Son Dakika Haberleri: 11 Çocuklu Aileye Ziyaret

11 Çocuklu Aileye Ziyaret

9 yıl önce

1
Başbakan Erdoğan, Ağrı'da Karne Verdiği Çocukların Evini Ziyaret Etti.
2
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ağrı'daki mitingin ardından Belediye Başkanı Hasan Arslan'ı makamında ziyaret etti. Erdoğan'ın Belediye'den çıkışı sırasında korumalar çocuklara Oyuncak dağıttı.
3
Ancak çocuklar Oyuncak kapmak isterken izdihama neden oldu.Bu sırada Oyuncak alamayan bazı çocukların ağladığı görüldü.
4
Daha sonra Vali Ali Yerlikaya'dan ilin sorunlarıyla ilgili bilgi alan Başbakan Erdoğan, AK Parti İl Başkanlığına uğradı. Buradan Erdoğan, öğle saatlerinde karne verdiği çocukların evine de gitti. 100. Yıl Mahallesi'nde Gülsüm Demir ve Gülten Çakal isimli çocukların evlerini ziyaret eden Erdoğan, iki evde yaklaşık 1.5 saat kaldı.
5
Ağrı'daki temaslarını tamamlayan Başbakan Erdoğan havalimanına geçti. Vali Ali Yerlikaya ve eşi Hatice Nur Yerlikaya gezi anısına Başbakan ve eşi Emine Erdoğan'a yağlıboya tablo hediye etti.
6
VAli Yerlikaya ayrıca Sümeyye Erdoğan'a da bir tablo verdi. Başbakan Erdoğan, eşi Emine Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan ve Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu ile ANA uçağına binerek saat 20.00'de Ankara'ya hareket etti.
7Haber Yayın Tarihi: 29.01.2011 11:01 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Okan Bayülgen'in eski eşinin kim olduğunu duyan şaşıp kalıyor! En çok fidan sahiplenen 20 şehir açıklandı! Bakın ilk sırada hangi il var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi! Ünlü model mayoyla gezindiği New York caddelerini ateşiyle kasıp kavurdu