Son Dakika Haberleri: 11 Eylül ve DEAŞ'ı Bilen Kahinden 2019 Kehanetleri! Bakın Neler Olacak

11 Eylül ve DEAŞ'ı Bilen Kahinden 2019 Kehanetleri! Bakın Neler Olacak

12 ay önce

11 Eylül ve DEAŞ'ın yükselişi gibi önemli kehanetleriyle dünyaca ünlü kahin Baba Vanga'nın, 2019 kehanetleri ortaya çıktı.

1
Baba Vanga, her ne kadar 1996 yılında hayatını kaybetse de günümüzdeki pek çok olayı öngörmesi ile tanınıyor. Vanga'nın kehanetine göre; 2019 yılında büyük depremler olacak, büyük bir tsunami asya kıtasının bir çok bölgesini haritadan silecek, Avrupa'nın ekonomik çöküşü gerçekleşecek ve Rusya'ya büyük bir gök taşı isabet edecek.
2
Baba Vanga, DEAŞ'ın ortaya çıkması, 11 Eylül saldırıları, Brexit süreci gibi dünyayı etkileyen büyük olayları da bilmişti.
3
2018'deki çoğu tahmini tutan Baba Vanga'nın 2019 tahminleri de açıklandı. İşte ünlü kahine göre 2019'de olması beklenenler...
4
ASYA'YI TSUNAMİ VURACAK!
ASYAYI TSUNAMİ VURACAK!
Gözleri görmeyen Bulgar kahinin 2019'da yılda mega tsunami beklendiğini ve Asya'nın büyük bir kısmını sileceğini belirtmiş.
5
PUTİN'E SUİKAST!
PUTİNE SUİKAST!
2018'de Putin ve Rusya'nın büyük güç olacağını belirten Baba Vanga 2019 için de kehanetlerini sürdürdü. Baba Vanga, 2019 yılında Putin'in yanında çalışan güvenlik ekibi içerisinden Rus lidere suikast düzenleneceği ancak başarısız olacağını iddia etti.
6
TRUMP HASTALANACAK!
TRUMP HASTALANACAK!
Ünlü kahin, aynı sene içerisinde ABD Başkanı Donald Trump'ın gizemli bir hastalığa yakalanıp sağlık problemleri yaşayacağını öngörüyor. Bu hastalık sonucunda Trump'ta işitme sorunları meydana gelecek.
7
Baba Vanga'nın bir diğer tahmini de Avrupa hakkında. Ünlü kahin, 2019'da Avrupa'nın ekonomik çöküşünün gerçekleşeceğini iddia etti.Haber Yayın Tarihi: 11.12.2018 03:35 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı! Sen Anlat Karadeniz'in yıldızı İrem Helvacıoğlu'nun kardeşine bakın! İkizi gibi Ünlü oyuncudan olay itiraf: İntikam almak için kocasıyla yattım!