Tutuklanan Halil Sezai'nin oyuncu kardeşi Duygu Paracıkoğlu'dan ilginç çıkış: Kınıyorum ama o adam masum değil

19 Eylül 2020 Cumartesi 14:03

Halil Sezai, yaşlı komşusuna şiddet uyguladığı görüntülerin ortaya çıkmasıyla tutuklanan cezaevine gönderildi. Şarkıcının kardeşi Duygu Paracıkoğlu ise konu hakkında "Abimi kınıyorum ama o adam da masum sayılmaz" dedi.

Ünlü şarkıcı Halil Sezai Paracıkoğlu, 15 Eylül'de husumetli olduğu 67 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç'i darbetti. Görüntülerin ortaya çıkmasıyla gözaltına alınan şarkıcı, ifadesi alındıktan sonra tutuklandı. Şarkıcının kız kardeşi olayın ardından dikkat çeken bir açıklama yaptı.

"BİRİ SÜREKLİ ANANIZA KÜFRETSE NE YAPARSINIZ?"

Uçankuş'a konuşan oyuncu Duygu Paracıkoğlu, "Abimin yaptığı yanlış. Kınıyorum ama o adam da masum sayılmaz. Ağza alınmayan küfürler etti. Abim geçen gittiğinde yine laf edince olay olmuş. Yıllar önce abime 'Bu adamlarla muhatap olma' dedim, korktuğum başıma geldi. Olay evet çok yanlış ama soruyorum, biri sürekli ananıza küfretse ne yaparsınız?" dedi.

Halil Sezai ve kız kardeşi

NE OLMUŞTU?

Tuzla'da 15 Eylül'de şarkıcı Halil Sezai, komşusu Hüseyin Meriç'i darbettiği görüntülerin ortaya çıkmasının ardından gözaltına alınmış ve emniyette ifade vermesinin ardından serbest bırakılmıştı. İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı darp olayıyla ilgili soruşturmayı genişletmesinin ardından Sezai'yi savcılık ifadesinin alınması için adliyeye çağırmıştı. Polis eşliğinde adliyeye getirilen şarkıcı, nöbetçi hakimlikçe "silahla kasten yaralama" suçundan tutuklanmıştı.

YORUMLAR (60)
  • Kadir t : Ah bu cahillik aahh.. Adamın Dinlimi Dinsizmi Olduğuna öteki tarafta ALLAH bakar . Siz insanmı değilmi ona bakarsınız. Ha insan değer ver yok insan değil Değer vermeyin.zira dini varmışşş gibi yapıp bizim gözümüzü boyar fakat ALLAH ın boyuyamaz o görür .
  • Meryem Erdoğan : Ben birkeresinde bakırköyde gördüm halil beyi hiçte böyle bişey yapmıyordu kimseye
  • Mehmet : Kimki birine kapının önü pis diyor. Kendi kapısının önüne baksın..
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika