SON DAKİKA AKUT HABERLERİ

Son Dakika Akut Haberleri

 • 03 Kasım 2017 21:14 Unıcef'ten Arakanlı Çocuklar Uyarısı Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (UNICEF), Myanmar'daki şiddet olaylarından kaçarak Bangladeş'teki kamplara sığınan Arakanlı çocuklar arasındaki akut beslenme yetersizliğinin tahminlerin çok üzerinde olduğu uyarısında bulundu.
 • 03 Kasım 2017 12:55 Kanala Düşen Anne Geyik ve Yavrusu Koruma Altına Alındı Kanala Düşen Anne Geyik ve Yavrusu Koruma Altına Alındı Kanala düşen anne geyik ve yavrusu koruma altına alındı Tepebaşı Doğal Yaşam Merkezi'nde tedavi altına alınan geyikler yakında doğaya salınacakESKİŞEHİR - Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesinde sulama kanalına düşüp mahsur kalan, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), Dorlion Arama Kurtarma ve...
 • 03 Kasım 2017 12:34 Akut'tan Türk Kızılayı'na Ziyaret Akut'tan Türk Kızılayı'na Ziyaret AKUT Eskişehir ekibi, Kızılay Haftası dolayısıyla Türk Kızılayı Derneği Eskişehir Şubesi İl Başkanı Yüksel Girgin'i makamında ziyaret etti.
 • 03 Kasım 2017 11:18 Kanala Düşen Anne Geyik ve Yavrusu Koruma Altına Alındı Kanala Düşen Anne Geyik ve Yavrusu Koruma Altına Alındı Eskişehir’in Sarıcakaya ilçesinde sulama kanalına düşüp mahsur kalan, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), Dorlion Arama Kurtarma (DAK) ve Arama Kurtarma Derneği (AKUT) ekiplerinin ortak çalışması ile kurtarılan anne geyik ve yavrusu Tepebaşı Doğal Yaşam Merkezi’nde koruma ve kontrol...
 • 03 Kasım 2017 08:54 Afad ve Akut İşbirliği Protokolü İmzaladı Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ve AKUT Arama Kurtarma Derneği arasında, Başbakan Yardımcımız Prof. Dr. Recep Akdağ'ın teşrifleri nezaretinde protokol töreni düzenlendi.
 • 03 Kasım 2017 08:40 Dha Yurt Bülteni-1 ŞEMDİNLİ'DE 6'SI ASKER 8 ŞEHİT1)ŞEHİTLER MEMLEKETLERİNE UĞURLANDIHakkari'nin Şemdinli ilçesine bağlı Ortaklar bölgesinde, sisli hava ve kötü hava kosullarından faydalanarak sızmaya çalışan PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan 6 asker ile 2 güvenlik korucusu için akşam saatlerinde...
 • 02 Kasım 2017 23:49 Kanala Düşen Anne Geyik ve Yavrusu Kurtarıldı ESKİŞEHİR'in Sarıcakaya İlçesi yakınlarında sulama kanalına düşen anne geyik ile yavrusu, AKUT, AFAD ve itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.
 • 02 Kasım 2017 22:27 Eskişehir Kanala Düşen Anne ve Yavru Geyik Kurtarıldı Eskişehir Kanala Düşen Anne ve Yavru Geyik Kurtarıldı Kanala düşen anne ve yavru geyik kurtarıldıEskişehir'in Sarıcakaya İlçesi yakınlarında sulama kanalına düşen anne geyik ile yavrusunu kurtarma ekipleri sudan çıkardı.
 • 02 Kasım 2017 22:09 Geyik Kurtarma Operasyonu Geyik Kurtarma Operasyonu Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesinde sulama kanalına düşen geyik ile yavrusu kurtarıldı.
 • 02 Kasım 2017 22:06 Dha Yurt Bülteni-21 Tunceli'de öldürülen 8 PKK'lıdan 4'ü arananlar listesi gri kategoride TUNCELİ'nin Nazimiye ile Pülümür ilçesi arasında yer alan Kadısırtı Şelalesi bölgesinde güvenlik güçleri tarafından etkisiz hale getirilen PKK'lı 8 teröristten 4'ünün, örgütün üst düzey sorumluları olduğu ve...
 • 02 Kasım 2017 21:51 Kanala Düşen Anne Geyik ve Yavrusu Kurtarıldı Kanala Düşen Anne Geyik ve Yavrusu Kurtarıldı ESKİŞEHİR'in Sarıcakaya İlçesi yakınlarında sulama kanalına düşen anne geyik ile yavrusu, AKUT, AFAD ve itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.
 • 02 Kasım 2017 21:13 Eskişehir'de Geyik Kurtarma Operasyonu Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesinde sulama kanalına düşen geyik ile yavrusu kurtarıldı.
 • 02 Kasım 2017 20:43 Afad ile Akut Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ile Arama Kurtarma Derneği (AKUT) arasında imzalanan iş birliği protokolüyle, öteden beri afet ve benzeri çalışmalara katılan derneği sistemin tam parçası haline getirdiklerini belirtti.
 • 02 Kasım 2017 20:27 Afad ile Akut Arasında İş Birliği Temelleri Atıldı Afad ile Akut Arasında İş Birliği Temelleri Atıldı Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, "Bir büyük Marmara, İstanbul depreminde, bize şuanda orada müdahale edebilecek kişi sayısından çok daha fazla kişiye ihtiyaç var. AFAD ile AKUT arasında aktif edeceğimiz bu protokolle AKUT’u sistemin tam parçası haline getiriyoruz" dedi.
 • 02 Kasım 2017 20:26 Afad ile Akut Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı Afad ile Akut Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, "AFAD ile AKUT arasında akdedeceğimiz bu protokolle, öteden beri afet ve benzeri çalışmalara katılan AKUT'u sistemin tam parçası haline getiriyoruz" dedi.
 • 02 Kasım 2017 20:23 Başbakan Yardımcısı Akdağ: Başbakan Yardımcısı Akdağ: "Bize Çok Daha Fazla, İyi Yetişmiş Bir Gönüllü Ordusu Lazım" Başbakan Yardımcısı Akdağ: "Bize çok daha fazla, iyi yetişmiş bir gönüllü ordusu lazım" AFAD ile AKUT arasında iş birliği temelleri atıldı Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ: "AFAD ile AKUT arasında aktif edeceğimiz bu protokolle AKUT'u sistemin tam parçası haline getiriyoruz"ANKARA -...
 • 02 Kasım 2017 16:40 Yamaçta Kalan Keçiyi Akut Kurtardı MERSİN'de Arama Kurtarma Derneği (AKUT) ekibi, yamaçta kalan keçiyi zorlu bir operasyonla kurtardı.
 • 02 Kasım 2017 16:32 Mersin Yamaçta Kalan Keçiyi Akut Kurtardı Mersin Yamaçta Kalan Keçiyi Akut Kurtardı Yamaçta kalan keçiyi AKUT kurtardıMERSİN'de Arama Kurtarma Derneği (AKUT) ekibi, yamaçta kalan keçiyi zorlu bir operasyonla kurtardı.
 • 02 Kasım 2017 16:01 Dha Yurt Bülteni-13 Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na Alinur Aktaş seçildiBURSA Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın isteği üzerine görevinden istifa eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin yerine İnegöl Belediye Başkanı AK...
 • 02 Kasım 2017 12:26 Akut'tan Mersin'de Keçi Kurtarma Operasyonu Mersin'in Yehişehir ilçesinde yamaçta mahsur kalan keçi, Arama Kurtarma Derneği (AKUT) ekiplerince kurtarıldı.
 • 02 Kasım 2017 10:31 Kayalıklarda Mahsur Kalan Keçi Akut Ekiplerince Kurtarıldı Kayalıklarda Mahsur Kalan Keçi Akut Ekiplerince Kurtarıldı Mersin’de, otlatılmak için götürüldüğü arazideki uçurumun kenarında mahsur kalan keçi, AKUT ekiplerince kurtarıldı.
