Rusya Ukrayna'yı bombalamaya devam ediyor! Sivillerin bulunduğu binayı böyle havaya uçurdular - Son Dakika

Rusya Ukrayna'yı bombalamaya devam ediyor! Sivillerin bulunduğu binayı böyle havaya uçurdular

21.05.2022 10:07

Rusya-Ukrayna arasındaki savaş 3. ayını doldururken, bölgeden kan donduran bir görüntü paylaşıldı. Videoda Kharkiv bölgesinde sivil halkın kullandığı Kültür Sarayı'nın Rus güçleri tarafından havaya uçurulduğu anlar yer aldı.

Rusya'nın 24 Şubat'ta Ukrayna topraklarına girmesiyle başlayan savaş, yaklaşık 3 aydır devam ediyor. Ukrayna'nın dört bir yanı yangın yerine dönerken, savaş nedeniyle binlerce insan öldü, milyonlarca insan ise göç etmek zorunda kaldı.

YERLE BİR OLDU

İki ülke arasında devam eden müzakerelerden henüz bir sonuç çıkmazken, Kharkiv bölgesinden gelen görüntüler yürekleri yaktı. Videoda sivillerin bulunduğu belirtilen Kültür Sarayı'na, Rus hava güçleri tarafından bombalı saldırı düzenleniyor. Oldukça büyük olduğu görülen bina, patlamanın etkisiyle yerle bir oluyor.

ÖLÜ YA DA YARALI SAYISI PAYLAŞILMADI

Servis edilen video büyük infial yaratırken, saldırı nedeniyle ölen ya da yaralananların olup olmadığına dair henüz bir açıklama yapılmadı.

YORUMLAR
500
NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, İsveç ve Finlandiya konusunda Rusya'yı uyardı NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, İsveç ve Finlandiya konusunda Rusya'yı uyardı Zelenskiy, Viyana'da düzenlenen bir festivalde Avusturyalılara seslendi Açıklaması Zelenskiy, Viyana'da düzenlenen bir festivalde Avusturyalılara seslendi Açıklaması Son dakika haberi | Ukrayna ordusunun yeniden kontrolü sağladığı köylerde savaşın yaraları sarılmaya çalışılıyor Son dakika haberi | Ukrayna ordusunun yeniden kontrolü sağladığı köylerde savaşın yaraları sarılmaya çalışılıyor

Son Dakika Dünya Rusya Ukrayna'yı bombalamaya devam ediyor! Sivillerin bulunduğu binayı böyle havaya uçurdular - Son Dakika


Advertisement