ekimi kimler için uygundur? Op. Dr. Güncel Öztürk denetimindeki HairNeva Saç Ekim Merkezi Uzmanları; "Saç ekimi ameliyatı olmak isteyenlerin donör bölgesinde yeterli saç grefti ve belirgin bir saç dökülmesi sorunu olmalıdır.
 • 10 Ekim 2017 11:34 Transit Bipartisyon Hakkında Her Şey Transit Bipartisyon Hakkında Her Şey Transit bipartisyon; tüp mide ameliyatından sonra ince bağırsağın son kısmının mideye entegre edilerek, ince bağırsakların tamamından besin geçişi sağlaması amaçlanan bir ameliyat şeklidir.
 • 09 Ekim 2017 10:40 Millet Davasına Sahip Çıkıyor  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin davalardan biri de, 9-13 Ekim tarihleri arasında Silivri'de görülecek.
 • 06 Ekim 2017 18:35 Türk İşadamından Dünyanın 5. Maden ve Değerli Taşlar Müzesi Türk İşadamından Dünyanın 5. Maden ve Değerli Taşlar Müzesi Dünyanın 5. Maden ve Değerli Taşlar Müzesi, müzeler zinciri fikrini uygulamaya koyan Doç. Dr. Bilal Semih Bozdemir tarafından, Gürcistan'ın Batum şehrinde açıldı. Sırada Kiev olduğunu söyleyen Bozdemir, maden ve değerli taşlar konusunda dünya insanlarının yeteri kadar bilgili olmadıklarını söyledi.
 • 06 Ekim 2017 17:28 Bilişim Eğitim Merkezi, ''AutoCAD'in Türkiye'deki İlk Yetkili Eğitim Merkezi''dir. Bilişim Eğitim Merkezi, ''AutoCAD'in Türkiye'deki İlk Yetkili Eğitim Merkezi''dir. AutoCAD'in Türkiye'deki İlk Yetkili Eğitim Merkezi olan Bilişim Eğitim Merkezi 20 yılı aşan tecrübesiyle birçok kursiyere eğitim vermiş, sektörün öncü eğitim kurumudur.
 • 06 Ekim 2017 13:23 AVEK TÜRKİYE'NİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN SEAT YETKİLİ SERVİSİ 2017 Ocak-Ağustos döneminde Türkiye'nin en çok tercih edilen Seat Yetkili Servisleri sıralamasında 3.643 adetle, 1. sırayı aldı.
 • 05 Ekim 2017 18:07 Günümüzde Avukatlık Mesleğinin İcrası ve Ankara 13.yüzyılın sonlarına doğru doğmaya başlayan, insanlık tarihinin en eski ve saygın mesleklerinden biri olan avukatlığın, günümüz şartları ve küreselleşen dünya koşullarında önemi giderek artmış; gerek iş dünyasında gerekse kişisel durumlarda hukuka olan ihtiyaç vazgeçilmez bir unsur haline gelmiştir.
 • 05 Ekim 2017 18:06 Boşanma Davalarında İzlenmesi Gereken 10 Yol! Boşanma; kadın ve erkek tarafından kurulmuş, aile müessesinin sona erişinin hukuksal sürecini ifade etmektedir. Evliliğin mahkeme kararıyla, yasal olarak sona ermesidir. Boşanma davası açılabilmesi için 4721 sayılı Türk Medeni Kanunu haklı boşanma nedenleri olması gerekmektedir.
 • 05 Ekim 2017 15:45 Burnun Şekli Düzeltilirken Nefes Alma Fonksiyonu Unutulmamalı Burnun Şekli Düzeltilirken Nefes Alma Fonksiyonu Unutulmamalı Rinoest Kulak Burun Boğaz Estetik Merkezinden Op. Dr. Coşkun Şanverdi, Estetik operasyon uygulamalarında her şeyden önce kişinin sağlığının ve hayat kalitesini arttırmanın öncelikli olduğunu vurguluyor.
 • 02 Ekim 2017 17:21 Expo Turkey by Qatar fuarı ikinci senesinde daha fazla sektöre Katar kapılarını açıyor! Expo Turkey by Qatar fuarı ikinci senesinde daha fazla sektöre Katar kapılarını açıyor! Katar'da geçen sene ilki yapılan ve 17-19 Ocak 2018 tarihlerinde ikincisi yapılacak olan Expo Turkey by Qatar fuarı, Türkiye'den firmaların katılımıyla ikinci kez Doha'da gerçekleşece
 • 27 Eylül 2017 09:21 Sosyal Medya Uzmanı H.Gökhan Karaçavuş Sosyal Medya Kanallarında Yaşanan Taciz Vakalarına Karşı Uyardı Günümüzde akıllı telefon kullanma yaşı ilkokula kadar düşmüş durumda. Ülkemizde sosyal medya kanallarını aktif olarak kullanma oranı ise nüfusun %60'ını oluşturuyor.
 • 26 Eylül 2017 12:49 Sigaranın Zararları ve E-sigara Sigaranın Zararları ve E-sigara Günümüzde elektronik sigara cihazının satışı hızla artmaktadır. Kötü alışkanlıklar insanların yaşamını ciddi şekilde etkilemektedir. Bağımlılık yapan ürünler arasında en fazla tüketilen ise sigara çeşitleridir.
 • 26 Eylül 2017 12:46 Elektronik Sigara Ve Kullanımındaki Artış Elektronik Sigara Ve Kullanımındaki Artış Elektronik sigara kullanımı oldukça kolaydır. Kullanım kolaylığı sayesinde elektronik sigara pek çok kişi tarafından alınmakta ve gün geçtikçe daha yaygın duruma gelmektedir. Basit ve kolay tasarımı sayesinde elektronik sigara cihazı pek çok kullanıcıya gerçek sigara etkisini göstermektedir.
 • 23 Eylül 2017 09:28 Kahve Severler Bu Festivali Kaçırmayın! Yarın Son Gün Kahve Severler Bu Festivali Kaçırmayın! Yarın Son Gün Kahve tutkunlarının heyecanla beklediği ve 21 Eylül'de başlayan 'İstanbul Coffee Festival'i 23 ve 24 Eylül'de de kahve severler ile buluşmaya devam edecek.
 • 21 Eylül 2017 17:34 Benzersiz Araçlar Stance Fest 2017'de Bir Araya Geliyor, Modifiye Araç Tutkunları Autopia'da Buluşuyor Benzersiz Araçlar Stance Fest 2017'de Bir Araya Geliyor, Modifiye Araç Tutkunları Autopia'da Buluşuyor 23-24 Eylül 2017'de Avrupa'nın en büyük otomobil AVM'si Autopia'da gerçekleşecek Stance Fest 2017 Modifiye Araba Fuarı, otomobil tutkunlarını bir araya getirmek üzere hazırlanıyor.
 • 21 Eylül 2017 11:49 Dünya Yayıncılığı IFTV'de (Uluslararası İstanbul Film ve Televizyon Forum&Fuarı) buluşuyor Türk radyo ve televizyon sektörünün en büyük sivil toplum kuruluşu ve aynı zamanda 5 kıtadan üyeleriyle en geniş yayıncılar birliği ABU-Asya Pasifik Yayıncılar Birliği üyesi olan RATEM-Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği ve CEO Event, T.C. Ekonomi Bakanlığı, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Tanıtım Fonu desteğiyle ulusal yayıncılık sektörünü uluslararası alana taşımak üzere "IFTV - Uluslararası İstanbul Film ve Televizyon Forum ve Fuarı"nı düzenliyor.
 • 19 Eylül 2017 15:55 NG Residence Projesinden Kişiye Özel Sonbahar Kampanyası Avantajı! Seramik sektöründe Türkiye'nin öncü markası olan NG Kütahya Seramik'in estetik ve güven kavramını bir araya getirdiği NG Residence projesi, sonbaharda konut almak isteyenleri kişiye özel ödeme seçenekleri sunan bir kampanya ile buluşturuyor.
 • 19 Eylül 2017 15:13 Kaşmir Yapı A.Ş'nin Gölü Gören Son Projesinde Fırsat Başladı! Kaşmir Yapı A.Ş, yeni projesiyle Ankara'ya yeniden merhaba diyor. Göksu Gölü'ne ve İstanbul Yolu'na yakın konumu ile dikkat çeken Kaşmir Yonca, 468 adet 4+1 ve 5+1 daireden oluşuyor. Lansmanı yapılan projenin ilk 50 dairesi, 16-24 Eylül tarihleri arasında özel fiyatlarla satışta.
 • 18 Eylül 2017 15:40 Emlak Konut'tan Riva Arsası için Dev İmza! Galatasaray Spor Kulübü'nün İstanbul Riva'daki arsası için Emlak Konut'un açtığı ihaleyi kazanan Yılmaz İnşaat ile Emlak Konut ve Galatasaray Spor Kulübü arasında imzalar atıldı.
 • 18 Eylül 2017 09:45 Ses dalgalarıyla gelen kış güzelliği Yıllar içerisinde savunmasız kalan cildimiz, ister istemez yaşımızı ele veriyor.
 • 15 Eylül 2017 17:29 En popüler estetik prosedürler En popüler estetik prosedürler Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, daha estetik bir görünüme kavuşmak için herkes her yaşta elinden geleni yapmak istiyor. Bu mutlaka çok pahalı işlemler yapmanız ya da mutlaka bıçak altına yatmanız gerektiği anlamına gelmez. Ama bu sizin en azından yaşlandırmayı hızlandırmamak için çaba göstermeniz anlamına gelir. Elbette genetik açıdan şanslı olan, sigara ve alkol kullanmayan, stresten uzak durmayı başaran, sağlıklı beslenen ve güneşten korunanlar yaşlanmayı mümkün olduğunca yavaşlatmış olurlar. Ancak bütün bunlara dikkat ettiği halde ya da dikkat edemediği için yüzünde yaşlanma belirtileri ortaya çıkan kişiler için de estetik cerrahide çeşitli tedavi seçenekleri bulunuyor
 • 15 Eylül 2017 11:52 Ağaoğlu; "Hong Konglu ve Çinli yatırımcılar ile Bodrum'da 12 ay yaşayacak bir turizm şehri kuruyoruz." Bodrum'da yeni bir cazibe merkezi yaratacak projeyi hayata geçirmek için Hong Konglu ve Çinli yatırımcılar ile görüştüklerini açıklayan Ali Ağaoğlu; "Bodrum'daki 12 Milyon metrekarelik büyük arazimizin üzerinde Hong Konglu ve Çinli Yatırımcılar ile 12 ay yaşayacak bir turizm şehri yapmak için görüşüyoruz. Hong Kong ve Çin'in en büyük yatırımcıları ile bir haftadır görüşmeler sürüyor. Bodrum'daki araziye hayran kaldılar. İstanbul'da detayları konuştuk ve ön protokol imzaladık."
 • 14 Eylül 2017 11:51 Türkiye'nin dört bir yanından barınaklara 3 ton mama bağışı! Türkiye'nin dört bir yanından barınaklara 3 ton mama bağışı! Hayvanseverler Kulübü Petlebi.com'un, Temmuz 2016'dan beri Haytap ile yürüttüğü mama bağışı kampanyasının çarpıcı sonuçları, yüzleri güldürüyor.
 • 11 Eylül 2017 17:50 Burun Tıkanıklığı Keyfinizi Kaçırmasın Burun Tıkanıklığı Keyfinizi Kaçırmasın Bazen önemsenmese, bazen de sağlığımızı tehdit eden bu şikayetin ciddiyetinin farkında olunmasa da son yıllarda bilinç düzeyinin artışıyla, bu konuda kulak burun boğaz doktorlarına başvurular giderek artmaktadır. Burun tıkanıklıklarının nedenlerine kabaca baktığımızda, çocuk ve erişkin dönemlerinde farklı nedenler karşımıza çıkabiliyor.
 • 08 Eylül 2017 09:34 Motor yağı nasıl değiştirilir? Araçlarının bakımlarını kendileri yapan bir çok otomobil meraklısı bulunmaktadır.
 • 07 Eylül 2017 12:46 Erhan Mutlu'nun kariyeri Erhan Mutlu'nun kariyeri Erhan Mutlu'nun kariyeri, Anadolu'nun saygın gelenek köklerinden gelen kalite ve sevgi ile harmanlaşarak henüz çocukluktan gençlik dönemine geçtiği sırada oluşmaya başladı.
 • 06 Eylül 2017 15:56 Türkiye'nin En Büyük Otel Rezervasyon Portalı otelz.com'a SANKONLINE'dan Yatırım Türkiye'nin En Büyük Otel Rezervasyon Portalı otelz.com'a SANKONLINE'dan Yatırım Portföyündeki 7.500'den fazla otele ön ödemesiz online rezervasyon hizmeti veren, Türkiye'nin en büyük yerli otel rezervasyon sitesi otelz.com, SANKONLINE liderliğinde 13 milyon TL tutarında bir yatırım anlaşması imzaladı. Sağlanan finansman desteği ile birlikte otelz.com teknolojik altyapısını geliştirmek ve uluslararası pazarda güç kazanmak üzere çalışmalarına hız verecek
 • 05 Eylül 2017 09:06 30 Ağustos filmi büyük yankı uyandırdı 30 Ağustos filmi büyük yankı uyandırdı Muğla'nın Fethiye İlçesi'ndeki bir tatil köyünün 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamları için hazırladığı kısa film sosyal medya büyük yankı uyandırdı.
 • 28 Ağustos 2017 17:01 Tesettür Giyimle Gençlik Modası Akımı Tesettür Giyimle Gençlik Modası Akımı Tesettür giyimle gençlik modası akımı 2017 tasarımları kendini iyice göstermeye başladı. Tesettür elbise modelleri konusunda bilindiklerin dışında gelişen tesettür kombinler renkler ve desenler ile desteklenirken kapalı kıyafet anlayışı belirli ölçüde silinmeye başlamış gözüküyor.
 • 28 Ağustos 2017 16:57 Tesettür Giyimde Sezonun En Gözde Parçaları Belirlendi! Tesettür Giyimde Sezonun En Gözde Parçaları Belirlendi! Tesettür giyimde her sezon değişikliğe gidildiği ve genelde farklı ürünlerin ön plana çıktığı bilinen bir gerçektir. Bu yalnızca tesettür giyim için geçerli değil tüm giyim sektörleri için geçerlidir. Her sezon ön plana çıkan tasarımlar farklılaşacak ve insanların zevkleri değişiklik gösterecektir.
 • 28 Ağustos 2017 15:05 Lazer Uygulaması ile Genç ve Pürüzsüz Cilt Mümkün Lazer Uygulaması ile Genç ve Pürüzsüz Cilt Mümkün Pek çok sorun için farklı lazer teknolojileri üretilmiştir. Bu nedenle teknolojinin doğru seçimi başarı için olmazsa olmazdır
 • 28 Ağustos 2017 13:08 Üniversiteliye uygun kirayı ulaşım şartları belirliyor Üniversiteliye uygun kirayı ulaşım şartları belirliyor Emlak sektöründe 'öğrenci sezonu', Temmuz ve Ağustos'ta kiralık daire aramasını artırdı. Emlakjet.com verilerine göre kiralık daire arama oranı, Kadıköy, Bakırköy, Beşiktaş ve Şişli gibi öğrenci odaklı lokasyonlarda % 68'e kadar ulaştı. Kiralar, dairelerin niteliği arttıkça, bina yaşı düştükçe ve lokasyon toplu ulaşıma ve merkeze yakınlaştıkça yükseliyor
 • 28 Ağustos 2017 13:04 Üniversiteliye uygun kirayı ulaşım şartları belirliyor Üniversiteliye uygun kirayı ulaşım şartları belirliyor Emlak sektöründe 'öğrenci sezonu', Temmuz ve Ağustos'ta kiralık daire aramasını artırdı. Emlakjet.com verilerine göre kiralık daire arama oranı, Kadıköy, Bakırköy, Beşiktaş ve Şişli gibi öğrenci odaklı lokasyonlarda % 68'e kadar ulaştı. Kiralar, dairelerin niteliği arttıkça, bina yaşı düştükçe ve lokasyon toplu ulaşıma ve merkeze yakınlaştıkça yükseliyor
 • 24 Ağustos 2017 16:52 Çiftçi Konya Şeker'e Yürüdü! Recep Konuk'tan Yeniden Aday Olması İstendi Çiftçi, Konya Pancar Ekicileri Kooperatifinin gerçekleştireceği olağan genel kurulunda aday olmayacağını açıklayan PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk'u aldığı bu karardan vazgeçirmeye çalışıyor.
 • 23 Ağustos 2017 16:33 Giamare CEO'su Selim Uçar ile Türkiye'de Alüminyum mobilya pazarı ve geleceği üzerine bir röportaj yaptık! Neden Alüminyum Mobilya sektörüne yatırım yapmayı seçtiniz ? Türkiye doğru bir tercih mi ?
 • 23 Ağustos 2017 11:00 Konut Kredisi İle Ev Alma Adımları Hayallerinizdeki eve ulaşmak için konut kredisi çekmeye karar verdiniz. Peki konut kredisiyle ev alabilmek için hangi adımları takip etmelisiniz?
 • 18 Ağustos 2017 18:45 İstanbul'da Doğan ile Porsche'ye Meydan Okumak! Geçtiğimiz günlerde otomobil tutkunlarından Doğan Kabak, Doğan marka arabası ile otomobil duayeni Burak Ertem'in Porsche marka aracına meydan okudu.
 • 17 Ağustos 2017 16:36 Yeni Evlenenlere ve Evini Yenilemek İsteyenlere Büyük Kampanya ! Yeni Evlenenlere ve Evini Yenilemek İsteyenlere Büyük Kampanya ! Bir dünya markası olan Lazzoni, tüm zamanların en farklı kampanyalarından birine daha imza attı.
 • 17 Ağustos 2017 10:48 Dev Holdingden flash karar! Banka satın alıyor… Perakende, finans, emlak, hizmet ve teknoloji alanlarındaki yatırımlarını sürdüren Marka Yatırım Holding, hedeflerini bir adım daha ileriye taşıyarak, Borsa İstanbul Ana Pazarı'nda, 14 Temmuz 2017 Cuma günü işlem görmeye başladı.
 • 16 Ağustos 2017 15:53 2018 Kış Modası Trendlerinin Yıldızı: Cat ve Harley Davidson Botlar 2018 Kış Modası Trendlerinin Yıldızı: Cat ve Harley Davidson Botlar 2017 yaz aylarının sonlarına yaklaştığımız şu günlerde 2017 - 2018 sonbahar kış modası belirlenmeye başlıyor.