"Bırak dağınık kalsın" diyen Merve Boluğur, yatak pozunu paylaştı

Kısa bir süre önce Burak Dayı ile yeni aşka yelken açan Merve Boluğur, yatakta dağınık saçlarıyla çektirdiği bir fotoğrafını "Bırak dağınık kalsın" notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, yakın bir zaman önce Burak Dayı ile aşk yaşamaya başladı. İlişkisini göz önünde yaşayan ve sık sık paylaşımlar yapan Boluğur, son olarak yatakta çektirdiği bir fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu.

YATAK POZUNU PAYLAŞTI

Şimdilerde sevgilisiyle Çeşme Alaçatı'da tatil yapan Boluğur, kaldığı otel odasında yatakta mayosuyla poz verdi. Oyuncu makyajsız ve dağınık halde çektirdiği fotoğrafını "Bırak dağınık kalsın" notuyla 3.7 milyon takipçisinin olduğu Instagram'dan paylaştı. Boluğur'un paylaşımı kısa sürede yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

Son günlerde sosyal medya paylaşımlarına ağırlık veren oyuncu, sevgilisi Burak Dayı ile olan bir fotoğrafını "Kumralım" notuyla paylaşmıştı.

29 Temmuz 2020 Çarşamba 10:32
YORUMLAR (24)
  • Begenmedim : Bu fotograftaki ozel hayattir. Paylasilamaz. Ayip denen birsey var.
  • iLGİNÇ : Yorumlar fena :) ne oldu müslüman insanlar nefsiniz mi kabardı edebten bilmem neden bahsediyorsunuz. mayolu insan görmediniz mi hiç ? size edem yahuu demek lazım insanlar cinsel obje olarak görmeyi bırakın artık
  • Ahmet : Dağıldığın çok belli zaten...
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika