SON DAKİKA ÇANAKKALE HABERLERİ

Son Dakika Çanakkale Haberleri

 • 19 Ocak 2018 10:11 Eğitimcilerden Başkan Yavaş'a Teşekkür Ziyareti Eğitimcilerden Başkan Yavaş'a Teşekkür Ziyareti Çanakkale’nin Lapseki ilçesine bağlı Umurbey Belde Belediye Başkanı Sami Yavaş’ı, Lapseki 25 Eylül İlkokulu Müdürü Hakkı Güzel ile Okul Aile Birliği Üyeleri okul bünyesinde çıkarılan Naklava dergisine katkılarından dolayı makamında ziyaret etti.
 • 19 Ocak 2018 09:59 Lapseki'de Verem Eğitimi Lapseki'de Verem Eğitimi Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde, Lapseki İlçe Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından okullarda ve kamuya açık alanlarda verem eğitimi veriliyor.
 • 19 Ocak 2018 09:56 Köylerde Alt Yapı Çalışmaları Devam Ediyor Köylerde Alt Yapı Çalışmaları Devam Ediyor Çanakkale’nin Çan ilçesinde yoğun bir şekilde devam eden dere ıslah çalışmaları hakkında AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan bilgi verdi.
 • 19 Ocak 2018 08:59 Gönen Hes Özelleştirmesi Buna göre, Çanakkale'deki 10,60 megavat kapasiteli EÜAŞ'a ait Gönen HES ile santral bünyesindeki taşınmazların "işletme hakkının verilmesi" yöntemiyle özelleştirilmesi kararlaştırıldı
 • 18 Ocak 2018 22:04 Bakan Kaya: "Bizim Tarihimizde Kahramanlara 'Militan' Demek Yok" Bu vatanın kahraman evlatlarının, Malazgirt, Çanakkale, Dumlupınar ve 15 Temmuz'da, kuvvetli bir şekilde, halen devam eden terörle mücadelede de tarihe isimlerini altın harflerle işlediklerini ifade eden Kaya, "Şehitlerimiz dünya durdukça, döndükçe bu milletin yüreğindeki en müstesna, en seçkin yerde yaşamaya devam edecekler
 • 18 Ocak 2018 21:49 Sualtı Hokeyi Federasyon Kupası Sualtı Hokeyi Federasyon Kupası" Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından düzenlenen Sualtı Hokeyi Federasyon Kupası mücadelesi, Çanakkale'de başladı.
 • 18 Ocak 2018 21:13 Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni" Bu vatanın kahraman evlatlarının, Malazgirt, Çanakkale, Dumlupınar ve 15 Temmuz'da, kuvvetli bir şekilde, halen devam eden terörle mücadelede de tarihe isimlerini altın harflerle işlediklerini ifade eden Kaya, "Şehitlerimiz dünya durdukça, döndükçe bu milletin yüreğindeki en müstesna, en seçkin yerde yaşamaya devam edecekler
 • 18 Ocak 2018 19:34 Sualtı Hokeyi Federasyon Kupası Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından düzenlenen Sualtı Hokeyi Federasyon Kupası mücadelesi, Çanakkale'de başladı.
 • 18 Ocak 2018 19:07 Çanakkale'de Sualtı Hokeyi Heyecanı Başladı Çanakkale'de Sualtı Hokeyi Heyecanı Başladı Çanakkale'de Sualtı Hokeyi heyecanı başladıMustafa SUİÇMEZ ÇANAKKALE, (DHA)Çanakkale'de Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından düzenlenen, 'Sualtı Hokeyi Federasyon Kupası' müsabakaları başladı.
 • 18 Ocak 2018 19:07 Çanakkale'de Sualtı Hokeyi Heyecanı Başladı Çanakkale'de Sualtı Hokeyi Heyecanı Başladı Çanakkale'de Sualtı Hokeyi heyecanı başladıÇanakkale'de Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından düzenlenen, 'Sualtı Hokeyi Federasyon Kupası' müsabakaları başladı.
