SON DAKİKA AZİZ YILDIRIM HABERLERİ

Son Dakika Aziz Yıldırım Haberleri

 • 07 Şubat 2019 00:05 Kürsüden İndi, Sürücü ve Yayaları Sıkı Sıkı Tembihledi Kürsüden indi, sürücü ve yayaları sıkı sıkı tembihledi Yola çıkan vali, sürücü ve yolcuları uyarıp broşür dağıttı Vali Yıldırım: "1 yıl içerisinde 450'ye yakın insanımız Tekirdağ'da yaralandı"TEKİRDAĞ - Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, düzenlen programda konuşmasını tamamladıktan sonra yola...
 • 06 Şubat 2019 16:38 Tekirdağ'da, 'Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın' Etkinliği Etkinliğe katılan Valisi Aziz Yıldırım,  yaya güvenliğini çok önemli olduğunu belirterek, İnsana değer veren bir anlayışla hareket ediyoruz
 • 06 Şubat 2019 16:26 Tekirdağ'da 'Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın' Etkinliği Tekirdağ'da 'Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın' Etkinliği Etkinliğe katılan Valisi Aziz Yıldırım, yaya güvenliğini çok önemli olduğunu belirterek, İnsana değer veren bir anlayışla hareket ediyoruz
 • 06 Şubat 2019 14:49 Kürsüden İndi, Sürücü ve Yayaları Sıkı Sıkı Tembihledi Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, düzenlen programda konuşmasını tamamladıktan sonra yola çıkıp sürücü ve yayaları yaya güvenliği konusunda sıkı sıkı tembihledi.
 • 06 Şubat 2019 14:36 İstanbul- Aziz Yıldırım: 'O Karışıklıkta Tokat Atmış Olabilirim' İstanbul- Aziz Yıldırım: 'O Karışıklıkta Tokat Atmış Olabilirim' Haber: Yüksel KOÇ / İstanbul DHAYakındoğu Üniversitesi ile oynanan bayan basketbol maçında bu kulübün başkanı Işık Eyigüngör'e fiili saldırıda bulunduğu gerekçesi ile hakkında 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan Fenerbahçe Spor Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım'ın...
 • 06 Şubat 2019 13:09 Aziz Yıldırım'ın "Kasten Yaralama" Davası Eski Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım hakkında, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi play-off final serisinde oynanan Yakın Doğu Üniversitesi-Fenerbahçe maçından önce, Yakın Doğu Üniversitesi Kulübü Başkanı Işık Eyigüngör'e yönelik fiili müdahalede bulunduğu iddiasıyla açılan...
 • 06 Şubat 2019 12:59 Aziz Yıldırım: "O Karışıklıkta Tokat Atmış Olabilirim" Işık Eyigüngör'ü tokatladığı iddia edilen Aziz Yıldırım hakim huzuruna çıktı Haber: Yüksel KOÇ / İstanbul DHA Yakındoğu Üniversitesi ile oynanan kadın basketbol maçında bu kulübün başkanı Işık Eyigüngör'e fiili saldırıda bulunduğu gerekçesi ile hakkında 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle...
 • 06 Şubat 2019 12:57 Aziz Yıldırım: 'O Karışıklıkta Tokat Atmış Olabilirim' YAKINDOĞU Üniversitesi ile oynanan bayan basketbol maçında bu kulübün başkanı Işık Eyigüngör'e fiili saldırıda bulunduğu gerekçesi ile hakkında 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan Fenerbahçe Spor Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım'ın yargılanmasına başlandı.
 • 06 Şubat 2019 12:50 Dha İstanbul Bülteni - 3 2019 - Haber Kodu : 190206095===============================9- AZİZ YILDIRIM: 'O KARIŞIKLIKTA TOKAT ATMIŞ OLABİLİRİM'-IŞIK EYİGÜNGÖR'Ü TOKATLADIĞI İDDİA EDİLEN AZİZ YILDIRIM HAKİM HUZURUNA ÇIKTIHaber: Yüksel KOÇ / İstanbul DHAYakındoğu Üniversitesi ile oynanan bayan basketbol maçında bu kulübün başkanı Işık Eyigüngör'e fiili saldırıda bulunduğu gerekçesi ile hakkında 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan Fenerbahçe Spor Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım'ın yargılanmasına başlandı
 • 06 Şubat 2019 12:42 Spor Aziz Yıldırım O Karışıklıkta Tokat Atmış Olabilirim Spor Aziz Yıldırım O Karışıklıkta Tokat Atmış Olabilirim Spor Aziz Yıldırım O karışıklıkta tokat atmış olabilirimIşık Eyigüngör'ü tokatladığı iddia edilen Aziz Yıldırım hakim huzuruna çıktıHaber Yüksel KOÇ İstanbul DHAYakındoğu Üniversitesi ile oynanan kadın basketbol maçında bu kulübün başkanı Işık Eyigüngör'e fiili saldırıda bulunduğu gerekçesi...
