Son dakika Dinamo Moskova haberleri, Dinamo Moskova son dakika, son dakika Dinamo Moskova

Son Dakika Dinamo Moskova Haberleri

Son dakika Dinamo Moskova haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son dinamo moskova haberleri anında burada.

  • 24.03.2018 21:13 Fenerbahçeli Neustaedter Maç Çıkışı Bara Gitti, Cezayı Yedi Fenerbahçeli Neustaedter Maç Çıkışı Bara Gitti, Cezayı Yedi

    HATALARINI KABUL ETTİLERFederasyonun internet sitesinde yer alan açıklamada, Fenerbahçeli futbolcu Neustaedter ile Dinamo Moskova'da forma giyen Konstantin Rausch'a milli takım imajına yakışmayan hareketleri nedeniyle para cezası verildiği kaydedildi

  • 13.03.2018 17:15 Süper Lig'den 3 Oyuncu Bosna'dan Milli Davet Süper Lig'den 3 Oyuncu Bosna'dan Milli Davet

    Aday kadrodaki futbolcular şöyle: Kaleciler: İbrahim Sehic (Karabağ), Jasmin Buric (Lech Poznan), Kenan  Piric (Zrinjski)Defans: Sead Kolasinac (Arsenal), Ognjen Vranjec (AEK), Ervin  Zukanovic (Genoa), Jozo Simunovic (Celtic), Toni Sunjic (Dinamo Moskova), Samir  Memisevic (Groningen), Ermin Bicakcic (Hoffenheim)Orta saha: Muhamed Besic (Middlesbrough), Miralem Pjanic (Juventus),  Haris Medunjanin (Philadelphia), Edin Visca (Medipol Başakşehir), Haris Duljevic  (Dresden), Deni Milosevic (Atiker Konyaspor), Elvir Saric (Saraybosna), Gojko  Cimirot (Standart Liege), Goran Zakaric (Zeljeznicar)Forvet: Edin Dzeko (Roma), Kenan Kodro (Grasshopper), Riad Bajic  (Medipol Başakşehir), Smail Prevljak (Mattersburg)

  • 13.03.2018 16:33 Süper Lig'den 3 Oyuncuya Milli Davet

    Aday kadrodaki futbolcular şöyle: Kaleciler: İbrahim Sehic (Karabağ), Jasmin Buric (Lech Poznan), Kenan Piric (Zrinjski)Defans: Sead Kolasinac (Arsenal), Ognjen Vranjec (AEK), Ervin Zukanovic (Genoa), Jozo Simunovic (Celtic), Toni Sunjic (Dinamo Moskova), Samir Memisevic (Groningen), Ermin Bicakcic (Hoffenheim)Orta saha: Muhamed Besic (Middlesbrough), Miralem Pjanic (Juventus), Haris Medunjanin (Philadelphia), Edin Visca (Medipol Başakşehir), Haris Duljevic (Dresden), Deni Milosevic (Atiker Konyaspor), Elvir Saric (Saraybosna), Gojko Cimirot (Standart Liege), Goran Zakaric (Zeljeznicar)Forvet: Edin Dzeko (Roma), Kenan Kodro (Grasshopper), Riad Bajic (Medipol Başakşehir), Smail Prevljak (Mattersburg)

  • 05.03.2018 11:37 Başakşehir'in Gizli Forveti; Epureanu Başakşehir'in Gizli Forveti; Epureanu

    Geçmiş dönemlerde Sheriff, Dinamo Moskova, Anji Mahaçkale gibi takımların formalarını giyen başarılı stoper, en fazla golü yine Başakşehir formasıyla 2014-2015 sezonunda kaydetti

  • 21.02.2018 00:16 Galatasaray'da Tur Sevinci

    Voleybolda Kadınlar CEV Şampiyonlar Ligi D Grubu 5. maçında konuk ettiği Rus ekibi Dinamo Moskova'yı 3-1 yenen Galatasaray'ın başantrenörü Ataman Güneyligil, gruptan çıkmayı garantiledikleri için mutlu olduklarını söyledi.

  • 20.02.2018 23:50 Galatasaray -  Dinamo Moskova: 3-1

    GALATASARAY - DİNAMO MOSKOVA: 3-1SALON: TVF Burhan FelekHAKEMLER: Vladimir Simonovic (Sırbistan), Fabrizio Pasquali (İtalya)GALATASARAY: Gamze, Rabadzhieva, Ruseva, Neslihan, Kosheleva, Jack, Gizem (L) (İlkin, Aslı, Nursevil)DİNAMO MOSKOVA: Krotkova, Fetisova, Goncharova, Schcherban, Gendel, Vetrova, Talysheva (L) (Lyubushkina, Raevskaia (L), Babeshina)SETLER: 19-25, 25-22, 25-15, 25-21SÜRE: 99 dakika (25,25,24, 25)Galatasaray Bayan Voleybol Takımı, CEV Şampiyonlar Ligi D Grubu 5'inci maçında Dinamo Moskova'yı 3-1 mağlup ederek gruptaki dördüncü galibiyetini elde etti

  • 20.02.2018 22:31 Voleybol: Kadınlar Cev Şampiyonlar Ligi

    Salon: Burhan FelekHakemler: Vladimir Simonovic (Sırbistan), Fabrizio Pasquali (İtalya)Galatasaray: Gamze Alikaya, Rabadzhieva, Ruseva, Neslihan Demir Güler, Kosheleva, Jack (Gizem Karadayı, Aslı Kalaç, Nursevil Aydınlar, İlkin Aydın)Dinamo Moskova: Krotkova, Fetisova, Goncharova,...

  • 20.02.2018 09:01 Gündem / 20 Şubat 2018

    haftasında Galatasaray-Dinamo Moskova ve Grot Budowlani-VakıfBank maçları oynanacak

  • 20.02.2018 00:02 Gündem Özeti / 20 Şubat 2018

    haftasında Galatasaray-Dinamo Moskova ve Grot Budowlani-VakıfBank maçları oynanacak

  • 19.02.2018 12:06 Voleybolda Avrupa Mesaisi

    00'da Rusya'nın Dinamo Moskova takımını ağırlayacak

  • 19.02.2018 09:30 Galatasaray'ın Konuğu Dinamo Moskova

    Galatasaray Kadın Voleybol Takımı, CEV Şampiyonlar Ligi D Grubu 5. hafta maçında yarın Rusya temsilcisi Dinamo Moskova'yı konuk edecek.

  • 08.02.2018 22:07 Voleybol: Kadınlar Cev Şampiyonlar Ligi

    Salon: Vakıfbank Spor Sarayı Hakemler: Alexsandoros Lonakis (Yunanistan), Igor Schimpl (Slovakya)VakıfBank: Gözde Kırdar, Rasic, Robinson, Zhu Ting, Zehra Güneş, Nazv Aydemir Akyol (Gizem Güner, Sloetjes)Dinamo Moskova: Shcherban, Lyubushkina, Vetrova, Krotkova, Fetisova, Goncharova...

  • 08.02.2018 21:46 Vakıfbank, Yenilgisiz Liderliğini Korudu Vakıfbank, Yenilgisiz Liderliğini Korudu

    CEV Şampiyonlar Ligi'nin son şampiyonu VakıfBank, Şampiyonlar Ligi D Grubu dördüncü maçında evinde ağırladığı Rus temsilcisi Dinamo Moskova'yı 22-25, 25-18, 25-11 ve 21-25 ve 15-9'luk setlerle 3-2 yenerek liderliğini korudu.

  • 08.02.2018 21:41 Vakıfbank, Yenilgisiz Liderliğini Korudu Vakıfbank, Yenilgisiz Liderliğini Korudu

    CEV Şampiyonlar Ligi’nin son şampiyonu VakıfBank, Şampiyonlar Ligi D Grubu dördüncü maçında evinde ağırladığı Rus temsilcisi Dinamo Moskova’yı 22-25, 25-18, 25-11 ve 21-25 ve 15-9’luk setlerle 3-2 yenerek liderliğini korudu.

  • 08.02.2018 21:35 Vakıfbank - Dinamo Moskova: 3-2

    SALON: VakıfBank Spor SarayıHAKEMLER: Alexandros Mylonakis (Yunanistan), Igor Schimpl (Slovakya)VAKIFBANK: Gözde, Rasic, Robinson, Zhu Ting, Zehra, Naz, Gizem (L) (Slöetjes)DINAMO MOSKOVA: Shcherban, Lyubushkina, Vetrova, Krotkova, Fetisova, Goncharova, Talysheva (L) (Morozova, Gendel, Babeshina, StolyarovaSETLER: 22-25, 25-18, 25-11, 21-25, 15-9SÜRE: 1 saat 53 dakika (26, 27, 22, 24, 14)VakıfBank, 2018 CEV Şampiyonlar Ligi kadınlar kategorisinde D Grubu'ndaki dördüncü maçında Rusya'nın Dinamo Moskova takımını, 22-25, 25-18, 25-11, 21-25 ve 15-9'luk setlerle 3-2 mağlup etti

  • 08.02.2018 09:01 Gündem / 8 Şubat 2018

    maçında VakıfBank, Rusya'nın Dinamo Moskova takımını konuk edecek

  • 08.02.2018 00:02 Gündem Özeti / 8 Şubat 2018

    maçında VakıfBank, Rusya'nın Dinamo Moskova takımını konuk edecek

  • 07.02.2018 10:02 Vakıfbank'ın Rakibi Dinamo Moskova

    VakıfBank Kadın Voleybol Takımı, CEV Şampiyonlar Ligi D Grubu 4. hafta maçında yarın Rusya'nın Dinamo Moskova ekibiyle karşılaşacak.

  • 07.02.2018 09:58 Vakıfbank Grupta 4'te 4 İçin Sahne Alıyor Vakıfbank Grupta 4'te 4 İçin Sahne Alıyor

    CEV Şampiyonlar Ligi D Grubu dördüncü maçında VakıfBank Bayan Voleybol Takımı, yarın saat 19.00’daevinde Rus temsilcisi Dinamo Moskova ile karşılaşacak.

  • 05.02.2018 13:08 Voleybol: Avrupa Kupaları

    00 VakıfBank-Dinamo Moskova (VakıfBank Spor Sarayı)22

  • 01.02.2018 15:22 Süper Lig'de Ara Transfer Bilançosu Süper Lig'de Ara Transfer Bilançosu

