12 Bıçak Darbesiyle Öldürüldü - Son Dakika

12 Bıçak Darbesiyle Öldürüldü

21.09.2010 11:26

1
Bursa'da internet üzerinden tanıştığı kişilerle cinsel ilişkiye girdiği iddia edilen Mesut Şaban Okan, dün gece geçen yıl satın aldığı merkez Osmangazi İlçesi Altıparmak Mahallesi'ndeki evinde bıçaklanarak öldürülmüş olarak bulundu. Dün öğle saatlerinde arkadaşlarıyla kafeteryada oturduktan sonra evine giden İrem adındaki travesti, daha sonra kimliği belirlenemeyen kişi veya kişiler tarafından 12 yerinden bıçaklandı.
2
Olay, ‘Seray' takma isimli Sinan Kuş adındaki travestinin oturmak için Okan'ın evine gitmesi üzerine ortaya çıktı. Kapı açılmayınca telefon açtığı Okan'dan yanıt alamayan ve evden gelen çalan telefon sesini duyan Kuş daha sonra Okan'ın soyadı öğrenilemeyen Mustafa adındaki erkek arkadaşını ve polisi aradı.
3
Haber verilmesi üzerine eve gelen polis, çilingir yardımıyla kapıyı açınca Okan'ın koridorda üzerine çarşaf örtülen cesedi ile karşılaştı. Üzerinde tişört ve eşofman bulunan travestinin vücudunda 12 bıçak darbesi tespit edildi. Boğazından karın boşluğuna kadar kesilmiş halde bulunan ceset, daha sonra otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Ölüm haberini duyan Okan'ın Balıkesir'in Bandırma ilçesinde yaşayan ailesi ve travesti arkadaşları sinir krizi geçirdiler.
4
Yaklaşık 7 yıl önce travesti olan ve fuhuş yaparak geçimini sağlayan Mesut Şaban Okan'ın öldürülmesiyle ilgili soruşturmaya başlandı. Polis Okan'ı öldüren kişi veya kişileri evden aldığı parmak izi, telefon ile yaptığı görüşmeler ve internet ile iletişim kurduğu kişilerden araştırıyor.

5
6
7
8
9

YORUMLAR
500

Son Dakika 12 Bıçak Darbesiyle Öldürüldü - Son Dakika


Advertisement