SON DAKİKA ANAGRAM HABERLERİ

Son Dakika Anagram Haberleri

 • 18 Mart 2019 15:13 Dünyanın En Güzel 10 Modern Kütüphanesi Dünyanın En Güzel 10 Modern Kütüphanesi 10 - Meksika, Conarte KütüphanesiMeksikalı Anagrama mimarlık atölyesi tarafından dizayn edilen bu kütüphane en ilginç konseptlerden birine sahip
 • 04 Ocak 2019 11:06 Elon Musk, Garip Tweetlerine Kaldığı Yerden Devam Ediyor: İşte Yeni Açıklamaları Elon Musk, Garip Tweetlerine Kaldığı Yerden Devam Ediyor: İşte Yeni Açıklamaları Geçtiğimiz sene Twitter hesabı yüzünden başı çok kez derde giren Elon Musk, 2019 yılına bayağı hızlı girdi.
 • 25 Nisan 2018 11:16 Anagramlar, Lord Voldemort ve Aritmetiğin Temel Teoremi Bu videoda, dilbilimdeki en hoş kavramlardan biri olan anagramları, matematiğin en temel teoremlerinden birine bağlayacağız. İyi seyirler!
 • 31 Mart 2018 09:57 "Aklınla 1000 Yaşa"da Ön Eleme Heyecanı Dördüncü sınıf öğrencilerinin katıldığı ödüllü zeka oyunları yarışmasının ön eleme sınavı yapıldı.
 • 14 Ekim 2016 21:35 Akıl ve Zeka Oyunları Eğitici Öğretmen Eğitimi - Samandağ Akıl ve Zeka Oyunları Eğitici Öğretmen Eğitimi - Samandağ PROGRAMDAN BAZI BAŞLIKLARZeka ve Oyun Nedir?Oyunun çocuğun gelişimine etkileri nelerdir?Zeka oyunları dersi MEB müfredatı,Akıl yürütme ve işlem oyunları,Sözel oyunlar,Geometrik-Mekanik oyunlar,Hafıza oyunları,Strateji oyunları,Zeka soruları,Kutulu oyunlar,Yaratıcılık ve Sıradışı düşünme,Raporlama ve yıllık plan,EĞİTİMDE ÖĞRETİLEN OYUNLARSu-Do-KuABC BağlamacaSihirli PiramitÇitApartmanlarKenDoKuİşlem KaresiTic Tac ToeKakuroTacTixKibrit OyunlarıAnagramlarMantık KaresiKare BulmacaPentominoTangramNimGoMangalaYUPRush-HourTrafikChocolate FixKakuzuKataminoCallistoSwishSquare-By-SquareMonster-ManiaQuoridorAbaloneQuartoGygesTalatTik,Tak,BommStory CubesMathDiceKaplaTipoverBlock-By-BlockQuixoTiltGobbletHoppersUnHinged (Aç-Katla)PanicLabKİMLER KATILMALI?Okul öncesi öğretmenleri,Sınıf Öğretmenleri,Branş Öğretmenleri,İdareciler,Zeka oyunları dersi vermek isteyen öğretmenlerÇocuklarına daha yararlı olmak isteyen ebeveynlerÇocuklarla çalışmayı isteyenler,Programa ilgi duyan herkes katılabilir
 • 23 Ekim 2015 12:12 Rauschenberg'in Doğum Günü Anısına New York'ta Özel Sergi   Pace Gallery'deki "Robert Rauschenberg: Anagrams, Arcadiane Retreats, Anagrams" başlıklı sergide, Habitat Kongresi için Birleşmiş Milletler'le birlikte İstanbul'a giden sanatçının, burada çektiği fotoğrafları kullandığı eserler yer alıyor
 • 21 Eylül 2015 16:12 Gezi Parkı'nın Çocuk Kitabı'na Norveç'ten Destek Gezi Parkı'nın Çocuk Kitabı'na Norveç'ten Destek Dha DIŞ HABER - 6 yıldır Norveç'te yaşayan Bilim-kurgu Yazarı Sercan Leylek'in Gezi Parkı olaylarından esinlenerek ele aldığı çocuk kitabı OZMOR, Norveç Barış Konseyi (Norges Fredsråd) tarafından çeviri bütçesi kazandı.
 • 10 Eylül 2015 15:46 Hideo Kojima Yeni Bir Süpriz mi Yapacak? Hideo Kojima Yeni Bir Süpriz mi Yapacak? Detaya girmeden önce, bunların tamamen kanıtlardan yola çıkarak tahmin olduğunu ve resmi herhangi bir açıklamanın olmadığını belirtmek isteriz. Hepimizin bildiği üzere, Hideo Kojima isminin olduğu projelere easter egg'ler, anagramlar* saklamayı seven bir isim. Dünyayı, haber sitelerini uzun süre meşgul eden "kafa nakli" haberi Hideo Kojima'nın eseriydi ve aslında bir viral reklamdı.
 • 03 Nisan 2015 17:46 Lol Hakkında Bilmeniz Gerekenler Vol 21 – Anagram ise bazı kelimelerin saklanmak amaçlı aynı harfler kullanılarak farklı biçimde yazılışıdır
 • 05 Mart 2014 01:00 Google'ın 9 Sürpriz Yumurtası Google'ın 9 Sürpriz Yumurtası Anagram Anagram kelimesini Google'da aratın ve çıkan ilk sonuca bakın
 • 15 Haziran 2013 08:41 Küstah ABD'li Erdoğan'a 'Eşcinsel' Dedi Küstah ABD'li Erdoğan'a 'Eşcinsel' Dedi ABD'nin en çok izlenen komedi şovlarından biri olan Colbert Report'un sunucusu Başbakan Erdoğan'la ilgili büyük bir küstahlığa imza attı.
 • 14 Mayıs 2013 10:21 Dan Brown'ın Yeni Kitabı Bugün Çıkıyor Dan Brown'ın Yeni Kitabı Bugün Çıkıyor Kayıp Sembol, Da Vinci Şifresi gibi dünya çapında satış rekorları kıran Dan Brown'ın son romanı Inferno bugün satışa sunulacak.
 • 23 Eylül 2012 14:40 Zeka ve Strateji Oyunları Mankala Türleri Müfredata Girdi Zeka ve Strateji Oyunları Mankala Türleri Müfredata Girdi Ortaokul öğrencileri için seçmeli dersler arasında yer alan zeka oyunları dersinde Türk dünyasında değişik isimlerle yüzlerce yıl oynanmış zeka ve strateji oyunları mankala türleri öğretilecek.
 • 17 Eylül 2012 11:11 Ankara Kurthan Ağabeyini Kaybetti Ankara Kurthan Ağabeyini Kaybetti Fişek basın tarihine, "Haftalık Anagram Analiziniz" ve haftanın siyasi liderlerini notladığı "Sıfırcı Hoca" köşeleriyle geçti
 • 20 Temmuz 2012 16:00 New York Sokaklarında Dijital Anagram New York Sokaklarında Dijital Anagram Amerika'daki TNT'nin yeni programı Preception'ı ön plana çıkarmak isteyen Breakfast tasarım şirketi, son derece eğlenceli bir tahtayı kullanıma sundu.
 • 08 Şubat 2012 17:53 Bu Reklam İspanya'yı Karıştırdı! Bu Reklam İspanya'yı Karıştırdı! Fransız televizyonunda yayınlanan bu animasyon video, İspanyolları çileden çıkardı.