12 Yaşındaki Kız, Kardeşinin Doğumuna Yardım Etti - Son Dakika

12 Yaşındaki Kız, Kardeşinin Doğumuna Yardım Etti

15.06.2017 07:55

Kardeşinin dünyaya gelmesini izleyen ve doğuma yardım eden 12 yaşındaki Jacee Dellapena, mutluluk gözyaşları döken haliyle sosyal medyada ünlendi.

1
Kardeş sevgisi, ömür boyu süren bir bağ kurmayı sağlar. Jacee Dellapena adlı 12 yaşındaki kız, bu sevgiyi bir üst seviyeye taşıdı ve kardeşinin doğumuna yardım etti. Jacee, doktor önlüğünü ve lateks eldivenlerini giyerek hazırlandı. Babası Jack ise, doktor Jacee'nin doğumu gerçekleştirmesine yardım ederken olan biten her anı yakalamaya çalıştı.

2
Anne Dede Carraway, kardeşinin doğumuna girmenin; Jacee için iyi bir deneyim olacağını düşünerek böyle bir karar verdiğini söyledi.

3
Carraway, “Bir çocuk ergenlik dönemine girmişse ve uygun yaştaysa bir eğitim olarak anne babalar çocuk doğumunu izlemesine izin vermeli” dedi.

4
Carraway, kızının doğum esnasında karşısında olmasının, kendisini motive ettiğini söyleyerek, “Jacee'nin yüzündeki ifadeyi izlemek başka hiçbir şeye benzemiyordu. Onun yüzüne konsantre olarak kendimi zorladım” şeklinde konuştu.

5
Doğum gerçekleştiğinde küçük kızın mutluluk gözyaşları dökmesi dikkat çekti.

6
Küçük kız, doğumu yaptıran doktorun gözetiminde tüm doğumu adım adım izledi.

7
Jacee, kardeşinin doğumundaki haliyle sosyal medyada gündem oldu.

8
9
Carraway, Facebook'ta yayınladığı gönderisinde "Dünyanın en iyi doktoruna sahibim'" diyerek bir anlamda sevincini dile getirdi.

10
Yaklaşık olarak üç buçuk kilo doğan bebeğin adı Cayson oldu. Jacee o anları şöyle anlattı: "Onu aslında ben doğurttum. Doktor gerçekten doğumda bir şeyler yapmama ve bebeği dışarı çekmeme izin verdi. 'Daha önce de doktorculuk oynamıştım' diye düşünüyordum ama bu seferki gerçekti, gerçekten çok gergindim."

11
Facebook'ta binlerce kez paylaşılan bu olay karşısında duygulananlar da oldu küçük bir çocuğun böyle bir şey yapmasından dolayı karşı çıkanlar da.

12
13

Son Dakika 12 Yaşındaki Kız, Kardeşinin Doğumuna Yardım Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dünyanın en zengin boksörü Floyd Mayweather, striptizci sevgilisinin babasından veto yedi Kızlar tuvaletine gizlice telefon yerleştiren öğretmen, öğrencilerin müstehcen görüntülerini çekti Yıllara meydan okuyan kadın! 74'lük Ajda'nın paylaşımı beğeni rekoru kırdı Cinsel ilişkiye girdikleri anları sevgilisinden habersiz kayda alan TV yıldızı, videoyu arkadaşlarına gönderdi Sansürü es geçti! Yasmin dekolteli pozuyla nefes kesti