    Takımların devre arası transferleriSpor Toto Süper Lig'deki takımların ara transfer döneminde kadroya dahil ettiği ve gönderdiği futbolcular şöyle: AntalyasporGelenler (3): Hakan Özmert (Medipol Başakşehir), Souleymane Doukara (Osmanlıspor), Milan Jevtovic (Kiralıktan döndü)Gidenler (5): Samuel Eto'o (Atiker Konyaspor), Samir Nasri (Karşılıklı fesih), Aydın Karabulut (Gençlerbirliği), Jeremy Menez (Club America), Sandro (Benevento Calcio)Aytemiz AlanyasporGelenler (5): Lucas Villafanez (Panathinaikos), Dyanfres Douglas (El-Ain), Francisco Wanderson (Dinamo Moskova), Filipe Augusto (Benfica-Kiralık), Barış Başdaş (Kardemir Karabükspor)Gidenler (5): Vagner Love (Beşiktaş), Yunus Çoban (İstanbulspor-Kiralık), Darko Lazic (Denizlispor-Kiralık), Alpay Koçaklı (Adanaspor), Yunus Emre Yaşar (Ankara Demirspor-Kiralık)Atiker KonyasporGelenler (6): Mustapha Yatabare (Kardemir Karabükspor), Adis Jahovic (Göztepe), Samuel Eto'o (Antalyaspor), Orkan Çınar (Beşiktaş-Kiralık) Emrullah Şalk (Grandmedical Manisaspor), Volkan Şen (Trabzonspor)Gidenler (5): Imoh Ezekiel (Sözleşmesi feshedildi), Partick Friday Eze (Denizlispor), Savaş Polat (Anadolu Selçukspor-Kiralık), Kadir Kaan Özdemir (Elazığspor-Kiralık), İsmail Güven (Şanlıurfaspor-Kiralık)BeşiktaşGelenler (3): Domagoj Vida (Dinamo Kiev), Vagner Love (Aytemiz Alanyaspor), Cyle Larin (Orlando City)Gidenler (3): Cenk Tosun (Everton), Matej Mitrovic (Club Brugge-Kiralık), Orkan Çınar (Atiker Konyaspor-Kiralık)BursasporGelenler (5): Moussa Sow (Shabab Al-Ahli Dubai), Gheorghe Grozav (Kardemir Karabükspor), Abdullahi Shehu (Anorthosis), Alper Ademoğlu (Schalke 04), John Bostock (Lens)Gidenler (6): Bilal Kısa (Teleset Mobilya Akhisarspor), İsmail Konuk Gazişehir Gaziantep), Ozan Can Kökçü (RKC Waalwijk), Kofi Amoako Atta (Akın Çorap Giresunspor-Kiralık), Furkan Özçal (Sözleşme fesih), Deniz Yılmaz (Gençlerbirliği)Demir Grup SivassporGelenler (3): Robinho (Atletico Mineiro), Paul Papp (Kardemir Karabükspor), Henri Saivet (Newcastle United)Gidenler (5): Ergin Keleş, Leandrinho (Leandro Barrios Rita Dos Martires), Cem Özdemir (Kardemir Karabükspor), Galip Güzel (Çaykur Rizespor), Elderson (Cercle Brugge)Evkur Yeni MalatyasporGelenler (5): Matheus Doria Macedo (Olympique Marsilya), Gilberto Olivera Souza Junior (Sao Paulo), Berk Yıldız (Elazığspor), Gökhan Akkan (Mersin İdmanyurdu), Mustafa Eskihellaç (Baysal İnşaat Düzyurtspor)Gidenler (7): Yalçın Ayhan (Osmanlıspor), Murat Akça (Elazığspor), Emre Selen (Van Büyükşehir Belediyespor), Turgut Doğan Şahin (Çaykur Rizespor), Batuhan Altıntaş (Akın Çorap Giresunspor), Furkan Yiğit (Bayrampaşa), Ferhat Canlı (Amed Sportif Faaliyetler)FenerbahçeGidenler (2): Robin van Persie (Feyenoord), Ahmethan Köse (Boluspor-Kiralık)GalatasarayGelenler (1): Yuto Nagatomo (Inter-Kiralık)Gidenler (3): Nigel de Jong (Mainz 05), Badou Ndiaye (Stoke City), Emrah Başsan (Vitoria Setubal)GençlerbirliğiGelenler (4): Aydın Karabulut (Antalyaspor), Deniz Yılmaz (Bursaspor), Stephane Sessegnon (Montpellier), Florentin Pogba (Saint-Etienne)Gidenler (2): Vedat Muric (Çaykur Rizespor), Orhan Şam (Serbest)GöztepeGelenler (4): Andre Poko (Kardemir Karabükspor), Wallace Reis da Silva (Gremio), Demba Ba (Shanghai Shenhua), Kerem Atakan Kesgin (Bucaspor)Gidenler (4) Prince Segbefia (Gazişehir Gaziantep), Emre Can Coşkun (Adanaspor-Kiralık), Mathieu Peybernes (Lorient), Adis Jahovic (Atiker Konyaspor)Kardemir KarabüksporGelenler (12): Ergin Keleş, Cem Özdemir, Leandrinho (Demir Grup Sivasspor), Herve Kage (Kortrijk), Adam Stahl (Norrby), Alican Karadağ (Kastamonuspor 1966), Yusuf Akbulut (Batman Petrolspor), Ahmet Karadayı (ASV Geel), Marius Silviu Alexe (Limassol), Murat Akın (Sakaryaspor), Anton Kravchenko (Olimpik Donetsk), Özgür Yılmaz (Akın Çorap Giresunspor)Gidenler (14): Ceyhun Gülselam (Osmanlıspor), Barış Başdaş (Aytemiz Alanyaspor), İlhan Depe (Kasımpaşa), Mustapha Yatabare (Atiker Konyaspor), Andre Biyogo Poko (Göztepe), Yevgen Seleznov (Teleset Mobilya Akhisarspor), Ahmet Şahin (Akın Çorap Giresunspor), Paul Papp (Demir Grup Sivasspor), Gheorhge Teodor Grozav (Bursaspor), Serdar Deliktaş (Gazişehir Gaziantep), Dany Nounkeu (Teleset Mobilya Akhisarspor), Gabriel Torje, Cristian Tanase ve Valerica Gaman (Sözleşme fesih)KasımpaşaGelenler (2): İlhan Depe (Kardemir Karabükspor), Mbaye Diagne (Tianjin Teda)Gidenler (3): Michael Rangel (Junior), Mert Kula (Menemen Belediyespor), Abdullah Durak (Çaykur Rizespor)KayserisporGelenler (2): Artem Kravets (Dinamo Kiev), William Douglas de Amorim (FCS Bükreş)Gidenler (2): Ali Ahamada (Sözleşme fesih), Geoffrey Bia (Teleset Mobilya Akhisarspor-Kiralık)Medipol BaşakşehirGelenler (2): Arda Turan (Barcelona-Kiralık), Riad Bajic (Udinese-Kiralık)Gidenler (2): Hakan Özmert (Antalyaspor), Mehmet Batdal (Osmanlıspor-Kiralık)OsmanlısporGelenler (4): Ceyhun Gülselam (Kardemir Karabükspor), Yalçın Ayhan (Evkur Yeni Malatyaspor), Lumanza Lembi Tortol (Stabaek), Mehmet Batdal (Medipol Başakşehir-Kiralık)Gidenler (5): Tugay Kacar (Gazişehir Gaziantep-Kiralık), Koray Altınay (Çaykur Rizespor), Hasan Kılıç (Denizlispor-Kiralık), Cheick Diabate (Benevento-Kiralık), Souleymane Doukara (Antalyaspor), Josue (Sözleşme fesih)Teleset Mobilya AkhisarsporGelenler (4): Bilal Kısa (Bursaspor), Dany Nounkeu, Yevgen Seleznov (Kardemir Karabükspor), Geoffrey Bia (Kayserispor-Kiralık)Gidenler (2): Ioan Hora (Elazığspor-Kiralık), Alperen Babacan (Denizlispor-Kiralık)TrabzonsporGelenler (1): Filip Novak (Midtjylland)Gidenler (3): Emmanuel Mas (Boca Juniors), Theo Bongonda (Sözleşme fesih)Volkan Şen (Atiker Konyaspor)

  • 01.02.2018 13:47 Grafikli - Ara Transferde Yıldızlar Geçidi

    Takımların devre arası transferleriSpor Toto Süper Lig'deki takımların ara transfer döneminde kadroya dahil ettiği ve gönderdiği futbolcular şöyle: AntalyasporGelenler (3): Hakan Özmert (Medipol Başakşehir), Souleymane Doukara (Osmanlıspor), Milan Jevtovic (Kiralıktan döndü)Gidenler (5): Samuel Eto'o (Atiker Konyaspor), Samir Nasri (Karşılıklı fesih), Aydın Karabulut (Gençlerbirliği), Jeremy Menez (Club America), Sandro (Benevento Calcio)Aytemiz AlanyasporGelenler (5): Lucas Villafanez (Panathinaikos), Dyanfres Douglas (El-Ain), Francisco Wanderson (Dinamo Moskova), Filipe Augusto (Benfica-Kiralık), Barış Başdaş (Kardemir Karabükspor)Gidenler (5): Vagner Love (Beşiktaş), Yunus Çoban (İstanbulspor-Kiralık), Darko Lazic (Denizlispor-Kiralık), Alpay Koçaklı (Adanaspor), Yunus Emre Yaşar (Ankara Demirspor-Kiralık)Atiker KonyasporGelenler (6): Mustapha Yatabare (Kardemir Karabükspor), Adis Jahovic (Göztepe), Samuel Eto'o (Antalyaspor), Orkan Çınar (Beşiktaş-Kiralık) Emrullah Şalk (Grandmedical Manisaspor), Volkan Şen (Trabzonspor)Gidenler (5): Imoh Ezekiel (Sözleşmesi feshedildi), Partick Friday Eze (Denizlispor), Savaş Polat (Anadolu Selçukspor-Kiralık), Kadir Kaan Özdemir (Elazığspor-Kiralık), İsmail Güven (Şanlıurfaspor-Kiralık)BeşiktaşGelenler (3): Domagoj Vida (Dinamo Kiev), Vagner Love (Aytemiz Alanyaspor), Cyle Larin (Orlando City)Gidenler (3): Cenk Tosun (Everton), Matej Mitrovic (Club Brugge-Kiralık), Orkan Çınar (Atiker Konyaspor-Kiralık)BursasporGelenler (5): Moussa Sow (Shabab Al-Ahli Dubai), Gheorghe Grozav (Kardemir Karabükspor), Abdullahi Shehu (Anorthosis), Alper Ademoğlu (Schalke 04), John Bostock (Lens)Gidenler (6): Bilal Kısa (Teleset Mobilya Akhisarspor), İsmail Konuk Gazişehir Gaziantep), Ozan Can Kökçü (RKC Waalwijk), Kofi Amoako Atta (Akın Çorap Giresunspor-Kiralık), Furkan Özçal (Sözleşme fesih), Deniz Yılmaz (Gençlerbirliği)Demir Grup SivassporGelenler (3): Robinho (Atletico Mineiro), Paul Papp (Kardemir Karabükspor), Henri Saivet (Newcastle United)Gidenler (5): Ergin Keleş, Leandrinho (Leandro Barrios Rita Dos Martires), Cem Özdemir (Kardemir Karabükspor), Galip Güzel (Çaykur Rizespor), Elderson (Cercle Brugge)Evkur Yeni MalatyasporGelenler (5): Matheus Doria Macedo (Olympique Marsilya), Gilberto Olivera Souza Junior (Sao Paulo), Berk Yıldız (Elazığspor), Gökhan Akkan (Mersin İdmanyurdu), Mustafa Eskihellaç (Baysal İnşaat Düzyurtspor)Gidenler (7): Yalçın Ayhan (Osmanlıspor), Murat Akça (Elazığspor), Emre Selen (Van Büyükşehir Belediyespor), Turgut Doğan Şahin (Çaykur Rizespor), Batuhan Altıntaş (Akın Çorap Giresunspor), Furkan Yiğit (Bayrampaşa), Ferhat Canlı (Amed Sportif Faaliyetler)FenerbahçeGidenler (2): Robin van Persie (Feyenoord), Ahmethan Köse (Boluspor-Kiralık)GalatasarayGelenler (1): Yuto Nagatomo (Inter-Kiralık)Gidenler (3): Nigel de Jong (Mainz 05), Badou Ndiaye (Stoke City), Emrah Başsan (Vitoria Setubal)GençlerbirliğiGelenler (4): Aydın Karabulut (Antalyaspor), Deniz Yılmaz (Bursaspor), Stephane Sessegnon (Montpellier), Florentin Pogba (Saint-Etienne)Gidenler (2): Vedat Muric (Çaykur Rizespor), Orhan Şam (Serbest)GöztepeGelenler (4): Andre Poko (Kardemir Karabükspor), Wallace Reis da Silva (Gremio), Demba Ba (Shanghai Shenhua), Kerem Atakan Kesgin (Bucaspor)Gidenler (4) Prince Segbefia (Gazişehir Gaziantep), Emre Can Coşkun (Adanaspor-Kiralık), Mathieu Peybernes (Lorient), Adis Jahovic (Atiker Konyaspor)Kardemir KarabüksporGelenler (12): Ergin Keleş, Cem Özdemir, Leandrinho (Demir Grup Sivasspor), Herve Kage (Kortrijk), Adam Stahl (Norrby), Alican Karadağ (Kastamonuspor 1966), Yusuf Akbulut (Batman Petrolspor), Ahmet Karadayı (ASV Geel), Marius Silviu Alexe (Limassol), Murat Akın (Sakaryaspor), Anton Kravchenko (Olimpik Donetsk), Özgür Yılmaz (Akın Çorap Giresunspor)Gidenler (14): Ceyhun Gülselam (Osmanlıspor), Barış Başdaş (Aytemiz Alanyaspor), İlhan Depe (Kasımpaşa), Mustapha Yatabare (Atiker Konyaspor), Andre Biyogo Poko (Göztepe), Yevgen Seleznov (Teleset Mobilya Akhisarspor), Ahmet Şahin (Akın Çorap Giresunspor), Paul Papp (Demir Grup Sivasspor), Gheorhge Teodor Grozav (Bursaspor), Serdar Deliktaş (Gazişehir Gaziantep), Dany Nounkeu (Teleset Mobilya Akhisarspor), Gabriel Torje, Cristian Tanase ve Valerica Gaman (Sözleşme fesih)KasımpaşaGelenler (2): İlhan Depe (Kardemir Karabükspor), Mbaye Diagne (Tianjin Teda)Gidenler (3): Michael Rangel (Junior), Mert Kula (Menemen Belediyespor), Abdullah Durak (Çaykur Rizespor)KayserisporGelenler (2): Artem Kravets (Dinamo Kiev), William Douglas de Amorim (FCS Bükreş)Gidenler (2): Ali Ahamada (Sözleşme fesih), Geoffrey Bia (Teleset Mobilya Akhisarspor-Kiralık)Medipol BaşakşehirGelenler (2): Arda Turan (Barcelona-Kiralık), Riad Bajic (Udinese-Kiralık)Gidenler (2): Hakan Özmert (Antalyaspor), Mehmet Batdal (Osmanlıspor-Kiralık)OsmanlısporGelenler (4): Ceyhun Gülselam (Kardemir Karabükspor), Yalçın Ayhan (Evkur Yeni Malatyaspor), Lumanza Lembi Tortol (Stabaek), Mehmet Batdal (Medipol Başakşehir-Kiralık)Gidenler (5): Tugay Kacar (Gazişehir Gaziantep-Kiralık), Koray Altınay (Çaykur Rizespor), Hasan Kılıç (Denizlispor-Kiralık), Cheick Diabate (Benevento-Kiralık), Souleymane Doukara (Antalyaspor), Josue (Sözleşme fesih)Teleset Mobilya AkhisarsporGelenler (4): Bilal Kısa (Bursaspor), Dany Nounkeu, Yevgen Seleznov (Kardemir Karabükspor), Geoffrey Bia (Kayserispor-Kiralık)Gidenler (2): Ioan Hora (Elazığspor-Kiralık), Alperen Babacan (Denizlispor-Kiralık)TrabzonsporGelenler (1): Filip Novak (Midtjylland)Gidenler (3): Emmanuel Mas (Boca Juniors), Theo Bongonda (Sözleşme fesih)Volkan Şen (Atiker Konyaspor)

  • 01.02.2018 11:31 Süper Lig'de Takımlar 63 Transfer Yaptı Süper Lig'de Takımlar 63 Transfer Yaptı

    Douglas (Al Ain), Wanderson (Dinamo Moskova)Gidenler: Darko Lazic (Karabükspor), Vagner Love (Beşiktaş), Y

  • 01.02.2018 11:20 Süper Lig'de Takımlar 63 Transfer Yaptı Süper Lig'de Takımlar 63 Transfer Yaptı

    Douglas (Al Ain), Wanderson (Dinamo Moskova)Gidenler: Darko Lazic (Karabükspor), Vagner Love (Beşiktaş), Y

  • 01.02.2018 09:35 Ara Transferde Gelenler-gidenler Ara Transferde Gelenler-gidenler

    PodgoricaGENÇLERBİRLİĞİ-Gelenler-Deniz Yılmaz - BursasporAydın Karabulut - AntalyasporFlorentin Pogba - Saint EtienneStephane Sessegnon - Montpellier-Gidenler-Orhan Şam - ElazığsporÖmer Akyörük - BerlinerVedat Muriqi - Çaykur RizesporToko Rantie - ?KASIMPAŞA-Gelenler-Mbaye Diagne - TJ Tedaİlhan Depe - Kardemir Karabükspor-Gidenler-Abdullah Durak - Çaykur RizesporMert Kula - Menemen BelediyesporATİKER KONYASPOR-Gelenler-Adis Jahovic - GöztepeSamuel Eto'o - AntalyasporMustapha Yatabare - Kardemir KarabüksporVolkan Şen - TrabzonsporOrkan Çınar - Beşiktaş (Kiralık)-Gidenler-Imoh Ezekiel - ?İsmail Güven - Şanlıurfaspor (Kiralık)Abdulaziz Demircan - DalkurdHalil İbrahim Peksen - Elazığspor (Kiralık)Patrick Friday Eze - Denizlispor (Kiralık)Cam Demir Aktav - Tuzlaspor (Kiralık)Abdülkerim Bardakçı - Akın Çorap Giresunspor (Kiralık)KARDEMİR KARABÜKSPOR-Gelenler-Murat Akın - SakaryasporCem Özdemir - Demir Grup Sivasspor (Kiralık)Alican Karadağ - Kastamonu 1966Ergin Keleş - Demir Grup SivassporYusuf Akbulut - Batman PetrolsporFurkan Kaçar - Sultanbeyli BelediyeÖzgür Yılmaz - Akın Çorap GiresunsporHerve Kage - KV Kortjik (Kiralık)Leandrinho - Demir Grup SivassporAnton Khravchenko - Olimpik DonetskAdam Stahl - NorrbyMarius Alexe - Aris LimasolAhmet Karadayı - ASV Geel-Gidenler-Andre Poko - GöztepeCeyhun Gülselam - OsmanlısporChristian Tanase - FCS BükreşBarış Başdaş - Aytemiz AlanyasporMustapha Yatabare - Atiker KonyasporYolcu Mansız - Ankara Demirspor (Kiralık)Evgen Seleznyov - Teleset Mobilya AkhisarsporAhmet Şahin - Akın Çorap Giresunsporİlhan Depe - KasımpaşaGheorghe Grozav - BursasporValerica Gaman - FCS BükreşPaul Papp - Demir Grup SivassporDany Nounkeu - Teleset Mobilya AkhisarsporSerdar Deliktaş - Gazişehir GaziantepAYTEMİZ ALANYASPOR-Gelenler-Lucas Villafanez - PanathinaikosBarış Başdaş - Kardemir KarabüksporFilipe Augusto - Benfica (Kiralık)Wanderson - Dinamo MoskovaDouglas - Al-Ain FC-Gidenler-Vagner Love - BeşiktaşBerat Şahiner - Kırıkhanspor (Kiralık)Yunus Emre Yaşar - Ankara Demir (Kiralık)Alpay Koçaklı - AdanasporYusuf Çoban - İstanbulspor (Kiralık)Darko Lazic - Denizlispor (Kiralık)OSMANLISPOR-GelenlerCeyhun Gülselam - OsmanlısporYalçın Ayhan - Evkur Yeni MalatyasporTortol Lumanza Lembi - StabaekMehmet Batdal - Medipol Başakşehir-Gidenler-Cheik Diabate - Benevento (Kiralık)Cenk Kaplan - Sakaryaspor (Kiralık)Tugay Kaçar - Gazişehir Gaziantep (Kiralık)Hasan Kılıç - Denizlispor (Kiralık)Souleymane Doukara - AntalyasporKoray Altınay - Çaykur RizesporJosue - ?KAYSERİSPOR-Gelenler-William de Amorim - FCS BükreşArtem Kravets - Dinamo Kiev-Gidenler-Ömer Kandemir - Adana Demirspor (Kiralık)Canberk Aydın - Denizlispor (Kiralık)Ali Ahamada - ?Landry N'Guemo - ?Miladin Stevanovic - ?BURSASPOR-Gelenler-Abdullahi Shehu - AnorthosisMoussa Sow - Al-Ahli (Kiralık)Gheorghe Grozav - Kardemir KarabüksporAlper Ademoğlu - Schalke 04 IIJohn Bostock - Lens-Gidenler-Bilal Kısa - Teleset Mobilya AkhisarsporKofi Amoako Atta - Akın Çorap Giresunspor (Kiralık)Deniz Yılmaz - Gençlerbirliğiİsmail Can Çavuşluk - Tire 1922 (Kiralık)İsmail Konuk - Gazişehir GaziantepOzan Kökçü - Waalwijk (Kiralık)Furkan Özçal - ?DEMİR GRUP SİVASSPOR-Gelenler-Robinho - Atletico MGHenri Saivet - NewcastlePaul Papp - Kardemir Karabükspor-Gidenler-Cem Özdemir - Kardemir Karabükspor (Kiralık)Jeronimo Barrales - GimnasiaErgin Keleş - Kardemir KarabüksporGalip Güzel - Çaykur RizesporLeandrinho - Kardemir KarabüksporEVKUR YENİ MALATYASPOR-Gelenler-Gilberto - Sao PauloMustafa Eskihellac - Düzyurtİsmail Öztürk - Çanakkale DardanelsporBerk Yılmaz - ElazığsporGökhan Akkan - Mersin İdmanyurduDoria - Marsilya (Kiralık)-Gidenler-Ferhat Canlı - Amed Sportif (Kiralık)Yalçın Ayhan - OsmanlısporMurat Akça - Elazığspor (Kiralık)Turgut Doğan Şahin - Çaykur RizesporGÖZTEPE-Gelenler-Andre Poko - Kardemir KarabüksporDemba Ba- Shangai ShenhuaKerem Atakan Kesgin - Bucasporİbrahim Çağrı Oğuz - Altınordu (Kiralık)Wallace Reis - Gremio-Gidenler-Adis Jahovic - Atiker KonyasporPrice Segbefia - Gazişahir GaziantepEmre Can Coşkun - Adanaspor (Kiralık)

  • 01.02.2018 09:15 Türkiye 2017-2018 Sezonu Ara Transfer Dönemi Sona Erdi

    PodgoricaGENÇLERBİRLİĞİ-Gelenler-Deniz Yılmaz - BursasporAydın Karabulut - AntalyasporFlorentin Pogba - Saint EtienneStephane Sessegnon - Montpellier-Gidenler-Orhan Şam - ElazığsporÖmer Akyörük - BerlinerVedat Muriqi - Çaykur RizesporToko Rantie - ?KASIMPAŞA-Gelenler-Mbaye Diagne - TJ Tedaİlhan Depe - Kardemir Karabükspor-Gidenler-Abdullah Durak - Çaykur RizesporMert Kula - Menemen BelediyesporATİKER KONYASPOR-Gelenler-Adis Jahovic - GöztepeSamuel Eto'o - AntalyasporMustapha Yatabare - Kardemir KarabüksporVolkan Şen - TrabzonsporOrkan Çınar - Beşiktaş (Kiralık)-Gidenler-Imoh Ezekiel - ?İsmail Güven - Şanlıurfaspor (Kiralık)Abdulaziz Demircan - DalkurdHalil İbrahim Peksen - Elazığspor (Kiralık)Patrick Friday Eze - Denizlispor (Kiralık)Cam Demir Aktav - Tuzlaspor (Kiralık)Abdülkerim Bardakçı - Akın Çorap Giresunspor (Kiralık)KARDEMİR KARABÜKSPOR-Gelenler-Murat Akın - SakaryasporCem Özdemir - Demir Grup Sivasspor (Kiralık)Alican Karadağ - Kastamonu 1966Ergin Keleş - Demir Grup SivassporYusuf Akbulut - Batman PetrolsporFurkan Kaçar - Sultanbeyli BelediyeÖzgür Yılmaz - Akın Çorap GiresunsporHerve Kage - KV Kortjik (Kiralık)Leandrinho - Demir Grup SivassporAnton Khravchenko - Olimpik DonetskAdam Stahl - NorrbyMarius Alexe - Aris LimasolAhmet Karadayı - ASV Geel-Gidenler-Andre Poko - GöztepeCeyhun Gülselam - OsmanlısporChristian Tanase - FCS BükreşBarış Başdaş - Aytemiz AlanyasporMustapha Yatabare - Atiker KonyasporYolcu Mansız - Ankara Demirspor (Kiralık)Evgen Seleznyov - Teleset Mobilya AkhisarsporAhmet Şahin - Akın Çorap Giresunsporİlhan Depe - KasımpaşaGheorghe Grozav - BursasporValerica Gaman - FCS BükreşPaul Papp - Demir Grup SivassporDany Nounkeu - Teleset Mobilya AkhisarsporSerdar Deliktaş - Gazişehir GaziantepAYTEMİZ ALANYASPOR-Gelenler-Lucas Villafanez - PanathinaikosBarış Başdaş - Kardemir KarabüksporFilipe Augusto - Benfica (Kiralık)Wanderson - Dinamo MoskovaDouglas - Al-Ain FC-Gidenler-Vagner Love - BeşiktaşBerat Şahiner - Kırıkhanspor (Kiralık)Yunus Emre Yaşar - Ankara Demir (Kiralık)Alpay Koçaklı - AdanasporYusuf Çoban - İstanbulspor (Kiralık)Darko Lazic - Denizlispor (Kiralık)OSMANLISPOR-GelenlerCeyhun Gülselam - OsmanlısporYalçın Ayhan - Evkur Yeni MalatyasporTortol Lumanza Lembi - StabaekMehmet Batdal - Medipol Başakşehir-Gidenler-Cheik Diabate - Benevento (Kiralık)Cenk Kaplan - Sakaryaspor (Kiralık)Tugay Kaçar - Gazişehir Gaziantep (Kiralık)Hasan Kılıç - Denizlispor (Kiralık)Souleymane Doukara - AntalyasporKoray Altınay - Çaykur RizesporJosue - ?KAYSERİSPOR-Gelenler-William de Amorim - FCS BükreşArtem Kravets - Dinamo Kiev-Gidenler-Ömer Kandemir - Adana Demirspor (Kiralık)Canberk Aydın - Denizlispor (Kiralık)Ali Ahamada - ?Landry N'Guemo - ?Miladin Stevanovic - ?BURSASPOR-Gelenler-Abdullahi Shehu - AnorthosisMoussa Sow - Al-Ahli (Kiralık)Gheorghe Grozav - Kardemir KarabüksporAlper Ademoğlu - Schalke 04 IIJohn Bostock - Lens-Gidenler-Bilal Kısa - Teleset Mobilya AkhisarsporKofi Amoako Atta - Akın Çorap Giresunspor (Kiralık)Deniz Yılmaz - Gençlerbirliğiİsmail Can Çavuşluk - Tire 1922 (Kiralık)İsmail Konuk - Gazişehir GaziantepOzan Kökçü - Waalwijk (Kiralık)Furkan Özçal - ?DEMİR GRUP SİVASSPOR-Gelenler-Robinho - Atletico MGHenri Saivet - NewcastlePaul Papp - Kardemir Karabükspor-Gidenler-Cem Özdemir - Kardemir Karabükspor (Kiralık)Jeronimo Barrales - GimnasiaErgin Keleş - Kardemir KarabüksporGalip Güzel - Çaykur RizesporLeandrinho - Kardemir KarabüksporEVKUR YENİ MALATYASPOR-Gelenler-Gilberto - Sao PauloMustafa Eskihellac - Düzyurtİsmail Öztürk - Çanakkale DardanelsporBerk Yılmaz - ElazığsporGökhan Akkan - Mersin İdmanyurduDoria - Marsilya (Kiralık)-Gidenler-Ferhat Canlı - Amed Sportif (Kiralık)Yalçın Ayhan - OsmanlısporMurat Akça - Elazığspor (Kiralık)Turgut Doğan Şahin - Çaykur RizesporGÖZTEPE-Gelenler-Andre Poko - Kardemir KarabüksporDemba Ba- Shangai ShenhuaKerem Atakan Kesgin - Bucasporİbrahim Çağrı Oğuz - Altınordu (Kiralık)Wallace Reis - Gremio-Gidenler-Adis Jahovic - Atiker KonyasporPrice Segbefia - Gazişahir GaziantepEmre Can Coşkun - Adanaspor (Kiralık) - İstanbul

  • 24.01.2018 22:11 Vakıfbank, Rusya'da Kazandı Vakıfbank, Rusya'da Kazandı

    VakıfBank Bayan Voleybol Takımı, CEV Şampiyonlar Ligi D Grubu maçında deplasmanda Rusya'nın Dinamo Moskova takımını 25-20, 25-22 ve 25-18'lik setlerle 3-0 yendi.

  • 24.01.2018 22:07 Vakıfbank, Rusya'da Kazandı Vakıfbank, Rusya'da Kazandı

    VakıfBank Bayan Voleybol Takımı, CEV Şampiyonlar Ligi D Grubu maçında deplasmanda Rusya’nın Dinamo Moskova takımını 25-20, 25-22 ve 25-18’lik setlerle 3-0 yendi.

  • 24.01.2018 21:33 Voleybol: Kadınlar Cev Şampiyonlar Ligi

    VakıfBank Kadın Voleybol Takımı, CEV Şampiyonlar Ligi D Grubu üçüncü hafta maçında deplasmanda Rusya temsilcisi Dinamo Moskova'yı 3-0 yendi.

  • 24.01.2018 09:01 Gündem / 24 Ocak 2018

    maçında VakıfBank, Rusya'nın Dinamo Moskova takımına konuk olacak

  • 24.01.2018 00:01 Gündem Özeti / 24 Ocak 2018

    maçında VakıfBank, Rusya'nın Dinamo Moskova takımına konuk olacak

  • 23.01.2018 09:49 Vakıfbank Rusya Deplasmanında

    VakıfBank Kadın Voleybol Takımı, CEV Şampiyonlar Ligi D Grubu 3. hafta maçında yarın deplasmanda Rusya temsilcisi Dinamo Moskova ile karşılaşacak.

  • 22.01.2018 11:43 Voleybol: Avrupa Kupaları

    00 Dinamo Moskova-VakıfBank (Moskova-Rusya)TSİ 22

  • 09.01.2018 22:18 Dinamo Moskova: 1 - Galatasaray: 3

    İSTANBUL,(OHA) - 2018 CEV Şampiyonlar Ligi'nde mücadale eden Galatasaray Bayan Voleybol Takımı, D Grubu ikinci maçında Rusya ekibi Dinamo Moskova ile deplasmanda karşılaştı.

  • 09.01.2018 22:06 Voleybol: Kadınlar Cev Şampiyonlar Ligi

    Galatasaray Kadın Voleybol Takımı, CEV Şampiyonlar Ligi D Grubu ikinci hafta maçında deplasmanda Rusya temsilcisi Dinamo Moskova'yı 3-1 yendi.

  • 09.01.2018 10:51 Vakıfbank, Grot Budowlani'yi Ağırlayacak

    sırada bulunurken, evinde Dinamo Moskova'ya 3-0 mağlup olan Grot Budowlani ise son sırada yer alıyor

  • 09.01.2018 09:24 9 Ocak Salı Spor Gündemi

    Raund-19: 00 Dinamo Moskova - Galatasaray

  • 09.01.2018 09:04 Gündem / 9 Ocak 2018

    00)5- Voleybol Kadınlar CEV Şampiyonlar Ligi D Grubu'nda Galatasaray, deplasmanda Rusya'nın Dinamo Moskova takımıyla karşılaşacak

  • 09.01.2018 00:01 Gündem Özeti / 9 Ocak 2018

    00)5- Voleybol Kadınlar CEV Şampiyonlar Ligi D Grubu'nda Galatasaray, deplasmanda Rusya'nın Dinamo Moskova takımıyla karşılaşacak

  • 08.01.2018 10:30 Galatasaray Kadın Voleybol Takımı, Rusya Deplasmanında

    Galatasaray Kadın Voleybol Takım, CEV Şampiyonlar Ligi D Grubu ikinci hafta maçında yarın Rusya'nın Dinamo Moskova takımına konuk olacak.

  • 20.12.2017 10:54 Sporda 2017 Böyle Geçti (4)

    kez müzesine götürürken, Dinamo Moskova'yı 3-1 yenen Eczacıbaşı VitrA da Avrupa üçüncüsü oldu

  • 15.12.2017 23:04 Fenerbahçe'nin Portekizli Savunmacısı Neto: "Fenerbahçe Büyük Bir Aile"

    Evimizde Dinamo Moskova'ya karşı kötü bir mağlubiyet aldık

  • 28.11.2017 17:57 2018 Dünya Kupası'na Özel Lev Yaşin Afişi 2018 Dünya Kupası'na Özel Lev Yaşin Afişi

    Kulüp kariyerinde sadece Dinamo Moskova forması giyen Yaşin, kale çizgisinin etrafından çıkmaya cesaret edemeyen diğer file bekçilerinin aksine yaptığı yerinde çıkışlarla döneminin kalecilik anlayışını değiştirdi

  • 28.11.2017 17:06 Yaşinli Dünya Kupası Afişi

    Kulüp kariyerinde sadece Dinamo Moskova forması giyen Yaşin, kale çizgisinin etrafından çıkmaya cesaret edemeyen diğer file bekçilerinin aksine yaptığı yerinde çıkışlarla döneminin kalecilik anlayışını değiştirdi

  • 26.11.2017 10:55 Efsaneye Şok! 'Son Maçımız Olabilir' Efsaneye Şok! 'Son Maçımız Olabilir'

    takımdır   *Türkiye'de ilk uluslararasi futbol maçı naklen yayınını Eskişehirspor-Dinamo Moskova maçından yapılmıştır

  • 23.11.2017 09:10 Trabzonspor, Galatasaray'dan Ayrılan Izet Hajrovic'in Peşine Düştü Trabzonspor, Galatasaray'dan Ayrılan Izet Hajrovic'in Peşine Düştü

    TRABZONSPOR İSTİYOR İspanyol basınında yer alan iddiaya göre, Hajrovic'le ilgilenen takımların, İspanya'dan Deportivo La Coruna, Rusya'dan Dinamo Moskova, İtalya'dan Genoa ve hatta Türkiye'den Trabzonspor olduğu öne sürüldü

  • 18.11.2017 13:42 Giovanni Guidetti Yılın Başantrenörü Seçildi Giovanni Guidetti Yılın Başantrenörü Seçildi

    Buna göre sarı-siyahlılar D Grubu'nda Dinamo Moskova, Galatasaray ve Grot Budowlani Lodz'la mücadele edecek

  • 17.11.2017 20:32 Cev Şampiyonlar Ligi'nde Kuralar Çekildi

    Organizasyonda gruplar şöyle oluştu: Kadınlar: A Grubu: Volero (İsviçre), ASPTT (Fransa), CSM Volei Alba (Romanya), Developres SkyRes (Polonya) B Grubu: Fenerbahçe, Imoco Volley (İtalya) Igor Gorgonzola (İtalya), Agel (Çekya)C Grubu: Chemik (Polonya), Dinamo Kazan (Rusya), Vizura (Sırbistan), Maritza (Bulgaristan) D Grubu: VakıfBank, Galatasaray, Dinamo Moskova (Rusya), Grot Budowlani (Polonya)Erkekler: A Grubu: Fenerbahçe, Sir Colussi Sicoma (İtalya), Cucine Lube (İtalya), Knack (Belçika)B Grubu: Halkbank, PAOK (Yunanistan), VfB (Almanya), Ford Store Levoranta (Finlandiya) C Grubu: 52 Haute Marne (Fransa), Dinamo Moskova (Rusya), PGE Skra (Polonya), Lokomotiv Novosibirsk (Rusya) D Grubu: Zenit Kazan (Rusya), Recycling Volleys (Almanya), Spacer's (Fransa), Wegiel (Polonya) E Grubu: Arkas Spor, Zaksa (Polonya), Diatec (İtalya), Noliko (Belçika)Grup karşılaşmaları erkeklerde 5 Aralık'ta, kadınlarda ise 12 Aralık'ta başlayacak

  • 17.11.2017 19:59 Cev Şampiyonlar Ligi'nde Temsilcilerimizin Eşleşmeleri Belli Oldu

    Kuraya 1'inci torbadan katılan Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı, B Grubu'nda İtalya ekipleri Imoco Volley Conegliano, Igor Gorgonzola Novara ve Rusya temsilcisi Dinamo Moskova ile eşleşti

  • 17.11.2017 19:56 Cev Şampiyonlar Ligi'nde Kuralar Çekildi

    Organizasyonda gruplar şöyle oluştu: Kadınlar: A Grubu: Volero (İsviçre), ASPTT (Fransa), CSM Volei Alba (Romanya), Developres SkyRes (Polonya)B Grubu: Fenerbahçe, Imoco Volley (İtalya) Igor Gorgonzola (İtalya), Agel (Çekya)C Grubu: Chemik (Polonya), Dinamo Kazan (Rusya), Vizura (Sırbistan), Maritza (Bulgaristan)D Grubu: VakıfBank, Galatasaray, Dinamo Moskova (Rusya), Grot Budowlani (Polonya)Erkekler: A Grubu: Fenerbahçe, Sir Colussi Sicoma (İtalya), Cucine Lube (İtalya), Knack (Belçika)B Grubu: Halkbank, PAOK (Yunanistan), VfB (Almanya), Ford Store Levoranta (Finlandiya)C Grubu: 52 Haute Marne (Fransa), Dinamo Moskova (Rusya), PGE Skra (Polonya), Lokomotiv Novosibirsk (Rusya)D Grubu: Zenit Kazan (Rusya), Recycling Volleys (Almanya), Spacer's (Fransa), Wegiel (Polonya) E Grubu: Arkas Spor, Zaksa (Polonya), Diatec (İtalya), Noliko (Belçika)Grup karşılaşmaları erkeklerde 5 Aralık'ta, kadınlarda ise 12 Aralık'ta başlayacak