Son dakika Doğa Organik Gıda ve Tarım Ürünleri haberleri, Doğa Organik Gıda ve Tarım Ürünleri son dakika, son dakika Doğa Organik Gıda ve Tarım Ürünleri

Son Dakika Doğa Organik Gıda Ve Tarım Ürünleri Haberleri

Son dakika Doğa Organik Gıda Ve Tarım Ürünleri haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son doğa organik gıda ve tarım ürünleri haberleri anında burada.

 • 12.03.2016 10:06 Ekonominin Devleri İflasın Eşiğinde Ekonominin Devleri İflasın Eşiğinde

  Ekonomideki darboğaz Türkiye'nin önemli şirketlerini zor duruma düşürdü. Ülkenin her tarafından, birçok sektörden iflas erteleme isteyen şirketlerin sayısı artıyor.

 • 08.01.2016 14:41 Türkiye'nin Büyük Şirketleri İflas Etmemek İçin Devletten Yardım İstedi Türkiye'nin Büyük Şirketleri İflas Etmemek İçin Devletten Yardım İstedi

  İflas erteleme isteyen firmalarda artış yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde, tekstilden, inşaata, gıdadan, demir çeliğe bir dizi sektörden firma iflas erteleme istedi.

 • 07.12.2015 17:30 Türkiye'nin Çevreci Tesisleri Ödüllendirildi

  ursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Recep Altepe'nin başkanı olduğu SKB tarafından ülke genelinde bu yıl ikincisi düzenlenen 'Çevreci Tesis Ödül Töreni', İstanbul'da gerçekleştirildi.

 • 07.12.2015 13:51 Türkiye'nin Çevreci Tesisleri Ödüllendirildi Türkiye'nin Çevreci Tesisleri Ödüllendirildi

  Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Recep Altepe’nin başkanı olduğu Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği (SKB) tarafından ülke genelinde bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Çevreci Tesis Ödül Töreni’ İstanbul’da gerçekleştirildi.

 • 07.12.2015 13:04 Başkan Altepe, Zehir Saçan Tesisler İçin Bakanlıktan Yetki İstedi

  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Sağlıklı Kentler Birliği Başkanı Recep Altepe, çevreyi zehirleyen sanayi kuruluşları konusunda yerel yönetimler olarak Bakanlıktan yetki istediklerini belirterek, "İstiyoruz ki, kurallara uymayan bacalar dursun, üzerine gidilsin.