Ortalığı ayağa kaldıran görüntüler! İşlek bir caddede kimseye aldırış etmeden ilişkiye girdiler - Son Dakika

Ortalığı ayağa kaldıran görüntüler! İşlek bir caddede kimseye aldırış etmeden ilişkiye girdiler

08.08.2022 09:47

İngiltere Liverpool'un popüler eğlence lokasyonlarından biri olan Concert Square'de bir çift caddenin ortasında ilişkiye girdi. Çevresindekilere aldırış etmeden cinsel temasta bulunan ikili, etrafındaki kişilerin kendilerini kaydettiğinden habersizdi.

İngiltere'de bir gece kulübünde eğlendikten sonra caddeye çıkan çift insanların gözü önünde ilişkiye girdi. Çevredeki insanlara aldırış etmeden ilişkiye giren çift için polis ekipleri kısa sürede harekete geçti.

ÇİFT İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLATILDI

Kamu ahlakını bozdukları için polisi harekete geçiren çift için çalışmalar hızlıca başlatıldı. Kadının kimliği belirlenip gözaltına alınırken erkeğin kimlik tespiti çalışmalarının devam ettiği belirtildi.

YORUMLAR
500
İşte Elon Musk'ın Twitter'daki tik planı: Şirketler için altın, hükümetler için gri renk tik olacak İşte Elon Musk'ın Twitter'daki tik planı: Şirketler için altın, hükümetler için gri renk tik olacak Konya'da, hayvan bakımevindeki görüntülere 2 gözaltı (6) Konya'da, hayvan bakımevindeki görüntülere 2 gözaltı (6) Adana Demirspor'dan Fatih Terim'in annesi için taziye mesajı Adana Demirspor'dan Fatih Terim'in annesi için taziye mesajı

Son Dakika Dünya Ortalığı ayağa kaldıran görüntüler! İşlek bir caddede kimseye aldırış etmeden ilişkiye girdiler - Son Dakika


Advertisement