 • 06 Şubat 2019 12:38 Aziz Yıldırım'dan 'Tokat' Davasında İlginç Savunma Yakın Doğu Üniversitesi Kulübü Başkanı Işık Eyigüngör'e tokat attığı iddiasıyla 1 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan Fenerbahçe Spor Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım, "Aramızda itişme kakışma oldu.
 • 06 Şubat 2019 12:31 Aziz Yıldırım'dan 'Tokat' Davasında İlginç Savunma Aziz Yıldırım'dan 'Tokat' Davasında İlginç Savunma Yakın Doğu Üniversitesi Kulübü Başkanı Işık Eyigüngör'e tokat attığı iddiasıyla 1 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan eski Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, "Aramızda itişme kakışma oldu.
 • 06 Şubat 2019 12:23 Aziz Yıldırım'dan 'Tokat' Davasında İlginç Savunma Yakın Doğu Üniversitesi Kulübü Başkanı Işık Eyigüngör'e tokat attığı iddiasıyla 1 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan eski Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, "Aramızda itişme kakışma oldu.
 • 06 Şubat 2019 12:22 Aziz Yıldırım'dan Tokat Savunması: Tokat Atmak, Yapılanların Karşısında Çok Önemli Değil, Benim de Gözlüğüm Kırıldı Aziz Yıldırım'dan Tokat Savunması: Tokat Atmak, Yapılanların Karşısında Çok Önemli Değil, Benim de Gözlüğüm Kırıldı Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım, basketbol maçında rakip başkana tokat attığı gerekçesiyle yargılandığı davada "Yapılanların karşısında tokat atmak çok önemli değil, benim de gözlüğüm kırıldı." dedi.
 • 06 Şubat 2019 12:17 Aziz Yıldırım: 'O Karışıklıkta Tokat Atmış Olabilirim' Aziz Yıldırım: 'O Karışıklıkta Tokat Atmış Olabilirim' YAKINDOĞU Üniversitesi ile oynanan bayan basketbol maçında bu kulübün başkanı Işık Eyigüngör'e fiili saldırıda bulunduğu gerekçesi ile hakkında 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan Fenerbahçe Spor Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım'ın yargılanmasına başlandı.
 • 06 Şubat 2019 12:08 Aziz Yıldırım: 'O Karışıklıkta Tokat Atmış Olabilirim' -IŞIK EYİGÜNGÖR'Ü TOKATLADIĞI İDDİA EDİLEN AZİZ YILDIRIM HAKİM HUZURUNA ÇIKTIHaber: Yüksel KOÇ / İstanbul DHAYakındoğu Üniversitesi ile oynanan bayan basketbol maçında bu kulübün başkanı Işık Eyigüngör'e fiili saldırıda bulunduğu gerekçesi ile hakkında 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan Fenerbahçe Spor Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım'ın yargılanmasına başlandı
 • 03 Şubat 2019 13:03 Ergene Havzası Koruma Eylem Planı Ergene Havzası Koruma Eylem Planı" Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Ergene ilçesinde "Ergene Havzası Koruma Eylem Planı" çerçevesinde yürütülen çalışmaları inceledi.
 • 01 Şubat 2019 18:02 Aziz Yıldırım Fetö Davasında Tanık Olarak İfade Verdi Aziz Yıldırım Fetö Davasında Tanık Olarak İfade Verdi Aziz Yıldırım FETÖ davasında tanık olarak ifade verdiİSTANBUL - Fenerbahçe Spor Kulübü'nün eski başkanı Aziz Yıldırım, FETÖ davasında tanık olarak ifade verdi.
 • 01 Şubat 2019 17:17 Aziz Yıldırım FETÖ Davasında Tanık Olarak Dinlendi Aziz Yıldırım FETÖ Davasında Tanık Olarak Dinlendi Fenerbahçe'nin eski Başkanı Aziz Yıldırım, Ankara'da görülen 52 sanıklı FETÖ'nün yargı yapılanması davası kapsamında tanık olarak ifade verdi.
 • 01 Şubat 2019 17:17 Aziz Yıldırım Fetö Davasında Tanık Olarak İfade Verdi Fenerbahçe Spor Kulübü'nün eski başkanı Aziz Yıldırım, FETÖ davasında tanık olarak ifade verdi.
