SON DAKİKA BÖLÜCÜLÜK HABERLERİ

Son Dakika Bölücülük Haberleri

 • 20 Ocak 2019 15:22 Cumhur İttifakı "Siyasi Greyder" Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "Cumhur İttifakı'nın yerel seçimlerde de halkın ekseriyetinin temayül ve iradesini aksettiren güçlü bir birliktelik sağlayacağı, bu sayede 31 Mart 2019 günü sandıkta 24 Haziran'dan bile daha parlak bir politik aritmetiğin...
 • 20 Ocak 2019 14:47 MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın'dan Aday Tanıtım Toplantısına İlişkin Açıklama MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın, "Cumhur İttifakı'nın, yerel seçimlerde de halkın ekseriyetinin temayül ve iradesini aksettiren güçlü bir birliktelik sağlayacağı, bu sayede 31 Mart 2019 günü sandıkta 24 Haziran'dan bile daha parlak bir politik aritmetiğin ortaya çıkacağı gün gibi aşikardır" dedi.
 • 18 Ocak 2019 23:52 Özhaseki, Gölbaşı Belediyesi İle Mhp Teşkilatını Ziyaret Etti AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, Gölbaşı Belediyesi'ni ve MHP Gölbaşı ilçe teşkilatını ziyaret etti.
 • 18 Ocak 2019 23:37 Özhaseki, Gölbaşı Belediyesi İle Mhp Teşkilatını Ziyaret Etti AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, Gölbaşı Belediyesi'ni ve MHP Gölbaşı ilçe teşkilatını ziyaret etti.
 • 18 Ocak 2019 23:34 Özhaseki: Baharla Birlikte Herkesin İşi Çok İyi Olacak (2) Özhaseki: Baharla Birlikte Herkesin İşi Çok İyi Olacak (2) GÖLBEŞI BELEDİYESİ İLE MHP TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİAK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, Gölbaşı Belediyesi'ni ve MHP Gölbaşı ilçe teşkilatını ziyaret etti.
 • 02 Ocak 2019 15:24 İyi Parti'nin, İyi Parti'nin, "Hdp'yi Ziyaret Edeceğiz" Açıklamasına MHP'den Çok Sert Tepki İYİ Parti Torbalı İlçe Başkanı Baki Akyüz'ün, "İYİ Parti İlçe Başkanı olarak ilk ziyaret edeceğim parti HDP olacak" şeklindeki açıklamalarına sert tepki gösteren MHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Serdar Secgin, "Zaten HDP'den başka gidebileceğiniz yer yok.
 • 20 Aralık 2018 16:42 Türkiye'nin Suriye'deki Çıkarlarına Saygı Duyuyoruz" Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Türkiye ile Rusya arasındaki bağların güçlendiğini belirterek, "Türkiye'nin Suriye'de gözettiği ulusal çıkarlarına saygı duyuyoruz.
 • 19 Aralık 2018 18:49 Endonezya'dan Çin'e "Uygur" Çağrısı Endonezya'nın en büyük İslami kuruluşlarından Muhammadiyah Cemaati, Çin'in, Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki Müslümanlara yönelik baskılara açıklık getirmesi gerektiğini belirtti.
 • 14 Aralık 2018 14:03 Abdullah Ağar: Ypg ve PKK'yı Sopalarken Birileri Gücümüzü Test Etti GÜVENLİK ve Terör Uzmanı Abdullah Ağar, Türk ordusunun, terör örgütleri PKK ve DEAŞ'ı Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekatlarında ciddi anlamda sopaladığını belirterek, "Bunda hiçbir sıkıntı yok. Ama orada başka bir şey daha oldu.
 • 06 Aralık 2018 21:51 Erbaş: Erbaş: "Bir ve Beraber Olduğumuz Sürece Devletimiz İlelebet Payidar Olacaktır" Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "Birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece milletimiz, vatanımız, devletimiz, bayrağımız ilelebet payidar olacaktır.
 • 06 Aralık 2018 21:17 Bir ve Beraber Olduğumuz Sürece Devletimiz İlelebet Payidar Olacaktır" Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "Birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece milletimiz, vatanımız, devletimiz, bayrağımız ilelebet payidar olacaktır.
 • 05 Aralık 2018 14:35 Kerem Abdulveli İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı Kerem Abdulveli İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı Çin cezaevinde hayatını kaybeden Doğu Türkistanlı Kerem Abdulveli için Kayseri’de gıyabi cenaze namazı kılındı.
 • 01 Aralık 2018 00:26 Özhaseki: Özhaseki: "Daralırsak Cumhurbaşkanımıza Gideriz" AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, sürpriz projeleri olduğunu belirterek, "Ankara'da insanların aklından geçip de ya şunlar da yapılsaydı dedikleri ne varsa inşallah o projelerin içinde göreceksiniz.
 • 30 Kasım 2018 23:51 Özhaseki: Özhaseki: "Ankara'da Sürpriz Projelerimiz Var" AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, sürpriz projeleri olduğunu belirterek, "Ankara'da insanların aklından geçip de ya şunlar da yapılsaydı dedikleri ne varsa inşallah o projelerin içinde göreceksiniz.
 • 30 Kasım 2018 23:11 Ankara'da Sürpriz Projelerimiz Var" AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, sürpriz projeleri olduğunu belirterek, "Ankara'da insanların aklından geçip de ya şunlar da yapılsaydı dedikleri ne varsa inşallah o projelerin içinde göreceksiniz.
 • 17 Kasım 2018 21:56 Diyanet İşler Başkanı Ali Erbaş: Diyanet İşler Başkanı Ali Erbaş: "Gençliği İhmal Edenler Bir Ülkenin Geleceğini İmha Etmiş Olurlar" Diyanet İşler Başkanı Ali Erbaş: "Gençliği ihmal edenler bir ülkenin geleceğini imha etmiş olurlar" "Peygamber efendimizin gelişiyle tarihin en büyük inkişafı ve inkılabı gerçekleşmiştir" "Başkanlığımız merkez ve taşra teşkilatında bütün kapılarımız gençlerimize açıktır"İSTANBUL - Mevlid-i...
 • 17 Kasım 2018 21:45 Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: "Gençliği İhmal Edenler Bir Ülkenin Geleceğini İmha Etmiş Olur" Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “2018 yılı Mevlid-i Nebi haftasının temasını ‘Peygamber Efendimiz ve Gençlik’ olarak belirledik.
 • 06 Kasım 2018 12:37 MHP TBMM Grup Toplantısı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türk milletini tartışmak, Türk ve Türkçülük üzerinden kara kampanyalar düzenlemek düşmana koz vermek, emperyalizme selam yollamaktır.
 • 03 Kasım 2018 23:26 Dünya Müslüman Alimler Birliği Genel Kurulu Dünya Müslüman Alimler Birliği Genel Kurulu Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Müslümanların zor ve sıkınıtlı bir süreçten geçtiğini belirterek, "Bunun için coğrafyamızdaki sorunları, önyargısız bir yaklaşımla, ötelemeden, gerçekçi, derinlikli, yapıcı ve ikna edici bir yöntemle, bütüncül bir bakış açısıyla ele alarak hep...
 • 03 Kasım 2018 23:07 Dünya Müslüman Alimler Birliği Genel Kurulu Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Müslümanların zor ve sıkıntılı bir süreçten geçtiğini belirterek, "Bunun için coğrafyamızdaki sorunları, ön yargısız bir yaklaşımla, ötelemeden, gerçekçi, derinlikli, yapıcı ve ikna edici bir yöntemle, bütüncül bir bakış açısıyla ele alarak hep...
 • 03 Kasım 2018 15:55 Erzurum AK Parti Gençlik Kolları Danışma Meclis Toplantısı Yapıldı Erzurum AK Parti Gençlik Kolları Danışma Meclis Toplantısı Yapıldı Erzurum AK Parti Gençlik Kolları Danışma Meclis Toplantısı yapıldıERZURUM - AK Parti Erzurum Gençlik Kolları Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.
