SON DAKİKA AYDIN MERKEZ HABERLERİ

Son Dakika Aydın Merkez Haberleri

 • 21 Temmuz 2017 04:40 Deprem Didimlileri Korkuttu Deprem Didimlileri Korkuttu Deprem Didimlileri korkuttuAYDIN - Merkez üssü Muğla Bodrum açıklarında meydana gelen 6,3 büyüklüğündeki depremin Didim'de şiddetli olarak hissedildi.
 • 18 Temmuz 2017 09:38 Aşırı Sıcaklar Buz Fabrikalarının İşine Yaradı Aşırı Sıcaklar Buz Fabrikalarının İşine Yaradı Mevsim normallerinin üzerinde seyreden aşırı sıcaklar buz fabrikalarının işine yaradı.
 • 05 Temmuz 2017 14:25 Taek, Kisir'de Radyasyon Ölçümü Yapacak Taek, Kisir'de Radyasyon Ölçümü Yapacak Türkiye Atom Enerjisi Kurumu (TAEK) ekipleri, kansere bağlı ölüm tartışmalarının yaşandığı Aydın’ın Söke ilçesine bağlı Kisir (Köyü) Mahallesine radyasyon ölçüm cihazı taktı.
 • 05 Temmuz 2017 10:24 Aydın'da Koordinasyon Toplantısı Yapıldı Aydın'da Koordinasyon Toplantısı Yapıldı Aydın’da Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları ile koordinasyon toplantısı yapıldıAydın merkez ve ilçelerinde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakıf müdürleriyle bir araya gelinerek engelli evde bakım hizmeti alan vatandaşlara sorunsuz bir şekilde hizmet sunulması açısından...
 • 03 Temmuz 2017 16:37 Ege'de Sıcaklık Rekoru Kırıldı İzmir, Aydın, Manisa, Balıkesir ve Çanakkale'de hafta sonu hava sıcaklıkları rekor kırdı.
 • 28 Haziran 2017 10:24 Aydınlıar Eski Değerlerin Kımetlelendirilmesini İstiyor Aydınlıar Eski Değerlerin Kımetlelendirilmesini İstiyor Aydın merkez Veysipaşa Mahallesi Farabi Sokak sakinleri, tarihi yapılar arasında yer alan "Gümrükönü Hanı"nın restorasyonu bir an önce tamamlanıp, Aydın’ın eski dokusunu anımsatacak ve Aydın ile özdeşmiş ürünlerin bu alanda sergilenmesini istiyor.
 • 25 Haziran 2017 09:41 Büyükşehirden Vatandaşlara Bayram Şekeri Büyükşehirden Vatandaşlara Bayram Şekeri Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından bayram namazından çıkan vatandaşlara şeker ikram edildi.
 • 23 Haziran 2017 10:30 Askerlikte Planladığı İşi Dönünce Gerçekleştirdi Askerlikte Planladığı İşi Dönünce Gerçekleştirdi Aydın’ın Koçarlı ilçesinde yaşayan Mustafa Öztoklu, askerlik yaparken gördüğü halı yıkama atölyesini, askerden gelince hayata geçirdi.
 • 01 Haziran 2017 10:01 İhtiyaç Sahipleri Türk Kızılayı ile Sevinecek İhtiyaç Sahipleri Türk Kızılayı ile Sevinecek Ramazan ayında da yardım kampanyası kapsamında çalışmalarına devam eden Türk Kızılayı Aydın Şubesi, Aydın Merkez Kipa'da açtığı stantla vatandaşlara ulaşmaya çalışıyor
 • 29 Mayıs 2017 08:44 Vali Danışmanı Bekir Aygül'den Radyasyon İddialarına İlişkin Açıklama Vali Danışmanı Bekir Aygül'den Radyasyon İddialarına İlişkin Açıklama Bu minvalde Aydın ili ve çevresinde bulunan 2 adet RESA istasyonundan alınan radyasyon seviyeleri de Aydın Merkez için 0,12 Sv/saat ve Kuşadası için 0,10 Sv/saattir
 • 21 Nisan 2017 17:31 Deprem Aydın'da da Hissedildi Merkez üssü Manisa’nın Selendi ilçesi olan 4,9 büyüklüğündeki deprem Aydın’da da hissedildi.
