11 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz - Son Dakika

11 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz

11.10.2011 08:35

1
11 Ekim 2011 Salı günü burcunuz ne diyor?
2
Ay'ın bulunduğu konum, Ailevi değerlerinizi ortaya çıkaracak. Bugün, onlarla birlikte olmak isteyeceksiniz. Bazılarınız, çevrenizdeki yaşlı kişilerin sağlık sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Onların ihtiyaçlarını karşılamak manevi anlamda enerjinizi yükseltecek. Sevgi bağınız çok kuvvetli.
3
Enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Karşıt düşünceye sahip kişilerle yaptığınız görüşmelerde ikna kabiliyetinizi etkili bir şekilde kullanacaksınız. Güncel olayların sizin için önemli olduğunu biliyor ve kendinizi yönlendirme konusunda oldukça başarılı davranıyorsunuz. İsteklerinizde ısrarcı davranmamalısınız.
4
Olaylar karşısında tepki vermekten hoşlanmıyorsunuz. Kimse bilmese de, siz farklı bir yapıya sahipsiniz. Akrep'te ilerleyen Venüs sayesinde, son derece çekici ve cazip bir gününüzdesiniz. Karşı cinsle aranızda sizi aşan durumlar söz konusu olabilir. Bugün onu dinlemeli ve sonra karar vermelisiniz.
5
Çevrenize bağlı yaşamak zorunda değilsiniz. Satürn sizi bazı sorunlar karşısında temkinli yapıyor. Duyguların hafife alınmayacağını biliyorsunuz. Macera türü ilişkilere kalbiniz daima kapalı. Bugün karamsar davranışlarınız yüzünden karşınızdaki kişiyi olumsuz etkilemeniz mümkün.
6
Dağınık çalışan insanlardan nefret ediyorsunuz. Disiplinli yapınızla her şeye hakim bir tavır içindesiniz. Akşam saatlerine doğru kendinizi mutlu hissettirecek olaylarla karşılaşmanız mümkün. Duygularınızı içinizde hapsetmeyin. Bugün paylaşımlar için uygun bir gün. Aşırı yorgunluk sebebiyle gergin olabilirsiniz. Olaylara daha esnek bakmayı öğrenmelisiniz.
7
Organizasyon işlerinden müthiş keyif alıyorsunuz. Bugün yeni bir sistem geliştirebilirsiniz. İşinizle ilgili yenilikleri takip etmeli ve kararlarınızı daha sonra vermelisiniz. Duygusal konularda güzel bir ilişkiyi götürmek için her türlü donanıma sahip olduğunuz halde, sürekli huzursuzsunuz..Egolarınızı yenmelisiniz.
8
Güneş burcunuzda ilerliyor. Bugünlerde enerjiniz oldukça yüksek. Önemli atılımlar arifesinde bulunuyorsunuz. Güçlü dostların yardımıyla yeni tanışacağınız kişiler, yaşantınızda yepyeni ufuklar açabilir. Bugün, sağlık konusunda dikkatli olmalısınız. Bilmediğiniz yemeklerden uzak kalmalı, alışkanlıklarınızı bozmamalısınız.
9
Bugünlerde şansınız yüksek. Yeni bir işbirliği içinde olabilir ve bu işten önemli paralar kazanabilirsiniz. Her şey size bağlı gelişecek. Duygusal ilişkiniz ile sosyal yaşantınız iç içe girebilir. Bu durumdan sevdiğiniz hiç hoşnut kalmayabilir ve sizi kırılabilir. Bugün kendinize daha fazla zaman ayırmanın yollarını bulmalı ve kendinize önem vermeyi öğrenmelisiniz.
10
İşbirliği içinde yaptığınız işlerden büyük keyif alıyorsunuz. Bugün kendinizi yeniden planlayabilirsiniz. Aşkta şanslı dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz. Akrep'te ilerleyen Venüs'ten destek alıyorsunuz. Kişisel egolarınızı ortaya çıkaracak duygulardan hoşlanıyorsunuz. Soğuk havalardan cildiniz çok etkileniyor.
11
Bugün çevrenizden gelen olumsuzlardan etkilenmeden hareket etmeli ve yanılma payına yer vermemelisiniz. Başarı sizin için önemli bir olgu. Fakat her konuda kendinizi çok fazla yıpratıyorsunuz. İçsel disiplininizi bozmak istemiyorsunuz. Uzun süredir saç bakımınızı ihmal ediyorsunuz. Saç tellerinizin kurumasını önlemelisiniz.
12
Büyük rakamlar peşindesiniz, beklentileriniz boş değil. Önemli anlaşmalar sizi bekliyor. Kendinize güveniyorsunuz, fakat önüne geçemediğiniz kuruntularınız yüzünden problemlerinizi abartmaya başladınız. Bugün, engellere takılabilirsiniz. Yolda yürürken çok dikkatli olmalısınız. Kazalara müsaitsiniz.
13
Fiziksel aktivitelerin bol olacağı bir döneme giriyorsunuz. Enerjinizi doğru kullanmalısınız. Mesleğinizle ilgili başarılı bir tablo çiziyor olmanız sizi çevrenizde örnek bir kişi haline getiriyor. Önem verdiğiniz kişileri kendinize çekmeyi iyi biliyor ve bu konuda başarılı bir yol izliyorsunuz. Kendinizi sürekli yeniliyorsunuz.

Son Dakika 11 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar "Her seferinde yıkıyorum" demişti! Cardi B, taharet temizliği için asistan tutmuş Sorumsuzca davrananların eseri! İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü Boyları 12 metre kiloları 50 ton! 2 bin yıldır öylece duruyorlar