Meclis lokantasından gelen son adisyon tartışmaları yeniden alevlendirecek - Son Dakika

Meclis lokantasından gelen son adisyon tartışmaları yeniden alevlendirecek

24.01.2023 22:04

Meclis restoranından paylaşılan son adisyon sosyal medyanın gündemine oturdu. Ürünlerin fiyatının piyasaya göre neredeyse dörtte bir oranında olduğu görülen adisyon, tartışmaları yeniden alevlendirecek.

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) restoranından paylaşılan bir adisyon sosyal medyanın gündemine oturdu. Fahiş zamlar nedeniyle zor günler geçiren vatandaşın yanı sıra, milletvekillerinin oldukça kalabalık menüye çok az bir ücret ödemesi dikkat çekti.

SADECE 318 TL

Adisyondaki fiyatların, piyasa fiyatlarının neredeyse dörtte 1 oranında olduğu görüldü. Söz konusu adisyonda, 1 bademli ılık salata, 3 cheese burger, 2 kola, 1 mercimek çorba, 1 mıhlama, 1 pizza, 3 profiterol ve 3 gazoza sadece 318 TL ödendi.

Meclis restoranından paylaşılan adisyon, sosyal medyanın gündemine oturdu

ARADA UÇURUM VAR

Vatandaşlar, Meclis restoranındaki fiyatları, dışarıdaki restoranlarının fiyatlarıyla karşılaştırdı. Aradaki uçurumu gören sosyal medya kullanıcıları tepki gösterdi.

YORUMLAR (19)
  • Dinçer Yılmaz: Bu düzen, sistem,değişmedikçe, insanımız sorgulama yapmadıkça toplum olarak bilinçlenmedikçe daha çoook eziliriz Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
  • Can Kapancioglu: Bir milletvekili de çıkıp,meclisin mutfağını kışın soğuklarda,bakıma ihtiyacı olan engelliler için hizmete sokalım demiyor, cheeseburgerinizden geri kalmayın aman.. Cevap Yaz 65 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Ekonomi Meclis lokantasından gelen son adisyon tartışmaları yeniden alevlendirecek - Son Dakika


Advertisement