Genç kadın, odaya çıkmasına yardım eden otel çalışanı tarafından tecavüze uğradı - Son Dakika

Genç kadın, odaya çıkmasına yardım eden otel çalışanı tarafından tecavüze uğradı

17.05.2022 14:50
Genç kadın, odaya çıkmasına yardım eden otel çalışanı tarafından tecavüze uğradı

Yunanistan'ın Korfu Adası'ndaki bir otelde tatil yapmaya giden İngiliz kadın, gece sarhoş olarak odasına geçti. Hemen uykuya dalan kadın, sabah kalktığında otel çalışanını karşısında görünce büyük şok yaşadı. Otel çalışanı, kadının rızası olduğunu savunurken, genç kadın ise rızası olmadığını ve tecavüze uğradığını iddia etti.

Yunanistan'da bulunan Korfu Adası'nda tatil yapan İngiliz kadın, başına gelenler nedeniyle adeta dehşeti yaşadı. İddialara göre genç kadın, alkol aldıktan sonra otel çalışanının yardımıyla odasına çıktı.

KADIN UYKUYA DALDI

Kadın kısa süre içerisinde kendinden geçti fakat yine iddialara göre otel çalışanı, odadan gitmedi ve sarhoş şekilde olan İngiliz kadına tecavüzde bulundu.

SABAH UYANDIĞINDA YANINDA GÖRDÜ

Sabah kendisine gelen kadın ise otel çalışanını kendisine cinsel saldırıda bulunurken yakaladı. Hemen toparlanan kadın, 40 yaşındaki otel çalışanını şikayet etti.

SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ

Otel çalışanı, hakkındaki suçlamaları kabul etmedi. İkisinin odaya birlikte çıktıklarını ve kadının isteği üzerine birlikte olduklarını öne sürdü. Otel çalışanının gözaltı süreci devam ederken, olay hakkındaki soruşturma da genişletildi.

YORUMLAR
500
Mustafa Sarıgül: 'Yunanistan'da bir grup Türk düşmanı açıklama yapmamızı engellemek istedi' Mustafa Sarıgül: 'Yunanistan'da bir grup Türk düşmanı açıklama yapmamızı engellemek istedi' AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş Çanakkale'de konuştu Açıklaması AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş Çanakkale'de konuştu Açıklaması A Milli Erkek Voleybol Takımı, Akdeniz Oyunları'ndaki ilk maçını kazandı A Milli Erkek Voleybol Takımı, Akdeniz Oyunları'ndaki ilk maçını kazandı

Son Dakika Dünya Genç kadın, odaya çıkmasına yardım eden otel çalışanı tarafından tecavüze uğradı - Son Dakika


Advertisement