Son Dakika Haberleri: 1 Hafta Boyunca Dereotu Tüketin, Hızla Kilo Verin

1 Hafta Boyunca Dereotu Tüketin, Hızla Kilo Verin

2 yıl önce

Dereotu kullanımı ile 1 haftada gözle görülür bir biçimde kilo verebilirsiniz. Lezzetli tadının yanı sıra kilo vermeye de yardımcı olan dereotunun tüm önemli faydalarını sizler için derledik. İşte dereotunun az bilinen faydaları…

1
İçerdiği besin değerleri sayesinde tam bir mineral ve vitamin deposu olan dereotunu birçok farklı yemekte kullanabilirsiniz. Balık yemeklerinin yanı sıra çorba, salata ve soslarda da kullanabileceğiniz dereotunun birçok faydası bulunuyor. 1 hafta kullanım ile mucizevi bir biçimde kilo vermenize olanak sağlayacak dereotunun diğer faydaları yazımızın devamında yer alıyor, okuyup bilgi alabilirsiniz.

2
Dereotunun faydaları nelerdir?
Dereotunun faydaları nelerdir?


Bir miktar kıyılmış dereotunu yemeklerden yaklaşık 15 dakika önce tüketerek kendinizi uzun süre tok hissedebilirsiniz.


3
Dereotu içeriğinde bol miktarda fosfar,magnezyum, bakır,demir,çinko ile A ve C vitaminleri yer alır.

4
Bir tutam dereotu tüketimi ile günlük A vitamini ihtiyacınızın %43'ünü,günlük C vitamini ihtiyacınızın ise %40'ını karşılayabilirsiniz.

5
Sindirim sisteminde meydana gelen hazımsızlık, mide ağrısı vb. sağlık sorunlarının tedavisinde kullanılan doğal bir yöntemdir.

6
Gaz söktürücü etkisi vardır.

7
Bol miktarda kalsiyum içeren dereotu kemik sağlığını korur.

8
Hıçkırık tedavisinde dereotu kullanılabilir.

9
İçeriğinde yer alan B vitamini ve yağlar sayesinde uykusuzluğu önler ,sakinleştirici etki yaratır.

10
Kanser tedavisinde kullanılır.


11
Romatizma, iltihap, gut, artrit ve eklem iltihabı hastalıklarının neden olduğu ağrıları tedavi eder.

12
Adet düzensizliklerinde olumlu etkiye sahiptir.

13
Ağız ve diş hastalıklarına karşı önleyici etkisi vardır. Dereotu yaprakları kullanımı ağız içi enfeksiyonlarını tedavi edebilirsiniz.Haber Yayın Tarihi: 30.03.2018 08:38 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Asistan öğretmenden skandal! 2 öğrencisine uyuşturucu verip üçlü ilişkiye girdi Esra Erol'un yıllar önceki hali görenleri şoke etti! Efsane dizide figüranlık yapmış Tam paketi bir ev parası! İşte rende tasarımlı Apple Mac Pro ve özellikleri 'Doğal gaz faturası fazla geldi' diyenler dikkat! İşte süper tasarruf önerileri Hastanede kaptı, bir anda vücudunu yemeye başladı!