 • 02 Kasım 2017 09:01 Gündem / 2 Kasım 2017 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde "Türkiye'nin Otomobili Ortak Girişim Grubu Tanıtım Toplantısı"na katılacak.
 • 02 Kasım 2017 00:03 Gündem Özeti / 02 Kasım 2017 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Dolmabahçe Sarayı'nda, "5. Mehmed Reşad ve Dönemi Uluslararası Sempozyumu"nun açılışına katılacak.
 • 01 Kasım 2017 19:57 İçişleri Bakanı Soylu: İçişleri Bakanı Soylu: "Yükselen Değerlere Ciddi Saldırı Söz Konusu" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bizim de bu ülkeyi yöneten insanlar olarak etrafımızda gelişen olaylar konusunda morale ihtiyacımız olduğunu ifade etmek isterim. Şunu çok net söyleyeyim. TÜSİAD, Türkiye'nin önemli bir kuruluşudur.
 • 01 Kasım 2017 18:12 3. Turizm Şurası Bakanlar Oturumu İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bizim de bu ülkeyi yöneten insanlar olarak etrafımızda gelişen olaylar konusunda morale ihtiyacımız olduğunu ifade etmek isterim. Şunu çok net söyleyeyim. TÜSİAD, Türkiye'nin önemli bir kuruluşudur.
 • 31 Ekim 2017 17:45 Cesedi Batum'da Bulunan Kişi Memleketi Rize'de Toprağa Verildi Cesedi Batum'da Bulunan Kişi Memleketi Rize'de Toprağa Verildi Rize'nin Fındıklı ilçesinde, 16 Ekim'de dereye düşerek kaybolan, cesedi 13 gün sonra Batum sahilinde bulunan Yüksel Çabuk'un cenazesi toprağa verildi.
 • 31 Ekim 2017 16:57 Cesedi Batum'da Bulunan Kişi Memleketi Rize'de Toprağa Verildi Rize'nin Fındıklı ilçesinde, 16 Ekim'de dereye düşerek kaybolan, cesedi 13 gün sonra Batum sahilinde bulunan Yüksel Çabuk'un cenazesi toprağa verildi.
 • 31 Ekim 2017 16:54 Akut Öğrenci Kulübü'nden Miniklere Deprem Semineri Akut Öğrenci Kulübü'nden Miniklere Deprem Semineri Anadolu Üniversitesi AKUT Öğrenci Kulübü tarafından, Alpu ilçesindeki Atatürk İlkokulu’nda minik öğrencilere deprem bilinçlendirme semineri verildi.
 • 31 Ekim 2017 16:08 Dha İstanbul Bülteni - 3 KHK ile kapatılan Özgür Gündem Gazetesi'nin yazarı ve danışma kurulunda yer alan Aslı Erdoğan, dil bilimci Necmiye Alpay, genel yayın yönetmeni Zana Bilir Kaya ile yazarları Eren Keskin, Filiz Koçali, Ragıp Zarakolu, diğer yayın danışma kurulu üyesi Bilge Akut ile  imtiyaz sahibi Kemal Sancılı ile yazı işleri müdürü İnan Kızılkaya hakkında, "Silahlı terör örgütü üyeliği", "Devletin birliğini ve ülke bütünlüğünü bozma", "Terör örgütü propagandası yapmak" suçlarından ayrı ayrı ağırlaştırılmış müebbet ve 6,5 yıldan 17,5 yıla kadar hapis cezası isteniyor
 • 31 Ekim 2017 14:15 Geniş Haber) Özgür Gündem Davasında 2 Tahliye KHK ile kapatılan Özgür Gündem Gazetesi'nin yazarı ve danışma kurulunda yer alan Aslı Erdoğan, dil bilimci Necmiye Alpay, genel yayın yönetmeni Zana Bilir Kaya ile yazarları Eren Keskin, Filiz Koçali, Ragıp Zarakolu, diğer yayın danışma kurulu üyesi Bilge Akut ile  imtiyaz sahibi Kemal Sancılı ile yazı işleri müdürü İnan Kızılkaya hakkında, "Silahlı terör örgütü üyeliği", "Devletin birliğini ve ülke bütünlüğünü bozma", "Terör örgütü propagandası yapmak" suçlarından ayrı ayrı ağırlaştırılmış müebbet ve 6,5 yıldan 17,5 yıla kadar hapis cezası isteniyor
 • 31 Ekim 2017 13:58 Geniş Haber) Özgür Gündem Davasında 2 Tahliye KHK ile kapatılan Özgür Gündem Gazetesi'nin yazarı ve danışma kurulunda yer alan Aslı Erdoğan, dil bilimci Necmiye Alpay, genel yayın yönetmeni Zana Bilir Kaya ile yazarları Eren Keskin, Filiz Koçali, Ragıp Zarakolu, diğer yayın danışma kurulu üyesi Bilge Akut ile  imtiyaz sahibi Kemal Sancılı ile yazı işleri müdürü İnan Kızılkaya hakkında, "Silahlı terör örgütü üyeliği", "Devletin birliğini ve ülke bütünlüğünü bozma", "Terör örgütü propagandası yapmak" suçlarından ayrı ayrı ağırlaştırılmış müebbet ve 6,5 yıldan 17,5 yıla kadar hapis cezası isteniyor
 • 31 Ekim 2017 09:52 Akut Gönüllülerinden Öğrencilere Hediye Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Denizli ekibi gönüllüleri, AKUT Anadolu ile El Ele Projesi kapsamında Beyağaç ve Kale ilçelerindeki 6 okulda öğrencilere hediye dağıttı.
 • 30 Ekim 2017 16:18 Akut Mersin'de 1 Haftada 3 Operasyon Düzenledi Akut Mersin'de 1 Haftada 3 Operasyon Düzenledi Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Mersin ekibi, geçtiğimiz 1 hafta içinde 3 operasyon gerçekleştirdiEdinilen bilgiye göre, 25 Ekim’de Erdemli ilçesine bağlı Koramşalı kırsalında mahsur kalan 2 keçi sahibi AKUT ekiplerinden yardım istedi.
 • 30 Ekim 2017 09:33 Akut Bodrum'dan Sualtında Cumhuriyet Kutlaması BODRUM'da, Arama Kurtarma Derneği (AKUT) ekibi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 94. yıl dönümü nedeniyle dalış etkinliği gerçekleştirildi.
 • 30 Ekim 2017 09:22 Akut Cumhuriyet Bayramı Resmi Töreninde Akut Cumhuriyet Bayramı Resmi Töreninde AKUT; Yönetim Kurulu Başkanı Recep Şalcı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve beraberindeki 100 kişilik heyetle Anıtkabir'i ziyaret etti.
 • 30 Ekim 2017 08:51 'İlikten Kalbe Mektuplar' 'İlikten Kalbe Mektuplar' Arnavutluk Tiran'da yaşayan Akut lenfoblastik lösemi, (PH+ B-ALL) hastası Ariana Pepa, Türkiye'de kök hücre nakli olduktan sonra hastalığı yendi ve torununu görme şansına sahip oldu
 • 30 Ekim 2017 02:35 Muğla Akut Bodrum'dan Sualtında Cumhuriyet'in 94. Yılı Kutlaması Muğla Akut Bodrum'dan Sualtında Cumhuriyet'in 94. Yılı Kutlaması Akut Bodrum'dan sualtında Cumhuriyet'in 94. yılı kutlamasıMUĞLA'nın Bodrum ilçesinde, Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Bodrum ekibi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 94. yıldönümü nedeniyle dalış etkinliği gerçekleştirdi.
 • 29 Ekim 2017 19:41 Rize'de Kaybolan Kişinin Cesedi Batum'da Bulundu Rize'nin Fındıklı ilçesinde, 16 Ekim'de, odun toplarken sağanak nedeniyle seviyesi yükselen dereye düşerek kaybolan kişinin cesedi Batum'da bulundu.
 • 29 Ekim 2017 18:29 Cumhuriyet Bayramı'nı Denizin Altında Kutladılar Cumhuriyet Bayramı'nı Denizin Altında Kutladılar Bodrum ilçesinde AKUT ekipleri, Cumhuriyet'in kuruluşunun 94'üncü yıl dönümünü, denizin dibine Türk bayrağı açarak kutladı.
 • 29 Ekim 2017 18:13 Akut Bodrum'dan Sualtında Cumhuriyet Kutlaması Akut Bodrum'dan Sualtında Cumhuriyet Kutlaması BODRUM'da, Arama Kurtarma Derneği (AKUT) ekibi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 94. yıl dönümü nedeniyle dalış etkinliği gerçekleştirildi.
 • 29 Ekim 2017 18:13 Dha Yurt Bülteni-12 Binlerce kadın aynı anda İstiklal Marşı okuduANTALYA Konyaaltı Kent Meydanı'nda toplanan binlerce kadın, 29 Ekim Cumhuriyet Festivali etkinliği kapsamında aynı anda İstiklal Marşı okudu.
 • 29 Ekim 2017 17:16 Cumhuriyet Bayramı'nı Denizin Altında Kutladılar Bodrum ilçesinde AKUT ekipleri, Cumhuriyet'in kuruluşunun 94'üncü yıl dönümünü, denizin dibine Türk bayrağı açarak kutladı.
 • 29 Ekim 2017 14:47 Rize'deki Selde Kayboldu; Cansız Bedeni, Gürcistan Sahilinde Bulundu Rize'deki Selde Kayboldu; Cansız Bedeni, Gürcistan Sahilinde Bulundu Rize'deki selde kayboldu; cansız bedeni, Gürcistan sahilinde bulunduRİZE'de, 16 Ekim'de şiddetli yağmurla taşan Çağlayan Deresi'nin sürüklediği odunları toplarken suya kapılıp, kaybolan 53 yaşındaki Erol Çabuk'un cansız bedeni, 64 kilometre uzaklıktaki Gürcistan'ın Acara Özerk Cumhuriyeti'nin...
 • 29 Ekim 2017 14:38 Rize'deki Selde Kayboldu; Cansız Bedeni, Gürcistan Sahilinde Bulundu RİZE'de, 16 Ekim'de şiddetli yağmurla taşan Çağlayan Deresi'nin sürüklediği odunları toplarken suya kapılıp, kaybolan 53 yaşındaki Erol Çabuk'un cansız bedeni, 64 kilometre uzaklıktaki Gürcistan'ın Acara Özerk Cumhuriyeti'nin Batum sahilinde bulundu.
 • 29 Ekim 2017 13:33 Dha Yurt Bülteni-5 'O ellerin, o güzel yüreğin dert görmesin'Eskişehir'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bilboardlara asılan Atatürk resminin kirlendiğini gören bir yaşlı kadının bilboardı temizlemesi cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
 • 29 Ekim 2017 13:08 Rize'de Kaybolan Adamın Cesedi, Gürcistan'da Bulundu Rize'de Kaybolan Adamın Cesedi, Gürcistan'da Bulundu Rize'de odun toplarken sele kapılan talihsiz adamın cansız bedenine 64 km uzaklıktaki Gürcistan sahilinde ulaşıldı. Yakınları boynundaki kolyeden tanıdı.
 • 29 Ekim 2017 12:17 Hareketsiz Yaşam İnmeyi Tetikliyor Hareketsiz Yaşam İnmeyi Tetikliyor" Akut inme yaşanma sıklığı 6 dakikada birdir
 • 29 Ekim 2017 12:04 Hareketsiz Yaşam İnmeyi Tetikliyor" Akut inme yaşanma sıklığı 6 dakikada birdir
 • 28 Ekim 2017 17:05 Kök Hücre Nakli ile İkinci Hayatlarına Kavuşan Hasta ve Bağışçılardan 'İlikten Kalbe Mektuplar' Kök Hücre Nakli ile İkinci Hayatlarına Kavuşan Hasta ve Bağışçılardan 'İlikten Kalbe Mektuplar' Arnavutluk Tiran'da yaşayan Akut lenfoblastik lösemi, hastası Ariana Pepa, Türkiye'de kök hücre nakli olduktan sonra hastalığı yendi ve torununu görme şansına sahip oldu