Herkes bu kadını konuşuyor! Kendi sütünden ürettiği sabunları satarak fabrika kurdu - Son Dakika

Herkes bu kadını konuşuyor! Kendi sütünden ürettiği sabunları satarak fabrika kurdu

16.03.2023 16:45

Amerika'nın Ohio'ya eyaletinde yaşayan 31 yaşındaki bir kadın, kendi sütünden yaptığı sabunları satarak, şimdiye kadar 100 bin dolar kazanç sağladığını ifade etti. Zamanla işleri büyüten kadın, diğer kadınlardan satın aldığı sütleri de kullanarak, sabun üretimi yaptığı bir fabrika kurdu.

Amerika, Ohio eyaletinde yaşayan 31 yaşındaki Taylor Robinson'u konuşuyor. İlk çocuğuna hamile olduğu esnada sütünün fazla geldiğini belirten Robinson'a bir arkadaşı, fazla gelen sütünü değerlendirebileceğini söyledi.

ARKADAŞININ GARİP İSTEĞİ

Robinson'ın arkadaşı, kendisinden fazla sütüyle sabun yapmasını istedi. Bu istek, başlarda tuhaf gelse de arkadaşının tavsiyesi üzerine kendi sütünden yaptığı sabunu satan Taylor, işleri kısa zamanda büyüttü.

Herkes bu kadını konuşuyor! Kendi sütünden ürettiği sabunları 100 bin dolara satarak fabrika kurdu

100 BİN DOLAR KAZANDI

Üç çocuk annesi olan Taylor Robinson, şimdiye kadar kendi sütünden yapıp sattığı sabunlardan 100 bin dolarlık gelir elde ederken, kendine ait bir sabun fabrikası da kurdu.

Herkes bu kadını konuşuyor! Kendi sütünden ürettiği sabunları 100 bin dolara satarak fabrika kurdu

DİĞER KADINLARIN SÜTÜNÜ SATIN ALIYOR

Fabrikasında diğer kadınlardan satın aldığı sütleri kullanarak sabun üretmeye devam eden Robinson'ın üretimini gerçekleştirdiği sabunların, cilt kızarıklığı, kuruluğu ve diğer cilt hastalıklarına iyi geldiği belirtiliyor.

Herkes bu kadını konuşuyor! Kendi sütünden ürettiği sabunları 100 bin dolara satarak fabrika kurdu
YORUMLAR
500
ABD'de elinde silahla gece kulübüne girmeye çalışan saldırgan son anda durduruldu ABD'de elinde silahla gece kulübüne girmeye çalışan saldırgan son anda durduruldu Trump, hakkında soruşturma yürüten savcıların görevden alınmalarını istedi Trump, hakkında soruşturma yürüten savcıların görevden alınmalarını istedi ABD'de Müslüman vekil Omar, İslamofobiyi kınayan karar tasarısı sundu ABD'de Müslüman vekil Omar, İslamofobiyi kınayan karar tasarısı sundu

Son Dakika Dünya Herkes bu kadını konuşuyor! Kendi sütünden ürettiği sabunları satarak fabrika kurdu - Son Dakika


Advertisement