Hindistan'da halkın 5G kulesini yaktığı iddiası - Son Dakika

Hindistan'da halkın 5G kulesini yaktığı iddiası

23.10.2021 10:56

Alevler içerisinde kalan bir GSM kulesinin videosu, Hindistan'da ayaklanan halkın, 5G kulesini yaktığı iddiasıyla sosyal medyada hızla yayıldı. Görüntülerin 2018 yılında yapılan bir habere ait olduğu tespit etildi. The Economic Times'a göre de Hindistan'da henüz hiç 5G kulesi bulunmuyor.

Hindistan'da pandemi nedeniyle ayaklanan halkın 5G kulesini yaktığı iddia edilen görüntüler, sosyal medyada hızla yayıldı. Birçok kullanıcı bu videoyu paylaşarak eylemlere destek verdi.

Hindistan'da halkın 5G kulesini yaktığı iddiası

VİDEO 2018 YILINA AİT ÇIKTI

Ancak söz konusu video 2018 yılına ait çıktı. Viral olan görüntülerin YouTube haber kanalı HindiXpress tarafından yüklendiği, olayın da Ambala'nın Barara semtinde meydana geldiği tespit edildi.

Hindistan'da halkın 5G kulesini yaktığı iddiası

HİNDİSTAN'DA 5G KULESİ YOK

The Economic Times'a göre, Hindistan'ın özel telekom hizmetleri sağlayıcılarını temsil eden bir endüstri birliği olan Hindistan Hücresel Operatörler Birliği (COAI), geçen hafta ülkede şu anda 5G denemesi yapılmadığını ve henüz 5G kulesi kurulmadığını açıkladı.

Hindistan'da halkın 5G kulesini yaktığı iddiası
HindiXpress YouTube haber kanalı
Hindistan'da halkın 5G kulesini yaktığı iddiası

Son Dakika Dünya Hindistan'da halkın 5G kulesini yaktığı iddiası - Son Dakika Dünya


YORUMLAR
500

Son Dakika

Elon Musk: İnsanlar daha fazla çocuk yapmazsa medeniyet çökecek 09:03 Elon Musk: İnsanlar daha fazla çocuk yapmazsa medeniyet çökecek
Dünya Eşitsizlik Raporu: En zengin yüzde 10 tüm gelirin yüzde 54.5'ini alıyor 08:49 Dünya Eşitsizlik Raporu: En zengin yüzde 10 tüm gelirin yüzde 54.5'ini alıyor Plajda cinsel ilişkiye giren çift gözaltına alındı 18:01 Plajda cinsel ilişkiye giren çift gözaltına alındı 15 balta darbesiyle eşini öldüren kadın,mahkemede polisleri suçladı 16:44 15 balta darbesiyle eşini öldüren kadın,mahkemede polisleri suçladı Son dakika! Burundi'de hapishanede yangın çıktı! 38 mahkum yanarak hayatını kaybetti 16:33 Son dakika! Burundi'de hapishanede yangın çıktı! 38 mahkum yanarak hayatını kaybetti Ibrahimovic, Türk hayranlarından da tepki toplayacak! Milli oyuncumuz Hakan hakkında sert sözler 16:13 Ibrahimovic, Türk hayranlarından da tepki toplayacak! Milli oyuncumuz Hakan hakkında sert sözler Düğünde damada takılan pompalı tüfek salonu buz kestirdi! Gelinin bile anında suratı asıldı 16:07 Düğünde damada takılan pompalı tüfek salonu buz kestirdi! Gelinin bile anında suratı asıldı Antalya'yı fırtına vurdu: Dalga boyu 3 metreyi aştı, köprü çöktü 14:34 Antalya'yı fırtına vurdu: Dalga boyu 3 metreyi aştı, köprü çöktü
Advertisement