 • 01 Şubat 2019 17:07 Aziz Yıldırım Fetö Davasında Tanık Olarak Dinlendi Aziz Yıldırım Fetö Davasında Tanık Olarak Dinlendi Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHAEski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Ankara'da görülen 52 sanıklı FETÖ'nün yargı yapılanması davası kapsamında "tanık" olarak ifade verdi.
 • 01 Şubat 2019 17:00 Aziz Yıldırım Fetö Davasında Tanık Olarak Dinlendi Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHAEski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Ankara'da görülen 52 sanıklı FETÖ'nün yargı yapılanması davası kapsamında "tanık" olarak ifade verdi.
 • 01 Şubat 2019 17:00 Aziz Yıldırım Fetö Davasında Tanık Olarak Dinlendi ESKİ Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Ankara'da görülen 52 sanıklı FETÖ'nün yargı yapılanması davası kapsamında "tanık" olarak ifade verdi.
 • 01 Şubat 2019 16:56 Aziz Yıldırım Fetö Davasında Tanık Olarak İfade Verdi Aziz Yıldırım Fetö Davasında Tanık Olarak İfade Verdi Fenerbahçe Spor Kulübü'nün eski başkanı Aziz Yıldırım, FETÖ davasında tanık olarak ifade verdi.
 • 01 Şubat 2019 16:28 Aziz Yıldırım Talimatla İfade Verdi Eski Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Ankara'da görülen 52 sanıklı FETÖ'nün yargı yapılanması davası kapsamında, "tanık" sıfatıyla beyanı alındı.
 • 31 Ocak 2019 10:40 Kırklareli Valisi Osman Bilgin'e Ziyaret Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Kırklareli Valisi Osman Bilgin'i makamında ziyaret etti.
 • 30 Ocak 2019 13:06 Tekirdağ'dan Kısa Kısa Tekirdağ'dan Kısa Kısa Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Fatma Derya Alan'ı makamında ziyaret etti.
 • 27 Ocak 2019 18:36 Moussa Sow'dan Aziz Yıldırım Paylaşımı Fenerbahçe'nin eski futbolcularından Moussa Sow, sarı lacivertli kulüpte forma giydiği dönemde başkanlık yapan Aziz Yıldırım ile çektirdiği bir fotoğrafı paylaştı.
 • 27 Ocak 2019 14:31 Sow'dan Aziz Yıldırım Paylaşımı Sow'dan Aziz Yıldırım Paylaşımı Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Moussa Sow, sosyal medya hesabından Aziz Yıldırım'la çektirdiği fotoğrafı paylaştı ve altına, "Benim için bir babasınız" notunu düştü.
 • 27 Ocak 2019 14:28 Sow'dan Aziz Yıldırım Paylaşımı: Benim İçin Babasınız Sow'dan Aziz Yıldırım Paylaşımı: Benim İçin Babasınız Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Moussa Sow, sosyal medya hesabından Aziz Yıldırım'la çektirdiği fotoğrafı paylaştı, "Benim için bir babasınız" yazdı.
 • 24 Ocak 2019 14:23 Tekirdağ'dan Kısa Kısa Yunanistan Edirne Konsolosu Sotırıa Theocharidi, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım'ı makamında ziyaret etti.
 • 22 Ocak 2019 13:54 Tekirdağ'dan Kısa Kısa Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, İl Sağlık Müdürü Cengiz Becerir'i makamında ziyaret etti.
 • 22 Ocak 2019 12:17 Vali Yıldırım, Tekirdağlıların Sağlık Durumu Hakkında Bilgi Aldı Vali Yıldırım, Tekirdağlıların Sağlık Durumu Hakkında Bilgi Aldı Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Cengiz Becerir, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım'ı ağırladı.
 • 19 Ocak 2019 09:53 Tekirdağ'da Yürütülen Projeler Tutarı 6 Milyar 350 Milyon Tl Tekirdağ'da Yürütülen Projeler Tutarı 6 Milyar 350 Milyon Tl Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım başkanlığında Valilik YİKOB Toplantı Salonu'nda 2019 yılının ilk Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı.
 • 18 Ocak 2019 14:02 Okullarda Karne Heyecanı - Tekirdağ Okullarda Karne Heyecanı - Tekirdağ Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım ve İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, Ticaret Borsası İlkokulunda gerçekleştirilen törenle öğrencilere karnelerini verdi
 • 14 Ocak 2019 17:53 Vali, Star Medica Yetkililerini Ağırladı Vali, Star Medica Yetkililerini Ağırladı Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, kentte faaliyet gösteren Özel Star Medica Hastanesi yetkililerini ağırladı.
 • 14 Ocak 2019 10:39 Vali Yıldırım, Tredaş Yetkililerini Ağırladı Vali Yıldırım, Tredaş Yetkililerini Ağırladı TREDAŞ Dağıtım Grup Direktörü Reşit Bilgili, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım'ı makamında ziyaret ederek yeni görevini kutladı.
 • 13 Ocak 2019 15:15 Vali Yıldırım Huzurevi ve Çocuk Yuvasını Ziyaret Etti Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Zübeyde Hanım Huzurevi ve Çocuk Yuvasını ziyaret etti.
 • 03 Ocak 2019 09:55 Vali Yıldırım, 1994'e Şehit Olan Oral'ın Ailesini Unutmadı Vali Yıldırım, 1994'e Şehit Olan Oral'ın Ailesini Unutmadı Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım; 1994'e Ağrı'da şehit olan Er Ahmet Oral'ın ailesini ziyaret etti.
 • 03 Ocak 2019 09:21 Vali Yıldırım'dan Şehit Ailesine Ziyaret Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, 1994 yılında Ağrı'da şehit olan Ahmet Oral'ın ailesini ziyaret etti.
 • 29 Aralık 2018 11:33 Vali Yıldırım'dan Yeni Yıl Mesajı Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 29 Aralık 2018 10:52 Trakyaka Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı Trakyaka Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım başkanlığında Asyaport Limanı'nda gerçekleştirilen toplantıya, Edirne Valisi Ekrem Canalp, Kırklareli Valisi Osman Bilgin ve Trakya Kalkınma Ajansı yönetim kurulu üyeleri katıldı
 • 29 Aralık 2018 10:17 Tekirdağ Valisi Yıldırım'dan Yeni Yıl Mesajı: Tekirdağ Valisi Yıldırım'dan Yeni Yıl Mesajı: "Enerjimizi ve Potansiyelimizi En Verimli Şekilde... Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, yeni yıl mesajında, "2019 yılının en iyi şekilde geçmesi için hangi adımları atmamız gerektiğini düşünmeli, zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmeliyiz" dedi.
 • 29 Aralık 2018 10:02 Trakyaka Yönetim Kurulu Toplandı Trakyaka Yönetim Kurulu Toplandı Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) Yönetim Kurulu Toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanı Vali Aziz Yıldırım'ın başkanlığında yapıldı.
 • 29 Aralık 2018 06:28 Yılın Olayları 2018 - Haziran (1) FENERBAHÇE'DE ALİ KOÇ DÖNEMİ (03.06.2018) Fenerbahçelilerin Ali Koç için slogan atması Aziz Yıldırım ve Ali Koç'un divan toplantısında konuşmaları Stadyumda toplanan Fenerbahçe kongresine katılanlardan görüntüler Ali Koç'un konuşması Aziz Yıldırım'ın konuşması Oy kullanma detayları Ali...
 • 24 Aralık 2018 13:06 Vali Yıldırım'dan Ziyaret Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Madeni Eşya ve Ağaç İşleri Sanatkarlar Odası'nı ziyaret etti.
 • 22 Aralık 2018 10:58 Aa'nın Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Anadolu Ajansı'nın (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
 • 22 Aralık 2018 10:43 Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Anadolu Ajansı'nın (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
 • 19 Aralık 2018 17:57 Aziz Yıldırım'dan Tokat Yiyen Işık Eyigüngör: Hoşgeldiniz Dedim, Tokat Attı Aziz Yıldırım'dan Tokat Yiyen Işık Eyigüngör: Hoşgeldiniz Dedim, Tokat Attı Yakın Doğu Üniversitesi Başkanı Işık Eyigüngör, Fenerbahçe'nin eski Başkanı Aziz Yıldırım'dan tokat yemesinin iç yüzünü anlattı. Eyigüngör, "Türk örf ve adetleri gereği 'Hoşgeldiniz başkan' diyerek sağ elimi uzattığımda sağ eliyle sol tarafıma vurdu." dedi.
 • 19 Aralık 2018 15:40 Dha İstanbul Bülteni - 3 33- Haber Kodu : 181219100==============================================10-"TEHDİT" DAVASINDA AZİZ YILDIRIM'IN YARGILANMASINA BAŞLANDI Haber: Yüksel KOÇ / İSTANBUL,  Geçen yıl Yakındoğu Üniversitesi ile oynanan basketbol maçında bu kulübün başkanı Işık Eyigüngör'ü tehdit ettiği gerekçesi ile hakkında 6 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açılan Fenerbahçe Spor Kulübü'nün eski başkanı Aziz Yıldırım'ın yargılanmasına başlandı