 • 31 Mart 2017 12:01 Herkes Yağmurdan Kaçarken Onlar Bayrak Yere Düşmesin Diye Böyle Uğraş Verdi Herkes Yağmurdan Kaçarken Onlar Bayrak Yere Düşmesin Diye Böyle Uğraş Verdi Herkes yağmurdan kaçarken onlar bayrak yere düşmesin diye böyle uğraş verdiAYDIN - Aydın'da bardaktan boşalırcasına yağan yağmuru hiçe sayarak asılı duran Türk Bayraklarının yere değmesini önleyen çocuğun görüntüleri izleyenleri duygulandırdı.
 • 31 Mart 2017 11:44 Herkes Yağmurdan Kaçışırken Onlar Bayrak Yere Düşmesin Diye Uğraş Verdi Herkes Yağmurdan Kaçışırken Onlar Bayrak Yere Düşmesin Diye Uğraş Verdi Aydın’da bardaktan boşalırcasına yağan yağmuru hiçe sayarak asılı duran Türk Bayraklarının yere değmesini önleyen çocuğun görüntüleri izleyenleri duygulandırdı.
 • 20 Mart 2017 09:48 Efeler Hayvan Pazarına Yoğun İlgi Efeler Hayvan Pazarına Yoğun İlgi Aydın merkez ve ilçelerinde kurulan canlı hayvan pazarları yoğun ilgi görüyor.
 • 16 Mart 2017 11:49 Aydın Özel Başak Koleji 6.kez Şampiyon Oldu Aydın Özel Başak Koleji 6.kez Şampiyon Oldu Aydın’da düzenlenen Küçükler Satranç Ligi müsabakalarında Özel Başak Koleji satranç takımı üst üste 6. kez şampiyon olarak büyük bir başarıya adım attı.
 • 06 Mart 2017 08:32 Aydınlılar Kendini Dışarı Attı Aydınlılar Kendini Dışarı Attı Aydın’da soğuk ve yağmurlu havaların ardından, sıcak ve güneşli havayı gören vatandaşlar kendilerini dışarıya attı.
 • 06 Mart 2017 08:31 Aydın Müftülüğünde Tecrübe Paylaşımı Toplantısı Yapıldı Aydın Müftülüğünde Tecrübe Paylaşımı Toplantısı Yapıldı Aydın Müftülüğü toplantı salonunda Aydın merkez ve ilçelerinde Aile ve Dini Rehberlik Bürosu görevlileri ile istişare ve tecrübe paylaşımı toplantısı yapıldı.
 • 26 Şubat 2017 18:36 MHP Genel Başkan Yardımcısı Adan'dan Etso'ya Ziyaret MHP Genel Başkan Yardımcısı Adan'dan Etso'ya Ziyaret Partisinin referandum çalışmaları için Erzurum’a gelen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Celal Adan, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Meclis Başkanı Saim Özakalın’ı makamında ziyaret etti.
 • 17 Şubat 2017 16:39 Aydın'da Piyasaya Sahte Para Sürmeye Çalışan 5 Kişi Yakalandı Aydın'da Piyasaya Sahte Para Sürmeye Çalışan 5 Kişi Yakalandı Aydın’ın Efeler ilçesinde piyasaya sahte para sürmeye çalışan ikisi bayan beş şüpheli yakalandı.
 • 14 Şubat 2017 11:17 5. Aydın Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı Ziyaretçileriyle Buluşmaya Hazır 5. Aydın Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı Ziyaretçileriyle Buluşmaya Hazır işbirliği, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, TOBB, KOSGEB, Aydın Valiliği, Aydın Büyükşehir Belediyesi, Efeler Belediyesi, Adnan Menderes Üniversitesi, Aydın Sanayi Odası, Efeler Ziraat Odası, Aydın Makine Mühendisleri Odası, Aydın Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, TÜMSİAD ve Ziraat Mühendisleri Odasının destekleriyle, 09-12 Aralık 2015 tarihlerinde Aydın Merkez Fatih Kapalı Pazar yerinde 4
 • 10 Şubat 2017 17:22 Nazilli Ticaret Odası Başkan Arslan İsyan Etti Nazilli Ticaret Odası Başkan Arslan İsyan Etti Nazilli ile Aydın merkezde bulunan yatırımcılar arasında çifte standart uygulandığını söyleyen Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan;
 • 07 Şubat 2017 11:11 Büyükşehir İmar Komisyonundan AK Parti'li Öz'e Cevap Büyükşehir İmar Komisyonundan AK Parti'li Öz'e Cevap Aydın Büyükşehir Belediyesi İmar Komisyonu Başkanı Hasan Yörük, yaptığı açıklamada; "AKP Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz basına verdiği beyanatta Aydın Merkez için Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılması planlandığı iddia edilen yüzme havuzu ve kapalı spor salonu için düşündükleri yerlerin birinci sınıf tarım arazisi olmasından dolayı imar uygulaması yapılamadığından bu yüzden de yatırımın yapılamadığından bahsetmektedir
 • 03 Şubat 2017 11:35 Aydın'da Yağışla Birlikte Hava Isınacak Aydın'da Yağışla Birlikte Hava Isınacak Yurdun büyük bir bölümünde ve Aydın’da etkili olan soğuk havanın yerini hafta sonu itibariyle yağışlı havaya bırakacağı ve sıcaklıkların artacağı öğrenildi.
 • 02 Şubat 2017 18:34 Türkiye Grekoromen Güreş Şampiyonası'na Doğru Türkiye Grekoromen Güreş Şampiyonası'na Doğru Türkiye Büyük Erkekler Grekoromen Güreş Şampiyonası, 4-5 Şubat'ta Adana'da yapılacak.
 • 20 Ocak 2017 10:52 Romanlara Yönelik 'Boncuk' Projesi İstihdama Katkı Sağlayacak Romanlara Yönelik 'Boncuk' Projesi İstihdama Katkı Sağlayacak Aydın’da Roman kadınlara yönelik olarak hayata geçirilen boncuk yapımı projesiyle istihdama katkı sağlanması hedefleniyor.
 • 20 Ocak 2017 09:45 Domuz Eti Kasabı Uyuşturucudan Cezaevine Girdi Domuz Eti Kasabı Uyuşturucudan Cezaevine Girdi Aydın’da kaçak olarak domuz eti ticareti yapan ve ekiplerin yaptığı baskınla yakayı ele veren C.C. uyuşturucu ticaretinden tutuklandı.
 • 09 Ocak 2017 14:35 Aydın 5. Tarım Fuarı Kapılarını Açmak İçin Gün Sayıyor Aydın 5. Tarım Fuarı Kapılarını Açmak İçin Gün Sayıyor işbirliği, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, TOBB, KOSGEB, Aydın Valiliği, Aydın Büyükşehir Belediyesi, Efeler Belediyesi, Adnan Menderes Üniversitesi, Aydın Sanayi Odası, Aydın Ticaret Odası, Efeler Ziraat Odası, Aydın Makine Mühendisleri Odası, Aydın Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, TÜMSİAD ve Ziraat Mühendisleri Odasının destekleriyle 09-12 Aralık 2015 tarihlerinde Aydın Merkez Fatih Kapalı Pazar yerinde 4
 • 29 Aralık 2016 13:20 Aydın'ın Yüksek Kesimlerinde Kar Sevinci Yaşandı Aydın'ın Yüksek Kesimlerinde Kar Sevinci Yaşandı Aydın’ın yüksek kesimlerindeki mahallelerinde etkili olan kar yağışı kurak ve sıcak geçen yazın ardından vatandaşların da yüreğine su serperken kar yağışına en çok sevinenler ise geçimini tarımdan sağlayan çiftçiler oldu.
 • 22 Aralık 2016 09:35 Efeler Diyarı Aydın Deve Güreşleri 25 Aralık'ta Yapılacak Efeler Diyarı Aydın Deve Güreşleri 25 Aralık'ta Yapılacak Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydın Merkez Ilıcabaşı Mahallesi Ayter Alanı'nda yapılacak olan deve güreşlerine tüm Aydın halkını davet ederek, Aydın'ın ve bölgenin en önemli kültürel zenginliklerinden biri olan deve güreşlerini bu yılda birlik ve beraberlik içinde yaşayacaklarını kaydetti
 • 21 Aralık 2016 09:04 Aydın'ın Yeni Bir Televizyonu Oldu Aydın'ın Yeni Bir Televizyonu Oldu Yıllardır uyduda televizyonu olmayan Aydın’da yeni kurulan İnternet Haber Tv ile önemli bir eksiklik giderilmiş oldu.
 • 09 Aralık 2016 09:53 Başkan Çimen'in MHP'ye Teşekkür Ziyareti Başkan Çimen'in MHP'ye Teşekkür Ziyareti Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, 15 Temmuz gecesi ve sonraki süreçteki duruşları nedeniyle MHP Gümüşhane İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
 • 06 Aralık 2016 08:59 Aydın Kyk Ormanları Yeşeriyor Aydın Kyk Ormanları Yeşeriyor Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel müdürlüğü ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol doğrultusunda ‘81 İlde KYK Ormanları’ projesine Aydınlı KYK yurtlarında barınan öğrencilerde fidanlarını dikerek destek verdi.
 • 04 Aralık 2016 21:21 81 İlde Kyk Ormanları 81 İlde Kyk Ormanları" Projesi Aydın'da Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) ile Orman ve Su İşleri Bakanlığınca düzenlenen "81 ilde KYK Ormanları" projesi kapsamında 500 öğrenci fidan dikti.
 • 03 Aralık 2016 10:27 Aydın Büyükşehir Belediyesi Öğrenci Yurdu Denetimlerini Sıklaştırdı Aydın Büyükşehir Belediyesi Öğrenci Yurdu Denetimlerini Sıklaştırdı Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Aydın Merkez Efeler ve İlçelerde bulunan resmi ve özel öğrenci yurtlarının tamamında "Binaların Yangından Korunması Hakkındaki Yönetmelik" hükümlerine göre yangın güvenliği ile ilgili tüm hususlarda denetleme sıklaştırılacak
 • 26 Kasım 2016 09:40 Türkiye Yeni Yeteneklerini Arıyor Türkiye Yeni Yeteneklerini Arıyor Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan iş birliği protokolü çerçevesinde ülke genelinde ilk olarak Aydın’da başlayan yetenek taramaları devam ediyor.
 • 20 Kasım 2016 09:50 Aydın Bakan Zeybekçi Ekonomi Için Endişe Etmeye Gerek Yok Aydın Bakan Zeybekçi Ekonomi Için Endişe Etmeye Gerek Yok Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Buharkent Meslek Yüksekokulu'nun (MYO) açılışının ardından ADÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi ek bina inşaatıyla birlikte 55 bin metrekarelik yeni yatırımların temel atma törenine katıldı.
 • 20 Kasım 2016 08:42 Dha Yurt Bülteni - 1 Dha Yurt Bülteni - 1 FIRAT KALKANI'NDA DEAŞ SALDIRISI: 1 ŞEHİT, 2 YARALI1 ASKER ŞEHİT OLDUKİLİS'in karşısındaki Suriye topraklarında yürütülen Fırat Kalkanı Harekatı'nda görevli askerlere, terör örgütü DEAŞ militanları tarafından bombalı saldırı düzenlendi.
 • 19 Kasım 2016 19:27 Dha Yurt Bülteni - 12 Fırat Kalkanı'nda DEAŞ saldırısı: Yaralı askerler var (1)KİLİS'in karşısındaki Suriye topraklarında yürütülen Fırat Kalkanı Harekatı'nda görevli askerlere, terör örgütü DEAŞ militanları tarafından bombalı saldırı düzenlendi.
 • 19 Kasım 2016 18:06 Bakan Zeybekci: Bakan Zeybekci: "Türk Ekonomisine Güvenin" Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye ekonomisi için endişe edilecek bir durumun söz konusu olmadığını belirterek;
 • 11 Ekim 2016 18:49 Aydın'da İş Kazası: 1 Ölü Aydın'da İş Kazası: 1 Ölü Aydın Merkez Efeler ilçesinde çalıştığı inşaatın 4. katından düşen işçi hayatını kaybetti.
 • 07 Ekim 2016 13:45 Aydın Büyükşehirin Hasta Nakil Araçlarından Biri Söke'ye Aydın Büyükşehirin Hasta Nakil Araçlarından Biri Söke'ye Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından alınan üç yeni hasta nakil ambulansımdan biri Söke merkezli hizmet verecek.
 • 07 Ekim 2016 12:55 Deve Güreşi Takvimi Belirlendi, Develer Antrenmana Başladı Deve Güreşi Takvimi Belirlendi, Develer Antrenmana Başladı Bu sezon 20 Kasım'da Karpuzlu ve Güllübahçe'de başlayacak deve güreşleri 27 Kasım'da Atça, Bayındır Furunlu, Gölmarmara, Ören ve Yeniköy'de 4 Aralık'ta Bozyurt, Gökçebeyli, Güllük ve Koçarlı'da 11 Aralık'ta Didim, Harmandalı ve Köşk'te 18 Aralık'ta Ayvalık, Buharkent ve Çine'de 25 Aralık'te 2016 yılının son güreşi ise Aydın Merkez, Dikili ve Ezine'de yapılacak
 • 01 Ekim 2016 17:02 Başkan Aydın Vatandaşlarla Buluştu Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 29 Eylül 2016 12:34 İncirliovalı Yaşlılar Tarihe Yolculuk Yapıyor İncirliovalı Yaşlılar Tarihe Yolculuk Yapıyor Park İncirliova Sosyal Tesislerinde, Belediye Başkanı Gürşat Kale'nin de katıldığı kahvaltıda bir araya gelen yaşlılar, daha sonra sırasıyla Nysa Antik Kenti, Yörük Ali Efe Müzesi, Aydın Merkez Arkeoloji Müzesi'ne rehber gözetiminde ziyaret ediyor
 • 29 Eylül 2016 09:24 Aydın'da Çekilen Sinema Filmi Vizyona Hazırlanıyor Aydın'da Çekilen Sinema Filmi Vizyona Hazırlanıyor Büyük bir bölümünün Koçarlı Cincin Mahallesinde ve Aydın Merkez Efeler de çekilen sinema filmi 25 gün süren seçim maratonundan sonra son bulduğu ifade edildi
 • 26 Eylül 2016 09:25 Milli Servet Bu Şekilde Yok Edildi Milli Servet Bu Şekilde Yok Edildi Aydın merkez Paşayaylası’nın 1200 metresinde dönemin Valisi Merhum Recep Yazıcıoğlu tarafından yaptırılan Paşayaylası Oteli’ne devlet tarafından milyonlarca lira tutarında harcama yapıldı.
 • 22 Eylül 2016 09:50 Medinova Hastanesi Resmen Açılıyor Medinova Hastanesi Resmen Açılıyor Aydın’ın Efeler ilçesinde faaliyet gösteren Özel Medinova Hastanesi’nin resmi açılışı yarın gerçekleştirilecek.
 • 15 Eylül 2016 09:44 Mehmet Erdem, Emniyet Mensuplarını Bayramda Unutmadı Mehmet Erdem, Emniyet Mensuplarını Bayramda Unutmadı AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, resmi tatile rağmen görevi başında olan emniyet mensuplarını bayramda unutmadı.
 • 12 Eylül 2016 12:26 Büyükşehirden Vatandaşlara Bayram Lokumu Büyükşehirden Vatandaşlara Bayram Lokumu Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Kurban Bayramı sabahında, bayram namazından çıkan vatandaşlara lokum ikram edildi.
 • 10 Eylül 2016 15:23 TBMM Başkanvekili Aydın, Moldova'da TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Moldova'daki gazetecilerle bir araya gelerek, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Türkiye'deki darbe girişimini FETÖ planladı.