10. Kattan Böyle Atladı - Son Dakika

10. Kattan Böyle Atladı

1
Şişli Mecidiköy'deki bir iş merkezinin çatısına çıkan şahıs, yüzlerce kişinin şaşkın bakışları arasında kendisini aşağıya bıraktı. İtfaiye ekiplerinin açtığı brandaya çarpan şahıs, buradan sekerek yola düştü. Ağır yaralanan şahıs, sağlık ekiplerinin müdahalelerine rağmen kurtarılmadı. Tüm yaşananlar kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi.

2
Öğle saatlerinde Mecidiyeköy Meydanı'nda 10 katlı Elbir İş Merkezi'nin çatısına çıkan bir şahıs, bir süre burada bekleyip aşağıya baktı. Olayın haber alınması üzerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri olay yerine sevk edildi. Binanın önüne branda açılırken, bir yandan da şahıs ikna edilmeye çalışıldı. Yağmura rağmen olay yerinde toplanan meraklı vatandaşlar yaşananları meraklı gözlerle takip etti.

3
Bir belediyenin zabıta müdürlüğünde sözleşmeli olarak çalıştığı öne sürülen Mahmut T. isimli şahıs, kendisini boşluğa bıraktı. İtfaiyenin açtığı brandaya çarpan şahıs, brandadan sekerek yere düştü. Sağlık ekiplerinin müdahale ettiği şahıs kurtarılamadı.

4
Olayla ilgili polis ekiplerinin soruşturması sürüyor.
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Haber Yayın Tarihi: 27.10.2010 16:08

Son Dakika 10. Kattan Böyle Atladı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir çocuk annesi öğretmen, 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi Estetik operasyonundan sonra göğüs uçları düşen genç kadının, insan eti yiyen bakteri kaptığı tespit edildi Sefalet içinde yaşadığı iddia edilen Harika Avcı sessizliğini bozdu Mimar Sinan'ın kalfası inşa etti, 600 yıldır durmadan dönüyor Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu