Son Dakika Haberleri: 1 Yıldır Hiç Almadığı Tüylerini Instagram'da Sergiliyor

1 Yıldır Hiç Almadığı Tüylerini Instagram'da Sergiliyor

3 yıl önce

Instagram yıldızı, 1 yıl önce bacaklarını ve koltuk altı kullarını almayı bıraktı. Nedenleri bir videoyla açıklayan genç kadın herkesi aynı şeyi yapmaya davet etti.

1
2016 yıllarının başlarında bacak ve koltukaltı kıllarını almayı bırakan fitness bloggerı Morgan Mikenas, online bir videoyla bu radikal kararının nedenlerini anlattı.

2
Instagram'da özgürce kıllarını sergileyen kadın, takipçilerine vücutlarından utanmamaları mesajını veriyor.

3
Genç kadın YouTube videosunda doğal güzelliği desteklediği için tıraş olmayı bıraktığını söyledi ve herkesi aynı şeyi yapmaya davet etti. 12 dakikalık videoda koltukaltı kıllarını göstermeyi de ihmal etmedi.

4
Morgan, "İlk sebebi çok fazla zaman almasıydı. Uzatmaya başladıktan bir süre sonra çok yumuşak hissettirdiğini ve harika bir şey olduğunu düşündüm. Kimse vücudundan utanmasın. Doğanın vücudumuza koyduğu bir şeyden neden kurtulmaya çalışıyoruz ki! Belli ki bunun olması gerekiyor." diye açıkladı.

5
Morgan, uzun kıllarıyla daha seksi hissettiğini ve erkek arkadaşının da onu böyle güzel bulduğunu belirtiyor.

6
7
8
9
10
11
12Haber Yayın Tarihi: 18.04.2017 08:35 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!