Dünya bu skandal görüntüleri konuşuyor! Ölen adamın üzerinde tangasıyla twerk yaptı - Son Dakika

Dünya bu skandal görüntüleri konuşuyor! Ölen adamın üzerinde tangasıyla twerk yaptı

25.05.2022 15:21

Henüz nerede çekildiği belli olmayan bir görüntü dünya genelinde skandal yarattı. Genç kadın, tangasıyla ölen adamın üzerinde twerk yaptı. Etrafındakiler ise bu anları anbean izledi.

Sosyal medyada yayılan bir video, kısa süre içerisinde dünya genelinde büyük yankı uyandırdı. Bir cenaze töreninde kaydedilen videoda, genç bir kadının üzerindeki tanga ile ölünün üzerinde twerk yaptığı görüldü.

BİNLERCE PAYLAŞIM ALDI

Kadının dans ettiği anlar kısa sürede binlerce görüntülenme ve paylaşım aldı. Videoda kadının, etrafındaki insanlara aldırmadan ölünün üzerinde dans ettiği görülüyor.

"ÖLÜYE SAYGISIZLIK"

Kadının, ölünün üzerine yaklaşarak kasıklarını adamın yüzüne sürdüğü görülüyor. Bu anlar 'ölüye saygısızlık' olduğu gerekçesiyle büyük tepki aldı.

YORUMLAR
500
Şüpheli cinayet! Adam, sokağa atılmış koltukta oturur halde ölü bulundu Şüpheli cinayet! Adam, sokağa atılmış koltukta oturur halde ölü bulundu Hayatını kaybeden Mahmut Ustaosmanoğlu'nun Cübbeli Ahmet Hoca'ya vasiyeti: Benim yakınımda kendine bir mezar al Hayatını kaybeden Mahmut Ustaosmanoğlu'nun Cübbeli Ahmet Hoca'ya vasiyeti: Benim yakınımda kendine bir mezar al Amerikan Futbolu'nun ünlü oyuncusu Jaylon Ferguson hayatını kaybetti! Polis departmanı genç oyuncunun vefatını 'şüpheli ölüm' olarak sınıflandırdı Amerikan Futbolu'nun ünlü oyuncusu Jaylon Ferguson hayatını kaybetti! Polis departmanı genç oyuncunun vefatını 'şüpheli ölüm' olarak sınıflandırdı

Son Dakika Dünya Dünya bu skandal görüntüleri konuşuyor! Ölen adamın üzerinde tangasıyla twerk yaptı - Son Dakika


Advertisement