Son dakika Ali Kahramanlı haberleri, Ali Kahramanlı son dakika, son dakika Ali Kahramanlı

Son Dakika Ali Kahramanlı Haberleri

Son dakika Ali Kahramanlı haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ali kahramanlı haberleri anında burada.

 • 10.11.2015 13:48 Kahramanlı: Kahramanlı: "Destek Yoksa Ben de Yokum"

  Spor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu’nda yönetim krizi sürüyor.

 • 10.11.2015 12:07 Mersin İdmanyurdu İçin Kritik Günler Mersin İdmanyurdu İçin Kritik Günler

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Antremandan genel görüntü- Futbolculardan detaylar- Teknik Direktör Bülent Korkmaz'dan detay- Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı ile röportaj - Ofisten detaylar Mersin İdmanyurdu için kritik günler- Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı: "Şu an ciddi bir sıkıntı var. 3 aydır çocuklara maaş ödeyemiyoruz.

 • 10.11.2015 11:22 Mersin İdmanyurdu İçin Kritik Günler

  Mersin İdmanyurdu'nun, Spor Toto 2. Lig'den, Süper Lig'e kadar uzanan son 8 yılında kulübün başkanlığını üstlenen ve yaşanan sıkıntılar nedeniyle olağanüstü genel kurul kararı aldıran Ali Kahramanlı, destek bulamazlarsa görevine devam etmeyeceğini belirterek, çok ciddi bir sıkıntı içinde olduklarını anlattı.

 • 02.11.2015 16:56 Taraftarlardan Birlik Çağrısı Taraftarlardan Birlik Çağrısı

  Spor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu’nda taraftarlar, yöneticisinden iş adamına, siyasetçisinden bürokratına, kentte yaşayan her kesime çağrıda bulunarak takımlarına sahip çıkmaya çağırdı.

 • 29.10.2015 15:04 Mgc'den Mersin İdmanyurdu'lu Oyunculara Moral Ziyareti Mgc'den Mersin İdmanyurdu'lu Oyunculara Moral Ziyareti

  Mersin Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Başkanı Ahmet Ünal ve bir grup gazeteci, Mersin İdmanyurdu’lu futbolcuları antrenmanda ziyaret ederek, Başakşehir maçı öncesi moral verdi.

 • 28.10.2015 22:09 Mersin İdmanyurdu Kulübü Başkanı Ali Kahramanlı Ben Artık Yokum - 1 Mersin İdmanyurdu Kulübü Başkanı Ali Kahramanlı Ben Artık Yokum - 1

  Mersin İdmanyurdu Kulübü Başkanı Ali Kahramanlı Ben artık yokum 'Kulüp için çok şeyimi verdim. Paranın yanında canımı verdim. Bir kalbim vardı, kalbimi de verdim Mersin İdmanyurdu Kulübü Başkanı Ali Kahramanlı, önümüzdeki ay yapılacak olağanüstü genel kurulda yeniden aday olmayacağını belirterek, Ben artık yoruldum. Sağlığım buna elvermiyor.

 • 28.10.2015 20:52 Kahramanlı: Kahramanlı: "O Gün Oraya Gitmeyeceğim Çünkü Ben Aday Değilim"

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mersin İdmanyurdu Kulübü Başkanı Ali Kahramanlı'nın basın açıklaması- Gazetecilerden detaylar Ali Kahramanlı başkanlığa aday olmayacak- Mersin İdmanyurdu Kulübü Başkanı Kahramanlı: - "Kendi imkanlarımla bugüne kadar bu kulübü sırtımda taşıdım ama bugün diyorum ki, ben artık yoruldum. Maddi olarak yoruldum. Artık sağlığım da buna el vermiyor"- "14 Kasım'da olağanüstü genel kurulumuzu yapıyoruz.

 • 28.10.2015 18:46 Ali Kahramanlı Başkanlığa Aday Olmayacak

  Mersin İdmanyurdu Kulübü Başkanı Ali Kahramanlı, kasım ayında yapılacak olağanüstü genel kurulda yeniden aday olmayacağını açıkladı.

 • 28.10.2015 18:10 Kahramanlı: Aday Değilim Enayi Yerine Konmak Zoruma Gidiyor Kahramanlı: Aday Değilim Enayi Yerine Konmak Zoruma Gidiyor

  Mersin İdmanyurdu Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı çoluğunun çocuğunun rızkını takıma gömerken, seyretmekle yetinen birileri tarafından enayi yerine konulmanın zoruna gittiğini belirtti.

 • 28.10.2015 17:52 Mersin İdmanyurdu Başkanı Ali Kahramanlı: Mersin İdmanyurdu Başkanı Ali Kahramanlı: "Artık Yokum"

  Mersin İdmanyurdu Başkanı Ali Kahramanlı, önümüzdeki ay yapılacak olağanüstü genel kurulda yeniden aday olmayacağını açıkladı, "Artık yoruldum. Sağlığım buna elvermiyor.

 • 28.10.2015 17:10 Mersin İdmanyurdu'nda Yönetim Krizi Mersin İdmanyurdu'nda Yönetim Krizi

  Mersin İdmanyurdu Başkanı Ali Kahramanlı, olağanüstü genel kurulda başkanlığa adaylığını koymayacağını açıkladı.

 • 27.10.2015 15:53 Mersin İdmanyurdu'nda Medipol Başakşehir Maçı Hazırlıkları Mersin İdmanyurdu'nda Medipol Başakşehir Maçı Hazırlıkları

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Teknik direktör Bülent Korkmaz'ın konuşması, - Mersin Stadı'nda yapılan antrenmandan detaylar, Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Korkmaz: - "Medipol Başakşehir maçında kontrollü ve sabırlı bir oyun olması lazım" Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Mersin İdmanyurdu'nun teknik direktörü Bülent Korkmaz, Medipol Başakşehir karşısında kontrollü ve sabırlı bir oyunla kazanan taraf olmak istediklerini söyledi.

 • 27.10.2015 13:51 Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Korkmaz Açıklaması

  Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Mersin İdmanyurdu'nun teknik direktörü Bülent Korkmaz, Medipol Başakşehir karşısında kontrollü ve sabırlı bir oyunla kazanan taraf olmak istediklerini söyledi.

 • 26.10.2015 16:27 Mersin İdmanyurdu Olağanüstü Genel Kurula Gidiyor Mersin İdmanyurdu Olağanüstü Genel Kurula Gidiyor

  Spor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu olağanüstü genel kurul kararı aldı.

 • 22.10.2015 18:48 Kavgada Ölen Mersin İdmanyurdu'nun Tribün Lideri Toprağa Verildi Kavgada Ölen Mersin İdmanyurdu'nun Tribün Lideri Toprağa Verildi

  Mersin'de dün karıştığı bir kavgada pompalı tüfekle vurularak öldürülen Mersin İdmanyurdu'nun tribün liderlerinden 28 yaşındaki Serkan Özaltay son yolculuğuna uğurlandı.

 • 22.10.2015 17:07 Cinayete Kurban Giden Mersin İdmanyurdu Tribün Lideri Toprağa Verildi

  Mersin'de iki grup arasında alacak - verecek meselesi yüzünden çıktığı iddia edilen kavga sonucu öldürülen Mersin İdmanyurdu'nun tribün liderlerinden Serkan Özaltay göz yaşları arasında toprağa verildi.

 • 22.10.2015 16:44 Mersin İdmanyurdu Taraftarının Acı Günü Mersin İdmanyurdu Taraftarının Acı Günü

  Mersin’de dün karıştığı bir kavgada pompalı tüfekle vurularak öldürülen Mersin İdmanyurdu’nun tribün liderlerinden Serkan Özaltay (28), son yolculuğuna göz yaşları arasında uğurlandı.

 • 21.10.2015 19:31 Mersin İdmanyurdu, Gaziantepspor Maçına Hazırlanıyor Mersin İdmanyurdu, Gaziantepspor Maçına Hazırlanıyor

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mersin İdmanyurdu- Antrenmandan detaylar- Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı ile röportaj Mersin İdmanyurdu, Gaziantepspor maçına hazırlanıyor- Kulüp başkanı Kahramanlı: "Önümüzde çok önemli bir Gaziantepspor maçı var. Bu maçı kazandığımız takdirde çıkışımızı sürdüreceğiz" Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Mersin İdmanyurdu'nun kulüp başkanı Ali Kahramanlı, Gaziantepspor maçını kazanmaları halinde çıkışlarını sürdüreceklerini söyledi.

 • 21.10.2015 18:44 Mersin İdmanyurdu, Gaziantepspor Maçına Hazırlanıyor

  Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Mersin İdmanyurdu'nun kulüp başkanı Ali Kahramanlı, Gaziantepspor maçını kazanmaları halinde çıkışlarını sürdüreceklerini söyledi.

 • 14.10.2015 10:58 Mersin İdmanyurdu'nda, Tabzonspor Hazırlıkları Sürüyor Mersin İdmanyurdu'nda, Tabzonspor Hazırlıkları Sürüyor

  Spor Toto Süper Lig'de Mersin İdmanyurdu 19 Ekim pazartesi günü sahasında karşılaşacağı Trabzonspor maçı hazırlıklarını yoğun tempoda sürdürüyor.

 • 10.10.2015 13:35 Lütfi Elvan, Mersin İdmanyurdu'nu Ziyaret Etti Lütfi Elvan, Mersin İdmanyurdu'nu Ziyaret Etti

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı AK Parti Mersin milletvekili adayı Lütfi Elvan, Spor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu’nu kamp yaptığı tesislerde ziyaret etti.

 • 09.10.2015 22:06 Lütfi Elvan'dan Mersin İdmanyurdu'na Ziyaret

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Lütfi Elvan'ın tesise gelmesi- Teknik direktör Bülent Korkmaz'ın Elvan'ı karşılaması- Elvan'ın teknik heyet ve oyuncularla selamlaşması- Elvan'a forma hediye edilmesi- Elvan'ın konuşması- Oyunculardan detay- Mersin İdmanyurdu Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı'nın konuşması- Elvan'ın takımla birlikte hatıra fotoğrafı çekilmesinden detay Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Mersin İdmanyurdu Mersinimiz ile Mersin halkı ile bütünleşmiş bir kulüp. Sorunları dinledim. Önümüzdeki dönemde neler yapabiliriz, neleri gerçekleştirebiliriz, bizlerin nasıl ve ne şekilde katkısı olur bunları konuşacağız. Biz de kulübümüze sahip çıkmaya çalışacağız"- "Mersin İdmanyurdu Kulübüne sahip çıkmak demek bir anlamda Mersin'e Mersin halkına sahip çıkmak demek.

 • 09.10.2015 19:43 Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Açıklaması

  Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Mersin milletvekili adayı Lütfi Elvan, Mersin İdmanyurdunun Mersin ile bütünleşmiş bir kulüp olduğunu belirterek, "Kulübün sorunları dinledim. Önümüzdeki dönemde neler yapabiliriz, neleri gerçekleştirebiliriz, bizlerin nasıl ve ne şekilde katkısı olur bunları konuşacağız. Biz de kulübümüze sahip çıkmaya çalışacağız" dedi.

 • 09.10.2015 12:47 Mersin İdmanyurdu'nda Hedef Trabzonspor Mersin İdmanyurdu'nda Hedef Trabzonspor

  Spor Toto Süper Lig’de geçen 7 haftada sadece 2 puan toplayabilen Mersin İdmanyurdu, galibiyet hasretine Trabzonspor maçıyla son vermek istiyor.

 • 05.10.2015 15:55 Mersin İdmanyurdu Başkan: Mersin İdmanyurdu Başkan: "Destek Verilmezse Bırakacağım"

  Deplasmanda oynadığı Medicana Sivasspor maçında 2-2 berabere kalan Mersin İdmanyurdu'nun Başkanı Ali Kahramanlı, "Destek verilmezse görevi bırakacağım" dedi.

 • 05.10.2015 15:46 Kahramanlı'dan Kulübe Destek Çağrısı

  Spor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu'nun kulüp başkanı Ali Kahramanlı, kulübe destek verilmesi halinde her türlü riski alacağını belirterek, "Gelin birlikte yapalım, yakınımızda durun, takımı zirveye çıkartalım" dedi.

 • 22.09.2015 13:54 Mersin İdmanyurdu'nda Bülent Korkmaz Dönemi Mersin İdmanyurdu'nda Bülent Korkmaz Dönemi

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Teknik direktör Bülent Korkmaz'ın salona gelişi - Kulüp başkanı Ali Kahramanlı'nın açıklamaları - Korkmaz'ın açıklamaları- İmzanın atılması Mersin İdmanyurdu'nda Bülent Korkmaz dönemi- Teknik direktör Bülent Korkmaz, Mersin İdmanyurdu ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı- Kulüp başkanı Kahramanlı: "Bülent Korkmaz hocamızla inşallah yolumuza devam edeceğiz.

 • 22.09.2015 12:54 Mersin İdmanyurdu Bülent Korkmaz'la İmzaladı Mersin İdmanyurdu Bülent Korkmaz'la İmzaladı

  Mersin İdmanyurdu Bülent Korkmaz'la imzaladı Mersin İdmanyurdu teknik direktörlüğüne getirilen Bülent Korkmaz, 1+1'lik sözleşmesini imzalarken teslim olmayan ve sonuna kadar mücadele eden bir takım oluşturacağını söyledi.

 • 22.09.2015 12:39 Mersin İdmanyurdu'nda Bülent Korkmaz Dönemi

  Spor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu'nda, Mesut Bakkal'ın istifasıyla boşalan teknik direktörlük görevine getirilen Bülent Korkmaz, sezon sonuna kadar sözleşme imzalandı.

 • 22.09.2015 12:27 Mersin İdmanyurdu Bülent Korkmaz'la İmzaladı Mersin İdmanyurdu Bülent Korkmaz'la İmzaladı

  Mersin İdmanyurdu teknik direktörlüğüne getirilen Bülent Korkmaz, 1+1'lik sözleşmesini imzalarken teslim olmayan ve sonuna kadar mücadele eden bir takım oluşturacağını söyledi.

 • 22.09.2015 12:19 Mersin İdmanyurdu, Bülent Korkmaz ile 1 Yıllık Sözleşme İmzaladı Mersin İdmanyurdu, Bülent Korkmaz ile 1 Yıllık Sözleşme İmzaladı

  Mersin İdmanyurdu, Mesut Bakkal'ın takımdan ayrılmasının ardından teknik direktör Bülent Korkmaz ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

 • 22.09.2015 12:14 Bülent Korkmaz İmzayı Attı Bülent Korkmaz İmzayı Attı

  Spor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu, Mesut Bakkal’ın istifasının ardından anlaşmaya vardığı teknik direktör Bülent Korkmaz ile bugün sözleşme imzaladı.

 • 21.09.2015 23:54 Mersin İdmanyurdu, Bülent Korkmaz'la Anlaştı

  Spor Toto Süper Lig ekibi Mersin İdmanyurdu, teknik direktörlük görevi için Bülent Korkmaz ile 1 yıllık anlaşma sağladı.

 • 20.09.2015 15:48 Mersin İdmanyurdu Başkanı Kahramanlı, Mersin İdmanyurdu Başkanı Kahramanlı,"Takımımız Biran Önce Toparlanacak"

  Spor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu'nda, 4-0'lık Osmanlıspor mağlubiyeti ve maçın ardından istifa eden teknik direktör Mesut Bakkal ile ilgili açıklama yapan kulüp başkanı Ali Kahramanlı, "Takım biran önce toparlanacak" dedi.

 • 17.09.2015 11:47 Mersin İdmanyurdu 3 Puana Kilitlendi Mersin İdmanyurdu 3 Puana Kilitlendi

  Spor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu, cuma günü saat 20.00'de sahasında karşılaşacağı Osmanlıspor'u yenerek ilk galibiyetini almak istiyor.

 • 13.09.2015 13:23 Mersin İdmanyurdu Başkanı Kahramanlı'nın Kalp Krizi Kameraklara Yansıdı! Mersin İdmanyurdu Başkanı Kahramanlı'nın Kalp Krizi Kameraklara Yansıdı!

  Mersin İdmanyurdu Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı'nın yeni Teknik Direktör Mesut Bakkal ile yapılan imza töreni sırasında kalp krizi geçirdiği kameralara yansıdı.

 • 11.09.2015 14:13 Mersin'den Nakoulma Açıklaması! Mersin'den Nakoulma Açıklaması! "Teklifler Var..."

  Mersin İdman Yurdu kulübü başkanı Ali Kahramanlı, bu sezon gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Prejuce Nakoulma ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 • 01.09.2015 13:33 Mersin İdmanyurdu Çıkış Arıyor

  Spor Toto Süper Lig'de henüz puanla tanışamayan Mersin İdmanyurdu'nda kulüp başkanı Ali Kahramanlı, "İlk 3 haftada en azından bir 3 puan almalıydık.

 • 31.08.2015 11:16 Servet Çetin ve Sinan Kaloğlu Mersin İdmanyurdu'nda Servet Çetin ve Sinan Kaloğlu Mersin İdmanyurdu'nda

  Mersin İdmanyurdu, sezon başında yüksek transfer ücretleri nedeniyle anlaşma sağlayamadığı eski futbolcularından Servet Çetin ve Sinan Kaloğlu ile yeniden anlaştı.

 • 26.08.2015 11:13 Mersin İdmanyurdu Başkanından Futbolculara Moral

  Spor Toto Süper Lig'in ilk iki haftasında puanla tanışamayan Mersin İdmanyurdu'nda kulüp başkanı Ali Kahramanlı, moral vermek amacıyla futbolcularla bir araya geldi.

 • 21.08.2015 17:51 Mersin İdmanyurdu'ndan Isaac'e Arda Turan Modeli İmza Mersin İdmanyurdu'ndan Isaac'e Arda Turan Modeli İmza

  Fıfa'nın 2 dönem transfer yasağı getirdiği Mersin İdmanyurdu, Balıkesirspor'un Nijerya forvet oyuncusu Isaac Promise'yle Ocak 2016 tarihinde başlamak üzere 2 yıllık sözleşme imzaladı.

 • 21.08.2015 15:49 Mersin İdmanyurdu Başkanı: Mersin İdmanyurdu Başkanı: "Kazanmak Zorundayız"

  Mersin idmanyurdu Başkanı Ali Kahramanlı, futbolcularıyla yaptığı toplantıda yarın deplasmanda oynayacakları Akhisar Belediyespor maçının önemine değindi, "Puan kaybetmeye tahammülümüz yok. Kazanmak zorundayız" dedi.

 • 21.08.2015 13:14 Mersin İdmanyurdu'nda Parola Galibiyet Mersin İdmanyurdu'nda Parola Galibiyet

  Spor Toto Süper Lig’in ikinci haftasında Akhisar Belediyespor deplasmanına gidecek olan Mersin İdmanyurdu bu maçtan galip ayrılarak Beşiktaş mağlubiyetini unutturmak istiyor.

 • 21.08.2015 12:08 Mersin İdmanyurdu Transfere Erken Başlıyor Mersin İdmanyurdu Transfere Erken Başlıyor

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mersin İdmanyurdu takımının idmanından genel görüntüler, - Oyuncuların antrenmanından detaylar, - Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı'nın açıklamaları, Mersin İdmanyurdu transfere erken başlıyor- Transfer yasağı nedeniyle devre arasına kadar takviye yapamayacak olan kırmızı-lacivertli ekip, takıma katmayı düşündüğü isimlerle şimdiden anlaşmayı hedefliyor- Başkanı Ali Kahramanlı: "Isaac Promise'nin transferi yüzde 99 sonuçlandı.

 • 21.08.2015 11:30 Mersin İdmanyurdu Transfere Erken Başlıyor

  FIFA'nın 2 dönem transfer yasağı getirdiği Spor Toto Süper Lig ekibi Mersin İdmanyurdu, ocak ayına kadar devam eden yasağın kalkmasını beklemeden transfer çalışmalarına başladı.

 • 20.08.2015 23:22 Mersin İdmanyurdu'nda Tek Hedef Galibiyet Mersin İdmanyurdu'nda Tek Hedef Galibiyet

  - GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mersin İdmanyurdu'nun atrenmanından genel görüntüler- Oyuncuların idmandaki çalışmalarından detaylar- Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı'nın açıklamaları Mersin İdmanyurdu'nda tek hedef galibiyet- Kırmızı-lacivertli kulübün başkanı Kahramanlı: - "Arkadaşlarımız, hocamız her şeyin farkında.

 • 20.08.2015 22:37 Mersin İdmanyurdu'nda Tek Hedef Galibiyet

  Mersin İdmanyurdu Kulübü Başkanı Ali Kahramanlı, Spor Toto Süper Lig'in ikinci haftasında deplasmanda yapacakları Akhisar Belediyespor maçında mutlak kazanmak zorunda olduklarını söyledi.

 • 07.07.2015 14:20 Rıza Çalımbay, Kasımpaşa ile Sözleşme İmzaladı Rıza Çalımbay, Kasımpaşa ile Sözleşme İmzaladı

  Rıza Çalımbay, Kasımpaşa ile sözleşme imzaladı İşimizin zor olduğunu biliyoruz En kısa sürede transferleri bitireceğiz.

 • 07.07.2015 14:14 Rıza Çalımbay, Kasımpaşa ile Sözleşme İmzaladı

  İstanbul-dha spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa, Önder Özen'den boşalan teknik direktörlük koltuğuna Rıza Çalımbay'ı getirdi.

 • 07.07.2015 13:31 Rıza Çalımbay Resmen Kasımpaşa'da Rıza Çalımbay Resmen Kasımpaşa'da

  İmza töreninden detaylar- Kasımpaşa Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz'ün açıklaması- Rıza Çalımbay'ın konuşması İSTANBUL - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa, teknik direktör Rıza Çalımbay ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.