 • 18 Ocak 2018 19:00 Çanakkale'de Sualtı Hokeyi Heyecanı Başladı Çanakkale'de Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından düzenlenen, 'Sualtı Hokeyi Federasyon Kupası' müsabakaları başladı.
 • 18 Ocak 2018 18:33 Çanakkale'de Sualtı Hokeyi Federasyon Kupası Başladı Çanakkale'de Sualtı Hokeyi Federasyon Kupası Başladı - Çanakkale'de Sualtı Hokeyi Federasyon Kupası başladıÇANAKKALE - Çanakkale'de Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu tarafından gerçekleştirilen, 'Sualtı Hokeyi Federasyon Kupası' müsabakaları başladı.
 • 18 Ocak 2018 18:30 Çanakkale'de Sualtı Hokeyi Heyecanı Başladı Çanakkale'de Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından düzenlenen, 'Sualtı Hokeyi Federasyon Kupası' müsabakaları başladı.
 • 18 Ocak 2018 18:26 Çanakkale'de Sualtı Hokeyi Federasyon Kupası Başladı Çanakkale'de Sualtı Hokeyi Federasyon Kupası Başladı Çanakkale’de Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından gerçekleştirilen, ’Sualtı Hokeyi Federasyon Kupası’ müsabakaları başladı.
 • 18 Ocak 2018 17:36 Dağdan Ovaya İnen Kurda Araç Çarptı Dağdan Ovaya İnen Kurda Araç Çarptı Dağdan ovaya inen kurda araç çarptıÇANAKKALE - Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde Kazdağları'nda enderde olsa görülen kurt düz ovaya inince Bayramiç-Ezine Karayolu Yahşieli Köyü bölgesinde yoldan geçerken, bir aracın çarpması sonucu telef oldu.
 • 18 Ocak 2018 17:17 Jeotermal Suyla Isıtılan Serada 12 Ay Boyunca Üretim Jeotermal Suyla Isıtılan Serada 12 Ay Boyunca Üretim Çanakkale'nin Ezine ilçesine bağlı Kemallı köyündeki tarlasında termal kaynak bulunan köy muhtarı, oğluyla birlikte kurduğu serayı buradan gelen jeotermal suyla ısıtarak yıl boyunca üretim yapıyor.
 • 18 Ocak 2018 16:54 Kalın: Kalın: "Tarih, Bugünü Anlamak Yarını İnşa Etmek İçin Var Olan Bir Çalışma Alanıdır" Birinci Dünya Savaşı'nın 100 yıl sonra muhasebesinin yapılmasının bugünü ve yarını anlamak açısından büyük önem arz ettiğine işaret eden Kalın, şöyle konuştu: "Birinci Dünya Savaşı, Çanakkale harbinden Kut'ül Amare zaferine, Ermeni tehciri kararından, daha dolaylı olarak Medine müdafaasına, Sykes-Picot Anlaşmasına, Ortadoğu'nun haritalarının yeniden çizilmesine kadar bir dizi çok önemli hadiseyi doğrudan etkilemiş, sebep olmuş ya da sonuç olmuş bir dönemdir
 • 18 Ocak 2018 16:49 Çanakkale'de Jeotermal Sera'da Kışlık Sebzeler Üretiliyor Çanakkale'de Jeotermal Sera'da Kışlık Sebzeler Üretiliyor Çanakkale'nin Ezine ilçesine bağlı Kemallı köyü Muhtarı Mehmet Gün ve oğlu Metin Gün, kendilerine ait arsada kurdukları serada termal sıcak suyla ısınma sistemiyle kışın bu bölgeden üretilmeyen domates, salatalık ve kıl biberi yaz kış üretecek.
 • 18 Ocak 2018 16:47 Dağdan Ovaya İnen Kurda Araç Çarptı Dağdan Ovaya İnen Kurda Araç Çarptı Çanakkale’nin Bayramiç ilçesinde, Kazdağları’nda ender olarak görülen kurt düz ovaya inince, Bayramiç-Ezine karayolu Yahşieli köyü bölgesinde bir aracın çarpması sonucu telef oldu.
 • 18 Ocak 2018 16:44 100 Yıl Sonra: Cihan Harbi" Birinci Dünya Savaşı'nın 100 yıl sonra muhasebesinin yapılmasının bugünü ve yarını anlamak açısından büyük önem arz ettiğine işaret eden Kalın, şöyle konuştu: "Birinci Dünya Savaşı, Çanakkale harbinden Kut'ül Amare zaferine, Ermeni tehciri kararından, daha dolaylı olarak Medine müdafaasına, Sykes-Picot Anlaşmasına, Ortadoğu'nun haritalarının yeniden çizilmesine kadar bir dizi çok önemli hadiseyi doğrudan etkilemiş, sebep olmuş ya da sonuç olmuş bir dönemdir
 • 18 Ocak 2018 16:38 Çanakkaleli Öğrenciler, Harbiye Şehir Tiyatrosuna Gezi Düzenledi Çanakkaleli Öğrenciler, Harbiye Şehir Tiyatrosuna Gezi Düzenledi Çanakkale Özel Fen Lisesi öğrencileri "Bizim Aile" isimli oyunu Harbiye Tiyatrosu Muhsin Ertuğrul Sahnesinde izledi.
 • 18 Ocak 2018 16:16 Çanakkale'de İlk Kez Jeotermal Serada 4 Mevsim Sebzeler Üretiliyor Çanakkale'de İlk Kez Jeotermal Serada 4 Mevsim Sebzeler Üretiliyor Çanakkale'de ilk kez jeotermal serada 4 mevsim sebzeler üretiliyorÇANAKKALE - Çanakkale'de bir enerji firmasının açtığı jeotermal kuyuyu kaderine bırakmayıp tarıma destek için kullanan Ezine ilçesine bağlı Kemallı köyünün Muhtarı Mehmet Gün ve oğlu Metin Gün, kendilerine ait arsada kurdukları...
 • 18 Ocak 2018 15:16 Çanakkale'de Jeotermal Serada Kışlık Sebzeler Üretiliyor Üzerini ise kendi birikiminden tamamlayan Muhtar Mehmet Gün, elektrik çektiği tarlada, gerekli yer tespitinin ardından sıcak suyun 30 yıl kullanımı için Çanakkale İl Özel İdaresinden ruhsat aldı
 • 18 Ocak 2018 15:04 Ak Partili Karadağ'dan Kongre Değerlendirmesi Ak Partili Karadağ'dan Kongre Değerlendirmesi AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı bu hafta sonu Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımları ile gerçekleştirilecek kongreye odaklandı.
 • 18 Ocak 2018 14:32 Jeotermal Suyla Isıtılan Serada 12 Ay Boyunca Üretim Çanakkale'nin Ezine ilçesine bağlı Kemallı köyündeki tarlasında termal kaynak bulunan köy muhtarı, oğluyla birlikte kurduğu serayı buradan gelen jeotermal suyla ısıtarak yıl boyunca üretim yapıyor.
 • 18 Ocak 2018 13:57 Çanakkale "Madrid Fuarı"Nda Tanıtılıyor Çanakkale, İspanya'nın başkenti Madrid'te bu yıl 37. düzenlenen "Madrid FITUR Fuarı"nda, Kültür ve Turizm Bakanlığınca temsil edilmeye başlandı.
 • 18 Ocak 2018 13:39 Çanakkale'de İlk Kez 'Jeotermal Sera'da 4 Mevsim Sebzeler Üretiliyor Çanakkale’de bir enerji firmasının açtığı jeotermal kuyuyu kaderine bırakmayıp tarıma destek için kullanan Ezine ilçesine bağlı Kemallı köyünün muhtarı Mehmet Gün ve oğlu Metin Gün, kendilerine ait arsada kurdukları sera içinde termal sıcak suyla ısınma sistemiyle kışın bu bölgeden...
 • 18 Ocak 2018 13:29 Çanakkale'de Jeotermal Serada Kışlık Sebzeler Üretiliyor Üzerini ise kendi birikiminden tamamlayan Muhtar Mehmet Gün, elektrik çektiği tarlada, gerekli yer tespitinin ardından sıcak suyun 30 yıl kullanımı için Çanakkale İl Özel İdaresinden ruhsat aldı
 • 18 Ocak 2018 13:12 Çatılarda Üretilen Elektriğin Ticarileşmesinin Önü Açıldı Çanakkale'de faaliyet gösteren Troya Yenilenebilir Enerji Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Oral Kaya, bireysel olarak binaların çatı ve cephelerinde güneş panelleri kullanılarak üretilen ihtiyaç fazlası elektriğin dağıtım şirketi üzerinden satılabileceğini belirtti.
 • 18 Ocak 2018 12:30 Çanakkale'de Trafik Uygulamaları Çanakkale'de Trafik Uygulamaları Çanakkale’de trafik kurallarına uymayan araç sürücülerine ceza yağdı.
 • 18 Ocak 2018 12:18 Çanakkale Domatesi" Geçen Sezon Üreticisini Üzdü Kendine has tadı, rengi ve kokusuyla tezgahların en çok aranan ürünü haline gelen Çanakkale domatesi geçen sezon üreticisini üzdü.
 • 18 Ocak 2018 11:16 Kaleseramik Unıcera'da Yerini Alacak Kaleseramik'ten yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin en büyük ihtisas fuarı olarak kabul edilen "UNICERA İstanbul Seramik Banyo Mutfak Fuarı"na, Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo ile İtalyan markaları Edilcuoghi ve Edilgres'in yenilikçi ürünleri ile katılacak
 • 18 Ocak 2018 10:43 Şiddet Gören Koca İsyan Etti Şiddet Gören Koca İsyan Etti Çanakkale'nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde 5 yıl önce E
 • 18 Ocak 2018 10:31 Çanakkale'de Fetö Operasyonu: 18 Askeri Personel Gözaltında Çanakkale'de Fetö Operasyonu: 18 Askeri Personel Gözaltında Çanakkale'de FETÖ operasyonu: 18 askeri personel gözaltında FETÖ operasyonunda 18 askeri personel gözaltına alındıÇANAKKALE - Çanakkale'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY)'nın Deniz Kuvvetleri Komutanlığı yapılanmasına yönelik gerçekleştirilen soruşturma...
 • 18 Ocak 2018 10:31 Şiddet Gören Koca İsyan Etti Şiddet Gören Koca İsyan Etti Çanakkale'nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde 5 yıl önce E
 • 18 Ocak 2018 10:26 Çanakkale'de Fetö Operasyonu: 18 Asker Gözaltında Çanakkale'de Fetö Operasyonu: 18 Asker Gözaltında Çanakkale'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasının (FETÖ/PDY) Deniz Kuvvetleri Komutanlığı yapılanmasına yönelik gerçekleştirilen soruşturma kapsamında, biri emekli, toplam 18 askeri personel gözaltına alındı.
 • 18 Ocak 2018 10:18 Çanakkale'de Fetö Operasyonu Çanakkale’de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasının (FETÖ/PDY) Deniz Kuvvetleri Komutanlığı yapılanmasına yönelik gerçekleştirilen soruşturma kapsamında, biri emekli, toplam 18 askeri personel gözaltına alındı.
 • 18 Ocak 2018 10:15 Şiddet Gören Koca İsyan Etti Şiddet Gören Koca İsyan Etti Çanakkale'nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde 5 yıl önce E
 • 18 Ocak 2018 09:44 Çanakkale'de Trafik Denetimleri Çanakkale'de yapılan trafik denetimlerinde, kurallara uymayan sürücülere 57 bin 983 lira ceza kesildi.
 • 18 Ocak 2018 09:38 Çanakkale'de Fetö Operasyonu Çanakkale'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) Deniz Kuvvetleri Komutanlığındaki yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında biri emekli, 17'si muvazzaf 18 askeri personel gözaltına alındı.
 • 17 Ocak 2018 23:51 Çanakkale'de 1.7 Ton Esrar Ele Geçirildi Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, bugün gelen bir ihbar doğrultusunda Gelibolu İlçesi Saroz Körfezi'nde operasyon düzenledi
 • 17 Ocak 2018 23:02 Çanakkale'de Uyuşturucu Operasyonunda 1.7 Ton Esrar Yakalandı Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Gelibolu ilçesinin Saroz Körfezi sahilinde yapılan operasyonda piyasa değeri yaklaşık 12 milyon TL olan bin 700 kilogram esrar maddesi ele geçirildi.
 • 17 Ocak 2018 23:01 Uyuşturucu Tacirlerine Dev Darbe: 1.7 Ton ! Uyuşturucu Tacirlerine Dev Darbe: 1.7 Ton ! Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Gelibolu ilçesinin Saroz Körfezi sahilinde yapılan operasyonda piyasa değeri yaklaşık 12 milyon TL olan 1.7 ton esrar maddesi ele geçirildi.
 • 17 Ocak 2018 22:43 Saroz Körfezi Sahilinde Piyasa Değeri 12 Milyon Lira Olan 1,7 Ton Esrar Ele Geçirildi Saroz Körfezi Sahilinde Piyasa Değeri 12 Milyon Lira Olan 1,7 Ton Esrar Ele Geçirildi Çanakkale'nin Gelibolu ilçesi Saroz Körfezi sahilinde, piyasa değeri 12 milyon lira olan 1,7 ton esrar, jandarma tarafından ele geçirildi.
 • 17 Ocak 2018 22:29 Dha Yurt - Çanakkale'de 1.7 Ton Esrar Ele Geçirildi Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinin Saroz Körfezi sahilinde, Jandarma tarafından yapılan operasyonda piyasa değeri yaklaşık 12 milyon TL olan, 1.7 ton esrar ele geçirildi.
 • 17 Ocak 2018 22:22 Çanakkale'de 1.7 Ton Esrar Ele Geçirildi Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, bugün gelen bir ihbar doğrultusunda Gelibolu İlçesi Saroz Körfezi'nde operasyon düzenledi
 • 17 Ocak 2018 22:14 Düzeltme) Çanakkale'de Deniz Kıyısında Bin 500 Kilogram Esrar Ele Geçirildi İçişleri Bakanlığı, Çanakkale’nin Gelibolu ilçesi Evreşe beldesinde gerçekleştirilen operasyonda yaklaşık bin 500 kilogram esrar maddesi ele geçirildiğini açıkladı.
 • 17 Ocak 2018 22:01 Çanakkale'de Deniz Kıyısında Bin 500 Kilogram Esrar Ele Geçirildi Çanakkale'de Deniz Kıyısında Bin 500 Kilogram Esrar Ele Geçirildi Çanakkale'de deniz kıyısında bin 500 kilogram esrar ele geçirildiÇANAKKALE - Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Çanakkale'nin Gelibolu ilçesi Evreşe beldesinde gerçekleştirilen operasyonda yaklaşık bin 500 kilogram esrar maddesi ele geçirildiğini açıkladı.
 • 17 Ocak 2018 21:50 Çanakkale'de Deniz Kıyısında Bin 500 Kilogram Esrar Ele Geçirildi Çanakkale'de Deniz Kıyısında Bin 500 Kilogram Esrar Ele Geçirildi İçişleri Bakanlığı, Çanakkale'nin Gelibolu ilçesi Evreşe beldesinde gerçekleştirilen operasyonda yaklaşık bin 500 kilogram esrar maddesi ele geçirildiğini açıkladı.
 • 17 Ocak 2018 21:06 Çanakkale'de 43 Kaçak Göçmen Yakalandı Çanakkale'de 43 Kaçak Göçmen Yakalandı Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde, yasa dışı yollardan Yunanistan'ın Midilli adasına geçmek isteyen 43 kaçak göçmen yakalandı.