12 Milyonun Hayran Olduğu Ateşli Fenomenden İtiraf: Saatlerce Uğraşıyorum - Son Dakika

12 Milyonun Hayran Olduğu Ateşli Fenomenden İtiraf: Saatlerce Uğraşıyorum

19.10.2018 11:42

12 milyonun hayran olduğu Instagram modeli Amanda Lee, Cosmopolitan dergisine verdiği röportajda, fenomen olmanın karanlık yanlarını anlattı...

1
Antrenör ve pilates eğitmeni Amanda Lee, Instagram hesabı sayesinde para kazanan internet ünlülerinden...
2
12 milyon takipçisi bulunan Lee, Cosmopolitan dergisine verdiği röportajda, Instagram fenomeni olmanın olumlu ve olumsuz yanlarından bahsetti.
3
Lee,"Bu kadar çok takipçim olduktan sonra, durup bir şeyleri yeniden değerlendirdim ve kendime 'bu gerçekten ben miyim?' diye sordum. Ruh sağlığım için, sürekli mükemmel olmaya çalışmak istemiyorum. Sürekli çaba harcamaya gerek kalmadan, kendime güvenmek istiyorum." dedi.
4
"Ben her zaman göz önünde olmak istedim. İnsanların yaptığı yorumlar yüzünden sürekli kıvrımlı vücudumu ön plana çıkaran, seksi bir marka oluşturma çabasına girdim."
5
SAATLERCE FOTOĞRAF DÜZENLİYOR
SAATLERCE FOTOĞRAF DÜZENLİYOR

İnstagramda bir fotoğraf paylaşmak için yüzlerce fotoğraf çektirdiğini ve arasından birini seçtikten sonra da saatlerce düzenlemesiyle uğraştığını söylüyor.

6
KÖTÜ YORUMLAR PSİKOLOJİSİNİ ETKİLİYOR
KÖTÜ YORUMLAR PSİKOLOJİSİNİ ETKİLİYOR

Amanda'nın annesi yapılan her kötü yorumun Amanda'nın psikolojisini olumsuz yönde etkilediğini ve onu çok endişeli bir insan haline getirdiğini ifade etti.

7
Amanda gibi birçok sosyal medya yıldızı, takipçilerin onlardan ulaşılamaz beden ölçülerinde olmalarını beklememelerini söylüyorlar.
8
9
10
11

Son Dakika 12 Milyonun Hayran Olduğu Ateşli Fenomenden İtiraf: Saatlerce Uğraşıyorum - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement