Lübnan'daki patlama anı denizden de görüntülendi

Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta bir havai fişek deposunda şiddetli patlama meydana geldi. Olayda çok sayıda kişinin yaralandığı bildirildi. Patlama anını Lübnanlılar denizden de görüntüledi.

Lübnan'ın başkenti Beyrut'un liman bölgesinde bulunan bir havai fişek deposunda şiddetli patlama meydana geldiği bildirildi. Patlama sonrası gökyüzünü duman kaplarken, liman çevresindeki binalarda büyük hasar oluştu. Olaya şahit olan Lübnanlılar patlamayı denizden çekti.

ÇOK SAYIDA YARALI BULUNUYOR

Bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Lübnan Sağlık Bakanı Hamad Hasan yaptığı açıklamada, patlama sonucu çok sayıda yaralı bulunduğunu ve bölgede büyük hasar meydana geldiğini ifade etti. Eski Başbakan Saad el-Hariri'nin evinin yakınlarında meydana gelen patlamada hükümet binasının da zarar gördüğü aktarıldı.

Son Dakika: Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta büyük patlama: 100'ü aşkın kişi hayatını kaybetti, 4000'e yakın yaralı var

Lübnan'daki korkunç patlama anının görüntüleri ortaya çıktı! Atom bombasını andırdı

04 Ağustos 2020 Salı 19:33
YORUMLAR (7)
  • Simsonlar : Lübnan'a gizli bir saldırı olabilir. Böyle hasar verip zayiflatip sonra savaşa maruz kalabilirler.
  • unedem : dünyada yeni bir korku yeni bir güvensizlik ortamı yaratmak isteyen ve bu işten yine para kazanacak kim var sizce kim üstlenirse üstlensin yine işin ucu amerika destekli onuda arkasında israilin olacağı bir senaryo ALLAH tümünün belasını versin
  • Mrt : utanmasalar kızkaçıran diycekler thermobarik bomba
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika