SON DAKİKA ADVERTORİAL HABERLERİ

Son Dakika Advertorial Haberleri

 • 22 Haziran 2017 08:58 Deryadayiz.com Yakında Açılıyor! Deryadayiz.com Yakında Açılıyor! Bu gün neredeyiz diye soranlar olursa deryadayiz.com diyebilirsiniz.
 • 22 Haziran 2017 08:56 Deryadayiz.com Yakında Açılıyor! Deryadayiz.com Yakında Açılıyor! Bu gün neredeyiz diye soranlar olursa deryadayiz.com diyebilirsiniz.
 • 22 Haziran 2017 08:55 Deryadayiz.com Yakında Açılıyor! Deryadayiz.com Yakında Açılıyor! Bu gün neredeyiz diye soranlar olursa deryadayiz.com diyebilirsiniz.
 • 22 Haziran 2017 08:54 Deryadayiz.com Yakında Açılıyor! Deryadayiz.com Yakında Açılıyor! Bu gün neredeyiz diye soranlar olursa deryadayiz.com diyebilirsiniz.
 • 22 Haziran 2017 08:53 Deryadayiz.com Yakında Açılıyor! Deryadayiz.com Yakında Açılıyor! Bu gün neredeyiz diye soranlar olursa deryadayiz.com diyebilirsiniz.
 • 20 Haziran 2017 11:54 'Babacan Holding' yönünü Uzakdoğu'daki yatırımcıya çevirdi Yerli yatırımcının yoğun ilgi gösterdiği 'Babacan Premium'a yabancı yatırımcılardan da talep geliyor. Hem yatırım, hem de oturum amaçlı sıfır peşinat ayda 2. 150 TL taksit avantajı ile konut sahibi olma fırsatı sunan projeden Arap yatırımcılardan sonra şimdi de Japonlar bir katın tamamını satın aldı. Gördüğü potansiyeli değerlendirmek üzere yönünü Uzakdoğu ülkelerine çeviren Babacan Holding, tanıtım atağı başlatma kararı adı.
 • 19 Haziran 2017 18:05 AssistCar Rental'ın Tercihi Yeni Seat Toledo Oto Kiralama sektörünün lider firmaları arasında bulunan AssistCar Rental araç filosunu genişletmeye ve çeşitlendirmeye devam ediyor.nBu kapsamda Altur Otomotivden toplu Seat Toledo araçlarını teslim aldı.
 • 19 Haziran 2017 16:33 Eleştirdiğin Şeyi Önce Sen Yık 2001'den Bu Yana Ak Parti ile Beraberiz
 • 16 Haziran 2017 14:21 'Z kuşağı' sergisini açtı 'Z kuşağı' sergisini açtı Arel Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri, akademisyenlerin danışmanlığında hazırladığı Z-code isimli sene sonu sergisi 9 Haziran'da Suma Space'te açıldı.
 • 14 Haziran 2017 16:31 Basketbolda Lider İsim Anıl Ateş Basketbolda Lider İsim Anıl Ateş Türkiye'de özellikle son yıllarda basketbola olan ilginin en büyük etkenlerinden bir tanesi olan Anıl Ateş takımı ile birlikte başarıdan başarıya koşmaktadır. Özellikle takıma dahil olduğu ilk günden itibaren ciddi bir katkı sağlayan ve böylece takımın vazgeçilmezlerinden birisi olmayı başaran Anıl Ateş, şu anda Türkiye'nin yetiştirdiği en önemli sporculardan birisi olarak dikkat çekmektedir.
 • 14 Haziran 2017 16:29 İş Dünyasının Parlayan Yıldızı Anıl Ateş İş Dünyasının Parlayan Yıldızı Anıl Ateş Türkiye'nin özellikle iş dünyasında pek çok farklı önem önemli isim ön plana çıkarken bu isimler arasında son dönemlerde en çok konuşulan kişilerden bir tanesi Anıl Ateş. Özellikle ailesinin kurduğu işi devralarak bu konuda önemli gelişmeler sağlayan Anıl Ateş, şu anda Türkiye'nin en önemli sektörlerinin liderlerinden birisi olarak görülüyor. Öyle ki otomotiv sektöründe yer alan iş adamı özellikle üretim hattında yaptığı değişiklikler ve yenilikler ile birlikte daha etkin ve hızlı bir şekilde var olma imkanı sağladı. Bu bakımdan Anıl Ateş ile birlikte yaratılan marka, Türkiye'nin ihracatı için de önemli bir imkan sağlıyor.
 • 13 Haziran 2017 16:11 Süper Lig'in yıldızları LYS'de öğrencilere başarılar diledi Süper Lig'in yıldızları LYS'de öğrencilere başarılar diledi İstinye Üniversitesi ve Süper Lig'in yıldız futbolcuları, LYS sınavına girecek öğrencilere başarılar diledi.
 • 13 Haziran 2017 11:37 Dr. Stop Tüy Dökücü Mendil Türkiye'de Satışa Sunuldu! Dr. Stop Tüy Dökücü Mendil Türkiye'de Satışa Sunuldu! Bilindiği gibi tüylerin yok edilmesi adına birçok farklı uygulama yer almaktadır. Bu uygulamaların da hayata geçirilmesi kimi zaman acılı bir süreç kimi zamanda deri de meydana gelen büyük ve kalıcı değişikliklere neden olmuştur. Bu etkileri de göz önüne alınarak diğer tüy yok edici tüm yöntemleri bir kenara bırakıp gönül rahatlığı ile uygulayabileceğiniz bir yöntem olan tüy dökücü mendiller kullanıma sunulmuştur. Bu mendillerin en büyük özelliklerinden biri de zamanda tasarruf edilmesini sağlamaktır. Bir diğer etkisi de kullanıp atılmasıdır ki sterilliği de oldukça önemlidir. Tekrar tekrar aynı ürünün deriye temas etmemesinden dolayı da kontaminasyon engellemiş olacaktır.
 • 09 Haziran 2017 16:49 Yusuf Yalçın'dan öğrenci ve velilere mesaj Birikim Okulları Genel Müdürü Yusuf Yalçın, 2016-2017 öğretim yılının sonlanması dolayısıyla öğrenci ve velilere seslendi.
 • 09 Haziran 2017 14:33 Babacan Holding'ten Babalar Günü'nde 3 büyüklerin kombinesi hediye Babacan Holding, Babalar Günü'nde futbolsever babalara en güzel hediyeyi veriyor. 12-25 Haziran tarihleri arasında Babacan projelerinden konut alanlara tuttuğu takımın kombine bileti hediye…
 • 06 Haziran 2017 16:05 EN DOĞRU YATIRIM, EN İYİ FİYATLARLA ŞENKAYA'DA Projelerini İstanbul'un Kurtköy bölgesinde yoğunlaştıran Şenkaya İnşaat, kaliteli yaşamı ulaşılabilir fiyatlarla sunarak sektöre yeni bir soluk getiriyor.
 • 05 Haziran 2017 16:17 Türkiye'nin tek ve en büyük termal tatil portalı termalkeyfi.com yayına girdi! Termal sularının kalitesi ve çeşitli termal tedaviler sunan modern tesisleriyle Türkiye, sağlıklı tatil yapmayı tercih eden yerli ve yabancı misafirlerin ilgisini çekiyor.
 • 01 Haziran 2017 00:41 Türkiye dijital dönüşümünü sürdürüyor Türkiye dijital dönüşümünü sürdürüyor 80 milyon nüfusa sahip ülkemizde internet kullanıcı sayısı 50 milyona yakın. 48 milyonun üzerinde sosyal medya kullanıcısı için en önemli adresler ise Facebook ve Youtube. Kullanıcı sayısı nezdinde Facebook ilk sırada gelse de, zaman geçirilen sitelere baktığımızda Türk sosyal medya kullanıcısının %57'sine hitap eden Youtube, istatistiklere göre Facebook'un gerisinde değil, aynı oranda popüler!
 • 31 Mayıs 2017 16:29 Dünyanın en prestijli ödülleri Arter Reklam'a! Dünyanın İlk Global Siyasi İletişim Yarışmasından Arter Reklam'a 4 Ödül Birden.
 • 30 Mayıs 2017 13:59 Astronomi Ve Uzay Bilimlerinde İmam Hatip Atağı İstanbul Küçükçekmece ilçesinde yer alan Şehit Mehmet Güder Anadolu İmam Hatip Lisesi , lise ve dengi okullar arasında donanım olarak en güçlü Astronomi ve Uzay Bilimleri laboratuvarlarından birinin yapımına imza attı.
 • 30 Mayıs 2017 09:44 Prıvate Reason Tostun Tarihini Yeniden Yazıyor ! "This is my happy place" sloganıyla, Bebek'te açıldığı ilk günden beri tüm 3. dalga kahve ve sağlıklı yiyecek severlerin uğrak yeri haline gelen Private Reason (Artisan Coffee & Kitchen) yenilenen menüsündeki artisan tostlarıyla adeta tostun tarihini yeniden yazıyor.
 • 26 Mayıs 2017 14:54 Motorlu Taşıtlar Vergisi Hesaplaması Nasıl Yapılır? Hesapkurdu.com'un düzenlediği habere göre Motorlu Taşıtlar Vergisi, motorlu kara taşıtlarının doğaya salmış olduğu emisyon oranına, aracın yaşı ve koltuk sayısına göre Gelir İdaresi Başkanlığı tarafında her yıl tutarları belirlenen bir taşıt vergisidir.
 • 26 Mayıs 2017 09:59 Osmanlı isimlerine bir yenisi daha eklendi: Osmanlı TV Osmanlı isimlerine bir yenisi daha eklendi: Osmanlı TV Osmanlıspor, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osmangazi Köprüsü, Osmanlı dizileri gibi Osmanlının öne çıkarıldığı bir döneme girdiğimiz şu günlerde bu isimlere bir yenisi daha eklendi ve Servet Şerifoğlu kuruculuğunda Osmanlı TV yayın hayatına başladı.
 • 25 Mayıs 2017 17:25 'Babacan Port Royal'de 15 günde 155 daire satıldı 'Babacan Port Royal'de 15 günde 155 daire satıldı Güvenli ve lüks konut projelerine imza Babacan Holding, bölgesinin en iddialı ve en prestijli projesi olan 'Babacan Port Royal'in lansmanından sonra 15 gün içerisinde 155 konutun satışını gerçekleştirdi. Lokasyondaki diğer projelere kıyasla yüzde 30 daha ekonomik fiyatlarla satışa sunulan Babacan Port Royal'de daireler mayıs sonuna kadar 249 bin TL'den alıcılarını bekliyor.
 • 25 Mayıs 2017 17:06 Tripedia Tur ve Aktivite Alanında B2B ve B2C Platformlarını Dünyaya Açtı Tripedia; tur, aktivite gibi yer hizmetlerine rezervasyon olanağı tanıyan B2B ve B2C online platformlarını kullanıma açarak seyahat planlamasında global ve yenilikçi bir tur ve aktivite rezervasyon sistemi olma yolunda ilk adımını atmış bulunmakta.