 • 03 Kasım 2018 15:40 Erzurum AK Parti Gençlik Kolları Danışma Meclis Toplantısı Yapıldı Erzurum AK Parti Gençlik Kolları Danışma Meclis Toplantısı Yapıldı Ak Parti Erzurum Gençlik Kolları Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.
 • 24 Ekim 2018 17:58 İyi Parti Genel Sekreteri Paçacı: İyi Parti Genel Sekreteri Paçacı: "Andımızın Okullarda Tekrar Okutulmasını Bekliyoruz" İYİ Parti Genel Sekreteri Cihan Paçacı, "Milli Eğitim Bakanlığının yargı kararını vakit geçirmeksizin uygulamaya koymasını ve andımızın okullarda tekrar okutulmasını bekliyoruz.
 • 21 Ekim 2018 00:18 20 Ekim 2018 Haberleri Son Dakika! Trump, Rusya ile İmzalanan Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler Anlaşması'ndan Çekildi  AB'den Kaşıkçı'nın Öldürülmesiyle İlgili Dikkat Çeken Açıklama: Şok Edici ve Çok Endişe Vericidir  İlk Milli İnsansız Savaş Uçağı Uçan Balık'ın Görüntüleri Ortaya Çıktı  İstanbul'un Göbeğinde Erkek Cesedi Bulundu! Olay Yerine Çok Sayıda Ekip Sevk Edildi  Prens Selman'ın Muhaliflerin Sesini Bastırmak İçin Cemal Kaşıkçı'yı Hedef Aldığı İddia Edildi  Hayvan Çiftliği Sahibi, Aylık 5 Bin TL'ye Çalışacak Çoban Bulamıyor  Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu, Puan Kaybının Nedenini Buldu: Gol Atamıyoruz  Cristano Ronaldo'nun Rekor Kırdığı Maçta Juventus, Genoa ile Puanları Paylaştı  Süper Ligde 9 Maça Çıkan Fenerbahçe, Sadece 6 Gol Attı  Oyuna Girdikten 15 Dakika Sonra Sakatlanan Mehmet Ekici, Gözyaşlarını Tutamadı  Adana ve Gaziantep'te Torbacılık Yapan Suriyelilere Operasyon Düzenlendi: 24 Gözaltı  Banka Görevlisinin Dikkati, 130 Bin TL Çekmeye Çalışan Dolandırıcıyı Yakalattı  Fenerbahçe, Sivasspor ile 0-0 Berabere Kaldı  AK Parti'li Bekir Bozdağ'dan MHP Lideri Bahçeli'ye Cevap: Bu Tutum Bölücülük Yapanları Memnun Eder  Roberto Soldado, Uzun Bir Aradan Sonra İlk 11'e Döndü  Fenerbahçe Taraftarı, Sivasspor Maçında Takımını Yalnız Bırakmadı  Suudi Arabistan'dan Cemal Kaşıkçı Açıklaması: Olay Suudi Toprağında Meydana Geldi  Borussia Dortmund, Stuttgart'a Gol Yağdırdı  Manchester City, Burnley'e Gol Oldu Yağdı  Adanaspor Kalecisi Karacic Baygınlık Geçirdi  Almanya Başbakanı Merkel'den Cemal Kaşıkçı Açıklaması: Hiçbir Şey Aydınlatılmadı  Youtuber Enes Batur, Amcasına ve Eşine Hakaret Ettiği Videoyu Gelen Tepkiler Üzerine Yayından Kaldırdı  Bayern Münih, Milli Oyuncu Yunus Mallı'nın Formasını Giydiği Wolfsburg'u 3-1 ile Geçti  Medipol Başakşehir, Mossoro'nun Golüyle Kayserispor'u 1-0 Mağlup Etti  Cezası Biten Arda Turan, Kayserispor Karşısında Forma Şansı Bulamadı  Cumhurbaşkanı Erdoğan: Fırsatçılık Yaparak Ülkemizi Can Evinden Vuranları Unutmayız  CHP'li Belediye Başkanı Partisinden İstifa Ederek AK Parti'ye Katıldı  MHP Lideri Bahçeli'den 'Öğrenci Andı' Açıklaması: Okutulması Mümkün Hale Gelmişti  Boş Arazide Oyun Oynayan Çocuklar, Toprağı Kazarken Bebek Cesedi Buldu  ABD'den Cemal Kaşıkçı'nın Ölümüyle İlgili Dikkat Çeken İddia: Trump'ın Damadının Parmağı Var  Ganyan Bayi İşletmecisi, Yaraladığı Gencin Yakınlarından Meydan Dayağı Yedi  Çocuk Katili, Hapishanede Yer Olmadığı Gerekçesiyle Serbest Bırakıldı  İstanbul Baro Başkanlığı Seçiminde Karşıt Görüşlü Avukatlar Arasında Kavga Çıktı  Chelsea, Manchester United ile 2-2 Berabere Kaldı, Mourinho Son Dakikada Gelen Gol Sonrası Çılgına Döndü  Real Madrid, Sahasında Levante'ye 2-1 Yenildi  Şöhretler Karması Maçında Başlama Vuruşunu Recep Tayyip Erdoğan Yaptı, Karşılaşma 5-3 Sona Erdi  Devlet Gelecek Yıl 12 Milyar Liradan Fazla Para Cezası Tahsil Edecek  25 Yaşındaki Brezilyalı İş Kadını, Kalça Kaldırma Ameliyatından Sonra Hayatını Kaybetti  Kasımpaşa, Akhisarspor'u İkinci Yarıda Bulduğu Gollerle Devirdi: 5-0  Kasımpaşa'nın Golcüsü Mbaye Diagne, Gol Krallığında Zirveye Oturdu 
 • 20 Ekim 2018 20:31 AK Parti'li Bekir Bozdağ'dan MHP Lideri Bahçeli'ye Cevap: Bu Tutum Bölücülük Yapanları Memnun Eder AK Parti'li Bekir Bozdağ'dan MHP Lideri Bahçeli'ye Cevap: Bu Tutum Bölücülük Yapanları Memnun Eder AK Parti Milletvekili Bekir Bozdağ, 'Öğrenci Andı' ile ilgili kendisini eleştiren MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye, "Bir hukuk tartışmasından ayrımcılık ve bölücülük çıkaranlar, bu tutumlarıyla sadece ayrımcılık ve bölücülük yapanları memnun ederler." sözleriyle yanıt verdi.
 • 19 Ekim 2018 14:14 CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu Açıklaması CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik eleştirisini alkışladığını iddia ederek, "Diyanet İşleri Başkanı'nın derhal istifa etmesi gerekiyor" dedi.
 • 13 Ekim 2018 17:41 CHP'li Salıcı Hdp'nin ve AK Parti'nin Oylarına Talibiz CHP'li Salıcı Hdp'nin ve AK Parti'nin Oylarına Talibiz CHP'li Salıcı: HDP ve AK Parti'nin oylarına talibizCanan ALTINTAŞ - Serdar SUNAR / DİYARBAKIR, (DHA) - CUMHURİYET Halk Partisi'nin (CHP) Diyarbakır'da düzenlenen 7'nci Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı'nda konuşan Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, HDP'nin oylarına talip...
 • 13 Ekim 2018 15:29 CHP'nin CHP'nin "Güneydoğu Bölge Toplantısı" CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, "Önümüzdeki yerel seçim sürecini geçeceğiz, orada başarı elde edeceğiz.
 • 13 Ekim 2018 14:30 CHP'li Salıcı Hdp'nin ve AK Parti'nin Oylarına Talibiz CHP'li Salıcı Hdp'nin ve AK Parti'nin Oylarına Talibiz CHP'li Salıcı: HDP ve AK Parti'nin oylarına talibizCanan ALTINTAŞ - Serdar SUNAR / DİYARBAKIR, (DHA) - CUMHURİYET Halk Partisi'nin (CHP) Diyarbakır'da düzenlenen 7'nci Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı'nda konuşan Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, HDP'nin oylarına talip...
 • 13 Ekim 2018 14:02 CHP'li Salıcı: Hdp ve AK Parti'nin Oylarına Talibiz CHP'li Salıcı: Hdp ve AK Parti'nin Oylarına Talibiz CUMHURİYET Halk Partisi'nin (CHP) Diyarbakır'da düzenlenen 7'nci Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı'nda konuşan Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, HDP'nin oylarına talip olduklarını belirterek, "HDP'nin oyuna talip olursa, ondan oy almak isterse, bunun adı bölücülük mü oluyor?
 • 13 Ekim 2018 13:34 CHP'nin "Güneydoğu Bölge Toplantısı" CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, "Önümüzdeki yerel seçim sürecini geçeceğiz, orada başarı elde edeceğiz.
 • 04 Ekim 2018 22:35 TBMM Başkanı Yıldırım Net Konuştu: TBMM Başkanı Yıldırım Net Konuştu: "Bunları Masaya Getirirseniz Orada Özgürlük Filan Dinlemeyiz" TBMM Başkanı Yıldırım net konuştu: "Bunları masaya getirirseniz orada özgürlük filan dinlemeyiz" "Bayrağımız, toprağımız devletimiz ve milletimiz asla tartışma konusu olamaz"İZMİR - Dokuz Eylül Üniversitesi ve İş ve Meslek Hastalıkları Uzmanları Derneği tarafından düzenlenen Meslek Hastalıkları Kongresi'nde konuşan Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım, "Bölücülük yok, eyalet gibi düşünceler yok
 • 04 Ekim 2018 22:28 TBMM Başkanı Yıldırım Net Konuştu: TBMM Başkanı Yıldırım Net Konuştu: "Bunları Masaya Getirirseniz Orada Özgürlük Filan Dinlemeyiz" TBMM Başkanı Yıldırım net konuştu: "Nerede bir kaza var, telaşla bir düzenleme yapıyoruz"İZMİR - Dokuz Eylül Üniversitesi ve İş ve Meslek Hastalıkları Uzmanları Derneği tarafından düzenlenen Meslek Hastalıkları Kongresi'nde konuşan Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım, "Bölücülük yok, eyalet gibi düşünceler yok
 • 04 Ekim 2018 22:14 Binali Yıldırım: Bölücülük Yok, Eyalet Gibi Düşünceler Yok (2)
 • 04 Ekim 2018 22:10 Binali Yıldırım: Bölücülük Yok, Eyalet Gibi Düşünceler Yok (1)
 • 04 Ekim 2018 21:42 TBMM Başkanı Yıldırım: TBMM Başkanı Yıldırım: "Terör Bu Ülke Topraklarından Sökülüp Atılacak" TBMM Başkanı Binali Yıldırım, "Terör bu ülkenin kaderi değil, mutlaka terör bu ülke topraklarından sökülüp atılacak.
 • 04 Ekim 2018 21:38 İzmir Binali Yıldırım: Bölücülük Yok, Eyalet Gibi Düşünceler Yok İzmir Binali Yıldırım: Bölücülük Yok, Eyalet Gibi Düşünceler Yok Bölücülük yok, eyalet gibi düşünceler yok
 • 04 Ekim 2018 21:38 İzmir Binali Yıldırım: Bölücülük Yok, Eyalet Gibi Düşünceler Yok İzmir Binali Yıldırım: Bölücülük Yok, Eyalet Gibi Düşünceler Yok (Tür: Yurt)
 • 04 Ekim 2018 21:20 TBMM Başkanı Yıldırım: TBMM Başkanı Yıldırım: "Terör Konusunda Bizim Hiç Ama Hiç Müsamaha Etmeyeceğimiz Kırmızı Çizgiler... TBMM Başkanı Binali Yıldırım, "Terör bu ülkenin kaderi değil, mutlaka terör bu ülke topraklarından sökülüp atılacak.
 • 04 Ekim 2018 20:24 Terör Bu Ülke Topraklarından Sökülüp Atılacak Terör Bu Ülke Topraklarından Sökülüp Atılacak" TBMM Başkanı Binali Yıldırım, "Terör bu ülkenin kaderi değil, mutlaka terör bu ülke topraklarından sökülüp atılacak.
 • 04 Ekim 2018 20:22 TBMM Başkanı Yıldırım: TBMM Başkanı Yıldırım: "Bayrağımız, Toprağımız Devletimiz ve Milletimiz Asla Tartışma Konusu Olamaz" TBMM Başkanı Binali Yıldırım, terörün müsamaha edilmeyecek kırmızı çizgi olduğunu belirterek, “Bölücülük yok, eyalet gibi düşünceler yok. Bayrağımız, toprağımız devletimiz ve milletimiz asla tartışma konusu olamaz. Bunları masaya getirirseniz orada özgürlük filan dinlemeyiz” dedi.
 • 07 Eylül 2018 16:17 Türkiye-Rusya-İran Üçlü Zirvesi İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, İdlib'de sivillerin zarar görmemesi için tedbir alınması gerektiğini vurgulayarak "İdlib'de teröristlere karşı mücadele sivillere zarar vermemelidir ve yakıp, yıkıcı olmamalıdır.
 • 06 Eylül 2018 12:15 CHP'li Emir'den "Aşı Zorunluluğu" Teklifi CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, aşı yaptırmanın zorunlu hale getirilmesi için kanun teklifi hazırladığını bildirdi.
 • 06 Ağustos 2018 00:20 Eski Beyaz Saray İletişim Direktöründen Trump'a Basın Eleştirisi NEW Beyaz Saray'ın eski İletişim Direktörü Anthony Scaramucci, ABD Başkanı Donald Trump'ın basına karşı olumsuz tavrını "ABD için çok çok kötü bir şey" olarak nitelendirdi.
 • 07 Temmuz 2018 15:26 27.dönem Milletvekilleri Ant İçiyor 27.dönem Milletvekilleri Ant İçiyor TBMM Geçici Başkanı ve İYİ Parti Ankara Milletvekili Durmuş Yılmaz, " Bağımsızlığımızın ve demokrasimizin yegane güvencesi olan bu Gazi Meclis'in bu kurucu meclisin saygınlığını korumak hepimizin ortak sorumluluklarındandır" dedi.
 • 07 Temmuz 2018 15:09 27.dönem Milletvekilleri Ant İçiyor 27.dönem Milletvekilleri Ant İçiyor TBMM Geçici Başkanı ve İYİ Parti Ankara Milletvekili Durmuş Yılmaz, " Bağımsızlığımızın ve demokrasimizin yegane güvencesi olan bu Gazi Meclis’in bu kurucu meclisin saygınlığını korumak hepimizin ortak sorumluluklarındandır" dedi.
 • 29 Haziran 2018 14:04 CHP Manisa İl Başkanı: Soylu'nun Yapması Gereken, Şehit Cenazelerini Ortadan Kaldırmak CHP Manisa İl Başkanı: Soylu'nun Yapması Gereken, Şehit Cenazelerini Ortadan Kaldırmak CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, CHP il başkanlarının şehit cenazelerine alınmaması yönünde valiliklere talimat verdiğini açıklamasına tepki gösterdi.
 • 28 Haziran 2018 18:30 CHP İzmir İl Başkanı Yücel'den Bakan Soylu'ya Tepki CHP İzmir İl Başkanı Yücel'den Bakan Soylu'ya Tepki İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu'nun, CHP il başkanlarının şehit cenazelerine alınmaması yönünde valilere talimat verdiğini açıklamasının ardından CHP İl Başkanı Deniz Yücel, yaptığı yazılı açıklama ile Bakan Soylu'ya tepki gösterdi.
 • 22 Haziran 2018 23:05 Başbakan Yıldırım: Başbakan Yıldırım: "Başbakanlık Koltuğumu Sistem İçin Kendi İsteğimle Bırakıyorum" Başbakan Yıldırım: "Başbakanlık koltuğumu sistem için kendi isteğimle bırakıyorum" "Bir Ali değil bin Ali feda olsun"İZMİR - Başbakan Binali Yıldırım, "Biz bu başbakanı anlamıyoruz.
 • 22 Haziran 2018 23:04 Başbakan Yıldırım: Başbakan Yıldırım: "Memleket Meselesiyse Bin Ali Feda Olsun" AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanı Hükümet Sistemi'ni getirmek için gayret ettiğini belirterek, "Ben de başbakanlık koltuğumu bırakıyorum, kendi isteğimle bırakıyorum.