12 İnç'lik Macbook Air'ın Fotoğrafları Sızdı - Son Dakika

12 İnç'lik Macbook Air'ın Fotoğrafları Sızdı

23.01.2015 10:28

Birkaç gün önce Apple'ın tedarikçisi Quanta Computer'ın 12 inç'lik MacBook Air üretimine başladığı rapor edilmişti.

1


Kaynak :
2

Birkaç gün önce Apple'ın tedarikçisi Quanta Computer'ın 12 inç'lik MacBook Air üretimine başladığı rapor edilmişti. Şimdi ise Çinli site iFanr tarafından cihazın fotoğrafları paylaşıldı.


3

Fotoğraf 12 inç'lik MacBook Air'ın ekranına ait. Fakat arada farklılıklar var. Apple'ın dizüstü bilgisayarlarında ekranın arka kısmında aydınlatmalı Apple logosu olur. Fakat 12 inç'lik modelde Apple logosu iPad'lerdeki gibi cilalı metal görünümünde. iFanr'ye göreyse bu değişikliğin sebebi cihazın inceliğinden dolayı kaynaklanıyor.


4

MacBook Air'larda ekranda gri çerçeve olur, fakat sızıntı fotoğraflara göre bu modelde gri çerçeve yerine MacBook Pro'lardaki gibi siyah yer alıyor. 12 inç'lik MacBook Air ekranı ve 13 inç'lik MacBook Pro karşılaştırması fotoğrafta gözüküyor.


5

Ekran büyüklüğü 9.7 inç'lik iPad'le de karşılaştırılmış. Yeni nesil MacBook Air'ın yüksek çözünürlüklü bir ekran (Retina olabilir), yeni Broadwell Core M işlemci ve fansız tasarımla gelmesi bekleniyor.


Son Dakika 12 İnç'lik Macbook Air'ın Fotoğrafları Sızdı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Siyah en çok ona yakıştı! Sibel Can'ın kızı Melisa Ural zarafetiyle göz kamaştırdı "Duş alırken komşularımız bizi gözetliyor" diyen kadının çözümü de ilginç oldu Hayaletler ve perilerin dokuduğu söyleniyordu! Dünyada kimsenin nasıl üretileceğini bilmediği tarihi kumaş: Dakka muslini Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı