10 yaşındaki çocuktan bebek yapan 13 yaşındaki kız sosyal medyaya damga vurdu - Son Dakika

10 yaşındaki çocuktan bebek yapan 13 yaşındaki kız sosyal medyaya damga vurdu

28.03.2021 09:48

Daha önce 10 yaşındaki erkek çocuğundan hamile kaldığını iddia eden 13 yaşındaki Rus kız Darya Sudnishnikova, Tiktok'ta fenomen oldu. Bir milyon takipçiye ulaşan Darya, bu olaydan sonra sosyal medyada kısa süre içinde popüler oldu.

1
Rusya'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. 13 yaşındaki kız 10 yaşında bir çocuktan bebek yaptığını söyleyince ülkede infial yarattı. Ancak Rus kız bu sayede sosyal medyada büyük ün kazandı. Milyonlarca takipçiye ulaşan Darya, anlaştığı firmalar sayesinde ayda 5000 sterlin kazandığını açıkladı.
2
Takipçilerine artık her zamankinden çok daha fazla kazanıyorum ve artık kendim ve bebeğim için istediğim her şeyi satın almaya gücüm yeter dedi.
3
Yaşadığı bölgede bir kişinin aldığı maaşın 12 katını kazanan Darya'ya annesi ve üvey babası, kendisine ailenin direği olarak bakıyor.
4
Darya, ayrıca takipçilerine online eğitim sonrası okula geri döndüğünü söyledi.
5
Darya, öğretmenlerinin sosyal medya ününü sevmedikleri için kendisine düşük not verdiklerini söyleyerek öğretmenlerini eleştirdi.
6
Çoğu sosyal medya kullanıcısı bu olayın tamamen kurgu olduğu, kızın sırf dikkat çekmek adına böyle bir şey yaptığını ileri sürdü.
7
8

Son Dakika 10 yaşındaki çocuktan bebek yapan 13 yaşındaki kız sosyal medyaya damga vurdu - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı