100 Kalori Eksilin! - Son Dakika

100 Kalori Eksilin!

11.04.2014 18:14

Günlük yaşamımızada yapabileceğimiz beslenme değişiklikleri.

1
Yağlı süt yerine yağsız veya yarım yağlı süt için. Kahvaltılık gevrek veya meyve suyunuz için kullandığınız tabağı veya bardağı küçültün.

Sütünüzü şeker yerine taze meyveyle tatlandırın.

2
Sofra şekeri yerine tatlandırıcı ile yapılmış hafif ve sütlü tatlıları veya meyveli tatlıları tercih edin
3
Beslenme düzeninizde yapacağınız küçük değişiklikler ile 100 kalori daha az enerji alabilirsiniz.
4
Dışarıda yediğiniz yemeklerde başlangıç olarak yediğiniz besinlerde porsiyon kontrolünü sağlayın ve düşük kalorili olanları seçin.
5
Etli yemeklerinizi ve ağır soslu yemekleri yoğurtla tüketin. böylece kalsiyum alımı ve karbonhidrat alımı ile dengelenecektir.
6
Sevdiğiniz, hareketli bir müziği koyup, sesi sonuna kadar açın. Tek yapmanız gereken odanın ortasında deli gibi dansetmek. 15 dakika durmadan dans edin ve bir bardak şarabı 15 dakikada yakıverin.

7
Seks, tüm vücudu forma sokmak açısından harikadır. Ayrıca kalp ve akciğerler için de mükemmel bir egzersizdir. Maceracı olun ve değişik pozisyonlar deneyin. Böylece farklı kas gruplarını çalıştırabilirsiniz.
8
Enerjisiz tatlandırıcılarla yapılmış light yoğurdu tercih edin.

Ekmeğinizi tamamen tüketmek yerine birisiyle paylaşın veya ertesi sabah kahvaltısı için ayırın.Yumurtanızı pişirirken margarin veya sıvı yağ kullanmak yerine yağsız tavada veya domates ilavesiyle ile pişirin

Son Dakika 100 Kalori Eksilin! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

65 yaşında ikiz bebek doğuran kadının çocuklarını elinden aldılar Komşularının taciz mesajı ekmeğine yağ sürdü! Çıplak fotoğraf krizi sonrası milyoner oldu Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı