10 çocuk annesi olduğuna kimse inanmıyor! Fiziğini gören gıbta ediyor - Son Dakika

10 çocuk annesi olduğuna kimse inanmıyor! Fiziğini gören gıbta ediyor

06.09.2021 12:40

Finlandiyalı fenomen Taina Licciardo-Toivola, tam 10 çocuk annesi. Son dönemde sosyal medyada popülerleşen Toivola, kusursuz fiziğinin yanında çocuklarıyla olan ilişkisiyle de takdir topluyor. Paylaşımlarıyla büyük ses getiren Toivola'nın 44 yaşında ve 10 çocuk annesi olduğuna çoğu kişi inanmıyor.

1
Büyük aileleri sevdiğini ve her zaman kalabalık bir aileye sahip olmak istediğini belirten Toivola, hayatının merkezini tamamen çocukları üzerine kurdu.
2
İsimlerini Leonardo, Cleopatra Taina Bride, Jerusalem, Shakespeare, Romeo, D'Artagnan, King James Ocean, Aphrodite, Nefertiti Butterfly Bambi ve Omega Royal Fox olarak seçtiği 10 çocuğuyla 44 yaşındaki anne kalabalık aile arzusunu gerçekleştirdi.
3
Hatta hayatını YouTube'dan paylaştığı videolarla göstermeye başladı. Çocuklarına tüm zamanını ayırdığını ifade eden Toivola, sabaha karşı 3'te uyanarak gününe başlıyor.
4
20 yıllık evliliğini mutlu bir şekilde devam ettirdiğini ifade eden Toivola, çocuklarının hobileriyle de yakından ilgileniyor.
5
Çocuklarının müzikle olan yakın ilişkisinden memnun olduğunu belirten Toivola, evinde onlar için bir müzik stüdyosu dahi kurdu.
6
Haftalık 4 araba dolusu alışveriş yaptıklarını YouTube videolarında anlatan Toivola, çocuklarına belirli bir yaşa gelene kadar evde eğitim vermeyi tercih ediyor.
7
44 yaşındaki annenin fit görünüşü ise gören herkeste hayranlık uyandırıyor.
8
9
10
11

Son Dakika 10 çocuk annesi olduğuna kimse inanmıyor! Fiziğini gören gıbta ediyor - Son Dakika


YORUMLAR (1)
500
Advertisement