Lübnan'daki korkunç patlama anının görüntüleri ortaya çıktı! Atom bombasını andırdı

Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta çok güçlü bir patlama meydana geldi. Büyük bir toz ve duman bulutu etrafı kaplarken o anlar adeta atom bombası patlamasını andırdı.

Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta şiddetli bir patlama meydana geldi. Patlamanın görüntüsü adeta atom bombasını andırırken Lübnan resmi haber ajansı, Beyrut Limanı'nda patlayıcıların bulunduğu bir depoda yangın çıktığını duyurdu.

KKTC'DEN HİSSEDİLDİ

Lübnan eski Başbakanı Hariri'nin evinin patlamanın yaşandığı alana oldukça yakın olduğu belirtildi. Lübnan Sağlık Bakanı'nın ilk açıklamasına göre patlama sonrası çok sayıda kişi yaralandı. Patlamanın KKTC'den de hissedildiği ifade edildi.

BÜYÜK BİR BULUT OLUŞTURDU

Patlamanın ilk görüntüleri, patlama yaşanırken evinin balkonundan yayın yapan bir kişi tarafından kaydedildi. Görüntülerde patlamanın meydana geldiği bölgeden büyük bir duman bulutunun yükseldiği görüldü.

HARİRİ'NİN DURUMU İYİ

Hariri'nin sağlık durumunun iyi olduğu ve olayı takip ettiği belirtildi. Patlamadan hükümet binası da zarar gördü.

Son Dakika: Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta büyük patlama: 100'ü aşkın kişi hayatını kaybetti, 4000'e yakın yaralı var

Lübnan'daki patlama anı denizden de görüntülendi

04 Ağustos 2020 Salı 19:11
YORUMLAR (15)
  • ilahi mesaj : dikkat edin bu bir mesajdır
  • ** : merak ettiğim için soruyorum bilgisi olan yazsın o dumanlar neden kırmızı renkli oldu bır cok ateslı patlamada duman sıyah olur atesten dolayı kırmızı olmadıgını bılıyorum
  • ** : çünkü patlaaya neden olan madde amonyum nitrat.
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika