Seçim kampanyası için yaptığı twerk dansı tepki çekti! ABD'li senatör topun ağzında - Son Dakika

Seçim kampanyası için yaptığı twerk dansı tepki çekti! ABD'li senatör topun ağzında

07.07.2022 11:34

ABD'nin Rhode Adası Eyaleti Senatörü Tiarra Mack, kum üzerinde yaptığı ters "twerk" dansı ile gündem oldu. Mack'in sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı video kısa süre içerisinde gündem olurken eleştiri oklarının da hedefi oldu. Mack ise kendisine gelen eleştirileri "Siyahi ve LGBT'li olduğum için beni hedef alıyorlar." şeklinde cevapladı.

Amerika Birleşik Devletleri'nin Rhode Adası Senatörü, Tiarra Mack'in sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı video kısa sürede viral oldu. Videoda Mack'in seçim kampanyası için kumda kafa üstü "twerk" dansı yaptığı anlar yer aldı.

GÖRÜNTÜLER TEPKİ ÇEKTİ

Senatör Mack'in videosu ABD'li kullanıcılar tarafından büyük tepki topladı. Siyasetin ciddi bir alan olduğunu vurgulayan birçok kullanıcı sosyal medyada Mack'i sert bir dille eleştirdi. Öte yandan Mack kendisini "Siyahi ve LGBT'li olduğum için beni hedef alıyorlar." sözleri ile savundu.

YORUMLAR
500
Dünyaca ünlü markaların taklit çantaları pazarda 5 bin 300 liraya kadar alıcı buluyor Dünyaca ünlü markaların taklit çantaları pazarda 5 bin 300 liraya kadar alıcı buluyor Oyuncu Ceyhun Fersoy, Rasim Öztekin ve Kemal Kuruçay'ın son anlarını anlattı Oyuncu Ceyhun Fersoy, Rasim Öztekin ve Kemal Kuruçay'ın son anlarını anlattı Suriye'de Türk bayrağının yakılması girişimine Bahçeli'den zehir zemberek sözler: Soysuzlar ihanetlerinin sonuçlarına en ağır biçimde katlanacaklar Suriye'de Türk bayrağının yakılması girişimine Bahçeli'den zehir zemberek sözler: Soysuzlar ihanetlerinin sonuçlarına en ağır biçimde katlanacaklar

Son Dakika Dünya Seçim kampanyası için yaptığı twerk dansı tepki çekti! ABD'li senatör topun ağzında - Son Dakika


Advertisement