12 Yaşındaki Kız, Kardeşinin Doğumuna Yardım Etti - Son Dakika

12 Yaşındaki Kız, Kardeşinin Doğumuna Yardım Etti

3 yıl önce

Kardeşinin dünyaya gelmesini izleyen ve doğuma yardım eden 12 yaşındaki Jacee Dellapena, mutluluk gözyaşları döken haliyle sosyal medyada ünlendi.

1
Kardeş sevgisi, ömür boyu süren bir bağ kurmayı sağlar. Jacee Dellapena adlı 12 yaşındaki kız, bu sevgiyi bir üst seviyeye taşıdı ve kardeşinin doğumuna yardım etti. Jacee, doktor önlüğünü ve lateks eldivenlerini giyerek hazırlandı. Babası Jack ise, doktor Jacee'nin doğumu gerçekleştirmesine yardım ederken olan biten her anı yakalamaya çalıştı.

2
Anne Dede Carraway, kardeşinin doğumuna girmenin; Jacee için iyi bir deneyim olacağını düşünerek böyle bir karar verdiğini söyledi.

3
Carraway, “Bir çocuk ergenlik dönemine girmişse ve uygun yaştaysa bir eğitim olarak anne babalar çocuk doğumunu izlemesine izin vermeli” dedi.

4
Carraway, kızının doğum esnasında karşısında olmasının, kendisini motive ettiğini söyleyerek, “Jacee'nin yüzündeki ifadeyi izlemek başka hiçbir şeye benzemiyordu. Onun yüzüne konsantre olarak kendimi zorladım” şeklinde konuştu.

5
Doğum gerçekleştiğinde küçük kızın mutluluk gözyaşları dökmesi dikkat çekti.

6
Küçük kız, doğumu yaptıran doktorun gözetiminde tüm doğumu adım adım izledi.

7
Jacee, kardeşinin doğumundaki haliyle sosyal medyada gündem oldu.

8
9
Carraway, Facebook'ta yayınladığı gönderisinde "Dünyanın en iyi doktoruna sahibim'" diyerek bir anlamda sevincini dile getirdi.

10
Yaklaşık olarak üç buçuk kilo doğan bebeğin adı Cayson oldu. Jacee o anları şöyle anlattı: "Onu aslında ben doğurttum. Doktor gerçekten doğumda bir şeyler yapmama ve bebeği dışarı çekmeme izin verdi. 'Daha önce de doktorculuk oynamıştım' diye düşünüyordum ama bu seferki gerçekti, gerçekten çok gergindim."

11
Facebook'ta binlerce kez paylaşılan bu olay karşısında duygulananlar da oldu küçük bir çocuğun böyle bir şey yapmasından dolayı karşı çıkanlar da.

12
13

Haber Yayın Tarihi: 15.06.2017 07:55 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bilim insanları ineklerin kendi aralarında konuştuklarını ileri sürdü Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan makas aldı! Alman kurduyla fotoğraf çekilmek isteyen genç kız, bu pozdan 1 dakika sonra felaketi yaşadı! 20 yaşındaki eşcinsel kıza sokak ortasında saldırı! Kanlar içinde kaldı Hayatından şüphe edilen 63 yaşındaki adamın cesedi evindeki çöp yığınının içinden çıktı!

Son Dakika Haberleri