105 kiloya kadar çıkan gayrimenkul kraliçesi, 22 estetik operasyonuyla bambaşka biri oldu - Son Dakika

105 kiloya kadar çıkan gayrimenkul kraliçesi, 22 estetik operasyonuyla bambaşka biri oldu

09.06.2020 08:59

Adana'da gayrimenkul yatırımcısı, 2 çocuk annesi Güllü Köse, 9 yılda 240 bin TL harcayarak 22 estetik ameliyat oldu. Köse, sanatçı Ajda Pekkan'ın çok estetik yaptırdığı iddiaları olduğunu ancak kendisinin daha çok estetik operasyon geçirdiğini söyledi. Gayrimenkul zengini genç kadının son hali ise inanılmaz.

1
Genç yaşında doğumdan sonra aşırı kilo alan gayrimenkul zengini kadın güzellik uğruna 22 kez bıçak altına yattı. Sosyal medya hesabından cesur pozlar paylaşan Adanalı emlak zengini, verdiği savaşın meyvelerini fazlasıyla almış görünyüor.

2
Adana'nın Seyhan ilçesinde 4 yıl önce sahte doktor S.G.ye yaptırdığı dudak dolgusu nedeniyle, hemşire Merve Keleş'in de aralarında bulunduğu 3 kişiyle birlikte sağlık sorunları yaşayan gayrimenkul yatırımcısı Güllü Köse, buna rağmen estetik operasyonlardan vazgeçmedi.
3
20'li yaşlarının başında doğum yaptıktan sonra 105 kiloya kadar çıkınca diyet yaparak 6 ayda tam 35 kilo veren 2 çocuk annesi Güllü Köse, 'estetik bağımlısı' oldu.

4
Daha önce kalça, göğüs, bacak bölgelerine estetik yaptıran, daha ince bele sahip olmak için de kaburga kemiği ameliyatı olan Güllü Köse, daha sonra kaşlarını güzelleştirmek için bıçak altına yattı. Ancak zarar gördüğü için kaşlarını aldırmak zorunda kalan Köse, kaş ektirmek için operasyon gününü beklerken koronavirüs engeliyle karşılaştı.
5
Toplamda 22 operasyon geçiren, güzellik uğruna 240 bin TL harcayan Güllü Köse, koronavirüs tehdidinin ortadan kalkmasının ardından kaş ektirdikten sonra ses estetiği de yaptıracağını kaydetti.

6
Sosyal medya kullanıcılarından en çok aldığı soruları yanıtlayan Köse, "Operasyonlarda acı olup olmadığı, iz kalıp kalmadığı soruluyor. Evet acıtıyor ama öldürmeyecek bir acı. İz de kalıyor. Karnınızdaki bir öbek yağ çıkarken iz kalmaması gibi bir durum olmuyor.
7
"Silikon taktıranların emzirip emziremediği de çok soruluyor. Evet, emziriliyor. Diğer yandan, kilolular karın germe ameliyatının uygun olup olmadığını soruyor. Önce kilo vermek gerekiyor" diye konuştu.

8
Kendisini mutlu ettiği sürece 'estetik bağımlısı' sıfatını kabul ettiğini söyleyen Güllü Köse, şunları söyledi: "Gençken vücudum çok yıprandı. Kilo alıp verdim. Bu süreçte estetik müdahaleler oldu. Aynaya bakınca kendimi güzel görmekten hoşlanıyorum."
9
"Bir yerimde bir kusur varsa ve bu beni gerçekten rahatsız ediyorsa operasyon yaptırırım. Şu sıralar bacaklarımda biraz sarkmalar var ve yeniden bıçak altına yatabilirim. Güzel sanatçımız Ajda Pekkan hanımın çok estetik yaptırdığı söyleniyor."
10
"Ben daha fazla estetik oldum çünkü genç yaşta vücudum deforme olmuştu ve müdahaleler gerekti. Ajda hanım ise belli bir yaştan sonra, yaşına göre estetikler yaptırdı."
11
12
13
14
15
16

YORUMLAR (9)
  • Halil: Bir insan görünümünden dolayi mutlu degilse.Ve bunu degistirebilecek imkani vede cesreti varsa istedigi operasyonu yaptirabilir.Para onun beden onun kime ne. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • cvx: yine çirkin 240 bine kendine araba alsaydı havalı dururdu şimdi iğrenç duruyor :D erkek gözüyle bakıyorum şişe bebek silikonlu kadınlardan içimiz bulanıyor doğal kaliteli bayan görmek istiyoruz ... Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika 105 kiloya kadar çıkan gayrimenkul kraliçesi, 22 estetik operasyonuyla bambaşka biri oldu - Son Dakika


Advertisement