10 yaşındayken okyanusa bırakmıştı! 9 sene sonra gelen cevapla şoke oldu - Son Dakika

10 yaşındayken okyanusa bırakmıştı! 9 sene sonra gelen cevapla şoke oldu

12.11.2019 09:27

10 yaşındayken denize boş şarap şişesi içinde mektup bırakan Max Vredenburgh, 9 sene sonra gelen yanıtla en büyük sürprizi yaşadı.

1
Max Vredenburgh, 21 Ağustos 2010'da ABD'nin New England bölgesinde yer alan Massachusetts eyaletinin Boston şehrinde, bir plajdan okyanusa bir şişe içinde bir mesaj attı.
2
Okyanusa şişe içinde bıraktığı mesaja 9 yıl sonra 10 Ekim 2019'da, cevap geldi.
3
Bugün 19 yaşında olan Max Vredenburgh, şişeyi 2010 yılında okyanusa bırakmıştı. Dokuz yılda Atlantik Okyanusunu aşarak Fransa kıyısına ulaşan mektupta, genç Vredenburgh kendisinden de bahsediyor.
4
En sevdiği şeyleri sıralayan Vredenburgh, elma yemeyi, sahili ve uzayı favorileri arasında sayıyor. Vredenburgh dokuz yaşında kaleme aldığı mektubu, "Lütfen cevap yazın." diyerek sonlandırıyor.
5
2010 yılının Ağustos ayında yazılan mektubu, Ekim ayında bulduğunu söyleyen G. Dubois isimli kişi de Vredenburgh'un beklediği cevabı yazdı.
6
Şişeyi 10 Ekim'de bulduğunu açıklayan Dubois, mektuba eklediği harita ile tam olarak nerede şişenin karşısına çıktığını da belirtti.
7
19 yaşındaki Vredenburgh, kendisine geri yollanan orjinal mektubu da Twitter hesabından paylaştı. "9 yıl! Aklım başımdan gitti!" cümlesiyle biten paylaşım 4 günde 132 bin kere paylaşıldı.
8

Son Dakika 10 yaşındayken okyanusa bırakmıştı! 9 sene sonra gelen cevapla şoke oldu - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden