SON DAKİKA BOĞAZ KÖPRÜSÜ HABERLERİ

Son Dakika Boğaz Köprüsü Haberleri

 • 26 Nisan 2017 12:45 Sahnede Helikopter ve Tanklarla 15 Temmuz Canlandırıldı Sahnede Helikopter ve Tanklarla 15 Temmuz Canlandırıldı Gaziantep’te bir özel okulun öğrencilerinin 15 Temmuz ile ilgili sergiledikleri tiyatro gösterisi gerçeği aratmadı.
 • 26 Nisan 2017 12:32 Helikopter, Tiyatro Sahnesine Girdi Helikopter, Tiyatro Sahnesine Girdi Helikopter, tiyatro sahnesine girdi Seyircilerin üzerinden uçan helikopter tiyatro sahnesine girdi Helikopter ve tankların da kullanıldığı oyunda Boğaz köprüsü ve TRT'nin ele geçirilmesi ile Ömer Halisdemir'in şehit edilmesi birebir canlandırıldıGAZİANTEP - Gaziantep'te özel bir okul...
 • 25 Nisan 2017 20:49 TRT'nin Ulus Yerleşkesi ve Digitürk Binasını İşgal Girişimi Davası Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminde, Vodafone Arena Stadı ile Ümraniye'deki Casper Plaza'nın pistine helikopterle asker indirip TRT'nin Ulus'taki yerleşkesi ve Digitürk binasını işgal ederek ele geçirmeye çalışan 58'i tutuklu, 96 sanığın yargılandığı davanın...
 • 25 Nisan 2017 17:41 Cumhurbaşkanına Suikast Girişimi' Davasında Vali Dinlendi Cumhurbaşkanına Suikast Girişimi' Davasında Vali Dinlendi Muğla 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam eden 'Cumhurbaşkanına suikast girişimi' davasında Muğla Valisi Amir Çiçek tanık olarak SEGBİS sistemi üzerinden ifade verdi.
 • 25 Nisan 2017 17:25 Cumhurbaşkanına Suikast Girişimi' Davasında Tanık Olarak Dinlenen Vali Amir Çiçek Açıklaması Muğla 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam eden ‘Cumhurbaşkanına suikast girişimi’ davasında Muğla Valisi Amir Çiçek tanık olarak SEGBİS sistemi üzerinden ifade verdi.
 • 22 Nisan 2017 09:24 Kuzey Marmara Otoyolu İçin Acele Kamulaştırma Kuzey Marmara Otoyolu Projesi kapsamında, İstanbul, Kocaeli ve Sakarya'nın bazı ilçelerinde acele kamulaştırma yapılacak.
 • 13 Nisan 2017 23:54 Bakan Müezzinoğlu Balkan Dernekleriyle Buluştu Bakan Müezzinoğlu Balkan Dernekleriyle Buluştu Bakan Müezzinoğlu Balkan Dernekleriyle buluştu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, " Türkiye'deki Fransızların, Türkiye'nin büyümesinden neden rahatsız oluyor, onu anlamıyorum"İSTANBUL - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Bugün için Almanya,...
 • 13 Nisan 2017 23:32 Bakan Müezzinoğlu Balkan Dernekleriyle Buluştu Bakan Müezzinoğlu Balkan Dernekleriyle Buluştu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Bugün için Almanya, Hollanda, İngiltere, Fransız bizim büyümemizden rahatsız. Bunların rahatsız olmasını anlıyorum da, Türkiye’deki Fransızların, Türkiye’nin büyümesinden neden rahatsız oluyorlar onu anlamıyorum” dedi.
 • 13 Nisan 2017 18:47 Cumhurbaşkanı Erdoğan Giresunlularla Buluştu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye, geçmişteki gibi siyasette krizler, kaoslar, kavgalar, dövüşler ülkesi mi olsun yoksa 5 yılda bir seçimlerin yapıldığı, yürütmenin, yasamanın, yargının kendi işine baktığı istikrarlı bir ülke mi olsun?
 • 12 Nisan 2017 07:45 Sneijder İçin Fenerbahçe İddiası! Sneijder İçin Fenerbahçe İddiası! Ortalığı karıştıracak iddia Hollanda'dan geldi. Fox Sports'ta yayınlanan 'De Stentor' isimli programın sunucusu Jan Joost van Gangelen, Sneijder'in menajeri Guido Albers'in İstanbul'da Fenerbahçeli yetkililerle görüştüğünü söyledi.
 • 09 Nisan 2017 16:08 Bakan Müezzinoğlu: Bakan Müezzinoğlu: "Gençlerden, Milletin Değerlerinden Korkarak Siyaset Olmaz" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Gençlerden korkarak, milletten korkarak, milletin değerlerinden korkarak siyaset olmaz. Bir de yalan, iftira, dedikodu ile milleti korkutarak da siyasette başarılı olunmaz.
 • 09 Nisan 2017 14:30 Bakan Müezzinoğlu, Batı Trakya Türkleri ile Kahvaltıda Bir Araya Geldi Bakan Müezzinoğlu, Batı Trakya Türkleri ile Kahvaltıda Bir Araya Geldi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Batı Trakya Türkleri ile kahvaltıda bir araya geldi.
 • 09 Nisan 2017 14:16 Bakan Müezzinoğlu, Batı Trakya Türkleri ile Kahvaltıda Bir Araya Geldi Bakan Müezzinoğlu, Batı Trakya Türkleri ile Kahvaltıda Bir Araya Geldi Bakan Müezzinoğlu, Batı Trakya Türkleri ile kahvaltıda bir araya geldi Çalışma Bakanı Müezzinoğlu: "(Batı) O insan hakları diyen maskeli yüzünün makyajlı yüzünün arkasında ki çirkin yüzünü her halükarda da gösteriyor" "İnsan hakları diyenler ama en büyük zulmü yapanlar, Ama ondan...
 • 09 Nisan 2017 13:48 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Gençlerden korkarak, milletten korkarak, milletin değerlerinden korkarak siyaset olmaz. Bir de yalan, iftira, dedikodu ile milleti korkutarak da siyasette başarılı olunmaz.
 • 08 Nisan 2017 18:54 İstanbul Buluşması" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, idam talebine ilişkin kanaatinin bilindiğini belirterek, "İşte karar 16 Nisan. 16 Nisan'da sandıktan çıkacak her 'evet' onun da yolunu açacaktır.
 • 08 Nisan 2017 11:50 Alikahya Kapalı Pazarının Temeli Atıldı Alikahya Kapalı Pazarının Temeli Atıldı İzmit Belediyesi tarafından Alikahya Fatih Mahallesinde yapımına başlanan kapalı pazarın temeli İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın katılımıyla atıldı.
 • 08 Nisan 2017 11:20 Osmanlı'nın Yitik Projeleri"Ni Çiniye İşliyor Kütahya'da yaşayan çini sanatçısı Fahri Çetinkaya, Türk Tarih Kurumunun proje çalışması kapsamında tespit edilen, çeşitli nedenlerle hayata geçirilemeyen 40 kadar Osmanlı projesini çiniye işliyor.
 • 07 Nisan 2017 20:02 Çevik Kuvveti Işgal Girişimi Davası Çevik Kuvveti Işgal Girişimi Davası Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında, Bayrampaşa'daki Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünü işgal etmeye çalıştıkları ve bu sırada 1 kişinin ölümü, 15 kişinin de yaralanmasına neden oldukları gerekçesiyle 18'i tutuklu 58...
 • 07 Nisan 2017 18:26 İstanbul'da Çevik Kuvveti İşgal Girişimi Davası Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında, Bayrampaşa'daki Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünü işgal etmeye çalıştıkları ve bu sırada 1 kişinin ölümü, 15 kişinin de yaralanmasına neden oldukları gerekçesiyle 18'i tutuklu 58...
 • 04 Nisan 2017 20:54 AB Bakanı Çelik: AB Bakanı Çelik: "(Chp'ye Yönelik) Esas Devrimcilerle Karşı Karşıya Gelmekten Sakınsınlar" Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, "CHP'ye geçmiş olsun, Allah rahmet eylesin.
 • 04 Nisan 2017 20:39 AB Bakanı Çelik AB Bakanı Çelik "Kadınlar Soruyor" Etkinliğinde Konuştu Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, "CHP'ye geçmiş olsun, Allah rahmet eylesin.
 • 04 Nisan 2017 18:59 AB Bakanı ve Başmüzakereci Çelik Adana'da AB Bakanı ve Başmüzakereci Çelik Adana'da Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, "CHP'ye geçmiş olsun, Allah rahmet eylesin.
 • 04 Nisan 2017 14:36 Soylu: Soylu: "Her Darbe Kendi Anayasası ve Kendi Siyasi Anlayışını Dayatıyor" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Merhamet, şefkat ve iyilik medeniyetinin neler ortaya koyabileceğinden ürkenler Türkiye'yi kuşatmaya, ülkemizi etkisiz ve yönetilemez hale getirmeye çalışıyorlar.
 • 04 Nisan 2017 12:56 İçişleri Bakanı Soylu Manisa'da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Merhamet, şefkat ve iyilik medeniyetinin neler ortaya koyabileceğinden ürkenler Türkiye'yi kuşatmaya, ülkemizi etkisiz ve yönetilemez hale getirmeye çalışıyorlar.
 • 02 Nisan 2017 14:26 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Almanya 3. havalimanından rahatsız olabilir anlarım, Avrupa Türkiye'nin büyümesinden, Fransa Türkiye'nin dünyanın ilk 10 ekonomisi olma iddiasından rahatsız olabilir anlarım da içerideki Fransızları anlamakta zorlanıyorum.