Son Dakika Haberleri: 1.4 Milyonluk Poz

1.4 Milyonluk Poz

7 yıl önce

Cep telefonu faturasını görence şok oldu

1
Yayınladığı fotoğraflar ve uzayda çektiği videolarla geçtiğimiz günlerin gündemine oturan astronot Chris Hadfield uzay yolculuğunu tamamlayarak evine mutlu bir adam olarak döndü.
2
Ta ki cep telefonu faturasını görene kadar... Tam 1,37 milyon dolar!
3
Uzay istasyonunda geçirdiği beş ay süresince biriken cep telefonu faturası, gelmiş geçmiş en yüksek fatura olarak anılsa da, Hadfield gönderdiği resimler ve paylaştığı videolarla dünya üzerinde milyonlarca insanı büyülemeyi başardı.
4
Birçoklarına göre gelen fatura akılalmaz derecede yüksek. Fakat faturanın bu kadar kabarık olmasının sebebi ünlü astronotun internet üzerinden paylastığı bilgiler.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20Haber Yayın Tarihi: 19.05.2013 11:30 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kuruluş Osman'ın Burçin Hatun'u Aslıhan Karalar, amuda kalktığı fotoğrafıyla takipçilerini heyecanlandırdı! Kraliçe Rihanna'nın tasarladığı iç çamaşırı koleksiyonu yürek hoplattı! İşte ilk marka elçisi +18 film yıldızından, ünlü basket takımına bomba çağrı: Oyuncunuz borcunu ödesin! Kendisini sağlıklı sanan genç adam, et yiyen bakteriler yüzünden dudağını, kolunu ve bacağını kaybetti! Önce gök gürültüsü duydu sonra ev sallandı! Bahçesindeki manzarayla şoke oldu