Kaan Yıldırım ve Hadise aşkından ilk fotoğraflar geldi

Kaan Yıldırım, sevgilisi Hadise ile ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından "Söğüt ağacı" notuyla takipçileriyle paylaştı. Ünlü oyuncu daha sonra Hadise ile teknede çekilen bir fotoğrafını Instagram'ın hikayeler bölümünden paylaştı.

Geçen yıl sonunda birliktelik yaşamaya başlayan ve magazin muhabirlerine yakalanmamak için adeta köşe kapmaca oynayan Kaan Yıldırım ve Hadise çiftinden ilk fotoğraflar geldi.

Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım, sevgilisi Hadise ile ilk fotoğrafını Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Ünlü oyuncu, paylaşımına siyah kalp emojisi ile birlikte "Söğüt ağacı" notunu düştü. Kaan Yıldırım'ın ile Hadise'nin ilk fotoğrafına 81 binin üzerinde beğeni gelirken, ünlü oyuncunun paylaşımı yorumlara kapatması dikkatlerden kaçmadı.

TEKNEDE ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFI DA PAYLAŞTI

Kaan Yıldırım daha sonra ise Hadise ile bu kez teknede çekilmiş siyah beyaz karesini Instagram'ın hikayeler bölümünden yayınladı.

30 Temmuz 2020 Perşembe 23:28
YORUMLAR (17)
  • Sinoplu : Bu gençler herkesi örnek alıyosa hemen, ne kadar çok insan var alınacak bi bunlar mi kaldı, onlara baksınlar. Bu haberde ne var kötü örnek ? Onuda anlamadım. İki sevgili fotoğraf paylaşmış aman Allahım .
  • S.e : Sevgilisini bulduysa fotoğraf paylaşımlarından kurtulduk
  • Sinoplu : Burada hadise ve kaanla zinanın binbir şekli diye bi habermi var ? Ne kötü örneği be. Sevgililer bi poz paylaşmış ne var bunda. Gençleri ana babası etkiler hadise kaan değil. Evlatlarımıza iyi örnek olin gerisini bosverin.
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika