11 Eylül'ü bilen kahin Baba Vanga'nın, koronavirüs kehaneti kan dondurdu: Corona hepimizin üzerinde olacak! - Son Dakika

11 Eylül'ü bilen kahin Baba Vanga'nın, koronavirüs kehaneti kan dondurdu: Corona hepimizin üzerinde olacak!

13.03.2020 11:26

Tarihin en büyük kahinlerinden olan Baba Vanga'nın, koronavirüsü yıllar önce doğru bir şekilde tespit ettiği Bulgar sporcu tarafından öne sürüldü.

1
Ölmeden önce Baba Vanga ile tanışan ve ünlü kâhini ziyaret eden Bulgar sporcu ve antrenör Neshka Stefanova Robeva, Baba Vanga'nın koronavirüsü bildiğini yazdı.
2
Açıklamayı sosyal medya hesabı üzerinden duyuran 73 yaşındakİ Robeva, "Baba Vanga, onu yıllar önce ziyaret ettiğimde bana, 'Neshka, corona hepimizin üzerinde olacak' demişti.
3
"O zaman ne demek istediğini anlayamamıştım. Çünkü corona kelimesi Bulgarcada, koruma ve Rusya'nın ülke üzerindeki hakimiyeti anlamına geliyordu."
4
"Ben de bunun bütün ülkenin Rusya'nın koruması altında olacağını söylemek istediğini sandım. Sadece durumu şimdi anladım" dedi.
5
Baba Vanga'nın 85 yaşında ölmeden hemen önce 2020 yılıyla ilgili tahminler yaptığı söyleniyor..

6
Şimdiye kadar 11 Eylül saldırıları, Prenses Diana'nın ölümü, Arap Baharı DEAŞ ve Brexit gibi bir çok konuda yaptığı kehanetler çıkmıştı. Peki gelecek için neler söylüyor?
7
Baba Vanga'ya göre Rusya lider Vladimir Putin, Kremlin içinden bir suikaste hedef olacak.
8
ABD başkanı Donald Trump ise onu sağır bırakacak gizemli bir hastalığa yakalanacak ve sonunda beyin tümörü ile boğuşacak.
9
Kör kahinin bir diğer ürküten tahmini de, Avrupa'nın ekonomik çöküşü.
10
Bulgar kahin, Rusya'ya ise bir meteor düşeceğini tahmin ediyor.
11
2020 yılında da aynı derecede kasvetli, daha fazla tsunami ve deprem öngördü.
12
Baba Vanga hayran forumlarında düzenli olarak ortaya çıkan "% 85 doğru" ifadesiyle, öngörülerinin tam yerinde olduğunu ortaya koyuyor.

Son Dakika 11 Eylül'ü bilen kahin Baba Vanga'nın, koronavirüs kehaneti kan dondurdu: Corona hepimizin üzerinde olacak! - Son Dakika


YORUMLAR (50)
  • Metay: Birileri bir şeyler yapıyor sonrada Baba Vanga böyle demişti. Yersennnnn Geleceği Allahtan başka kimse bilemez. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • deli: bende bir kahanetde bulunayim bir gün gelecek türkiyede 5 ci ve 6 ci büyük takimlar olacak ama sene o sene nezaman bilmem :) Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement