10 Yıl Boyunca Tecavüz Ettiler - Son Dakika

10 Yıl Boyunca Tecavüz Ettiler

7 yıl önce

1
ABD'de üç kardeş, kaçırdıkları üç genç kızı, 10 yıl boyunca evlerinin bodrumuna kilitleyip tecavüz etmiş.
2
Dehşet, kadınlardan birinin bodrumdan kaçıp yukarı kata çıkarak yardım için bağırmasıyla ortaya çıktı. Çığlıkları duyan bir komşu kapıyı kırıp kadınları kurtardı. Rehinelere yıllarca tecavüz edip tavana zincirleyen üç erkek kardeş yakalandı.
3
ABD'de 10 yıl önce kaybolan 3 kadın sağ salim kurtarılmıştı. Kadınların kurtarılmasından sonra olayın detayları da ortaya çıkmaya başladı. Kadınları esir alan 3 erkek kardeşin idamla yargılanması isteniyor.
4
ABD'nin Ohio eyaletinde, 10 yıl önce Amanda Berry (16), Gina DeJesus (14) ve Michelle Knight (20) farklı tarihlerde ortadan kayboldu. Polis yıllarca 3 genç kadını bulmak için çabaladı. Ancak hiçbir ipucu dahi bulunamadı.
5
Aileleri televizyonlara çıkarak evlatlarını aradı. Amanda'nın annesi, kızının elinden alınmasına dayanamayarak 2006 yılında hayata veda etti. Polisin umudu kestiği ve öldürüldüğünü düşündüğü 3 kadın kaçırıldıkları yerin 4 kilometre uzağındaki aynı evde bulundu.
6
Olay yerine gelen polis evde bir odada kilitli olan iki kadını kurtarırken, bir okulda otobüs şoförü olarak çalışan 52 yaşındaki Ariel Castro ile 50 yaşındaki Pedro ve 54 yaşındaki O'Neill Castro yakalandı.
7
Ariel kardeşler'in, şimdi adam kaçırma, zorla alıkoyma, pedofil, tecavüz ve işkence suçlarından idamla yargılanması isteniyor.

Haber Yayın Tarihi: 08.05.2013 11:04 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü yönetmenin 23 yaşındaki kızı yetişkin film yıldızı oldu! Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'ine sert eleştiri: Görüntü var, ses yok! Sibirya'da -30 derece soğuğa rağmen sokakta yaşıyorlar! Yürekleri acı dolu evsizlerden kareler Zemheri'nin masum güzeli Elvan'a bir de Instagram'da bakın! İddialı pozlarıyla büyülüyor 3 çocuğunun bulunduğu aracı ateşe veren eski yıldız sporcu kendisini bıçaklayarak intihar etti