12 Ekim Günlük Burç Yorumunuz - Son Dakika

12 Ekim Günlük Burç Yorumunuz

12.10.2011 08:24

1
12 Ekim 2011 Çarşamba günü burcunuz ne diyor?
2
Disiplinli bir yapı sergilediğiniz için, bugün etrafınızdaki insanların koşullarınızı zorlayacak ve yanınızda çalışan kişilerden tepki alacaksınız. Pratik yapınızı her alanda gösteriyorsunuz. Bugün kendinizi enerjik hissedeceksiniz. İkilem yaratan sorunlardan uzak kalmaya çalışın.
3
Ay burcunuzda ilerliyor. Duygusal ilişkileriniz ön plana çıkıyor. İş yaşantınızda sevmediğiniz kişilerle çalıştığınız zamanlarda motivasyonunuz düşebilir. Bugün bazı konularda düş kırıklığı yaşamak istemiyorsanız, karşılaşacağınız olumsuz olaylara karşı hazırlıklı olun. Yaratıcılığınızı engelleyecek faktörlerden uzak durun.
4
Sosyal çevrenizle olan ilişkileriniz güçleniyor. İş potansiyelinizin yükselmesi ile birlikte kabınıza sığamayacaksınız. Güçlü kişilerden alacağınız destek yaşadığınız iletişim sorunlarını çözmenize yardımcı olacak. Dikkat çekici bir gününüzdesiniz. Etkili konuşmalarınız nedeniyle karşı cinsin dikkatini çekeceğiniz bir gün yaşıyorsunuz.
5
Bugün tepe evinizde ilerleyen Ay, mesleki konularda ketum ve gizemli davranacağınızı işaret ediyor. Size hiç yakışmıyor ama kıskançlığınız üstünüzde. Size söylenenlere aldırmıyor, kendi düşüncelerinizde ısrar ediyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin güçlü olanları ile iş birliği içinde olmayı tercih edeceksiniz
6
Yatırımlar ve kazançlar konusunda bazı beklentiler içinde olacaksınız. Egolarınızın zararlı olabileceğini siz de fark ediyor ve hedefleriniz konusunda kendinize bazı sınırlamalar getiriyorsunuz. Ortak iş yaptığınız kişilerle birlikte alacağınız kararlarda, istenmeyen pürüzler ortaya çıkabilir. Olayların yönünü biraz da zaman belirleyecek.
7
İç disiplininiz mükemmel. Planlarınızın doğru bir uygulayıcısısınız. Bugün duygusal paylaşıma herkesten fazla ihtiyacınız var. Dostlarınızın duygularını dinlemek yerine bugün siz düşüncelerinizi empoze etmek isteyeceksiniz. Önemli aşamalardan geçiyorsunuz, bunu kimsenin anlamayacağını düşünmekle hata ediyorsunuz.
8
Bugün düşündüğünüz her şeyi plana geçiremeyeceksiniz. Planlarınızı gizli tutmalı ve olayların boyutları ile ilgili düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Kendinizi yenilemek istiyorsunuz, fakat bazı engellerin ortadan kalkmasını beklemelisiniz. Finans konularına olumlu yaklaşımlarınız var ve olayların mantıksal yönlerine doğru yorumlar getiriyorsunuz.
9
Kendinizi ve özgürlüğünüzü sorgulayarak, adımlarınızı sağlam bir şekilde atmaktan yanasınız. Bugün araştırmalarınızı derinleştirerek, şimdiye kadar düşünmediğiniz konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Sonuç sizin istediğiniz gibi olacak. Kişisel tatmin sağlayacağınız özel bir çalışma ortaya koyacaksınız.
10
Yaptığınız işin karşılığını almak ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. İş disiplininiz mükemmel. Birlikte çalıştığınız kişilerin, en az sizin kadar özverili çalışmasını istiyorsunuz. Maddesel menfaatlerinizi korumak zorundasınız ve bugün egolarınızı ön plana çıkaracaksınız. Öfkeli davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.
11
İş yaşantınızda özgür çalışmaya ihtiyacınız var. Bugün iş imkanlarınız genişleyebilir. Duygusal yönlerinizi yaratıcılığınızla birleştirecek ve kendinizi daha verimli hissedeceksiniz. İlginç fırsatlar sizi bekliyor. Değerlendirmelerinizi karakter özelliklerinizi düşünerek yapmalısınız. Seyahatleri gündeme getirecek bir iş teklifi alabilirsiniz
12
Bugün, ilişkilerinize daha istikrarlı ve farklı yaklaşacaksınız. Bazı kararlarınızı geciktirme konusunda iyi düşünmelisiniz. Partnerinize istemeden sarf edeceğiniz cümleler, tartışmaları da beraberinde getirecektir. Ailenizle ilgili eski sorunlar gündeme gelebilir. Olaylara yaklaşım tarzınız çok önemli. Dikkatli olmalısınız.
13
Bugün hareketli ve aktif olacaksınız. Her şeyi herkesle paylaşmak istiyorsunuz. Uzak yollarla ilgili planlarınız olacaktır. Düşüncelerinizde müthiş bir aksiyon var. Fikirlerinizi herkese kabul ettirmek zorunda değilsiniz. İsteklerinizdeki artışlar sizi yorabilir. Dikkatli olmalı ve çevrenize güvenmek yerine, onları sınamalısınız.

Son Dakika 12 Ekim Günlük Burç Yorumunuz - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement