1 Litre Gözyaşı'nda Görülmemiş Pot! İzleyenleri Şoke Etti - Son Dakika

1 Litre Gözyaşı'nda Görülmemiş Pot! İzleyenleri Şoke Etti

05.11.2018 09:33

Reytinglerde bir türlü aradığını bulamayan Bir Litre Gözyaşın'nın son bölümününde seyirci şoke oldu. Cihan ve Ali arasında geçen diyalog yok artık dedirtti.

1
Kore dizisinden birebir uyarlama olan Kanal D'nin yeni dizisi Bir Litre Gözyaşı'nda son bölüm izleyenleri şaşkına uğrattı. Dizi 15 yaşında ölümcül bir omurilik soğanı hastalığına yakalanan Aya Kito'nun gerçek hikayesini anlatıyor.
2
Dizinin başrollerinde Miray Daner, Tolga Tekin ve Sanem Çelik gibi usta isimler var. Büyük umutlarla başlayan fakat bir türlü aradığı başarıyı yakalayamam dizinin akibeti hakkında çeşitli iddialar dolansa da diziyi ilgiyle izleyenler çoğunlukta.
3
Dizinin son bölümünde yaşananlar dün akşam seyirciyi isyan ettirdi. Ölümcül hastalığa yakalanan Cihan'ın bu durumunu ailesinden başka kimse bilmiyordu.
4
Ali Cihan'ın ölümcül bir hastalığı olduğunu öğreniyor ve ondan ayrılıyor. Hiçbir şeyden haberi olmayan Cihan ise gün boyu Ali'yi arıyor fakat bir türlü ulaşamıyor. Durumdan şüphelenen Cihan okula gidiyor.

5
Okulda Ali'yi bir anda karşısında gören Cihan heyecanla Ali'nin yanına gidip tam konuşacakken Ali'nin telefonu çalıyor. Telefon görüşmesini bitiren Ali'yi bir kez daha Cihan arıyor fakat Ali'ye yine ulaşamıyor. Ali'nin Cihan'dan gelen aramaları engellediği anlaşılıyor.
6
Bu olay üzerine Ali, Cihan'dan ayrılmak istediğini söylüyor. Cihan ağlayarak uzaklaşırken durumu Mahir görüyor. Cihan'ın ağlamasına dayanamayan Mahir, Ali'den bu olay için hesap sormaya gidiyor.
7
Cihan'ın ölümcül bir hastalığa yakalandığını gerçeğini bilen Ali ise olmayacak bir pot kırıyor. Ali'nin bu gerçeği söylediğini düşünen Mahir, "Kimse bilmiyor bu beyincik dejenerasyonunun hangi hızla ilerlediğini. O yüzden koyverme kendini ne olur" diyerek ekran başındaki şok edecek bir pot kırıyor.
8
Bir anda neye uğradığını şaşıran Cihan, "Ne dedin sen? Benim hastalığım beyincik dejenerasyonu mu?" diye sorarak hastalığı ile olmayacak zamanda yüzleşiyor. Mahir ise o anda kırdığı potun farkına çok geç varıyor.
9
Dizinin takipçileri ise bu sahne üzerine Twitter'dan yorum yağdırmaya başladı.
10
11
12
13
14

Son Dakika 1 Litre Gözyaşı'nda Görülmemiş Pot! İzleyenleri Şoke Etti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement