114 Metre uzunluğundaki Süper Lüks Yat - Son Dakika

114 Metre uzunluğundaki Süper Lüks Yat

08.06.2013 11:05

Denizaltının içinde yok yok.

1
Motion Code', tam James Bond filmlerinin kötü adamlarına göre bir yat: Blue adlı bir dizayn firmasının ürettiği 114 metre uzunluğundaki denizaltı-yat, alıcı bulabildiği takdirde hayata geçirelecek.
2
Yat tüm lüks özelliklere sahip. Acil kaçışlar için bir helikopter platformu, önünde avlusu olan iki bölümlü suiti, çalışanlar için de altı VIP suiti bulunuyor.
3
Ayrıca çok sevilen evcil hayvanlar için odaların yanı sıra geminin ortasında büyük plaj, havuz, bar ve güneşlenmek için büyük bir güverte bulunmakta.
4
Bu sadece bir başlangıç... Lüks yat aynı zamanda bir denizaltı! 240 metre derinliğe kadar inip yolcularına muhteşem bir görüntü sunuyor.
5
Boyutları ise Amerikan deniz filosunun en yeni Virginia-class saldırı denizaltılarıyla aynı.
6
Denizaltı yat henüz hayata geçirilmedi. Tasarımcıların fiyatını açıklamamasına rağmen, 114 metre Virginia-class saldırı denizaltısının maliyeti, military.com sitesine göre, 2.3 milyar dolardı.
7
Dizaynın nükleer enerji ile çalışıp çalışmayacağı bilinmezken, hangi devletin vatandaşına nükleer enerjiyle çalışan özel bir saldırı denizaltısına sahip olmasına izin vereceği de akla gelen sorular arasında.

Son Dakika 114 Metre uzunluğundaki Süper Lüks Yat - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement