11 Yaşında Kanser Yüzünden Bacağını Kaybetmişti, Şimdi Markalar Peşinden Koşuyor! - Son Dakika

11 Yaşında Kanser Yüzünden Bacağını Kaybetmişti, Şimdi Markalar Peşinden Koşuyor!

26.10.2018 14:14

11 yaşında kanserle tanışan Tessa Snyder, bir bacağını kaybetti ama yaşama karşı bağını hiç kaybetmedi. Tessa şimdi 29 yaşında ve modellik yapıyor.

1
Gördüğü tedavi sonrası kanseri yenen ve yoluna devam eden Tessa, hayatını bambaşka bir noktaya getirdi. 20 yıl sonra bambaşka biri olarak dünyaya bakan güzel kadın, artık 29 yaşında ve modellik yapıyor.
2
Tessa Snyder 11 yaşında kemik kanseriyle savaşmaya başladı. Daha çocuk yaşta sağ bacağını kanser sebebiyle kaybetti.aldı.
3
The Sun'ın haberine göre 29 Eylül 2000 yılında hayatta kalma şansını artırmak için ameliyat oldu.
4
Uzun kahverengi çok sevdiği saçlarıyla da vedalaşmak zorunda kaldı.
5
Agresif kemoterapi sonrası ise 2001'de kanserden kurtuldu. Neredeyse 20 yıl sonra markaların peşinden koştuğu bir manken haline geldi.
6
Snyder kendisini her zamankinden daha güzel ve seksi hissettiğini ifade ediyor. Snyder protezini tamamen kabul etmesinin neredeyse 20 yılını bulduğunu belirtirken, ilk başlarda çok acı çektiğini de ifade etti.
7
Şimdi kocası Casey ve iki oğluyla birlikte yaşayan Snyder, o dönemden bahsederken, yemek yiyemediğine sosyal hayatının olmadığına ve sürekli hastanede kaldığına da değiniyor.
8
Snyder geçmişteki kendisine teşekkür ederek şunları söylüyor; 'Pes etmediğin için teşekkürler.'
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika 11 Yaşında Kanser Yüzünden Bacağını Kaybetmişti, Şimdi Markalar Peşinden Koşuyor! - Son Dakika


YORUMLAR (4)
  • umutsuz06: Güzelleşmiş baya işte azim istek ne dersen o tabi imkanalr dahilinde ingiltere olmasının önemide var ortadoğuda olsa intihar ederdi yada afrikada.Yaşam şartları ve imkanlarında elvermesi lazım hayata tutunmaya. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement