SON DAKİKA BAM TELİ HABERLERİ

Son Dakika Bam Teli Haberleri

 • 25 Mart 2019 00:05 Başakşehir Kulübüne Destek Verecek mi? İşte İmamoğlu'nun Yanıtı Başakşehir Kulübüne Destek Verecek mi? İşte İmamoğlu'nun Yanıtı Canlı yayında soruları yanıtlayan Ekrem İmamoğlu, Başakşehir Futbol Kulübü ile ilgili soruyu yanıtladı. İmamoğlu, "Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe bu kentin değeri. Benim görevim bu şehrin üç takımını alıp başımın üstüne koyup, onlarla iş birliği yapmak. Dönem dönem ekonomilerine katkı sunmak." dedi.
 • 28 Şubat 2019 14:44 Kepez'e Çifte Açılış Kepez'e Çifte Açılış Kepez Belediyesi'nin Anadolu uygarlıklarının 84 eserinin yer aldığı MinyaTürk Açık Hava Müzesi ve Simülasyon (sanal gerçeklik) Merkezi törenle hizmete açıldı.
 • 06 Şubat 2019 12:21 Kulisleri Sallayan İddia: Kılıçdaroğlu, Eski AK Parti'li Babacan'ın Partisi İçin Gül'e 20 Vekil Vadetti Kulisleri Sallayan İddia: Kılıçdaroğlu, Eski AK Parti'li Babacan'ın Partisi İçin Gül'e 20 Vekil Vadetti Türkiye gazetesi yazarı Batuhan Yaşar, Ekonomiden Sorumlu eski Devlet Bakanı Ali Babacan'ın bir parti kuracağını ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Abdullah Gül'e 20 milletvekili vadettiğini iddia etti.
 • 26 Aralık 2018 13:59 Eşinden Şiddet Gören Kadından Kan Donduran İfade: Oğlunu mu Keseyim, Seni mi? Eşinden Şiddet Gören Kadından Kan Donduran İfade: Oğlunu mu Keseyim, Seni mi? Tekirdağ'da eşinden gördüğü şiddet gerekçesiyle evliliğini bitiren genç kadın, "Evliydim, beni odaya kapatıp çakmakla yakmaya kalktı. En son kaçışımda da bıçağı çıkartıp, 'Oğlunu mu önce kesip buzdolabına koyayım, seni mi önce kesip buzdolabına koyayım' diye teklif etmiş bir insan" dedi.
 • 26 Aralık 2018 13:29 Fetö'nün Sözde 'İl İmamı' Darbeciler İçin 'İdam' İstedi Fetö'nün Sözde 'İl İmamı' Darbeciler İçin 'İdam' İstedi ADANA'da düzenlenen operasyonda yakalanan ve çıkarıldığı mahkemece, FETÖ/PDY'nin sözde 'Şanlıurfa il imamı' olduğu gerekçesiyle tutuklanan Osman Nuri Karabaş, duruşmada örgütle bağlantısının olmadığını ileri sürdü, darbe girişimi sorumluları için 'idam' istedi.
 • 04 Aralık 2018 01:05 Sümeyye Boyacı: Sümeyye Boyacı: "Omuzlarıma Değil, Bacaklarıma Baktığımda Yapabileceğim Birçok Şey Var" ""Yaşamak için de yaşatmak için de yaşamak lazım"Görme engelli sanatçı Çimen de 44 yıldır bağlama çaldığını, son 23 yıldır türkü okuduğunu, 2014 yılında "Gönlümün Bam Teli" albümünü çıkardığını söyledi
 • 03 Aralık 2018 22:50 Omuzlarıma Değil, Bacaklarıma Baktığımda Yapabileceğim Birçok Şey Var" ""Yaşamak için de yaşatmak için de yaşamak lazım"Görme engelli sanatçı Çimen de 44 yıldır bağlama çaldığını, son 23 yıldır türkü okuduğunu, 2014 yılında "Gönlümün Bam Teli" albümünü çıkardığını söyledi
 • 13 Ağustos 2018 12:45 Safranbolu'nun Tarihi Eserleri "Evi"Ne Dönecek "Tarihi cezaevinde yer alan Suha Arın Kültür ve Sanat Merkezi ile Bam Teli Müzesi'nin de başka bir yere taşınacağını dile getiren Ürkemezer, "Suha Arın, Safranbolu açısından çok önemli, Safranbolu'yu Safranbolu yapan değerlerden biri
 • 13 Ağustos 2018 11:11 Safranbolu'nun Tarihi Eserleri "Evi"Ne Dönecek "Tarihi cezaevinde yer alan Suha Arın Kültür ve Sanat Merkezi ile Bam Teli Müzesi'nin de başka bir yere taşınacağını dile getiren Ürkemezer, "Suha Arın, Safranbolu açısından çok önemli, Safranbolu'yu Safranbolu yapan değerlerden biri
 • 07 Ağustos 2018 11:16 Fetö'nün KKTC Yapılanması İtirafçı Beyanında Gaziantep'te Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında hakkında dava açılan bir sanık, örgütün KKTC yapılanmasını anlattı.
 • 02 Ağustos 2018 00:27 Narkotır Çaycuma'da Halkı Bilinçlendirdi Narkotır Çaycuma'da Halkı Bilinçlendirdi Zonguldak’ın Çaycuma İlçesi’nin belirli semtlerinde İstanbul Narkotik Polis tırı yer aldı.
 • 30 Mayıs 2018 02:09 Kültür ve Turizm Bakanı Kurtulmuş: Kültür ve Turizm Bakanı Kurtulmuş: "Kur Krizi Falan Yok" Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, "Türkiye'de, ekonomi üzerinde yapılan operasyonlarla hükümete diz çöktürmek isteyen, milleti de köşeye sıkıştırmak isteyen bazı karanlık odakların manipülasyonları var. Kur krizi falan yok." dedi.
 • 30 Mayıs 2018 00:46 Kur Krizi Falan Yok" Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, "Türkiye'de, ekonomi üzerinde yapılan operasyonlarla hükümete diz çöktürmek isteyen, milleti de köşeye sıkıştırmak isteyen bazı karanlık odakların manipülasyonları var. Kur krizi falan yok." dedi.
 • 30 Mayıs 2018 00:12 Numan Kurtulmuş: Numan Kurtulmuş: "Türkiye Ekonomisinin Endişe Edilecek Bir Tarafı Yoktur" Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, “Türkiye ekonomisinin endişe edilecek bir yanı yoktur.
 • 17 Nisan 2018 10:07 Mersin'de Turizm Haftası Etkinlikleri Mersin'de Turizm Haftası Etkinlikleri Mersin’de Turizm Haftası çeşitli etkinlikler ile kutlanıyor.
 • 05 Nisan 2018 16:43 Dha İstanbul Bülteni - 4 Yönetim Kurulu Murahhas Azası Rifat Akkaya, CNN TÜRK Genel Müdürü Erdoğan Aktaş, Kanal D Haber Genel Yayın Yönetmeni Süleyman Sarılar, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Vehbi Koç Vakfı Başkanı Semahat Arsel,...
 • 05 Nisan 2018 15:19 22. Aydın Doğan Ödülü Arif Sağ'a Verildi 22. Aydın Doğan Ödülü Arif Sağ'a Verildi Aydın Doğan Vakfı (ADV) tarafından, kültür, sanat, edebiyat ve bilim eserlerini, yaratıcılarının kişiliğinde ödüllendirmek amacıyla verilen 'Aydın Doğan Ödülü'ne, bu yıl Türk Halk Müziği sanatçısı Arif Sağ layık bulundu.
 • 05 Nisan 2018 15:19 22. Aydın Doğan Ödülü Arif Sağ'a Verildi Aydın Doğan Vakfı (ADV) tarafından, kültür, sanat, edebiyat ve bilim eserlerini, yaratıcılarının kişiliğinde ödüllendirmek amacıyla verilen 'Aydın Doğan Ödülü'ne, bu yıl Türk Halk Müziği sanatçısı Arif Sağ layık bulundu.
 • 05 Nisan 2018 15:16 22. Aydın Doğan Ödülü Arif Sağ'a Verildi (2) Yönetim Kurulu Murahhas Azası Rifat Akkaya, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Vehbi Koç Vakfı Başkanı Semahat Arsel, Taylan Bilgel, Berna Tokar, İlhan Kesici, Sırrı Süreyya Önder, Gamze Akkuş İlgezdi, Fikri...
 • 05 Nisan 2018 15:14 22. Aydın Doğan Ödülü Arif Sağ'a Verildi (1) Yönetim Kurulu Murahhas Azası Rifat Akkaya, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Vehbi Koç Vakfı Başkanı Semahat Arsel, Taylan Bilgel, Berna Tokar, İlhan Kesici, Sırrı Süreyya Önder, Gamze Akkuş İlgezdi, Fikri...
 • 05 Nisan 2018 15:02 22. Aydın Doğan Ödülü Arif Sağ'a Verildi Yönetim Kurulu Murahhas Azası Rifat Akkaya, CNN TÜRK Genel Müdürü Erdoğan Aktaş, Kanal D Haber Genel Yayın Yönetmeni Süleyman Sarılar, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Vehbi Koç Vakfı Başkanı Semahat Arsel,...
 • 05 Nisan 2018 14:59 Yeniden) - 22. Aydın Doğan Ödülü Arif Sağ'a Verildi Yönetim Kurulu Murahhas Azası Rifat Akkaya, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Vehbi Koç Vakfı Başkanı Semahat Arsel, Taylan Bilgel, Berna Tokar, İlhan Kesici, Sırrı Süreyya Önder, Gamze Akkuş İlgezdi, Fikri...
 • 05 Nisan 2018 13:56 22. Aydın Doğan Ödülü Arif Sağ'a Verildi Yönetim Kurulu Murahhas Azası Rifat Akkaya, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Vehbi Koç Vakfı Başkanı Semahat Arsel, Taylan Bilgel, Berna Tokar, İlhan Kesici, Sırrı Süreyya Önder, Gamze Akkuş İlgezdi, Fikri...
 • 22 Mart 2018 19:36 Mehmetçik İçin Alınan Kurbanlıklar Yola Çıktı Mehmetçik İçin Alınan Kurbanlıklar Yola Çıktı Çorum’un Bayat ilçesinde düzenlenen kampanya çerçevesinde Zeytin Dalı operasyonunda görev alan Mehmetçikler için alınan 12 kurbanlık dualarla Afrin’e gönderildi.
 • 19 Mart 2018 17:49 Para-İnsan-Doğa' İlişkisini Sorgulayan Resim Sergisi BALIKESİR'in Ayvalık ilçesinde resim öğretmeni Nil Gürler, 'Para-İnsan-Doğa' konulu resim sergisi düzenledi.
 • 19 Mart 2018 13:03 Sincan Bir Kez Daha "Çanakkale Geçilmez" Dedi 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103. yıldönümü ve bu şanlı zaferde şehit olan kahramanlarımız Sincan’da yâd edildi.
 • 14 Mart 2018 15:20 Kur'an-ı Kerim'e El Bastırıp Soruları Göstermişler Ayrıca, Bam Teli ve Kırık Testi sohbetlerini dinlemek zorunluydu
 • 02 Mart 2018 13:55 Fetö'nün "Yeniden Yapılanma" Çabası Deşifre Oldu "Bam Teli Dinleme" programıFETÖ üyeleri kendi aralarında, "Bam Teli Dinleme" olarak isimlendirdikleri toplantılar da yaptı
 • 25 Şubat 2018 12:36 Sincan Belediyesinden Afrin'e Manevi Destek Sincan Belediyesinden Afrin'e Manevi Destek Sincan Belediyesi, Afrin’de korkusuzca savaşan Mehmetçiklere özel bir program düzenleyecek.
 • 22 Şubat 2018 12:09 Sincan'dan "Afrin'e Selam ve Dua Gecesi" Programı Sincan Belediyesi tarafından 26 Şubat’ta “Sincan’dan Kahraman Mehmetçiklerimize Selam ve Dua Gecesi” düzenlenecek.
 • 21 Şubat 2018 12:13 'Migrenim İyileşmiyor' Diyenlere Mucize Yöntem: Sinir Blokları ve Botox Enjeksiyonları 'Migrenim İyileşmiyor' Diyenlere Mucize Yöntem: Sinir Blokları ve Botox Enjeksiyonları Migren tedavisinde yeni yöntemleri anlatan Uzm. Dr. Savaş Çömlek, "Migrende yeni umudumuz sinir blokları ve botox enjeksiyonlarıdır." dedi.
 • 01 Şubat 2018 15:05 Çerkezköy Tso'dan 'Müşteri İstihbaratı, Tahsilat ve Risk Yönetimi' Eğitimi Çerkezköy Tso'dan 'Müşteri İstihbaratı, Tahsilat ve Risk Yönetimi' Eğitimi Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın (Çerkezköy TSO), Ocak ve Mayıs 2018 aylarında gerçekleştirilecek eğitim programlarından ’Müşteri İstihbaratı, Tahsilat ve Risk Yönetimi’ eğitimi gerçekleştirildi.
 • 20 Ocak 2018 11:01 Analiz - Yeni Amerikan Saldırganlığının Dayanılmaz Bunaltıcılığı Bugün dünyaya hakim ruh halini anlatmak için kullanacağımız kavramlara bir yenisini ekleyebiliriz: "Trump fatigue", yani "Trump yorgunluğu içinde olmak".
 • 16 Ocak 2018 20:25 "Hocam Neden Adalet Bakanı Olamadı" Deyip Burhan Kuzu'nun Bam Teline Bastılar: O Konulara Girme AK Parti'li Burhan Kuzu'nun bakan olamaması espri konusu oldu. Konuklar "Hocam Adalet Bakanı olsa ne güzel olurdu" deyince Kuzu, "Çok girme o konulara, o işlere girme" diye karşılık verdi.
 • 25 Aralık 2017 14:07 2017'de Hayata Veda Eden Ünlü İsimler 2017'de Hayata Veda Eden Ünlü İsimler TAYFUN TALİPOĞLU'NUN ÖLÜMÜ Bam Teli programı ile gönüllerde taht kuran usta gazeteci Tayfun Talipoğlu 21 Mart'da hayata veda etti
 • 24 Aralık 2017 16:03 Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği 4. Olağan Genel Kurulu - Faruk Özlü Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği 4. Olağan Genel Kurulu - Faruk Özlü Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere hükümet olarak hep milli ve yerli vurgusu yapıyoruz.
 • 24 Aralık 2017 15:19 Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü Açıklaması Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere hükümet olarak hep milli ve yerli vurgusu yapıyoruz.
 • 18 Ekim 2017 12:19 Eski Vali Yardımcısına Fetö Üyeliğinden Dava Antalya Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında eski Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Mehmet Yılmaz hakkında Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyeliğinden hazırlanan iddianame, kabul edildi.
 • 14 Ekim 2017 12:00 Çocuklardan Çok Yetişkinlerin İlgisini Çeken 'Oyuncak Müzesi' Çocuklardan Çok Yetişkinlerin İlgisini Çeken 'Oyuncak Müzesi' ANTALYA'da Kepez Belediyesi'nin 'Anadolu Oyuncak Müzesi'ne, çocuklardan daha çok yetişkinler ilgi gösteriyor.
 • 14 Ekim 2017 11:37 Antalya Çocuklardan Çok Yetişkinlerin İlgisini Çeken 'Oyuncak Müzesi' Antalya Çocuklardan Çok Yetişkinlerin İlgisini Çeken 'Oyuncak Müzesi' Antalya'da Kepez Belediyesi'nin 'Anadolu Oyuncak Müzesi'ne, çocuklardan daha çok yetişkinler ilgi gösteriyor.
 • 14 Ekim 2017 11:06 Dha Yurt Bülteni-3 1)VAN'DA PKK'NIN SİLAH VE BOMBALARI ELE GEÇİRİLDİVAN Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından, İpekyolu İlçesi'nde 2 eve düzenlenen operasyonda, terör örgütü PKK'nın bombalı eylem ve silahlı saldırılarda kullanmak üzere kente getirdiği çok sayıda bomba, silah ve mühimmat ele geçirildi.
 • 31 Temmuz 2017 21:22 Hava Kuvvetleri "Mahrem İmamları" Davası Onlara, Gülen'in 'Bam Teli' adı altında yayınlanan haftalık konuşmalarının bulunduğu video görüntülerini izleteceksin
 • 25 Temmuz 2017 17:42 Dha İstanbul- Cumhuriyet Gazetesi Davasında "Fetö Sanığı Savcı" Diyaloğu Başsavcıvekili Hacı Hasan Bölükbaşı: İddianameyi düzenleyen savcı olarak Murat İnam'ın ismi zikrediliyor.
 • 15 Temmuz 2017 11:46 Güvenlik Uzmanı Ağar Açıklaması Güvenlik uzmanı Abdullah Ağar, 14 Temmuz 1959’da Kerkük’te yaşanan Türkmen katliamının yıl dönümünde, "Bugün Türkiye adı konmamış ve konmayacak 4. Nesil (asimetrik) savaşın tam göbeğinde, etkisi ve tehdidi altındadır.
 • 07 Temmuz 2017 12:16 Fetö, Depremzedelere Gelen Parayla Arsa Almış Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca, kapatılan Kimse Yok mu Derneğine yönelik yürütülen soruşturma kapsamında itirafçı olan bir şüpheli, Van'da meydana gelen depremden sonra Pakistan devletinin depremzedelerin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla derneğe yaptığı para yardımıyla FETÖ üyelerinin...
 • 18 Mayıs 2017 15:03 Tayfun Talipoğlu Çankaya'da Yaşayacak Tayfun Talipoğlu Çankaya'da Yaşayacak Anadolu'yu bizlere tanıttı" Yalçın Talipoğlu: "Burada sizleri ve bu kalabalığı görünce anladım ki ne Bam Teli bitmiş ne de Yol Hikayesi" Çankaya Belediyesi, topluma mal olan değerlerinin adlarını yaşatmaya devam ediyor
 • 18 Mayıs 2017 14:38 Tayfun Talipoğlu Çankaya'da Yaşayacak Ben bunu mezar taşına yazdırdım ama ben burada sizleri ve bu kalabalığı görünce anladım ki ne Bam Teli bitmiş ne de Yol Hikayesi" şeklinde konuştu
 • 13 Mayıs 2017 08:09 'Söz' Dizisinden 'Anneler Günü' Özel Bölüm Geliyor 'Söz' Dizisinden 'Anneler Günü' Özel Bölüm Geliyor 'Söz'ün yeni bölümünde 'Anneler Günü' unutulmuyor. Asker yolu bekleyen anneler için hazırlanan bölümde askerlerin annelerine kavuşma sahnesi herkesin bam teline dokunacak.
 • 03 Mayıs 2017 18:25 17-25 Aralık Başarılı Olsaydı Mustafa Günay Ekonomi Bakanlığına Getirilecekti 17-25 Aralık Başarılı Olsaydı Mustafa Günay Ekonomi Bakanlığına Getirilecekti" Örgüt lideri, her hafta yaptığı Bam Teli sohbetlerinde üç veya dört defa kıtmir ismini zikrederek mensupları üzerinde gizli ve sistemli bir şekilde efsun etkisi gösterecek ve onların bilinç altına etki edecek davranışta bulunur
 • 13 Nisan 2017 16:48 Aşıklar Bam Teline Dokundu Aşıklar Bam Teline Dokundu Türk dünyasının asırlar boyunca süregelen geleneği âşık atışmaları Bursa’da gönüllere dokundu.