1,5 ayda 21 kilo veren Feyza Civelek isyan etti: Psikolojik şiddete uğruyoruz - Son Dakika

1,5 ayda 21 kilo veren Feyza Civelek isyan etti: Psikolojik şiddete uğruyoruz

28.06.2021 09:34

Adını Feriha Koydum, Güllerin Savaşı gibi dizilerde rol alan oyuncu Feyza Civelek, 21 kilo vererek müthiş bir değişim geçirdi. "Sosyal medyada kilosu biraz fazla olan insanlara çok acımasız davranıyorlar, psikolojik şiddete uğruyoruz" diyen genç oyuncu gelen yorumlara isyan etti.

1
Civelek, 2,5 ayda 78 kilodan 58 kiloya düşerek bambaşka bir görüntüye sahip oldu.
2
Büyük bir değişim geçiren oyuncu, şu sıralar Çeşme'de tatil yapıyor.

3
Genç oyuncu "Sosyal medyada kilosu biraz fazla olan insanlara çok acımasız davranıyorlar, psikolojik şiddete uğruyoruz. Ben kiloluyken bana da travmatik yorumlar yapılıyordu. Bazen insanlar, karşısındakilerin psikolojisini hiç düşünmeden davranıyor" dedi.
4
"Birkaç gündür Deniz Seki'nin fotoğraflarının altına yapılan yorumları görüyorum" diyen Civelek, "Zayıfladı ve gayet dişi bir görüntüsü var. Buna rağmen body shaming'e (bedeni aşağılama), uğruyor ve aşağılamaya devam ediyorlar."
5
"Aynı olayları yaşayan biri olarak ve bir kadın olarak Deniz Seki ile dayanışma içerisindeyim. Asla bunları takmasın. Bizim zekamız, duruşumuz, insanlığımız yeter. Ayrıca kendimizden yana mutluyuz, çok da güzeliz de" yorumunu yaptı.
6
Geçtiğimiz aylarda objektiflere takılan Feyza Civelek, "1,5 ayda 21 kilo verdim. 58 kiloyum, şu an kilomdan memnunum" açıklamasında bulunmuştu.
7
26 yaşındaki oyuncu, "İstemek başarmanın yarısıdır. Mide ameliyatı geçirmedim, sporla zayıfladım. 58 kiloyum. Görenler başta tanıyamıyor, sonra bakan bir daha bakıyor. Ondan da gurur duyuyorum" ifadelerini kullandı.
8
İleride herhangi bir proje için kilo alabileceğini belirten Civelek, zayıfladıktan sonra daha çok proje teklifi geldiğini söyledi.
9
Genç oyuncu, "İleriki zamanlarda proje için tekrar kilo alabilirim ama şu an düşünmüyorum. Ülkede malesef kilolu kadına fazla başrol vermiyorlar. Çünkü görsellik çok önemli tabii proje teklifleri de çoğaldı, kilo verdiğimden dolayı önüm açıldı" dedi.
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika 1,5 ayda 21 kilo veren Feyza Civelek isyan etti: Psikolojik şiddete uğruyoruz - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)
500
Advertisement