10 yaşındaki çocuktan hamile kaldığını söyleyen fenomenden bir skandal paylaşım daha - Son Dakika

10 yaşındaki çocuktan hamile kaldığını söyleyen fenomenden bir skandal paylaşım daha

01.04.2021 15:52

Geçen sene 10 yaşındaki çocuktan hamile kaldığını iddia eden 13 yaşındaki Rus kız Darya Sudnishnikova, sosyal medya hesabında tekrar hamile olduğunu açıkladı. Sosyal medya kullanıcıları, küçük kızın bu tarz paylaşım yapmasına müsaade eden ailesine tepki gösterdi.

1
Henüz 13 yaşında ancak sosyal medyanın girdabına o da kapıldı. 10 yaşındaki çocuktan hamile kalıp anne olduğunu söyleyen Rus kız bir şoke eden paylaşım daha yaptı. Dur durak bilemeyen ve büyükleri tarafından engellenmeyen küçük kız yeni sevgilisinden tekrar hamile kaldığını açıkladı.
2
Darya isimli kız "Test fotoğrafında öyle görünüyor ki Pasha'dan hamileyim" başlıklı bir paylaşım yaptı.
3
Darya, takipçilerine Sibirya'dan yeni erkek arkadaşının yaşadığı Samara'ya gittiğini, orada korumalı olarak ilişkiye girdiklerini ama yine de yaptığı teste göre hamile olduğunu söyledi.
4
Bazı sosyal medya kullanıcıları küçük kızın doğruyu söylemediğini bu olanların kurgu olduğunu iddia etti.

5
Birkaç takipçi ise bu tarz paylaşımların çocuklar üzerinde özendirici olduğunu ifade ederek küçük kızın anne ve babasını sert ifadelerle eleştirdi.

6

Son Dakika 10 yaşındaki çocuktan hamile kaldığını söyleyen fenomenden bir skandal paylaşım daha - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (15)
  • Objektif : Her ahlksızlık her pislik yapılıyor her insan grubunda ama konu islam oldumu herkes ahlak sorumlusu kesiliyor abicim kardeşlerim ablalarim teyzeler dedelerim amcalarım vallahi islamdan başka kurtuluş yok yok yok Cevap Yaz 18 23 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Yürüyerek girdiği dişçiden tekerlekli sandalyeyle çıktı! İşte şimdi tam Benjamin Button Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi